• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Ahojky :slight_smile:
mě trochu pobolívaj prsa a píchá v podbřišku, jinak to celkem jde :sunglasses: při prvním těhu mi teda špatně nebylo, jen se mi zvedal žaludek, když jsem šla kolem parfumérky a z některých vůní v kuchyni, tak jsem zvědavá, jak to bude teď :sweat_smile: včera jsem měla trochu knedlík v krku, když jsem jela mhd, ale pomohla studená voda :slight_smile: při prvním těhu jsem byla ve druhej, třetí měsíc pořád šileně unavená, spala jsem 12 hodin v noci a po obědě klidně další dvě hoďky, což by teď moc praktikovatelný nebylo :confused:
zítra jedem na turnaj ve volejbale, jsem se těšila, že si pinknu :sweat_smile: ale zas tak moc mě to nemrzí :sunglasses: jen nevím, jak to budu vysvětlovat :confused: :grinning:
od tý doby, co jsem volala dr. mi přijde, že ten čas hrozně pomalu utíká :frowning2: a 30.5. je tááák daleko... :confused:
13. kvě 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, takze k dr. jsem objednana na utery 17.5.,tak jsem zvedava co bude videt a co me povi:slight_smile: Jinak se citim dobre, blbe me neni, akorat jsem ze ct na patek spala asi 14 hodin, vcera jsem si byla sednout s kamoskou na veceri a na drincek (ja teda ledovej caj:D ) prisla jsem domu ve 3, ale jsem v pohode, nic me neboli, prsa taky nic,tak doufam, ze to tak bude probihat i dale:slight_smile:
@petra.a : jj,taky studuju, ja mam jeste 5 zkousek, ve ct a pa jsem na terminu nebyla, protoze jsem byla uplne vyrizena a stejne jsem se nebyla schopna to naucit, a jak pises, dodelat bc a statnice. Mam je 15.6., kdy ty? Nadavam si, ze jeste nemam tu bakalarku, stezejni veci me chybi, nechala jsem si to na posledni chvili:(( takze to bude tak tak, doufam,ze docent nebude moc nastvanej:( asi to oduvodnim tehotenstvim:slight_smile:
14. kvě 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jestli muzu tak se pridam. zavidim vam vsem vase testy u doktoru, tu se chodi az v 12tydnu :(. ja uz mam dve holcicky a trpela jsem jak pes u obou a opet to vypada na stejno! :frowning2:
14. kvě 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kw77 je jsem ráda, že tu nejsem jediná s takovýma malinkýma prckama :slight_smile: koukám že se toho taky nebojíš :grinning: :sunglasses: :wink:
mám začátek stejnej jako u první holčičky, celý den dobrý, večer pak nevolno, ale naštěstí bez zvracení :slight_smile:, dnes jsem rozdejchávala sice zápach z jakéhosi psího pamlsku, tak jsem poučena, od ted dává psovi žrádlo jen manžel :grinning:

@berinka1 17.5 to už máš zachvilečku :slight_smile:
14. kvě 2011 v 16:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tady vubec nejaka prvnicka jako ja?:slight_smile:)
14. kvě 2011 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj javli, mame to podobne, tvoje trosku starsi nez me a hlavne ty uz mas kluka, u nas jsou pesti zataty :slight_smile:

holky co pijete? me vse nadavuje... :frowning2:
14. kvě 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se taky přidávám s pěstma zaťatýma :slight_smile:, ať je to klukánek...i když je to jedno, hlavně ať je to zdavý...

14. kvě 2011 ve 22:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kw77 no to je pěkně naprd co u vás s těma prohlídkama :confounded: Já jsem klidná, že vím, že je bublina kde má, i když nebylo zatím nic vidět jen tečka :sweat_smile: 12. týdnů je strašně dlouhá doba :pensive: Tak vám držím pěstičky na kluka. :wink:

Mě je jeden den dobře, druhý divně, ale pořád nic hroznýho až na hrozný výkyvy nálad teda. :sweat_smile: :sweat_smile: Já jsem teď tak snadno vytočitelná až to není hezký :grinning: :grinning:
15. kvě 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 jasný, nejsi v tom sama :wink: však je z toho manžel vyplesknutej a už teď řeší, co se musí koupit a kam to dáme :grinning: hlavně že to pak uzavrší hláškou, že uvidíme, co mě ve středu řekne doktor...
15. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Já taky čekám svoje první mimiško :slight_smile: A k doktorovi jdu také 17.5., měla jsem jít už 16.5. ale nevyhovoval mi čas, naštěstí mi volal, že má málo maminek v poradně pro těhotné, takže můžu přijít během poradny :slight_smile: Jsem taky moc zvědavá, co mi poví, doufám, že samé dobré zprávičky. Jsem na tom stejně jako ty - nic mě nebolí (jen trochu prsa), špatně mi není, jediné co, tak je velká potřeba spánku, spala bych pořád a všude :grinning:
15. kvě 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetm @kacatko5 : ja jsem vcera a dneska testovala jestli je vse ok nez pujdu k doktorovi a dneska rano mam uplne stejne silnou carku jako je ta kontrolni:slight_smile: obcas me boli brisko, ale fakt obcas, dneska rano me bylo trosku soufl, tak jsem zkusila to lizatko a dobry:slight_smile: Vcera vecer jsme to oznamili nasim, cekala jsem infarktovy stav, ale kupodivu vsechno v pohode:slight_smile: Pritel rekl tatovi, ze to vypada,ze bude dedecek a tata na tom, ze to neni poprvy ani naposledy:D:DD
Ale jak pises Kacatko, spala bych taky porad... A to me tento tyden cekaji 4 zkousky a musim dopsat bakalarku:/
Musime to jeste promyslet se svatbou, zrusili jsme ji pred 2 mesici a neco, vcera jsem to naznacila nasim, ale moc se jim to nelibi, ze se prece brat nemusime, me zase vadi pocit, ze bych nebyla vdana, nejake vnitrni presvedceni od mala:slight_smile: tak prinejhorsim to zvladneme ve ctyrech:slight_smile:
15. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 Ja jsem testovala naposledy minulý týden v pátek, pak jsem se zařekla, že už to nechám na doktorovi, co mi řekne :slight_smile: Ale prsa mě bolí stále, to bříško sem tam taky, jakoby taková lehká menstruační bolest. Jinak to soufl ti závidím, já jsem z pátka na sobotu prozvracela celou noc, ale to nebylo kvůli těhu, prostě mi nesedlo nějaké jídlo, ale myslela jsem, že umřu. Bylo mi fakt děsně. Ale včera a dneska už dobrý, tak snad se to nebude opakovat :slight_smile:
Rodině to plánujeme říct až po ukončení třetího měsíce, přeci jen, tyhle tři jsou nejrizikovější.
Ty zkoušky ti nezávidím, já jsem VŠ dokončila před rokem a jsem ráda, že už to mám za sebou :slight_smile: Budu ti držet pěstičky, ať ti všechno dobře dopadne :wink:
Mám stejné vnitřní přesvědčení jako ty, prostě miminko by se mělo narodit do rodiny, kde mají všichni stejné příjmení :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 prsa me zacinaji pobolivat, ale nic strasneho.. Ty jo, tak snad to bylo fakt jen 1x a vic uz to tak hrozny nebude:slight_smile: My to doma rict museli, bydlime totiz s nasima na baraku, nasi dole, my nahore:slight_smile: kdyz uz to vi nasi, tak to asi po doktorovi rekneme i druhe strane:slight_smile: Vtipne je, ze pritelova sestra je taky tehotna:slight_smile: Tusim 8. nebo 9.tyden:slight_smile:
Dekuji moc, kdybych nebyla tak unavena, tak je to ok, byla jsem zvykla se ucit den pred zkouskou do noci nebo treba celou noc a pak jit rovnou na zk, ale takhle to ted praktikovat nejde:/
15. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky na nás s přítelem taky platí hláška "ježiši ještě svatba nebyla a už budou mít druhý dítě!" :slight_smile: , při prvním na to nebyl čas ani finance, ale teď to už teda stihnem, vsadila jsem na mé šťastné číslo "11" tfuj tfuj ať to nezakřiknu, tak se budem brát 11.6.2011 v 11 h a kytici budu mít z 11 růží :grinning: , to je teda naplánované už dlouho. Berem se teda tajně jen se 6 přáteli, tak je to úplně v klidu a bez nervů, jediná má starost je, jestli se vejdu do svat.šatů co mi doma už visí ve skříni, když se druhé mimi povedlo takhle brzo. Jo a malý už má od narození příjmení po otci, a matrikářka nám zařídí po svatbě i změnu v jeho rodném listu, kde budu vedená jako vdaná, takže časem nebude mít aspoň otázky, proč jsem se jmenovala jinak, když se narodil. Řekla bych , že miminku je jedno, jestli mají nebo nemají všichni stejné příjmení, hlavně, že ho budou milovat. Já to vidím tak, že aspoň teď skutečně víme, že nám to po 10 letech soužití funguje i s dítětem, když vidím v okolí, jak se manželé s malými dětmi rozvádějí, tak je mi jich líto.
15. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to kazdyho vec, jak se kdo citi! vdana nevdana :slight_smile: ale kamaradka ucitelka mi rikala ze deti co maji jine prijmeni nez mamy to maji ve skole vzdy tezsi - neni to lehky je hned k nekomu priradit a treba kdyz se za neco plati tak jsou to tyto deti co se zjistuje jestli zaplatily atd. mozna ten problem je jen tu kde tech deti je moc...
a take kvuli skole - tady jsou velmi dobre katolicke skoly a na to dite musi byt narozeno do manzelskeho stavu a nejlepe do 3 mesici pokrteno :slight_smile:
tak jsem se na obed napila sklenice pomerancoveho dzusu a prosedela odpoledne na zachode, nastesti byl manzel doma a vzal holky do parku :(
15. kvě 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ráda bych se k vám přidala jsem v 6tt ale tak jednoduché jako většina z vás jsem to teda tak lechké neměla o druhé mimi už se snažíme asi 3 roky a zjistili jsme že to tak lechce jako u prvního nepujde tak jsem musela podstoupit 3IUI a to že se to konečně povedlo považuji za velikej zázrak protože jsem to už chtěla vzdát a byla smířená s tím že budem mít jedináčka a pak jsem na velikonoce na testu viděla dvě// úžasnej pocit. V pátek 13 jsem byla na UTZ a už tam blikalo srdíčko ten pocit byl neskutečně krásnej a můj 6leterj syn už pečlivě sleduje v knížce pro těhotné jak mu roste sourozenec je to super jak je ke mě teď pozornej jak dospělej chlap a to mě také dost dojímá. Jsem šťasdtná a nejradši bych to vykřičela do celého světa Tak všem přeju aby měli taky ty nejkrásnější pocity :dizzy_face: :slight_smile:
15. kvě 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 no teda mas to tento tyzden fest tazke, 4 skusky...tak nech ti to vsetko dobre dopadne :wink: .
Moja skuska v piatok 13. dopadla na 1, ani sama neviem ako som to dala, ale zajtra mam dalsiu a to asi nejdem, uz cely tyzden mi je tak nejako divne, akoby ma palila zaha, alebo co, ani to neviem identifikovat, unava desna, vobec sa mi nechce ucit, dufam, ze to coskoro prejde.
15. kvě 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a ja prave nebyla ctvrtek a patek, kdyz jsem nebyla schopna vstanout malem z postele unavou... tak se me to ted nakumulovalo:/ presne jak pises, nejsem taky schopna se koncentrovat, vubec se me nechce.. 27.musim odevzdat bc na studijn uz ve vazbe, proste finalni verze a jeste nic nemam krome uvodnich kecu:( nechala jsem si to na posledni chvli a ted toto:slight_smile:
K patecni gratuluju:slight_smile: Ja na zitrejsi taky nejdu, odhlasila jsem se, neni to tak strasny, ale skoro jsem to nevidela, ten ct a pa bude dost spatnej..
jinak dneska poprve pocituju pobolivani prsou, teda spis bradavek a obcas ten podbrisek, pred chvili jsem se dost vztekla s kocourem, tak me to zase zacalo bolet, tak jsem zase zalezla do postylky:slight_smile:
15. kvě 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ráda bych se přidala... taky čekáme v lednu mimčo, ďnes jsem ho viděla, takže to už beru jako ok...dokud to bylo jen na testu, nehledala jsem Vás :slight_smile: Bude to naše druhé dítě.. tak uvidíme, jestli budeme mít páreček, nebo dva bojovníky :wink: Hezké těhulení. Mně bylo při prvním strašně zle až do 7 měsíce, ale teď je zatím klid...ťuk, ťuk.
15. kvě 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem o víkendu byla u našich a včera na pohotovosti. Začala jsem trochu krvácet. Beru hormony a zítra mě čeká prohlídka, tak držte palečky ad to dopadne dobře, druhý potrat bych už asi nerozdýchala. Jinak hlava mi nebere velikost v úterý 4mm a 5+0tt a včera 18mm 6+3. Týdny vím že se můžou změnit ale ta velikost je mnohonásobně vyšší. Malou mám odhlášenou ze školky,pokašlává mi, tak leží na gauči a kouká na pohádky.
16. kvě 2011 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 džím pěsti...drž se!!
16. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
sylas: Díky, kromě nejnutnějších vědcích jsem se na vše vykašlala,abych trochu odpočívala. Co malinký? V lednu bude chodit po svých nebo budeš kupovat sourozenecký kočárek
16. kvě 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 chodit stabilně atd. asi chodit nebude...ve hře je i sourozenecký kočárek. Ale ještě to zatím nerozhoduju :slight_smile:
Dobře děláš, že odpočíváš. Když malá "spolipracuje" - ideální :slight_smile:
16. kvě 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sylas koukám, že budeme mít podobný věkový rozdíl :wink: :wink:

Já byla dneska s malým u doktora a má angínu a já se bojím, abych jí nechytla taky. :confounded: :confounded:
16. kvě 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím

Sourozenecký kočárek byl pro mě vysvobozením :slight_smile: starší dítko chodilo pěkně bez kočárku (když se malej narodil byly jí necelý 2 ročky), ale jak přišel mimouš, chtěla se vozit taky :slight_smile: I když jsme nosili šátku a podobně, tak na léto a delší tratě byl kočárek pohodlnější :slight_smile:
16. kvě 2011 v 11:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla vidíš, já uvidím jak to budeme zvládat bez kočáru a kdyžtak nějaký koupíme :wink: Je mi jasný, že teď hezky chodí a když to budu potřebovat, tak se na to vykašle :grinning: :grinning:
16. kvě 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdybychom zustali ve městě bych to řešila skejtíkm ke kočárku, ale jsme rok na vsi a tady je to cesta necesta
16. kvě 2011 ve 12:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla my taky nebydlíme vyloženě ve městě, ale zase mám auto, takže s kočárkem chodíme jenom na procházky. Teď už teda bez kočáru, protože být v něm nechce a chce ho tlačit :grinning: :grinning: Tak ho raději vezmu za ruku a jdeme pěšky :sweat_smile: Uvidíme jak se to vyvrbí a taky jak budou v zimě uklizený chodníky. Teď to šlo kolikrát jenom se sáňkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se taky snad přidám, zatím jsem si dělala sama test - dnes... myslela jsem si, že mám jen zpoždění, od té doby, co jsem vysadila prášky, tak jsem to měla různě... no, ale dnes to bylo už po 36 dnech, tak jsem zkusila test a byly tam //. K doktorce jdu až příští týden v pondělí, tak snad bude vše ok... Protože se děsím, vůbec jsem to nevěděla a za poslední 2 měsíce jsem byla samá oslava - ne že bych se tam opíjela do němoty, ale něco jsem tam vypila... :frowning2:
16. kvě 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, tak ja nasla // 7.5 a k Dr. jdu poprvni 23.5 ale dnes se mi objevilo mirne spineni a trosku i pobolivani podbriska. Zitra muj Dr. neordinuje a je tam az ve stredu, myslite ze bude stacit ohledne toho spineni k doktorovi prijit az v tu stredu? nebo mam zitra hned letet nekde na pohotovost? Ja osobne by jsem to spineni zitra sledovala a ve stredu sla k Dr. ale nevim jestli je to tak spravne, co myslite? diky moc za rady
16. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek