• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@hanysek.hanysek gratuluji moc a moc!!!!!
8. čer 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek moc gratuluji!!!!! :slight_smile:
8. čer 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji :o)
8. čer 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek no vidíš, dočkala ses :slight_smile: blahopřeji k srdíčku :slight_smile:

@majka12 i tobě blahopřeji k srdíčku a kontrole - když jsem ještě chodila do CAru, tam měli na UTZ napojenou kamerku, která posílala obrázek přímo na protější zeď a všichni jsme viděli úplně všechno - krása :slight_smile:. Tehdy tam byl můj muž se mnou, sice se mu moc nechtělo, ale byl nakonec rád že srdíčko viděl taky :slight_smile:
8. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Tak vidíš dobře to dopadlo :slight_smile: Gratuluju...
Jinak k tomu ultrazvuku, můj doktor má výborně vybavenou ordinaci, ta obrazovka na stropě na koukání při ultrazvuku mi přijde normálka :slight_smile: Pokaždý mi taky vytiskne obrázek mimča, takže jsem docela překvapená že to je ještě někde jinak :slight_smile:
8. čer 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď vydržet dlouhé tři týdny :o( dostanu průkazku a objednám se na screening. A dostala sem dneska i obrázek, máme 1,2cm :o) Ale pořád nějak si nepřipadám těhotná. Se synem už sem zvracela a byla ráda, že existuju. Tak doufám, že to nebude holka :o( Raději bych kluka, ale budeme rádi, za jakékoliv pohlaví, ale kdybych si mohla vybrat, tak jednoznačně kluk. Navíc se bojím, co začne dělat jizva po císaři- zatím vypadá nádherně. Ale těšíme se :o)
8. čer 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem v diskuzi přečetla, že se na začátku těhu může objevit i zvýšená teplotka 37stpnů.
Ted jsem si jí změřila a opravdu mám 37.

A další příznak časté lítání na wc i v noci, tak co tipujete ?
:dizzy_face:
8. čer 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 Už bych testovala a to sem ti psala už včera. Takže pokud si minimálně 10DPO tak bych už testovala. Já měla pozitivní těhu test 10nebo11DPO, takže zaleť do lékárny a vyčůrej se :o) Kdy má dojít MS?
8. čer 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanysek............ :grinning:, mám to ale výdrž co ?
Dnes by měla MS dorazit, zatím nic, stejné příznaky, nafouklá, bolestivá prsa, ta teploty zvýšená, a wc pořád :slight_smile:
8. čer 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 Tak za mě říkám, udělej hned test :o) pokud máš test, utíkej na záchod, načůrej na papírek a čekej. Pokud doma test nemáš, utíkej do lékárny a testuj. A potom dej foto.
8. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanysek...... nemám testík doma, ale odpoledne jdu do Tesca tak cestou koupím.

Myslíš, že by mohli být // ? :grinning:
8. čer 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 Já taky lítám pořád na WC, za noc to stihnu i 3x, a celkově sem pořád nafouklá. Všechno je možné, i ty můžeš být těhotná. Takže kup, udělej a dej foto :o)
8. čer 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já také tak 3-4x za noc a to nikdy v noci nechodím, divné že? :dizzy_face:
8. čer 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 Já sem chodila v noci max. 1x, a teď i 3x. Takže zatestuj a uvidíš. Držím palce.
8. čer 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak zítra ráno jdu na to - první UTZ... pocity mám hrozně smíšené, bojím se, strašně moc, ale i se tak nějak těším a mám pocit, že se pořád usmívám zítra se ozvu a doufám, že s pozitivní zprávou...
8. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana Uvidíš že to bude v pohodě, já razím pozitivní přístup hlavně!!!
8. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky..tak ja uz mezi vas nepatrim...
8. čer 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasulla Co se stalo?
8. čer 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana ahojky, jak jsi dopadla?? bylo srdíčko?? :slight_smile:

@sasulla pověz - copak se vám stalo?? :fearful:
9. čer 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky :wink: ...tak jsem se dočkala..zítra jsou to konečně 2 týdny a já se snad dovím samé dobré zprávy :wink:

sasulla...ať už se stalo cokoliv, přeji, ať se to neopakuje...a ať brzy bříško obsadí další miminko, které zdárně dobojuje až do konce :wink:

loretana...taky se těšíme na dobré zprávičky :wink:
9. čer 2011 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska
@teufelchen ahoj holky, je to táááááám:slight_smile: opravdu bouchalo:slight_smile: 3,9 mm:slight_smile: v CARu se se mnou rozloučili a poslali k mé dr, tam jdu v úterý na první krevní odběry... dostala jsem i obrázek, holky, já jsem přešťastná:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
9. čer 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jájdu konečně na kontrolu po 2 týdnech doufám že už dnes obdržím tu průkajdu :grinning:
9. čer 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana moc gratuluji :wink:
9. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Loretana...supéééééééééér...nádherná zprávička :grinning: ...petka 28....tak čekáme další skvělou zprávičku :slight_smile:
9. čer 2011 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petka28
@teufelchen holky díky moc!!! Můžu se zeptat - ty první krevní testy (sestřička říkala "velké testy") - co všechno zahrnují, co se všechno zjišťuje?
9. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek