• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
blacklyn...vítej :grinning: ..taky jsem Slovenka žijíci v ČR..ale píšu více méně už jen česky...ale sem tam přepnu :wink: ...tak ať ti to těhulkováni taky utíka bez problému :slight_smile:
16. čer 2011 v 15:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nas ted ceka tydeni dovca v Rakousku, doufam, ze bude vsechno v poradku. Kdyby se s mrnouskem neco delo asi me budou muset rodice rychle prevezt do Cech, jelikoz pri rizikovem tehotentvi te zadna pojistovna nepojisti a vsechno hradis sama :confounded: Ale nechci se s tim stresovat, vsechno bude OK :slight_smile: Mejte se!
16. čer 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím, jestli jste se už o tom bavily - ale kupovaly jste si nějaké speciální krémy nebo oleje proti striím apod.? Nebo stačí normální pleťové mléko? Když tak napište nějaký názor, zkušenost...
díky..
16. čer 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka ahoj já se mazala normálním tělovým mlékem, a to jsem přibrala 30 kg malý měl4,2 kg a žádné strie nemám:slight_smile:
17. čer 2011 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka
@petka28 ahoj holky... těhulka jsem poprvé, takže zkušenosti nemám, taky ráda získám informace... jen jsem slyšela, že skvělý je olivový olej...
17. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se k Vám taky přidala, hlavně pak na poradu s těmi, co už jedno celkem malé dítko doma mají :slight_smile: ....
Já jsem se celkem poctivě mazala olejíčkem, ale nakonec se mi pár strií přece jenom udělalo, ale už moc vidět nejsou a beru je jako památku na těhotenství... a myslím, že je to hodně individuální, že někdo maže jak blázen a stejně se udělají a někdo nemaže nijak poctivě a neudělají se...
17. čer 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :sunglasses:

u mě setrvalý stav :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@aktakatka já se mazala jak blázen a stejně mám několik strií na břiše, takže doporučuju mazat a doufat, že se neobjeví :sweat_smile: :sweat_smile: A čím mazat je de facto jedno, hlavně aby byla kůže vláčná. :pensive:
17. čer 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaaaaau těhule :grinning: tak jsem po krvi...po EKG..a máme průkajdu :wink: takže příšti čtvrtek razíme na Slovač na celý měsííííííííííc...jupíííííííííííííííí :slight_smile:
17. čer 2011 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen no vidíš :wink: :wink: :wink: gratulka :sunglasses: A u vás dělají EKG jo? :confused: To mě nikdo nedělal :sweat_smile:
17. čer 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
17. čer 2011 v 10:42 • princeznal
@teufelchen gratuluji, to je skvělá zpráva!!!!:slight_smile:
@majka12 taky jsem to slyšela, že je ti i otázka dědičnosti a štěstí, někomu se prostě udělají a někomu ne...je to nespravedlivý:slight_smile:
17. čer 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana já mám strie na stehnech už snad od puberty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vždycky když jsem shodila nějaký kila a cvičila, tak se mi hned udělali. Kosmetička mi říkala, že mám hrozně blbou kůži suchou a tenkou a s téměř žádným elastenem. :pensive:
17. čer 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 tak to je přesně můj případ - taky mám od puberty strie na stehnech...:( lepší je to v létě, když jsem opálená, tolik nejsou vidět, ale jinak docela jo:( proto mám obavy, abych je neměla i na břiše, budu muset důkladněji mazat... a kdy se strie nejčastěji udělají? asi až v pozdější fázi těhotenství, že?
17. čer 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky:o))))

majka12...jjj..to má asi každý kontrolu v průběhu těhu...zubař, EKG a praktický lékař :wink:
17. čer 2011 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joooooo...akorat mně všude podle poslední MS vycházi TP na 21.1.2012..a v těhu průkajde mám 22.1.2012 :wink: tak teď nevím..kdy mám jít registrovat do Podolí :wink: ale 14+0tt mi vycházi na neděli..tak nevím, zda tam ještě pro sichr nezavolám :confounded:
17. čer 2011 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...čumím na ty kravinky z prenatálniho boxu :grinning: a ta mini pidi pamperska mě dostáva :grinning:
17. čer 2011 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen jeee, tak koukám, že budeš rodit ve stejné porodnici, jako já:slight_smile: Akorát, já vůbec nevím, na kdy mi bude vycházet 14+0 - to se snad dozvím na další návštěve dr za 14 dní... podle mých výpočtů jsem 7+2, podle mé dr ale o 2 dny dříve, takže já fakt nevím:slight_smile::slight_smile: Jo a TP mi vychází na 31.1.2012, podle jiné kalkulačky 1.2.2012:slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
tak máme dnes kontrolu za sebou, krásně rosteme - 4cm, 11+0tt, paní doktorka nám zase udělala ultrazvuk, takže přikládám fotečku malého mimozemšťánka :grinning: :grinning: :grinning:
dostali jsme průkazku a pokyny, že máme zajít taky na EKG a k zubaři.
Na práci se dnes vůbec nesoustředím, jsem z toho celá rozradostnělá :grinning:
17. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aktakatka ahoji muj nazor je ze zadne mliko ani olej nejako extra proti striim neucinkuje,vsechno zalezi na pokozce a genech,pri dceri sem se natirala kazdej den poctive a v 6mesici se mi roztrhlo cele bricho,tak mam strii jednou vedel druhej.tak nevim ja poradit,mne to rozhodne nepomohlo, :unamused:
17. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen já nebyla ani v minulým těhu na ekg a zubař jenom když chceš :wink:
17. čer 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen dekuji za privitani :slight_smile: a ja su taky po EKG to mi delala mamka v praci,a na krvi sem byla ve ctvrtek,jeste musim do konce mesice na ultrazvuk do nemocnice skrz neco tym vyrazu nikdy nerozumim,tak a pak uz prukazka,jako vzdy pozde,nebo kym se ja dostanu na gynkologii,tak mrnus uz nema ani ocasek ale uz je to malej clovicek :grinning: doma mam i fotku a nemuzu si pomoct a porad se na ni divam :slight_smile:
@cincolina no to je presne ono mam kamaratky co se nemazali vubec a ani jedna stria a ja se mazala jak blazen cele bricho a dokonce to nema vlyv ani kolik priberes,pac holky pribrali vic nez ja,asi to fakt bude na tom jakou mame kuzi a co unese :slight_smile:
tak a ted mi zacne behani CR a SR kazdej mesic,uz si pripadam jak mama roku kdyz cestuji s dvema detmi,kocarkem,batozinou,notbookem a ted i s briskem :grinning: :grinning: :grinning:
@evina_plus_jedna mimozemstanek je uzasnej :slight_smile:
jinak vsem holkam gratuluji a ta ktera je z Brna a nema moc pratel tak se rada i setkam,sem rada ze sem vas poznala :slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 u nas je EKG povinne na Slovensku myslim,nevim jak v CR a zubar,ted litam uz od brezna,pac sem se pri malom nato vykaslala a skazili se mi tak zuby,ze kdyz sem doma u rodicu,vetsinou travim cas u zubare
17. čer 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna gratuluji ke krásnému dorbečkovi:slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
blacklyn...a rodit budeš v ČR???Já právě bych nejraději rodila na SVK...ale nikdo mi neni schopen říct, zda to jde :frowning2:
17. čer 2011 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna blahopřeji k miminku krásně veliké už máš :slight_smile:
zubaře doporučuji - v těhotenství se hodně kazí.. miminko si bere vápník na své kosti.. a za to ekg nic nedáš - alespon máš jistotu, že je s tebou všechno ok :slight_smile:
17. čer 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak gratuluju k uspěšným kontrolám radost číst ;)
JInak o tom ekg slyším poprvé že se dělá v těhotenství? Mě ho teda u prvního nedělali nebo si to už teda napamatuju...
17. čer 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ke striím - já si kupovala z DM Babylove tělové mléko (tenkrát jsem hodně hledala na netu a tohle doporučovala spousta holek, protože to něco obsahovalo a hlavně je to i pro mimina, takže by v tom nemělo být nic špatného), pamatuju si, že obal měl lososovou barvu, ale nepamatuju si název, ale zase bych to měla koupit, tak pak napíšu. Olivový olej taky super, ale má to jednu velkou nevýhodu - jakýkoli olej dost mastí, jednu dobu jsem ho používala taky (2x denně) a měla jsem od toho mastné fleky na oblečení, bylo to v době, kdy už bylo bříško větší, takže trička těsně naléhaly a čekat svlečená, než se to vsákne, bylo fakt sci-fi, protože jsem chodila do práce a výmluva typu "přišla jsem až po obědě, protože jsem čekala, až se mi vsákne olej", by asi nebylo to pravý ořechový :grinning: takže já spíš z tohohle důvodu doporučuju mlíka než oleje :wink: Ovšem jinak je to fakt věc genetiky - já mazala pravidelně od nějakého 8. týdne až do porodu a neobjevilo se mi nic, ale faktem je, že ani moje mamka neměla žádné strie a obě jsme do těhotenství vstupovaly se stejnou předtěhotenskou váhou, takže genetika v tomhle hraje velkou roli - někdo nemaže a strie se nevyloupne ani jedna a jiný je mastný od hlavy až k patě a popraská i tam, kde to možný není...
17. čer 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice děkuji za tip, kouknu v DM... s tím olejem máš pravdu, já myslela třeba na noc, když vylezu z vany, ale je fakt, že bych musela mít nějakou košilku, kterou pak rovnou vyhodím do popelnice:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
17. čer 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska tak já u zubaře taky byla, hlavně chodím co půl roku, takže na těhu to vyjde tak jako tak :sweat_smile: Ale to EKG mě překvapilo, to vůbec nevím, že by se tady dělalo. :sweat_smile:
@evina_plus_jedna pěknej mimozemšťánek, tak jen tak dál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 Vyšetření vašeho EKG je rovněž nutné, neboť nelze vyloučit řešení akutních stavů v graviditě a při porodu. Křivka EKG je nutná zejména u žen s rizikem kardiopatií (onemocnění srdce) a u žen obézních. Její posouzení může provést každý praktický lékař. vzhledem k tomu, že jsem měla jako malá slabou šelest na srdci, určitě si to EKG nechám udělat.. pro jistotu :slight_smile:
17. čer 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek