• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Holky v kolikátém týdnu+dnu bylo vidět srdíčko vašeho miminka?
7. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka já to u máminých narozenin už řeším tak, že když kupuju dárky na vánoce, tak rovnou koupím i mamče k narozkám :sweat_smile: :wink:
@hanysek.hanysek to těžko říct :confused: Já třebas byla dneska a jsem asi 8+3, ale šla jem po 3 týdnech a třeba by bylo vidět i dřív :pensive:
7. čer 2011 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka
@majka12 ahojky gratulka oběm k uspěšné konrole :slight_smile:

7. čer 2011 ve 14:31  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek Hanysku, srdíčko nevím, většínou tak 6+ něco, ale muže to být i později.... zvláště u těch co mají delší nebo nepravidelné cykly....kdy že to jdeš na tu kontrolu? máš to ještě za dlouho?.... já vím, že to čekákání je nekonečné, ale nestresuj se, jak holky psaly mysli pozitivně :wink:
7. čer 2011 ve 14:34  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla tak to jsem ráda... já jdu ve čtvtek, to bych měla být 7+1, tak snad už vidět bude.... jeeeeeee, já si to tak přeju:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
7. čer 2011 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla Cykly mám pravidelné, těhu je potvrzené, ale zatím bez srdíčka, tak snad tento týden bude. Otěhotněla sem přesně v době ovu, takže 13nebo14DC. To jsem si jistá!
7. čer 2011 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@loretana 7+1 to je na srdíčko akorát... :slight_smile: , bude to Ok.

já budu muset apelovat na svého dr. on si myslí, že když už ten UTZ vidím po tolikáté že mi to nemusí ukazovat, o fotku jsem si ani neříkala, když jsem byl poprvé těhu udělal mi fotku hned, při druhém těhu už se kroutil a při třetím mi řekl, že stačí přeci až ve 12tt , kolikrát tak soukromničí s tím monitorem, že tam ani nic nevidím
:sunglasses:
7. čer 2011 v 15:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek já byla v 7 týdnu a vidět nebyl ani plod jen gestační váček a za 3 dny už byl plod i se srdíčkem... se asi schovávalo :grinning:
7. čer 2011 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petka28 Byla jsem minulý týden 5+5 a váček už byl, takže to mám potvrzené, tak doufám, že bude zítra i srdíčko. Uvidíme, necháme se překvapit.
7. čer 2011 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek tak držím palce a budu čekat na zprávu já jdu ve čtvrtek konečně po 2 týdnech :wink:
7. čer 2011 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek Hanýsku 5+5 je opravdu brzy na srdíčko, to bývá váček. první dítko mělo srdíčko někdy 6+3 a druhé nevím....takže vydrž bude vše OK, taky držím palec.
7. čer 2011 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla Dnes jsem 6+5 tak zítra by mohla být. Nebo ne?
7. čer 2011 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
jjj, mohlo, myslím že je vidět mezi 6+něco a 7+ něco, tj v 7-8tt, pár případu je i později, ale to už je takový 50 na 50 někdy to vyjde a někdy bohužel ne....
7. čer 2011 v 16:36  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek ahojky, já byla na kontrole koncem 6 týdne a nic a pak jsem tak šla v 7+3 a to už vidět bylo.... Neboj se, určitě je všechno v pořádku :slight_smile:
7. čer 2011 v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím všechny.

Já bych měla zítra dostat měsíčky, ale možná nedorazí.
První snaženíčko proběhlo ted na konci května.

Cítím se nějak jinak (nafouklá, nalitá prsa, břicho mě svědí, těžko od žaludku).
Co si myslíte vy ? Že by se to hned na poprvé povedlo ?

Počkám do pátku, jinak si skočím tëstík doupit

Díky za odpovědi
:slight_smile:
7. čer 2011 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@nemo1985 A trefili jste se do ovu?
7. čer 2011 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
řekla bych, že ano :slight_smile:
7. čer 2011 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@nemo1985 Já měla pozitivní těhu test 10nebo11DPO a jsem těhotná. Zítra jdu na kontrolu. Tak snad bude vše ok. A kolik si DPO?
7. čer 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
12DPO
7. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@nemo1985 Tak to já bych už testovala :o)
7. čer 2011 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky, já když vidím, jak se tu řeší srdíčko, vzpomínám na svoje první těhotenství - tenkrát jsem si udělala test a doktor mě objednal za 4 dny a rovnou bylo srdíčko, do tý doby jsem vůbec nebyla nervní (taky jsem nenavštěvovala žádné koníky a podobné stránky a o těhotenství jsem nevěděla víc, než že trvá 9 měsíců a na konci se narodí mimino :grinning:). podruhé už to bylo jiné, to jsem na kontrolu musela čekat téměř 14 dní (doktor patrně považoval za zbytečné prohlížet mě dřív, než bude srdíčko) a nemohla jsem se dočkat, ale co prožívám teď a jak se bojím, aby se něco nezvrtlo, to je neskutečný. a jak vidím, jedeme v tom všechny :sweat_smile:
@javla já teda vloni změnila doktora, ale tahle doktorka mě minule i předminule hrozně překvapila, prohlídla mě, pak natočila monitor, abych na něj viděla a všechno mi ukázala. ale fotky ze svého UZ tisknout neumí, takže si budu brát foťák a prostě si to vyfotím sama :grinning: už jsem ji připravovala, ale myslím, že se asi bude divit, až tam fakt naklusnu s foťákem (říkala, že většina maminek si to fotí na mobil, ale ten můj, byť novej, fotí naprosto děsně) :grinning:
jinak u nás bylo dnes veselo, byla jsem s Luckou venčit psa, chvílema jsem ji teda musela přemlouvat, aby ťapala po svých, ale nakonec to zvládla tam i zpátky, aniž bych ji musela tahat. Doma pak chtěla na houpačku, tak jsem hodila prádlo do pračky, pustila ji a šly jsme na zahradu. A asi za čtvrt hoďky přišel domů manžel, otevřel dveře a na chodbě centimetr vody... Naštěstí byla voda jen na chodbě, v koupelně a na záchodě, ale nechci domýšlet, jak by to vypadalo, kdyby nepřišel, protože chyběl jen kousek a bylo by to i v obýváku, kde je dřevěná podlaha :zipper_mouth:
7. čer 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak baby moje napapala som sa konecne dala som si sosovicovu polievku no aspon nieco :wink:
7. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jak to mate s chutama ja to mam jak s Davidom uplne nechutenstvo ku vsetkemu musim sa nutit aby som nieco zjedla
7. čer 2011 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek 7+2tt neboj, dočkáš se taky :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@mona12071 mám ještě větší apetit než v předtěhu období :slight_smile: a kolem břicha pneumatiku :pensive:
7. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
potrebuje nejaky zivotabudic vhodny aj pre tehotne...asi nie je co? Hodil by sa nejaky energy drink pre tehotne :grinning:

@mona12071 ja to mam nejak tak podobne, tiez mi nic nechuti. Rano mi je zle len co vstanem z postele, na ranajky ani nepomyslim, ale musim sa donutit aspon na nejaky malicky chlebik, pretoze inak mi ranne nevolnosti neprejdu. No a vecer mi znovu pride nevolno...vcera som bola uplne KO, nevedela som ani zaspat ako mi bolo zle...musela som si dat trochu rohlika a preslo to :grinning:. Inak strasny odpor k sladkostiam :sweat_smile:

7. čer 2011 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky po ránu, nějak jsem dnes už nemohla spát, šla jsem na wecko (to je hruza každý těhu lítačka v noci čurat) a už jsem nemohla usnout, tak jsem se nasnídala salát z těstovin s rybama, tak snad mi bude dobře... v troubě mám bábovku :grinning: a jdu zapnout pračku, jak se rozední tak vylítnu ještě asi na zahradu a dopolko jedeme na chalupu k babi a dědovi. tak budu chrupat v autě asi :grinning:

@petardice no to je radost s pračkou....tak jsi si přidělala ještě pěknou prácičku

doktora mám v pohoděpo profesní i lidské stránce , řekla bych že je to jeden z nej doktorů v Brně, jen mu budu asi muset říct, že to chci vidět jako poprvé :grinning: :sunglasses: ...ještě než jsme čekali holčičku, tak jsem chodila k droktorce a ta neměla UTZ vubec, až ve 12tt jsem začala krvácet, tak se zjistilo v nemocnici, že se mimi nevyvíjí asi od 5 týdne, takže jsem rychle přešla k někomu kdo UTZ má....

no nic , jdu na tu pračku a pak nevím, budu tady čučet na netu,zabalím věci na chalupu a tak nějak :slight_smile: ...pěkné ráno
8. čer 2011 ve 04:20  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :sunglasses:

mě dneska nechal M. vyspat do sedmi, zlatíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Moje dr. má v ordinaci všechno :wink: Dělá tam i 4D ultrazvuk a natáčí monitory, takže nemusím nikam lítat. A teď má novou vychátvku, kdy naproti lehátku, kde dělá utz má velkou telku a tam já vidím, co ona vidí na monitoru utz :sunglasses: :sunglasses: Což je super, protože to nemusí pořád otáček a já si nemusím vykloubit hlavu. :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla tak to si mě uklidnila:slight_smile: koukám, že si dneska ranní ptáče:slight_smile:
holky, u mě už nervozita stoupá pořádně, zítra ráno jdu na první UTZ.... věřím, doufám, moc si přeju aby po tom rok a půl trvajícícm snažení mi dali v CARu dobré zprávy....:slight_smile:
8. čer 2011 v 07:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže holky srdíčko ťuká, kontrola až za tři týdny.
8. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek