Leden 2012

Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :-o
majka12
3. čer 2011
@aktakatka j mm utz v útrerý a přijde mi to za chvilku 😎 :-N
majka12
3. čer 2011
@aktakatka já mám utz v útrerý a přijde mi to za chvilku 😎 :-N
berinka1
3. čer 2011
@valinka30 jee, tak to je super, ze tu je nekdo bliz nez Praha🙂 bydlim 20km od znojma..Nad porodnici ve Znojme jsem jeste neuvazovala, neznam to tam a ani bohuzel nikoho neznam kdo tam rodil😞
@petardice ja byla na potvrzeni tehu u doktora 5+3 podle ms a na uz bylo 4+3 a jak jsem byla v patek, tak jsem odpovidala presne 6+4, takze ono kdyz je to malinky a je videt jen gest.vacek, tak je to asi slozitejsi urcit, pry je pak orientuje podle utz ve 12t, podle toho se i upresnuje TP..
Dneska jsem se k dr nedovolala, mam jit v po 8:30, ale v 9 mam zk,tak nemuzu😞 skocim tam v 8 na tu krev a na kontrolu se budu muset preobjednat.. No uz se tesim az uvidim srdicko:) v ten patek me dr akorat sdelila, ze tam srdicko je,ale nevidela jsem ho😞
michaela2310
3. čer 2011
Ahojky 🙂 já s manželem čekáme naše první miminko 😉 poslední menst. jsem měla 5.4., první těhu test jsem si dělala 12.5. a byl pozitivní, hned jsem volala doktorovi aby mě objednal na kontrolu a ten mi mé těhotenství potvrdil 🙂 jsem v 9 týdnu, a příští týden jdu na odběry krve, tak snad bude všechno OK !!
jinak termín máme 10.ledna 2012
teufelchen
3. čer 2011
michaela2310...vítame tě těhule...ať je vše jak má být 🙂
evina_plus_jednaautor
3. čer 2011
@michaela2310 vítej 🙂 super termín, mí dva bráchové mají 10.1. narozky!! a já mám termín 8.1., to se nám těch ledňáčků ale sešlo 😃 😃
michaela2310
3. čer 2011
děkuji za přivítání 😃 snad bude ....

naše kamarádka má narozeniny taky 10.1. švagrová 3.1. 😉
javla
4. čer 2011
ahojky po delší době zdravím, koukám že jedete o 106 🙂

jsem ráda , že někdo přidal kladné reference na bohunice, já ty svoje reference mám zrovna od 2 kamošek a obě měly dost těžký porod, takže ty by měly špatné reference na všechny porodky

add zoubky u dvouleťáků, my jsme ani o zubech nevěděli, že rostou, tak jsem to ani moc nesledovala, J s tím problém neměla...

na termín porodu jsem sama mooooc zvědavá, podle MS mám 11.1. ale obě předchozí děti se narodily o 10 dní dřív, tak čekám nějaký novoroční dárek, nebo silvestrovského oslavence 😃 uvodíme 😃

já se pořád cítím jak zbitej pes, dokud sedím nebo ležím je to OK, jak se začnu pohybovat, nedejbože něco uklízet, hned mám žaludek jak na vodě a tahá mě to na zvracení...někdy to rozdejchám a někdy ne, tak celý dny polehávám a už to tady fakt děěěěěsně vypadá... večer chodím spát snad v 20h večer jsem neviděla nic s Honza málem králem, zalezu s dětma a spím dřív jak oni 😃

pěkný den snad se dnes přemužu a uklidím ale nevidím to moc dobře 😃
michaela2310
4. čer 2011
@javla ahojky, já se cítím podobně ]-( celý den je mi špatně, jak vstanu tak mám žaludek jak na vodě, tak že celý den jen leží a manžel musí vařit a uklízet 😉 naštěstí moc neprotestuje!
Dělá se mi líp venku na čerstvém vzduchu, ale ted mi zas vadí ty horka :-S tak nevím, jak to letošní léto přežiju 😃 držím palečky at ti je líp a můžeš doma normálně fungovat 🙂
teufelchen
4. čer 2011
Holky tak u nás to samé:o(((..jsem lína...ani né lína ale pořád děsne unavená....jak jsem pedant na pořádek..tady teď umíram bordelem.ale nejsem schopná...žaludek pořád stávkuje...ale neblije.. :-| ..manža dnes veme malýho do ZOO...a já se pokusím něco udělat 😞 ale moc tomu nedávam 😃
petka28
4. čer 2011
@teufelchen ahoj já to mám to samé, celý den je mi zle ale nebliju, a musím se fakt přemáhat abych něco udělala. Těším se každý den až půjde malý po obědě spát a já půjdu s ním 😃
aktakatka
4. čer 2011
Holky, tak to já nic, tak nevím, jestli jsem vůbec těhotná... jak to slyším, tak snad bude vše v pondělí ok 😞
Včera jsem vytírala barák, máme službu, no, prostě dělám vše... někdy i zapomenu, že jsem (snad) těhotná.
teufelchen
4. čer 2011
petka28...přeeeeeesne to samé:o)))byla jsem v lékarně, ale tabletky na nevolnost zrovna neměli...jenom lízatka, ale ty ja nemusím, tak jsem vzala alespoň nějaký zázvorový čaj s pomerančem 😉
teufelchen
4. čer 2011
aktakatka.....to není tak jednozančný...prostě patříš k těm šťastnějším...co o těhu ani neví 😉
javla
4. čer 2011
jaké jsou tabletky na nevolnosti, o lízátkách vím, ty taky moc nemusím, ale pomohly mi, ale tabletky neznám....

budeme si přát aby to brzy přešlo.... nejhorší jsou návštěvy myčky, lednice, koše na špinavé prádlo a popelnice... ty dávám jen s těží či velkým zatajením dechu. :-x .. a za poslední týden jsem neměla ani kafe, nějak není chuť :-p ..též bych chtěla patřit k těm bez nevoností...
teufelchen
4. čer 2011
javla...je to prý nějaká novinka...když žena nesnáši sladké v těhu jako já..ale zrovna je neměli :-| tak ti neřeknu název...bo jsem se na to víc neptala.

jinak já když jsem v krámě...tak se obloukem vyhýbam masně :-x
javla
4. čer 2011
já jsem snad za tu dobu v krámě nebyla 😎 , vždycky to vyšlo na manžela 😃 včera jsem počkala v chládku zaparkovaným autě pěkně s otevřenejma dveřma a nohama na palubce, pže malej po cestě usnul, tak byli nakupovat tatínek s beruškou 😃... tak jsem byla ušetřena...
Zeptám se v lekošce až pojedu do Brna...
petardice
4. čer 2011
tak já to dnes zalomila v poledne, ani jsem neobědvala, Lucku nakrmil manžel a než dojedla, byla jsem tuhá. Pak ji dal do postýlky a nakonec jsme spali všichni tři až někdo do půl čtvrtý, to bylo bááááááájo! Jinak s únavou, bordelem a vším s tím spojeným rozhodně nejsem nijak pozadu... ]-( A na nevolnosti jsem si koupila kandovaný zázvor v cukru, taky docela pomáhá, jen dnes mi málem vylezly oči, protože Lucka už začala včera chrchlat (ale bude to zřejmě opravdu od zubů, večer jsem namazala zadní dásně Calgelem a spala krásně a v klidu celou noc) a já se ráno probudila a nemohla ani polknout... To to začíná...jen co otěhotním, hned se oslabí imunita a chytím každý prd co proletí kolem :-S
majka12
4. čer 2011
Já měla dneska docela dost energie a ráno uklízela, ale po obědě už mě to přešlo a taky jsem to zalomila s dítětem 😃 😃 Dneska mi bylo blbě jenom jednou jsem zvracela, ale teda na normální jídlo nemám ani pomyšlení, za to čokolády bych mohla teď na kila 😃 😃
petardice
4. čer 2011
@majka12 no tak já zas žrala čokoládu každej večer před těhotenstvím, teď bych se umlátila klobásama, pokud možno nějakýma pikantníma... :-N
majka12
4. čer 2011
@petardice tak to já zas teď nějak nemůžu ani vidět maso :-N A před těhu jsem měla čoko ráda, ale zase ne moc, teď je to fakt mánie. :-N Horší je, že jak nemůžu normální jídlo ani vidět, tak ráno si dám třebas chleba, k obědu čokoládu a k večeři párek a to je moje jídlo za celý den a víc do sebe nedostanu :-p :-p A ještě polívky teď můžu, jinak skoro nic. :-N
teufelchen
4. čer 2011
majka12:..tak to ti závidím...mně je každým dnem hůře..dnes jsem koupila zázvorový čaj s pomerančem a lízatka..a prd...ani omylem nezabrali:o(()..je mi čím dal hůř a fakt nevím, jak takhle budu existovat :-| jen doufám, že je vše ok..a mimi se má k světu 😉 Jinak sladký u mě je taky propadák...vlastně teď už vše co se jídla týče :-x
d105
4. čer 2011
@amendee no právě že to je super, že už si na neschopence, to tě nesmí vyhodit, já to taky tak měla. Na neschopenku jsem šla v září a pracovní smlouva byla do 30.11. , ale já marodila až do mateřské dovolené a na mateřskou jsem nastupovala v březnu a tu mně platil ještě zaměstnavatel, takže tak. Jen u tohoto miminka, už to asi nebude platit :-| 😉
majka12
4. čer 2011
@teufelchen holka já mám dobrý a špatný dny a většinou se to střídá, že jeden den dobrý a druhý krize a když je ten špatný den, tak zvracím i vodu a nemůžu sníst vůbec nic. A když je dobrý den, tak můžu jíst aspoň čokoládu, ale jinak taky nic moc :-p :-p Myslím, že není co závidět 😃 😃
teufelchen
4. čer 2011
majka12....kote..tak já nám budu držet paluchy..ať tohle brzy přejde a začneme si to užívat 😃
majka12
4. čer 2011
@teufelchen snad jo :-N Ale my to zvládneme 😉 😉
petardice
5. čer 2011
@majka12, @teufelchen nerada vám kazím radost, ale co jsem se bavila s doktorkou a říkala jí, že mi bývá blbě už jen když se na některá jídla podívám, tak mi řekla, že jsou 2 druhy "je mi špatně" - jeden z hladu a na ten se stačí najíst, a druhý z vidiny jakéhokoli jídla, a to prý může vydržet až do 25 týdne... tak jsem jí poděkovala za informaci a šla 😃 😃 😃 ale faktem je, že mám na rozdíl od vás jen žaludek jak na vodě a dvakrát moc toho (až na výjimečný dny) nesním, rozhodně ale nezvracím, to by mě asi kleplo.
hanysek.hanysek
5. čer 2011
Holky prosím vás od včerejška mě bolí levá strana podbřišku. Sem po císaři. A je to taková bolest- jako bych to přehnala třeba v posilovně, takové jakoby "namožení". co by to mohlo být?
majka12
5. čer 2011
@petardice tak až nebudu zvracet a bude mi "jenom" špatně od žaludku,tak to bude fajn 😃 😃 😃
teufelchen
5. čer 2011
hanysek.hanysek...ja to měla před pár dnema...na pravé straně a myslela jsem že je to slepák..ale přešlo to 😉

majka12...tak to ja nezvracím...je mi "jenom" špatně od žaludku ale zato v mega rozmezích :-|

Začni psát odpověď...

Odešli