• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@aktakatka j mm utz v útrerý a přijde mi to za chvilku :sunglasses: :sweat_smile:
3. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka já mám utz v útrerý a přijde mi to za chvilku :sunglasses: :sweat_smile:
3. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valinka30 jee, tak to je super, ze tu je nekdo bliz nez Praha:slight_smile: bydlim 20km od znojma..Nad porodnici ve Znojme jsem jeste neuvazovala, neznam to tam a ani bohuzel nikoho neznam kdo tam rodil:(
@petardice ja byla na potvrzeni tehu u doktora 5+3 podle ms a na uz bylo 4+3 a jak jsem byla v patek, tak jsem odpovidala presne 6+4, takze ono kdyz je to malinky a je videt jen gest.vacek, tak je to asi slozitejsi urcit, pry je pak orientuje podle utz ve 12t, podle toho se i upresnuje TP..
Dneska jsem se k dr nedovolala, mam jit v po 8:30, ale v 9 mam zk,tak nemuzu:( skocim tam v 8 na tu krev a na kontrolu se budu muset preobjednat.. No uz se tesim az uvidim srdicko:slight_smile: v ten patek me dr akorat sdelila, ze tam srdicko je,ale nevidela jsem ho:(
3. čer 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: já s manželem čekáme naše první miminko :wink: poslední menst. jsem měla 5.4., první těhu test jsem si dělala 12.5. a byl pozitivní, hned jsem volala doktorovi aby mě objednal na kontrolu a ten mi mé těhotenství potvrdil :slight_smile: jsem v 9 týdnu, a příští týden jdu na odběry krve, tak snad bude všechno OK !!
jinak termín máme 10.ledna 2012
3. čer 2011 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
michaela2310...vítame tě těhule...ať je vše jak má být :slight_smile:
3. čer 2011 ve 22:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@michaela2310 vítej :slight_smile: super termín, mí dva bráchové mají 10.1. narozky!! a já mám termín 8.1., to se nám těch ledňáčků ale sešlo :grinning: :grinning:
3. čer 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přivítání :grinning: snad bude ....

naše kamarádka má narozeniny taky 10.1. švagrová 3.1. :wink:
3. čer 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po delší době zdravím, koukám že jedete o 106 :slight_smile:

jsem ráda , že někdo přidal kladné reference na bohunice, já ty svoje reference mám zrovna od 2 kamošek a obě měly dost těžký porod, takže ty by měly špatné reference na všechny porodky

add zoubky u dvouleťáků, my jsme ani o zubech nevěděli, že rostou, tak jsem to ani moc nesledovala, J s tím problém neměla...

na termín porodu jsem sama mooooc zvědavá, podle MS mám 11.1. ale obě předchozí děti se narodily o 10 dní dřív, tak čekám nějaký novoroční dárek, nebo silvestrovského oslavence :grinning: uvodíme :grinning:

já se pořád cítím jak zbitej pes, dokud sedím nebo ležím je to OK, jak se začnu pohybovat, nedejbože něco uklízet, hned mám žaludek jak na vodě a tahá mě to na zvracení...někdy to rozdejchám a někdy ne, tak celý dny polehávám a už to tady fakt děěěěěsně vypadá... večer chodím spát snad v 20h večer jsem neviděla nic s Honza málem králem, zalezu s dětma a spím dřív jak oni :grinning:

pěkný den snad se dnes přemužu a uklidím ale nevidím to moc dobře :grinning:
4. čer 2011 v 06:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla ahojky, já se cítím podobně :angry: celý den je mi špatně, jak vstanu tak mám žaludek jak na vodě, tak že celý den jen leží a manžel musí vařit a uklízet :wink: naštěstí moc neprotestuje!
Dělá se mi líp venku na čerstvém vzduchu, ale ted mi zas vadí ty horka :confounded: tak nevím, jak to letošní léto přežiju :grinning: držím palečky at ti je líp a můžeš doma normálně fungovat :slight_smile:
4. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak u nás to samé:o(((..jsem lína...ani né lína ale pořád děsne unavená....jak jsem pedant na pořádek..tady teď umíram bordelem.ale nejsem schopná...žaludek pořád stávkuje...ale neblije.. :unamused: ..manža dnes veme malýho do ZOO...a já se pokusím něco udělat :frowning2: ale moc tomu nedávam :grinning:
4. čer 2011 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen ahoj já to mám to samé, celý den je mi zle ale nebliju, a musím se fakt přemáhat abych něco udělala. Těším se každý den až půjde malý po obědě spát a já půjdu s ním :grinning:
4. čer 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to já nic, tak nevím, jestli jsem vůbec těhotná... jak to slyším, tak snad bude vše v pondělí ok :frowning2:
Včera jsem vytírala barák, máme službu, no, prostě dělám vše... někdy i zapomenu, že jsem (snad) těhotná.
4. čer 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
petka28...přeeeeeesne to samé:o)))byla jsem v lékarně, ale tabletky na nevolnost zrovna neměli...jenom lízatka, ale ty ja nemusím, tak jsem vzala alespoň nějaký zázvorový čaj s pomerančem :wink:
4. čer 2011 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktakatka.....to není tak jednozančný...prostě patříš k těm šťastnějším...co o těhu ani neví :wink:
4. čer 2011 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaké jsou tabletky na nevolnosti, o lízátkách vím, ty taky moc nemusím, ale pomohly mi, ale tabletky neznám....

budeme si přát aby to brzy přešlo.... nejhorší jsou návštěvy myčky, lednice, koše na špinavé prádlo a popelnice... ty dávám jen s těží či velkým zatajením dechu. :zipper_mouth: .. a za poslední týden jsem neměla ani kafe, nějak není chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..též bych chtěla patřit k těm bez nevoností...
4. čer 2011 ve 12:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
javla...je to prý nějaká novinka...když žena nesnáši sladké v těhu jako já..ale zrovna je neměli :unamused: tak ti neřeknu název...bo jsem se na to víc neptala.

jinak já když jsem v krámě...tak se obloukem vyhýbam masně :zipper_mouth:
4. čer 2011 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem snad za tu dobu v krámě nebyla :sunglasses: , vždycky to vyšlo na manžela :grinning: včera jsem počkala v chládku zaparkovaným autě pěkně s otevřenejma dveřma a nohama na palubce, pže malej po cestě usnul, tak byli nakupovat tatínek s beruškou :grinning:... tak jsem byla ušetřena...
Zeptám se v lekošce až pojedu do Brna...
4. čer 2011 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to dnes zalomila v poledne, ani jsem neobědvala, Lucku nakrmil manžel a než dojedla, byla jsem tuhá. Pak ji dal do postýlky a nakonec jsme spali všichni tři až někdo do půl čtvrtý, to bylo bááááááájo! Jinak s únavou, bordelem a vším s tím spojeným rozhodně nejsem nijak pozadu... :angry: A na nevolnosti jsem si koupila kandovaný zázvor v cukru, taky docela pomáhá, jen dnes mi málem vylezly oči, protože Lucka už začala včera chrchlat (ale bude to zřejmě opravdu od zubů, večer jsem namazala zadní dásně Calgelem a spala krásně a v klidu celou noc) a já se ráno probudila a nemohla ani polknout... To to začíná...jen co otěhotním, hned se oslabí imunita a chytím každý prd co proletí kolem :confounded:
4. čer 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dneska docela dost energie a ráno uklízela, ale po obědě už mě to přešlo a taky jsem to zalomila s dítětem :grinning: :grinning: Dneska mi bylo blbě jenom jednou jsem zvracela, ale teda na normální jídlo nemám ani pomyšlení, za to čokolády bych mohla teď na kila :grinning: :grinning:
4. čer 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 no tak já zas žrala čokoládu každej večer před těhotenstvím, teď bych se umlátila klobásama, pokud možno nějakýma pikantníma... :sweat_smile:
4. čer 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice tak to já zas teď nějak nemůžu ani vidět maso :sweat_smile: A před těhu jsem měla čoko ráda, ale zase ne moc, teď je to fakt mánie. :sweat_smile: Horší je, že jak nemůžu normální jídlo ani vidět, tak ráno si dám třebas chleba, k obědu čokoládu a k večeři párek a to je moje jídlo za celý den a víc do sebe nedostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě polívky teď můžu, jinak skoro nic. :sweat_smile:
4. čer 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12:..tak to ti závidím...mně je každým dnem hůře..dnes jsem koupila zázvorový čaj s pomerančem a lízatka..a prd...ani omylem nezabrali:o(()..je mi čím dal hůř a fakt nevím, jak takhle budu existovat :unamused: jen doufám, že je vše ok..a mimi se má k světu :wink: Jinak sladký u mě je taky propadák...vlastně teď už vše co se jídla týče :zipper_mouth:
4. čer 2011 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee no právě že to je super, že už si na neschopence, to tě nesmí vyhodit, já to taky tak měla. Na neschopenku jsem šla v září a pracovní smlouva byla do 30.11. , ale já marodila až do mateřské dovolené a na mateřskou jsem nastupovala v březnu a tu mně platil ještě zaměstnavatel, takže tak. Jen u tohoto miminka, už to asi nebude platit :unamused: :wink:
4. čer 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen holka já mám dobrý a špatný dny a většinou se to střídá, že jeden den dobrý a druhý krize a když je ten špatný den, tak zvracím i vodu a nemůžu sníst vůbec nic. A když je dobrý den, tak můžu jíst aspoň čokoládu, ale jinak taky nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím, že není co závidět :grinning: :grinning:
4. čer 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12....kote..tak já nám budu držet paluchy..ať tohle brzy přejde a začneme si to užívat :grinning:
4. čer 2011 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen snad jo :sweat_smile: Ale my to zvládneme :wink: :wink:
4. čer 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@majka12, @teufelchen nerada vám kazím radost, ale co jsem se bavila s doktorkou a říkala jí, že mi bývá blbě už jen když se na některá jídla podívám, tak mi řekla, že jsou 2 druhy "je mi špatně" - jeden z hladu a na ten se stačí najíst, a druhý z vidiny jakéhokoli jídla, a to prý může vydržet až do 25 týdne... tak jsem jí poděkovala za informaci a šla :grinning: :grinning: :grinning: ale faktem je, že mám na rozdíl od vás jen žaludek jak na vodě a dvakrát moc toho (až na výjimečný dny) nesním, rozhodně ale nezvracím, to by mě asi kleplo.
5. čer 2011 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím vás od včerejška mě bolí levá strana podbřišku. Sem po císaři. A je to taková bolest- jako bych to přehnala třeba v posilovně, takové jakoby "namožení". co by to mohlo být?
5. čer 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice tak až nebudu zvracet a bude mi "jenom" špatně od žaludku,tak to bude fajn :grinning: :grinning: :grinning:
5. čer 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanysek.hanysek...ja to měla před pár dnema...na pravé straně a myslela jsem že je to slepák..ale přešlo to :wink:

majka12...tak to ja nezvracím...je mi "jenom" špatně od žaludku ale zato v mega rozmezích :unamused:
5. čer 2011 v 09:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek