Leden 2012

Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :-o
winterska
9. čer 2011
@loretana jé, taky ti blahopřeji k srdíčku - to je paráda 😃

@petka28 pokud bude všechno ok, tak to bys už mohla průkazku dostat 🙂 dej vědět!!

byla jsem na odběrech (5 zkumavek) pro gyndr. minulý týden a 20. dopo mám poradnu - tam mi řeknou výsledky .
a dnes jsem byla na odběru kvůli genetice, kam mě dr. posílá a 20. odpo si jdu pro výsledky z té genetiky a zároveň na prvotrimestrální screening. Snad bude všechno ok..
teufelchen
9. čer 2011
Holkýýýýýý čumte.... 😃 já si z prdele neukrojím:o)))...mají už jen 42 a 44....jestli mi to neprojde...je to na stránkach tchiba těhu sukně za 149kč!!!!!
http://www.tchibo.cz/Tehotenska-dzinova-sukne-m...
hanysek.hanysek
9. čer 2011
@nemo1985 Tak jak si dopadla? Dělala sis test?
loretana
9. čer 2011
@winterska moc děkuju!!!
@teufelchen taky jsem na ní koukala, moc pěkná, ale taky už nemají mojí velkost🙂 já vůbec netušila, že v Tchibu mají i těhotenskou módu🙂
mona12071
9. čer 2011
ahojte baby moje vsetkym gratlujem 🙂 mne je dneska troska lepsie tak klop klop ani vcera som sa neporospravala s wc 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 tu v Londyne je hnuuuuuuuuuuusne vcera aj dnes prsiiiiiiii a maly je nervny nakolko mu ide dalsi zub a nemoze ist von tak sa idem zblaznit 😢 vcera som ho ostrihala taku ma milenu tu hlavicku 😃 😃 😃 😃 😃 😃
petka28
9. čer 2011
Hlásím že mám průkazku a prcek 2,53 cm 😃
petka28
9. čer 2011
winterska
9. čer 2011
@petka28 krásné minko - blahopřeji ti k průkazce 🙂
aktakatka
9. čer 2011
Holky, gratulace k miminkám, já jdu v pondělí a když nebude srdíčko, tak asi na hov.... ach jo... tak snad tam bude 😉 Musím doufat...
petka28
9. čer 2011
@winterska dík 🙂
evina_plus_jednaautor
9. čer 2011
@petka28 krásná fotečka!!! já už chci taky!! ale ještě týden musím vydržet 😃
teufelchen
10. čer 2011
Holky..krásne ráno všem...tak já už nervuju..a stresuju...dočkala jsem se..dnes kontrola 😉
petra.a
10. čer 2011
@teufelchen drzim palecky, nech je vsetko OK....nebooooj 😉 . Dobre sa mi to pise, vsak? Ale ja uz tiez stresujem, mna caka kontrola v pondelok 😃
petka28
10. čer 2011
@teufelchen uvidíš vše bude v pohodě 😉
teufelchen
10. čer 2011
Holky...díky...jdu oblíknout malýho..sebe a vyrazíme 😉 papa....pak se ozvu 😉
berinka1
10. čer 2011
@teufelchen budeme čekat na dojmy🙂 držím palce!
Jinak dobré ráno holky🙂 v pondělí nastupuju do práce, tak jsem zvedava, jak dlouho se mě povede skryt tehu..chybí mě blbych 16 dni na přiznání PPM,tak to tam snad budu a kdyby mě vyrazili,tak přinejhorším půjdu na PN,,Akorát jsem trochu nešťastna z platu co mám ve vymeru😞 dali tam akorát základní mzdu a zbytek nic,takže kdyz bych tam nebyla tak dlouhou dobu aby mě průměr dělal těch necelých 17tis jak potřebuju kvůli 2l rodičaku,tak mě budou PPM počítat podle vymeru😞
No přijde mě,že na to,že jsem v 9.týdnu mám nějaké bříško uz a 2kg nahore🙂 vyfotim a přidám do alba🙂 přitom se nejak nepreziram, jen musím jist snad co hodku ať mě není blbe,ale to jsou maličkosti-ovoce,zelenina,bebe..No ono to je ve výsledku jedno kolik bude nahore, hlavně aby bylo zdravý🙂
jsem se nejak po ránu rozepsala🙂)
teufelchen
10. čer 2011
Holkyyyyyyyyyyyyy je to tam... 😉 odpovídame 7+5tt..vše je ok..mimouš se má k světu 😃 jen fotka nic moc..tak jsem ji ani nechtěla :-| ...příšti pátek máme odběry 😉
berinka1
10. čer 2011
@teufelchen tak moc gratuluju ke kontrole že je všechno v pořádku🙂 fotek se dočkáš az bude větši😉 já jdu na utz az 29.6.,bude screening,tak se uz taky trepu ať mimi zase vidím😉
winterska
10. čer 2011
@teufelchen super - blahopřeji ti k srdíčku 🙂
loretana
10. čer 2011
@teufelchen moc gratuluji a mám velkou radost!!!!🙂
teufelchen
10. čer 2011
Holky...děkuji všem:o)..jsem ráda...snad to takhle hladce bude probíhat celé těhu 😉 a nevolnosti už budou jen lepší a lepší 😉
majka12
10. čer 2011
@teufelchen gratulace ke kontrole x-) x-) x-)
svataterezicka
10. čer 2011
@teufelchen Taky se přidávám a gratuluju 🙂 Jsi psala že jsi oblíkla malýho jsi ho brala sebou? Jak se tvářil při tom ultrazvuku nebo byl s váma i tatínek?
teufelchen
10. čer 2011
svataterezicka...zlato néééééééééé..jelikož mé dítě je ďáblík a neposeda..nemůžu ho sebou vzít..ale hodila jsem ho ráno kámošce 😉 ..ale jak už jsem psala kdysi..na velký UTZ ho 100% vemu i s tatínkem..ten ho tam snad uhlída na místě 😉
svataterezicka
10. čer 2011
@teufelchen Achááá 🙂 No já bych chtěla už příště ale nevím jestli to není brzo ještě, že to stejně nechápe...
teufelchen
10. čer 2011
Já právě ho vemu..až na velký...aby mimi pěkne viděl už velké se vším všudy 😉 ...pač mně dělá teď poševní UTZ..a to nevím..bylo by mi to nepříjemné 😃 a asi by to fakt nepochopil 😃 :-p
majka12
10. čer 2011
Tak já nevím jestli by to náš malý už pobral, ale teda půjdeme s manželem na 4D nebo ve 20. týdnu na velký utz a neháme si říct pohlaví 😉
majka12
10. čer 2011
@berinka1 já mám na kila mínus kilo a půl jak pořád zvracím a břicho jak pučmeloun 😃 😃 😃 Na 9.týden fakt hustý :-N
svataterezicka
10. čer 2011
@teufelchen Aha tak to mě dělá furt právě jenom ten normální ultrazvuk... tak uvidíme mě jde o to že bych tam chtěla manžela, a nevím jestli budeme mít hlídání... no uvidíme
teufelchen
10. čer 2011
svataterezicka..tak malou vem:o)..on si ji manžel uhlída..a jak se tam budou dělat samé nové věci..zaujme ji to 😉 ...já jsem buchta...a přes muj mega břuch by mimi neviděl:oDD..proto mi dělá poševní:oP

Začni psát odpověď...

Odešli