• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@mona12071 to je pravda, že v Anglii je to naprd tady v tom :confounded: :confounded: Já jsem taková v klidu už. :wink: Jako zoubky to je fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kolik už jich David má? :confused: Maxík má jenom 4 a už skoro měsíc ho trápí, ale žádný další nevylezl :confounded: :confounded: :angry: :angry:
14. čer 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona12071...neboj..všetko bude ok:o)))..a čo sa zubov týka..tiež lietam celé noci..lebo si stále pýta buď mlieko..cumeľ..alebo sa natlačí k nám do postele :grinning: ..ale ukludňujem sa tým,že už len posledné dve spodné 5-ky a bude hotovson :wink:

majka12:..tak to ja v klidu nejsem nikdy :grinning: já bych nejraději chodila na utz denně, kdyby to tomu miminu tolik nebuližovalo :grinning:
14. čer 2011 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 my ich mame uz 12 4 stolicky venku tie su fakt najhorsie :frowning2:
14. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem nějaká vyplašená... minulé čtvrtek jsem byla v CARu a srdíčko krásně bouchalo, bylo to úžasně vidět.... a dnes jsem byla u mé dr (už ne v CARu) a její ultrazvuk byl dost jiný, takový víc šmouhatý a já tam srdíčko vůbec neviděla, žádný náznak pohybu... dr mi mimi ukazovala, říkala že má 6 mm (minulý čtvrtek mělo 3,9 mm) a že se uvidíme za 14 dní, že jsem dnes 6+4 tt... neřekla mi nic, co by naznačovalo, že by mělo být něco špatně, ale o srdíčku taky vůbec nemluvila ani mi ho neukazovala... Holky, co myslíte - může se stát, že jiný UTZ srdíčko nezachytí, že by v CARu měli nějaký výkonější? Jsem hrozně vystrašená....
14. čer 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@loretana určitě můžou být ultrazvuky lepší a horší, já byla naposled na utz taky přesně v 6+4tt a srdíčko jsem neviděla, jen doktorka říkala, že krásně tluče, tak mi to musela přiblížit a až pak jsem už teda cosi viděla :slight_smile: tak neměj vůbec strach, kdyby bylo něco v nepořádku, tak by ti to doktorka určitě řekla. A navíc jak píšeš, tak miminko krásně porostlo, tak určitě není proč se stresovat :wink:
14. čer 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna moc děkuji za uklidnění... já jsem hrozný plašan a často sama sebe vyvedu z míry... věřím a doufám, že to bude opravdu v pořádku... dr mi právě neřekla, jestli už srdíčko je nebo není, ale já si říkala, že když to neřekla, tak ho nevidí... a já taky absolutně nic neviděla... musí to být v pořádku!!!!
14. čer 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana neblázni, kdyby bylo něco špatně, tak ti to řekne a nezve si tě až za 14ní :pensive: Klid :wink: :wink: Já srdíčko v prvním těhu taky neviděla, byl jiný utz a na té malé obrazovce jsem byla ráda, že poznám mimčo :grinning: :grinning: :grinning:
14. čer 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pozeram, ze riesite zubky...tak my mame este len 6 :grinning: , takze sa tesim az porastu tie dalsie, to bude zazitok,. Ale uz by aj mohli..chuda moje male musi papat bez zubkov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 jeee, tak to moc děkuji za uklidnění!!! tohle přesně říká manžel, ale já úplně zpanikařila:slight_smile:
14. čer 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muzu se pridat holky? Jsem 7+1 a rada si tady vymenim zkusenosti se stejne stastne "postizenymi" :slight_smile:
14. čer 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a to jsi mě potěšila, protože mi přišlo už divný, že má pořád jenom 4 :sweat_smile: :sweat_smile: Já bych je už ráda měla za sebou všechny :grinning: Doufám, že si to neschovává na to až se narodí mimčo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwerca vítej :wink:
15. čer 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 to snad nie, to budu potom prebdene noci :grinning:. Inak Tobimu sa prvy zubok prerezal, ked mal 15. mesiacov, uz som fakt mala strach ci je vsetko v poriadku. Ale uistovali ma, ze prvy zubok by mal vyrast najneskor do roka a pol, tak ze som sa skludnila. Aj teraz vsetky deti okolo nas (aj mladsie) maju plnu pusu zubkov a my tak pobiedne :grinning:
15. čer 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petra.a tak M. má první zub d 9,5 měsíce, potom docela rychle další 3 zuby a teď dva měsíce nic :confused: :confused:
15. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 aj u nas bola potom taka dlhsia pauzicka kym narastli dalsie 2. Ale ja uz to beriem u neho tak s rezervou, pretoze co sa zubkov tyka, tak u nas neplatia ziadne tabuky, najprv mu narastli spodne jednicky, to je ako OK, ale potom horne dvojky, takze chuda moje male vyzeral ako upir :grinning:
15. čer 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :wink: tak tato noc bola lepsia ae poplakaval troska ale dokazal to zaspat na jednu stranu som rada ze mu lezie jeden za druhym ale chuda nemoze si ani odpocinut a tie stolicku najprv sa prerezava jedna polovina a potom druha tak je to jak dva zuby v jednom :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nic idem nieco dostat do seba nakolko mi zacina byt :cry: sak viete ako :wink:
15. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwerca vitame ta tu
15. čer 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky po dlouhé době jsem tu. :grinning: dneska jdu na kontrolu tak snad to už búde dobrý co my řekne doktor doufám z celýho srdíčka..dneska jde se mnou i přítel tak jsem zvědavá.,,,:slight_smile:
15. čer 2011 v 11:03  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwerca taky víítám těhulko:slight_smile:
15. čer 2011 v 11:06  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky holky, snad vsechno pujde jak ma a lednacci nam pekne porostou.
15. čer 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf uf, tak krev dopadla dobře a za 14 dní jdu na NT screening, tak jsme zvědaví jestli ze sarančátka už bude človíček a jestli bude ok:slight_smile: A představte si, že se mi dneska v noci zdálo že to bude kluk a dokonce jsem ho viděla. Schválně, jak moc moje noční intuice bude odpovídat realitě:slight_smile:
16. čer 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viveca máme uplně stejný termín :grinning: já jdu na krev 20.6 a potom 1.7 na utz
16. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooojte no mame krusny den za sebou vecer som bola v nemocnici ale nie s malym ale s bratovou malou nakolko on nehovoty perfektne po anglicky a v nemocnici to neni vyhoda ze proste nechcela nic jest hnacka alebo zvracala ale uz to nebolo normalne trvalo to dlhsie najprv sme si mysleli ze vyroza ale vcera som zavelila nic ideme do nemocnice tak som to este viacej prifarbila(predosle skusenosti s mojim maly aby nas neodbili)ale lekarky a sestricky boli suuuuper tak nas dali na rengen celeho telicka ja som sa skoro zabudla a bola pri tom ja krava ze v tehotenstve ziadne ozarovanie :frowning2: no a nakoniec vysledky neboli moc dobre
mala ma zablokovane creva takze ona nema ziadnu hnacku ma tam tvrdu stolicu nevie sa ako dlho ale vraj uz dllllllho a co ide z nej ide len zafarbena voda nakolko to neislo uz spodkom tak to zacalo vrchom ze :frowning2: mala si aj zacala vcera stazovat ze ju boli brusko chuda moje mame vela liekov aby jej to povolilo roztiahli sa creva a mohla to vikakat a zaludok zacal zasa pracovat nakolko vobec nepracuje :frowning2:
16. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mona12071:o(...ty jo to je šialené :frowning2: toho sa aj ja strašne bojím...lebo malý ma od narodenia problémy s kakaním..chodí mi raz za 5-6 dní a kaká aj 50 minut..celý spotený..trápi sa..a to som už vyskúšala všetko možné aj nemožné na úpravu stolice a prd :frowning2:

a čo sa mňa týka...od rána mám šialené bolesti zubov :frowning2: neviem ktorý konkrétne...lieta mi to na celej pravej hornej strane :frowning2: ...super..coxtral si vziať nemožem...tak budem musieť čakať do večera na manžela a dúfať, že to nejjako doklepem a pojdeme na pohotovost :angry:
16. čer 2011 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viveca Tak to se máš, gratuluju k dobrým výsledkům :wink: Já se dozvím výsledky krve az právě za dva týdny u toho ultrazvuku k nt.. tak snad to dobre dopadne :slight_smile: Jinak o klukovi se mi taky zdálo, každý mi ho tipuje tak uvidíme... :dizzy_face:
16. čer 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen skus si dat cesnek na tie zuby a nechaj v puse ucinkovat mne to pomahalo pri Davidovy
alebo si ho zaviaz na zapestie
16. čer 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak včerejší kontrola mi dopadla dobře konečně jsme dostaly průkazku,,,:slight_smile: jsem tak štaastná drobeček roste jako z vody a všechno máme v pořádku další kontrola za 14dní...:slight_smile: jsme 10+5:slight_smile:
16. čer 2011 v 10:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mona12071...cesnak uviazat na zapastie?Fakt?ty jo to nepoznám...ja viem, že pri bolesti ucha sa nacpe celý strúčik do ucha..ale toto je pre mňa novinka :wink: ale ta bolest je tak veľká a ja tak zúfalá, že vyskúšam všetko :frowning2:
16. čer 2011 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne to pomahalo ale lepsie je to dat do zubu alebo nan ale aj na zapestie to funguje aspon u mna
16. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,tak rada by sem pridala mezi vas,tak my cekame nase 3 detatko a uz asi posledni 2.ledna a moc se tesime,zatim se mam v pohodke a zadne komplikace i kdyz mam z toho docela strach nakoli sem mnela obe tehotenstvi rizikova ale tentokrat to citim ze to vsechno zvladneme super.Vsimla sem si ze vetsina z vas ceka druhe detatko a prvni ma rok a neco,tak bychom se mohli podelit o skusenosti nakolik moji dceri je 6let a jde do skoly to uz je slecna ale synovi bylo v unoru 1rok a z toho mam docela obavy.Omluvam se za pravopis nakolik sem slovenka :slight_smile: zijica v CR Vsetkym vam moc drzim palceky :wink:
16. čer 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek