• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Tak teras som si pekne pochutila na melone mnamka
1. čer 2011 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mona 12071...tak to ja čakám manžu s Ledňáčkem:oDDDDD
1. čer 2011 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer všem
Jsme po kontrole a v pořádku 9+3tt ( zatím "jen" 24mm), Mam prukazku a neschopenku s neomezenými vychazkami!! Co víc si prát?? Čekají mě nějaké odběry, genetika a 3 týdny další poradna.
1. čer 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee jak jsi dopadla??? :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28
@mona12071 já jsem těhotná poprvé a už mám břuch pěkný :pensive: ale vůbec to neřeším :slight_smile:
1. čer 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andrea2006 no my planujeme Egypt od 27.8., taky jakoby svatebka:slight_smile: svatbu mame 2.7., koncem srpna budu na prelomu 5.a 6.mesice (21/22.tyden). Cetla jsem, ze 2.trimestr je na cestovani nejlepsi ze vsech mesicu, nevolnosti jsou pryc, bude i po testech v 16.tt,tak si myslim,ze to bude ok..Slunit se neplanuji,urcite stinecek, vylet do kahiry radeji letadlem nez 6 hodin v autobuse..A co se tyce faraona...pokud nebudes pit venkovni vodu, omyvat ovoce ci zeleninu v klas.vode a v jidle placat pate pres devate, tak zadny faraon neprijde:slight_smile: Mluvim z vlastni zkusenosti, Tunis 3x a do egypta se ted chystame podruhe..
2. čer 2011 v 00:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak jsem si včera postěžovala a podle zvracení musí být mimčo OK, protože jsem zvracela i suchary :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teoreticky by měl dneska přijít lepší den, tak uvidíme. :wink:
2. čer 2011 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berinka1...Egypt závidím:o)))..my byli loni s prckem v Sharm el sheiku :wink: a luxus :grinning: ....zopákla bych si hned.

Jinak holky večer jsem měla děsné bolesti na pravé straně..jakoby slepák bo co :unamused: ale pak to ustalo...a já usnula...ráno mě při vstávaní z postele chytla děsná křeč do břich :confounded: tak doufám, že je vše jak má být :unamused: do kontroly předse máme ještě týden :frowning2:

Přejeme jinak všem krásny den :grinning:
2. čer 2011 v 07:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska super, že kontrola dopadla dobře :dizzy_face: :dizzy_face: Já počítám, že pokud bude vše Ok, tak půjdu pak zase až ve 12.týdnu na kontrolu+velký utz :pensive: Dřív jak po měsíci jsem ze začátku nechodila. :pensive:
2. čer 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen hele to se mi stalo předevčírem, že mi vystřelila ostrá bolest napravo ale jako spíš na boku a musel jsem na chvíli na bobek a nemohla se ani nadýchnout, ale pak dobrý a už se to neopakovalo. Ale musím si taky dávat pozor jak vstávám, protože když udělám blbý pohyb, tak mi tam píchne. :pensive:
2. čer 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jo a myslím, že když nekrvácíš, tak by to mělo být OK. :wink:
2. čer 2011 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12..no já taky doufám :unamused: ale strach mám :frowning2:
2. čer 2011 v 07:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen to je jasný, taky mám nahnáno při každým divným bolení. :pensive:
2. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12...tak budu věřit... :grinning: musím :wink: ...jinak dneska to vypadá, že bude ošklivé počasí :unamused:
2. čer 2011 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen u nás taky není hezky :confounded: Snad aspoň nebude pršet, abychom mohli ven :pensive:
2. čer 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12....jj.taky mě švihne být zavřená doma celý den :slight_smile: už ať máme srdíčko...ať je vše ok...máme nejnutnější kontroly za sebou...a zbalíme saky paky a pojedeme na pár týdnu k našim na Slovač :grinning:
2. čer 2011 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska ja som bola minule tehu jak balvan maly mal cez 4kg :grinning:
jaj holky tak mi je na prd dufam ze nemam horucku sme vsetci chory maly uz bol lepsie tuto noc ale padam na pusu :frowning2:
2. čer 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona12071...tak nech vám je čoskoro všetkým lepšie :wink:
2. čer 2011 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes po kontrole, těhotenství potvrzeno, nicméně jsem max. 5+0 a dle MS to počítat asi nepůjde. objednaná jsem až za 2,5 týdne, to se snad nedočkám... ovšem vypadá to, že jsem otěhotněla zhruba v době, kdy měla přijít MS...i takové věci se evidentně dějí :grinning: :grinning: :grinning:
a jinak info pro @javla - bavila jsem se s doktorkou o té kyselině listové a říkala, že už jsem mohla začít brát 2 tbl po zjištění těhotenství a ať s nima začnu hned teď a beru je po dvou denně až do konce prvního trimestru :wink:
2. čer 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petardice gratulace k úspěšné kontrole :wink: taky mám fazolku mladší podle utz, než podle MS.. o týden :slight_smile:
2. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak hlásím, že na kontrole to vypadalo dobře, mimís je jeden :sunglasses: , velikostně 7-8tt a srdíčko mu ťuká, tak snad bude za 14 dní na kontrole vše OK, fotku nemám vemu si až příště :slight_smile:, pak bude NT screening v prenatalu a pak už to pojede jak po másle :grinning:...bude fotek plno :slight_smile:
Petardici gratulace k úspěšné kontrol a moccc díky za info o kyselině listové, taky beru ty 2, pže při půlení se to moc sypalo....navíc jsem vyčetla, že je choulostivá na vzduch, a lovit půlky tablet v tom kelímku se mi taky nechtělo, dr taky dnes na 2 tablety nic nenamítal, takže dobrý...
jak bude chvilka dočtu, ted jdu vařit něco pro svoje zobáčky :slight_smile:
2. čer 2011 v 11:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen dakujeme teras som spravila cestoviny s omackou za chvilku ide maly kojkat :grinning: a ja sa chvilku natiahnem aj ked by som mala zehlit
nechce prist niekto na brigadu? :grinning:
2. čer 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 žehlicí brigádníky taky beru. a kdyby se chtěli postarat i o okna a úklid bytu, nebudu se zlobit :grinning:
Lucka se v noci každou chvíli budila, poplakávala, ráno měla plný nos, a když jsem se vrátila od doktorky a šla jí uvařit jídlo, zalezla do postýlky a usnula. ze spaní kňourkala, po půl hoďce se probudila, vlezla ke mě na gauč rozpálená jak pětník a chtěla se tulit a číst knížky. změřila jsem - 38,6, teď znovu polehává... ach jo, zřejmě včera chytla něco na dni dětí - a to za celou zimu a jaro chození mezi děti v mateřském centru nechytila ani fň... a to jsme původně měli jet pracovat na chalupu a zkomplikovalo se to ranním odvozem taťky do nemocnice, takže jsme plánovali, že sjedeme k našim. no, vypadá to, že nakonec nepojedeme nikam... a dnešek vypadá na skutečně náročný den...
2. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna já jsem zvědavá, jak to na příštím UZ ohodnotí - aktuální stav versus stav dle MS, sama jsem na to zvědavá :wink:
2. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já vůbec nevím, v jakém týdnu vlastně jsem, pač mám hrozně dlouhé a nepravidelné cykly, naposledy 56 dní a asi 43. den ovulace. Naštěstí vím, kdy došlo k početí a to je teď přes 6 týdnů.
2. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlásím o brigádníka na úklid :slight_smile: jsem si včera přivezla věci z práce a mám tu jak po výbuchu.. :-/ a vůbec nemám sílu cokoliv dělat.. asi se půjdu natáhnout taky.. takové divné počasí je, co?
v příloze je náš ježíšek
2. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se ještě jednou hlásím coby nová členka této skupiny, tentokrát už s potvrzeným sarančátkem v břiše :slight_smile: A rovnou mám dotaz pro Pražandy a Středočešky: Kde plánujete rodit? Já vím že bychom asi neměly předbíhat, nicméně moje doktorka mi včera při kontrole řekla, že už je pomalu na čase to rozmyslet kvůli registraci, kontrolám, kurzům atd. Tak jsem na vážkách, nechce se mi do Podolí, ani k Apolináři - přestože mají nejlepší vybavení, přijde mi že jsou to děsně neosobní "továrny na děti." Jak to vidíte vy?
2. čer 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@viveca Apolináře, co se týká vybavenosti asi ano, to mají super, dětská jipka a tak... ale jinak nebrat! rodila tam známá před 4mi měsíci a děs běs, špinavé záchody, podlahy, a hlavně přístup sester - na zabití! výraz "neosobní továrny na děti" to plně vystihuje
2. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chci se vas zeptat kde je nejvice kys.listove krome zeleniny? nevim proc ale ze zeleniny se mi zveda zaludek a nejak ji proste do sebe nedostanu :frowning2: beru ji v praskach, ale mela by jsem asi i v zelenine :frowning2:
Jo, a dnes jsem udelala sirup z kvetu bezinek, muzu tento sirup popijet, nevite? vim totiz ze nejake bylinky se v tehu nesmi... diky
2. čer 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viveca Já byla registrovaná v obou případech v Motole a ani teď nebudu měnit. V Motole to taky jede jak na běžícím pásu, nicméně na přístup personálu na šestinedělí ani na gyne si nemůžu stěžovat (jen jedna sestra mi nesedla, ale taková se najde všude) - jinak byli ochotní, milí, vstřícní, vloni s velkou dávkou empatie. Navíc mám jistotu, že kdyby cokoli, v Motole mají veškeré vybavení, zařízení a lidi. Já osobně volila z Motola, Thomayerky, případně Podolí.
2. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek