• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@winterska aha, tak ani jedno nejsem, tak to asi praktický lékař nepovažoval za nutné :sweat_smile: :sweat_smile:
17. čer 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 já teda taky nejsem ani jedno, ale v prvním těhotenství jsem na EKG byla, jsem zvědavá, jestli mě tam nová gyne pošle taky :wink:
17. čer 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana ještě k tomu DM, pokud o tom některá nevíte, mají baby program, do kterého když se přihlásíte, průběžně (v souladu se stářím dítěte) posílají různé slevové kupóny. Co posílají v těhotenství nevím, já se přihlásila, až když se narodila Lucka, ale předpokládala bych tam právě něco proti striím, kosmetiku pro mimčo, těhu čaje... Jde se registrovat přes net, chtějí poslat sken nebo fotku těhotenský průkazky, případně potom RL dítěte :wink:
17. čer 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice vím o tom, chystám se přihlásit - dětné kamarádky tam hoodně často kupují kosmetiku babylove pro děti - aj ty kupony tam vyměnují za zboží.. a já sama tam fakt dost věcí nakupuji i pro nás domů - utěrky, ubrousky, kapesníky tam jsou velmi pevné :slight_smile: i kosmetiku balea
17. čer 2011 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím v sobotu.... doufíám že se máte všechny moc dobře a užíváte si víkendíku :slight_smile:

DM tez jsem registrovaná, sem tam něco využiju, stačil jim sken prukajdy se zamazaným RČ. je to pro ně reklama a následně peníze, tak s tím moc caviky nedělají :slight_smile: :wink: , pro těhulinky jsou tam něco na strie, čaje, gravimilk, nějaké ty jednorázové poporodní kalhotky a už nevím, no však pošlte :slight_smile:

co se týká vyšetření ekg a zubaře, na ekg jsem nebyla ani při jednom těhu a to jsem obézní :slight_smile:, nikdo to po mě ani nevyžadoval vysoký tlak nemám, u praktické jsem byla vždy až tak kolem 30tt, ale ani to nijak nepovažovala za nutný, je to takový sbírání razítek
:sweat_smile:, u zubařky jsem teda byla, pže k každém těhu mě odešla jedna osmička a museli mi ji trhat cca v 5 měsíci, měla jsem vylezlé jen 2 nahoře a ty mám pryč, takže snad budu mít toto těhu se zubama klid :grinning:....

ještě přečtu co jste nabrebentily, ted jsem to jen prohlídla, jinak přeju pěkný víkend :slight_smile:
18. čer 2011 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
na strie sem patlala kde co, ne že by mi tak zase záleželo na mém pneumatikovém bříšku, ale těhu s dcerkou +22kg dopadlo jednou obrovskou strií okolo pupku, které se už nedalo nijak zabránit, myslela jsem že vyleze pupíkem, no tato strie se pak znova objevila i u chlapečka a ted už je taky pěkně patrná, njn, stejně v bikinách nikdy chodit nebudu, tak mi nezbývá nic jiného, než to přežít... taky si myslím, že je to individuální, že někomu se neudělá nic, a někomu jo i kdyby mazal nevím jak... :wink:

18. čer 2011 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem kupovala na kupóny hodně vlhčený ubrousky, ty vycházely suprově a taky vložky do podprdy u kojení :wink: A přebalovací podložky taky :pensive: Takže na konci června bude průkajda a zase registrace :grinning:
18. čer 2011 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla tak já taky bikiny už asi nosit nebudu :sweat_smile: Jsem po dvou laparoskopických operacích, takže břicho samou jizvu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže strie už mě moc nerozhází. :sweat_smile:
18. čer 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, začínám pomalu přemýšlet, kde budu rodit. Může to vypadat divně, že už to řeším, ale v Praze se musí registrovat ve 14+0. Chtěla bych jít do jiné porodnice než u prvního dítěte, ale ráda bych měla v ruce nějakou dokumentaci jak to probíhalo. Měla jsem totiž akutního císaře kvůli komplikacím, ale nevím nic bližšího. U druhého porodu bych tomu chtěla zabránit. Netušíte jak si o dokumentaci z průběhu porodu požádat? Dostala jsem jen výstupní zprávu a tam není nic podrobného :unamused:
18. čer 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau těhule :wink: tak já od rána vytáčim registraci v Podolí, aby mi potvrdili, zda mě může registrovat manžel a co je vše potřeba nikdo mi to nebere :unamused: ....tak nevím..zkusím ještě zítra.
Jinak ve čtvrtek odjíždime na měsíc na to Slovensko..tak se těším jak malá :grinning:
19. čer 2011 ve 14:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen do ktoreho kuta Slovenska razite? My tiez ideme vo stvrtok na Slovensko, ale iba na 3 dni. Ale kedze ideme k svokre, tak mi to vobec, ale vobec nevadi, ze iba tak na kratko :grinning:
19. čer 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petra.a...já som z Oravy...konkrétne z Tvrdošína...a já sa těším ako malá:o)))..ideme k našim...svokru som už rok neviděla...tu máme na Morave a ani mi nechýba :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2011 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau baby :wink: máme za sebou víkend s našima, takže jsem si zase po delší době pěkně schrupla. jen jsem v pátek měla chuť na něco dobrého, tak jsem upekla nějaký nový koláč s náplní z tvarohu, zakys. smetany a šlehačky, večer jsem toho sežrala 4 kusy a od soboty ráno jsem měla žaludek jak na vodě. nechtějte vědět, co se mnou udělalo, když jsem po ránu uklízela nádobí a mezi ním viděla nůž se zbytky toho krému.... evidentně mi to nesedlo a blbě mi je ještě dnes, i když už je to celkem OK, aspoň můžu zase jíst. včera jsem byla o rohlíkách a moje mamka prohlásila, že mám ten žaludek "ňákej divnej", a že tohle už fakt není normální (neb jsem jí v týdnu vyprávěla, jak jsem se v noci narvala 3 bramborákama a bylo mi z nich těžko ještě druhej den - ale na tom asi není nic divnýho, ne?). no, evidentně si ničeho nevšimli :grinning: na UZ jdu v úterý a do doby, než bude jistý srdíčko, jim nic říkat nechci, takže jsem to nechala pěkně pod pokličkou. buchty jsem se elegantně zbavila, protože v sobotu přijel ještě manželův taťka s babičkou, tak jsme jim to všechno nabalili domů :grinning:
jinak to se mnou mlátí ode zdi ke zdi, někdy je mi blbě, že nemám na jídlo ani pomyšlení, jindy nevím, co sežrat dřív, nebo je mi blbě, ale vidím něco v lednici a dostanu na to nepřekonatelnou chuť :sweat_smile: Takže jsem-li skutečně tak v 7.tt, je to slušnej výkon, mám kilo nahoře. V prvním těhu jsem kilo nabrala v 11.tt, pak jsem zhubla a kilo bylo nahoře až v 15.tt, ve druhém to bylo už v 9.tt, ale pak jsem šla jako v prvním těhu váhově dolů a to kilo bylo nahoře znovu až ve 13.tt. Ovšem tentokrát to nevypadá, že by ta ručička na váze chtěla jít jiným směrem, než vzhůru :grinning: A chutě mám podivné - po šesté jsem sežrala třetinu čabajky, pak půlku manga a teď se chystám na marcipánový zvířátko z Tesca. Problém je, že si vždycky říkám, že sním jen kousek a když už si olizuju zbytky drobečků z prstů, říkám si, že jsem to jak to prase sežrala zase celý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@teufelchen co vím, tak v Motole tě může zaregistrovat klidně manžel, jen bude zřejmě muset mít tvou průkazku, což vidím jako menší problém, pokud budeš odjíždět sama - bez průkazky na Slovač by to asi nebylo zrovna nejlepší. Teoreticky by ses s nima ale mohla domluvit na tom, že jim okopíruje to, co si potřebujou přepsat, stejně to je jen administrativa, na to ksicht rodičky nepotřebují :grinning:
19. čer 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petardice...no právě se tim kozám potřebuji dovolat...že zda jim stací okopírovat průkazku..nebo jeste musím skočit na gyndu pro potvrzení těhu :frowning2: když jdu pryč a nerada bych byla měsíc bez průkazky :unamused: tak snad se mi zítra povede dovolat :grinning:
19. čer 2011 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen - podívej se tady na koníkovi do diskuze o Podolí, myslím, že to tam holky psaly co potřebuje manžel, kdy jede za někoho registrovat :wink:
19. čer 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
eyael...no právě..že těhu průkajdu :frowning2: a tím pádem bych já byla měsíc bez ní:o((
20. čer 2011 v 07:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ako ste sa mali cez vikend /ja som mala 3 dni peknu hnacku ale uz som ok :wink: vcera som mala fotenie 4 rocnej holcicky mala narodeniny zlatuckaaa bola
inak dostala som napad ked sa tu uz takto pozname nezamkneme temu?a keby sa niake holky chcely pridat lahko ich pridame ale nebude to uplne kazdy citat
20. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj no jak vám je? O víkendu jsem byla na svatbě, tak jsem si to teda pěkně užívala, normálně jsem se cítila, jako bych ani nebyla těhotná, musela jsem se i krotit, abych to nepřeháněla s tancem, malou nám naši hlídali tak to bylo po dlouhé době takový odvaz:slight_smile: No už dlouho nebude :sweat_smile: jak se nám dáli Bůh narodí v lednu prcek, tak to už bude jiný odvaz :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: , ale asi lepší :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem dnes 10tt+1 a je mně zatím fakt dobře, špinění jsem měla v 7tt ale jen 2x a doktorka, říkala, že jak to nebyla čirá krev tak se to stát může, jak se to usazuje, tak jsem si oddechla:slight_smile:
20. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky přeji příjemné pondělí... mám za sebou taky uspěšný víkend, byli jsme v zoo a některá zvířátka ooooopravdu smrděla :slight_smile:, ale neštěstí jsem to ustála a rozdejchala, ale dnes ráno je to horší než v zoo....

@petardice :grinning: jsi mě pobavila s těma rodičema :grinning:, tak nějak mám pocit, že druhé dítě je nejvíce v pohodě, u prvního se vždycky z okolí všichni trapně tváří, že už se to konečně povedlo. druhý je takový v pohodě, přece to první nebude samo, a při třetím si zase už ťukaj na čelo :slight_smile: aspoň tak je to v mém okolí, takže se těším, až to vybalím, mám sto chutí jim to říct až na Vánoce že za měsíc rodím :grinning:
S patláním jídla to chápu, čabajka a mango je skvělá kombinace :grinning:

Nic zítra jedem na pár dní pryč tak jsem se zařekla, že to dnes musím tady vygruntit, jdu vyprat ložní a poskládat a uklidit těch 8 nevyžehlených praček prádla a vyluxovat, uvařený mám.... :grinning: ještě že 90 % oblečení jsou tepláky a trika dětí ven na zahradu (mladšího odplenkovávám, tak jsou to vesměs pořád počur věci, když máme nehodu :slight_smile: a tak se to nemusí žehlit, večer nebo asi zítra přežehlím jen věci do civilizace a bude to.....

@mona12071 jsem klidně pro zamčení a vytvoření nové soukromé skupiny:slight_smile:
20. čer 2011 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petardice no tak já jsem na tom s tím jídlem podobně :grinning: :grinning: , jím co vidím a jak jsme byli na té svatbě,tak večer byl švécký stůl a já jsem tam snad všechno ochutnala a né jednou :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak my byli o vikendu asi uz naposled na kole, jeli jsme kolem Dunaje, tam je to sice porad po rovince, ale i tak celkem makacka... No uz zacinam mit trochu strach, abych to s pohybem neprehnala... jezdite nektera jeste na kole?
@d105 tak jsme na tom s odestupem deti podobne... jenom nase mala teda jeste nechodi, takze se s ni nataham dost :angry: , no doufam, ze uz ji brzo dojde, jak na to...
20. čer 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cincolina no já ani nevím, ona se to naučila úpně sama :grinning:
20. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj baby tak u mě taky prožranej víkend a to jsem si tak pěkně libovala, jak se zatím krotím :rolling_eyes:

@mona12071
@javla Jsem taky pro soukromou skupinu, tož kdo se toho ujme :wink:
20. čer 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak já od pátku zažívám první těhotenské nevolnosti:slight_smile: nezvracím, ale je mi blbě, žaludek na vodě... nevím, jestli mám sedět, ležet, stát, chodit, prostě pokaždý mi vyhovuje něco jiného a hlavně mám počit, že nemůžu být dlouho v jedné poloze, což je v kanceláři problém, tak se vrtím na židli:slight_smile: Ráno jsme otevřela lednici a rychle jsem jí zase zavřela:slight_smile::slight_smile: a cesta tramvají ráno do práce je peklo, no je mi stejně, jako když je někomu špatně v autě, fuj fuj:( ale i tak, jsem nejšťastnější člověk na světě:slight_smile:
20. čer 2011 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja to dnes do vecera spravim a poslem kazdej pozvanky :grinning:
20. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teufelchen - však ti průkazku manža pak může poslat poštou ne? Nejedeš přeci na konec světa mimo civilizaci, ale na Slovensko :wink: :sweat_smile:
20. čer 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuuuuuus babeny..tak Podolí zařízeno:o)))..teda stačí mi okopčit průkajdu a průkaz pojištence...tot vše :wink: ...jinak my už jsme velcí..a bez plen ani ránu :confounded: prostě nesedne na nočník...bojkotuje úplně vše..a když se počúra..je mu to jedno..bude mi chodit v tom počúraném..tak nějak naivně spoléham na to Slovensko..jak bude lítat u babičky po zahradě...a polévat stromky..tak snad už mu to v té hlavě docvakne :grinning:
20. čer 2011 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak už příští týden zase kontrola :sweat_smile: Nějak to utíká najednou :wink: Já se na odplenkování teď asi vyprdnu a počkám až se mimi narodí , tak pár měsíců po tom. :pensive: Nočník vůbec nechce teď a vůbec si ještě neuvědomuje co dělá, takže teď to nemá smysl. A taky jsem slyšela, že hodně dětí co už byli třeba pár měsíců bez plen se příchodem miminka zase začali počůrávat, takže na to peču a bude to pro mě pohodlnější a odplenkovávat budeme příší rok :grinning: :grinning:
20. čer 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji, myslím, že pokud neupřednostňuješ mimiko, pže dvouleťákem , co máš doma, tak ti to nehrozí. Holčička byla bez plenek v 1,5 roce (ale pravda bylo na ni více času než se 2 dětma, takže ted s chlapečkem, nám to nejde tak rychle, či spíše jde, ale je to vždycky hlavně o mě, když něco dělám a nemám čas se věnovat dítku, tak máme nehodu, když se mu věnuji plně tak jsme celý den bez nehod, ale uklízet se někdy holt musí) a malej se narodil 2 měsíce před druhýma narozkama naší malé a nic takového u nás neproběhlo. Myslím, že pokud se odpleněné dítko začne počurávat s příchodem miminka je to volání o pozornost, které se mu nedostává tolik kolik bylo zvyklé. Ale samo to je můj názor a odplenění dítka je každého věc :wink:, s prvním se nám to povedlo do dvou let i na noc, takže to se druhým chci zkusit taky tak :slight_smile:

@teufelchen tak gratulka k úspěšnému telefonátu tak to bude pak už brnkačka, snad za ty 2 roky nevy,ysleli v Brně něco podobného, tam se tak brzy registrovat nemuselo.
20. čer 2011 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta naše teda na to musela přijít sama, je pravda že má ještě plenku na spaní (na odpo spaní a na noc) ale myslím že ty dvě plínky mě nezabijou, ale do narození mimča bych se i toho chtěla zbavit. Já si myslím že léto je ideální období na to to zkusit, kor jestli máte baráček a hlavně zahrádku, tak nechat lítat jen tak, ono to jde i doma pokud máte plovoučku a né všude koberce že... U nás je zase kámen úrazu noční spaní, nechce být u sebe v pokojíčku v posteli (má už velkou)... přes den tam usne, i večer tam usne ale tak spí dvě hodky max tři, pak se vzbudí a v polospánku přebehne k nám do ložnice... takže efekt žádnej...
Javla: já myslím že v brně se nemusí pořád registrovat.. až pak ke konci tě někam předaj..
20. čer 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek