• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@loretana jé, taky ti blahopřeji k srdíčku - to je paráda :grinning:

@petka28 pokud bude všechno ok, tak to bys už mohla průkazku dostat :slight_smile: dej vědět!!

byla jsem na odběrech (5 zkumavek) pro gyndr. minulý týden a 20. dopo mám poradnu - tam mi řeknou výsledky .
a dnes jsem byla na odběru kvůli genetice, kam mě dr. posílá a 20. odpo si jdu pro výsledky z té genetiky a zároveň na prvotrimestrální screening. Snad bude všechno ok..
9. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýýýýý čumte.... :grinning: já si z prdele neukrojím:o)))...mají už jen 42 a 44....jestli mi to neprojde...je to na stránkach tchiba těhu sukně za 149kč!!!!!
http://www.tchibo.cz/Tehotenska-dzinova-sukne-modry-denim-p200005940.html
9. čer 2011 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemo1985 Tak jak si dopadla? Dělala sis test?
9. čer 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska moc děkuju!!!
@teufelchen taky jsem na ní koukala, moc pěkná, ale taky už nemají mojí velkost:slight_smile: já vůbec netušila, že v Tchibu mají i těhotenskou módu:slight_smile:
9. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby moje vsetkym gratlujem :slight_smile: mne je dneska troska lepsie tak klop klop ani vcera som sa neporospravala s wc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tu v Londyne je hnuuuuuuuuuuusne vcera aj dnes prsiiiiiiii a maly je nervny nakolko mu ide dalsi zub a nemoze ist von tak sa idem zblaznit :cry: vcera som ho ostrihala taku ma milenu tu hlavicku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. čer 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím že mám průkazku a prcek 2,53 cm :grinning:
9. čer 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petka28 krásné minko - blahopřeji ti k průkazce :slight_smile:
9. čer 2011 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, gratulace k miminkám, já jdu v pondělí a když nebude srdíčko, tak asi na hov.... ach jo... tak snad tam bude :wink: Musím doufat...
9. čer 2011 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petka28 krásná fotečka!!! já už chci taky!! ale ještě týden musím vydržet :grinning:
9. čer 2011 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky..krásne ráno všem...tak já už nervuju..a stresuju...dočkala jsem se..dnes kontrola :wink:
10. čer 2011 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen drzim palecky, nech je vsetko OK....nebooooj :wink: . Dobre sa mi to pise, vsak? Ale ja uz tiez stresujem, mna caka kontrola v pondelok :grinning:
10. čer 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen uvidíš vše bude v pohodě :wink:
10. čer 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...díky...jdu oblíknout malýho..sebe a vyrazíme :wink: papa....pak se ozvu :wink:
10. čer 2011 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen budeme čekat na dojmy:slight_smile: držím palce!
Jinak dobré ráno holky:slight_smile: v pondělí nastupuju do práce, tak jsem zvedava, jak dlouho se mě povede skryt tehu..chybí mě blbych 16 dni na přiznání PPM,tak to tam snad budu a kdyby mě vyrazili,tak přinejhorším půjdu na PN,,Akorát jsem trochu nešťastna z platu co mám ve vymeru:( dali tam akorát základní mzdu a zbytek nic,takže kdyz bych tam nebyla tak dlouhou dobu aby mě průměr dělal těch necelých 17tis jak potřebuju kvůli 2l rodičaku,tak mě budou PPM počítat podle vymeru:(
No přijde mě,že na to,že jsem v 9.týdnu mám nějaké bříško uz a 2kg nahore:slight_smile: vyfotim a přidám do alba:slight_smile: přitom se nejak nepreziram, jen musím jist snad co hodku ať mě není blbe,ale to jsou maličkosti-ovoce,zelenina,bebe..No ono to je ve výsledku jedno kolik bude nahore, hlavně aby bylo zdravý:slight_smile:
jsem se nejak po ránu rozepsala:slight_smile:)
10. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyyyyyyyyyyy je to tam... :wink: odpovídame 7+5tt..vše je ok..mimouš se má k světu :grinning: jen fotka nic moc..tak jsem ji ani nechtěla :unamused: ...příšti pátek máme odběry :wink:
10. čer 2011 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teufelchen tak moc gratuluju ke kontrole že je všechno v pořádku:slight_smile: fotek se dočkáš az bude větši;) já jdu na utz az 29.6.,bude screening,tak se uz taky trepu ať mimi zase vidím;)
10. čer 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen super - blahopřeji ti k srdíčku :slight_smile:
10. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen moc gratuluji a mám velkou radost!!!!:slight_smile:
10. čer 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...děkuji všem:o)..jsem ráda...snad to takhle hladce bude probíhat celé těhu :wink: a nevolnosti už budou jen lepší a lepší :wink:
10. čer 2011 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen gratulace ke kontrole :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. čer 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teufelchen Taky se přidávám a gratuluju :slight_smile: Jsi psala že jsi oblíkla malýho jsi ho brala sebou? Jak se tvářil při tom ultrazvuku nebo byl s váma i tatínek?
10. čer 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
svataterezicka...zlato néééééééééé..jelikož mé dítě je ďáblík a neposeda..nemůžu ho sebou vzít..ale hodila jsem ho ráno kámošce :wink: ..ale jak už jsem psala kdysi..na velký UTZ ho 100% vemu i s tatínkem..ten ho tam snad uhlída na místě :wink:
10. čer 2011 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen Achááá :slight_smile: No já bych chtěla už příště ale nevím jestli to není brzo ještě, že to stejně nechápe...
10. čer 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já právě ho vemu..až na velký...aby mimi pěkne viděl už velké se vším všudy :wink: ...pač mně dělá teď poševní UTZ..a to nevím..bylo by mi to nepříjemné :grinning: a asi by to fakt nepochopil :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. čer 2011 v 18:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím jestli by to náš malý už pobral, ale teda půjdeme s manželem na 4D nebo ve 20. týdnu na velký utz a neháme si říct pohlaví :wink:
10. čer 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@berinka1 já mám na kila mínus kilo a půl jak pořád zvracím a břicho jak pučmeloun :grinning: :grinning: :grinning: Na 9.týden fakt hustý :sweat_smile:
10. čer 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen Aha tak to mě dělá furt právě jenom ten normální ultrazvuk... tak uvidíme mě jde o to že bych tam chtěla manžela, a nevím jestli budeme mít hlídání... no uvidíme
10. čer 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
svataterezicka..tak malou vem:o)..on si ji manžel uhlída..a jak se tam budou dělat samé nové věci..zaujme ji to :wink: ...já jsem buchta...a přes muj mega břuch by mimi neviděl:oDD..proto mi dělá poševní:oP
10. čer 2011 ve 20:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek