• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@eyael no tak doufám, že to tak bude, že to tam bude a prostě k tomu došlo později... :wink: Taky si na druhou stranu říkám, že podle tý MS je to individuální, protože každý má tu ovulaci jinak (já nevím kdy - neřešila jsem to). No, teď nezbývá nic, jen čekat...
6. čer 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka - nevím, jak máš dlouhý cyklus, ale při cyklu 28dní může být ovulka 8- 18 den, to je dost velký rozpětí! Deset dní dělá hodně velký rozdíl :wink: chápu, že tě to moc neuklidnilo, když srdíčko nebylo vidět, ale nezbývá než vydržet a držet si pěsti pro štěstí :dizzy_face:
6. čer 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eyael já jsem měla 34 dní, ještě když jsem nebrala prášky ( v těch 15ti letech) tak to tak bylo, pak při práškách klasika, no a jak jsem v lednu vysadila prášky, tak se mi to zase vrátilo po 34. dnech... což je taky delší doba, ale prostě jsou to nervy...
6. čer 2011 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka ahojky, nic si z toho nedělej, já když byla na první ko tak jsem začínala 7tt a doktor mi řek, že tam asi něco je ale že je to ještě moc malý, tak mě objednal za 9 dní a to už jsem viděla tlukot srdíčka a měřili jsme 1cm :grinning: uvidíš, že až tam půjdeš příště, tak uslyšíš jen dobré zprávy!!!! Držím palečky ať to dobře dopadne!!!! :wink:
6. čer 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlatička...tak moc bych vám všem chtěla říct že je to 100% v pořádku a u všech v bříšku se u nás schovávají spokojené miminka :wink: ...budu nám všem držet moc paluchy...moc moc moc :wink:
6. čer 2011 v 18:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aktakatka termin mam taky v lednu, dnes jsem byla u dr, o srdicku nic nerikala, ja se ani neptala, tak asi nebylo, jsem dnes 7+2......tak nezoufej, na pristi ko srdicko urcite bude, drzim palce!
6. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vás tady čtu, tak se taky bojím. Ve čtvrtek bych měla být rovný 7tt a mám jít na kontrolu, zda bude srdíčko. Taky se hrozně bojím, že tam nic nebude, protože jako těhotná si vůbec nepřipadám!!! Takže ještě 3dny a dozvím se výsledek.
6. čer 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jsi zlatá, děkuju, moc mi to pomohlo a ostaním určitě také!!!

@hanysek.hanysek jsme na tom vlastně stejně... já budu ve středu 7tt a ve čtvtek jdu na první UTZ... taky se děsím, co se může stát ale v poslední době převládá radost a touha toho prcka ve mně vidět, musíme myslet pozitvně!!!!
6. čer 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@loretana Já byla na gyndě už minulý týden, ale to zatím srdíčko nebylo, tak mě snad za tři dny potěší a řekne, že srdíčko bije. Hodně štěstí.
6. čer 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po kontrole, prcek uz ma krasne videt hlavicku telicko dve nohy a dve ruce :slight_smile: No u srdicka jsem uplne slzela, tak se mi ulevilo ze je vsechno v poradku, skrz tu strevni virozu co jsme prodelali a tak vubec.
Tak se holky nebojte a uvidite ze vsechno dobre dopadne!!!
Jinak mi brali krev na nt screening ale ten ultrazvuk na nt mi udelaji az priste a to je az za tri tydny ach jo jsem myslela uz dneska, ale co uz.. tak aspon se mam zas na co tesit :slight_smile:
6. čer 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@svataterezicka - gratuluju ke kontrole, je to krása takhle vidět poprvé "hotového" drobečka, viď :wink:

já už se taky musela objednat na nt screning, krev mi budou brát 3 neděle před samotným UTZ. Oni pak výsledky kompletují dohromady a podle toho co vyjde tak se řeší případně dál.
6. čer 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka Nestresuj se, ještě nemusí být vidět, ukáže se určitě později, je to hodně individuální.
6. čer 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek No vidím, že jsme tady na tom všechny dost podobně. Já jdu na utz a kontrolu, zda je srdíčko zítra, tak mám taky nervy.
6. čer 2011 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka ahojky, přesně podobně jsem to měla se <3 i já před měsícem, dr mě v útgerý vylekal, že ještě netluče, vzali mi krev na HCG a objednali mě za 2 dny na kontrolu. Jiný dr. mi ve čtvrtek řekl, že mě jen vystrašili, na UTZ ho tam na 99% viděl, ale jen malinko, a výsledky z HCG byly hoodně vysoké. Ale je fakt že jsem ty dva dny přemýšlela, jak já to vlastně udělám v práci, když budu muset do nemocnice na revizi :confounded: no strašné myšlenky mi probíhaly hlavou..
Tak buď stále pozitivní, hlaď si bříško, jez hodně vitamínů a ono se vám to vaše srdíčko roztluče :slight_smile:
6. čer 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka blahopřeji ke kontrole a krásnému utz :slight_smile:

@valinka30 @hanysek.hanysek holky -držím palečky, že se vaše srdíčka brzy taky roztlučou :slight_smile:

Jen počítejme, že tímto časem začíná doživotní strach o naše miminka, i když budou za 20-30 let dávno dospělá!!! :slight_smile:
6. čer 2011 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2310
@teufelchen
@valinka30
@winterska
@eyael
holky, díky za podporu, trochu jste mě uklidnily, snad to bude ok :slight_smile:
7. čer 2011 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky nemala som na vas teras cas bola som dost zaneprazdnena mala som cely tyzden fotenie a potom uprava fotecek a tak a plus moje nevolnosti a odpor k jedlu hruuuuuuuuuuza ani s Davidom som to takto nemala ale aspon nam teras nejdu zuby 4 stolicky vonku tak mozno tyzden mame klud a mam stastne ditko doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@svataterezicka gratulujem ku kontrole ja sa zblaznim este mesiac neznasam za toto angliu :confounded:
7. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za gratulace, už aby to bylo zase tady ta kontrola :grinning: Ty tři týdny mi přijdou hrozný...Holky vy co máte už doma jedno nebo i víc dítek, budete je brát pak sebou na ultrazvuk? Nebo jestli jim to jako uz reknete nebo ne a jen je vemete sebou? Nase mala tomu samozrejme jeste nerozumi, vi co je miminko ale i kdyz ji reknu ze ho mam v brisku tak to jeste nechape ze.. ale chtela bych vzit sebou aspon manzela na ten nt a nevim jestli budem mit hlidani,.. jako sestricka rikala at ji vezmu klidne i kdyz tomu nerozumi.. spis aby z toho nemela nejaky trauma nebo tak :sweat_smile:
7. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, :sunglasses:

v rychlosti zdravím, teď jsem přijela z kontroly :sunglasses: Dopadla výborně, miminku se daří skvěle a viděla jsem tlukoucí srdíčko. Vypadá už jako človíček a odpovídá týdnům :dizzy_face: :dizzy_face: Dávám fotečku, ale vyfotila jsem jí mobilem, tak nic moc kvalita. :confounded: Na zvracení mi dala dr. čípky a kontrolujou mi váhu, jestli nebudu moc hubnout.
7. čer 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
majka12...ooooooooooooooobr mega velká gratulace:o)))at to takhle jde dál:o)))..

svataterezicka....malý ví, že máme v bříšku mimi..a nesmí mě kopat :grinning: ...a urcite ho pak uz na velký utz vemu :wink: i s manželem :wink:
7. čer 2011 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka gratulace ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face:
@teufelchen díky :dizzy_face: :dizzy_face: Byly to nervy ti řeknu, že jsem doma hodinu před málem omdlela, jak mi bylo zle nervama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale miminku se opravdu daří výborně a utz skvělý, tak teď už to bude jenom dobré určitě :wink:

Já jdu příští týden na odběry a 29.6. už do první poradny a dostanu průkajdu :sunglasses: :sunglasses: A to je za chvíli, vždyť je to ještě tenhle měsíc :dizzy_face: :dizzy_face:
7. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka gratuluji, to je krásná zpráva!!!
@majka12 taky moc gratuluji!!!
Holky, už abychom to taky měli za sebou, ten první UTZ a samozřejmě úspěšný!!! vůbec na nic jiného nemysím a taky se v práci vůbec nesoustředím:slight_smile:
Jo a holky, kdy jste začaly pořizovat výbavičku? Já se už totiž nemůžu dočkat, až to všechno začnu dávat dohormady, oblečky, olejíčky, krémy, kočárek, sedačku atd. ... ale bojím se, abych něco neuspěchala, abych to nezakřikla....
7. čer 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si teda necháme říct pohlaví, ale včera mi manža řekl, že si to nemám nechat říct sama, že chce být u toho, takže to necháme asi na 4D utz kolem 20. týdne :dizzy_face: U prvního nechtěl a já chtěla a nemohli jsme se dohodnout, tak jsme si o to zahráli karty a já vyhrála :grinning: A teď to chceme vědět z praktických důvodů, protože když to bude klučina, tak asi nic kupovat nebudu a když holčička, tak pár věciček ano, ale jinak máme všechno. :wink:
7. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana děkuju :slight_smile:
7. čer 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 tak koukam,ze jsme na tom casove dost podobne:slight_smile: kdy mas TP? ja podle vcerejsiho utz 17.1.,toho 29.6. budu 12t, tak se to upresni a taky bude delat prvotrim.screening, jestli je vsechno ok, takove to projasneni, jestli neni rozstep a tak.. A pak jsme se domlouvali na triply, ze to dela spis k 16t, nez v tom 12,tak si jeste pockame.. Prukazku jsem dostala vcera:slight_smile:
jinak pohlavi si urcite rict nechame, ja tvrdim, ze to bude holcicka, pritel kluk:slight_smile: Ze pry nic jineho delat neumi;) ma totiz z 1.manz. syna.. Asi bychom to nevydrzeli az do konce, a myslim,ze je lepsi pak hladit brisko a mluvit na ni/jeho v prislusnem rode a jmenem:slight_smile:
7. čer 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 TP ještě od dr. nevím, ona ho stanovuje později. Podle kalkulačky cca toho 15. ledna :wink: já taky budu mít asi toho 29. velký utz v 12.týdnu :wink:
7. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 moje mamka ma 16.1. narozky, tak by bylo fajn, kdyby to taky tak vyslo:slight_smile: podle ms 16.1., podle 1.uz jsem mela az 23.1., ted 17.1., ale stejne se to urcuje podle toho ve 12t. a nakonec bude na miminku kdy se rozhodne vykouknout:slight_smile: pritel se mnou konecne pujde taky, tak aspon mimi uvidi, ne jen obrazek co mu prinesu:slight_smile: no a pak hned 2.7. mame svatbu:slight_smile: ta byla teda naplanovana uz loni, nakonec to ale bude mini, tak doufam,ze budou same dobre zpravy:slight_smile:
7. čer 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 tak to budete mít vzrůšo a samý pozitiva :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Moje mamka má narozky 6.ledna :grinning: To mi vychází TP dle ms, ale vím, kdy došlo k oplodnění, takže to bude později kolem toho 15.tého. Paradoxně budu mít obě děti v termínu, kde jsem je mít nechtěla :grinning: :grinning: Maxík je 31.3. a já mám narozky 21.března a ještě můj táta má 24.3, takže takový nahňácaný a navíc teda moje narozky jdou trošku stranou, protože fakt nejsem milionář, abych mohla dělat oslavy co deset dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a nechtěla jsem dítě ani kolem vánoc nebo nedej bože po vánocích, protože jsme vždycky pěkně vydaný z peněz a ten začátek roku je na placení hodně náročný. :grinning: :grinning: Doufám, že se narodí aspoň po výplatě :grinning: :grinning: Jenže člověk míní a život mění :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 presne tak to rikas:D po tech vanocich to je teda termin:slight_smile: mate to pekne po kupe, sami breznaci:slight_smile:)) pritel je 9.3., ja duben a tatka kveten, takze jsme akorat obcas slavili tatovy a moje narozky dohromady.
No ja myslim, ze oplodneni blo bud 27.4. a nebo na moje narozky 25.4., tak to tak relativne sedi i k ms, protoze mam cyklus cca 32 dni..A ovulaci jsem mela potvrzenou utz:slight_smile: jsme chteli mimi uz rok a pul, tak tohle byly posledni pokusy pred IVF a nastesti to vyslo:slight_smile:
7. čer 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana
@teufelchen
@mona12071 Díky za gratulace :slight_smile:))
Jo to mi neco povídej o tom plánování porodu, jsem u male chtela na prvniho maje a taky to tak mam, ale prvniho je fakt blbej datum, fakt nejlepsi je to po vyplate :sweat_smile: Ale ted mam zase termin prvniho tak to uz fakt nevim to nestihnu podle me ani k prosincove vyplate natoz k lednove... :confused:
7. čer 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek