• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
ahoojte tak tady je uzamknuta nasa tema keby som tam niekoho nedala tak mi napiste a hned to napravim
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/leden-januar-2012-nase-zlaticka/
21. čer 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen jeeee, tak to je ještě horší, než jsem si myslela - 4 hodiny ráno???? tak to je síla, no, co, holt bude člověk čekat 4 hodiny, to Podolí, bych řekla, za to stojí!! Nevím, jakou jinou variantu bych volila, kdybych se už nevešla, možná Motol, vzhledem k tomu, že bydlím na Praze 6, ale Podolí vítězí, já tam totiž chodila do CARu....
21. čer 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, s tou registraciou vam to fakt nezavidim. Clovek aby stale kvoli niecomu stresoval. Najhorsie na to je to, ze ked clovek nevie ako to chodi, tak ma proste smolu :unamused:
21. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
tak holky moje bol tu suhlas na uzamknutu temu mali by ste tam byt vsetky ked nie pridam tak podte tam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/leden-januar-2012-nase-zlaticka/
21. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra.a je to teda na prd... já mám právě kamarádku, která to absolvovala a říkala, že to bylo šílený... těhulky stojí přede dvěřma, nemůžou si jít sednout, protože by je někdo předběhl... navíc, berou snad jen 10 těhulek na den a musíš tam dorazit přesně 14+0, ani o den dřív nebo později... a jak je to holky ve vašich městech? Předpokládám, že takhle to chodí jen v Praze, že?
21. čer 2011 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
to je uplne sialene :(
ja som rodila v Pardubiciach a budem aj tentokrat a tam ziadnu registraciu nechcu, takze je to super
21. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
loretana...jj...berou 12 těhulí na den..a jak říkaš..přesně 14+0tt..což mně vycházi na 24.7.2011 :slight_smile:
21. čer 2011 v 10:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,no tak mě začal 2.pracovní týden,zatím dobrý, jen školení je pěkně nudne..
Včera jsem začala 11.týden, přijde mě, ze nevolnosti už odcházejí,akorát od víkendu toho spasu jako kdybych čekala celý ragbyovy tým:slight_smile: na kontrolu jdu 29.6., bude screening, tak se už těším až uvidíme většího mrnouska:slight_smile: jinak svatbu asi fakt odkládáme na příští rok, naši s tou mini svatbou moc nesouhlasí, prý by tam nesli a mrzelo je to, tak to ještě probereme, s malým mimi se mě do velké svatby moc nechce, radši bych teď, no situace na houby:(
21. čer 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petra.a no tak to mas pravdu,ja si to skusila na mesic kdyz mnela dcera plinkovu dermatididu a nemohla pouzivat jednorazove pliny a reknu ze nechci vedet kolik skoncilo v popelnici co sem nato nemmela nervy a ten stracenej cas ani nerikam.dekuji cloveku co vymyslel jednorazove pliny,sikula :wink:
21. čer 2011 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky jdu se s vami pomalu rozloučit. Včera nám na screeningu neřekli dobre zprávy. A dnes nám z výsledku odběru z placenty potvrdili trizomii 18 - Edwardsuv syndrom. Zítra rano jdu na revizi. Přeji vám všem krásný zbytek těhotenství a zdravá miminka v prosinci a lednu!!
21. čer 2011 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska - to je mi moc líto! :frowning2: Také je máme ještě před sebou a myslím, že je to zlomový okamžik. Hrozně se jich bojím, už aby byly v pořádku za námi. \když dobře dopadnou, tak pak už se budu skutečně radovat, že jsem těhu :confused:
21. čer 2011 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska to mě moc mrzí :cry: :cry: :cry:
22. čer 2011 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiškove husličky:o((((...winterska...držím moc pěsti..ať se to povede znovu a mimoušek je zdravej :frowning2: ...teď budu trnout až do 20tt..než já půjdu na gyndu:o(((
22. čer 2011 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teufelchen Co to máš za mudr, že chodíš tak málo na gyndu? Až za tak dlouho?!!! Já chodím každých 14dní a s prvním dítětem jsem taky chodila každých 14dní.
22. čer 2011 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
hanysek.hanysek...já zhruba co 3 týdny..ale s tím, že jedu na ten Slovač...tak mám přijít až se vrátim..nejpozději 20tt..aby se udělal screening :frowning2: ..jelikož jsem teď těn skorý co se platí nechtěla :frowning2: ...tak mi je zůstava doufat, že vše bude ok :sweat_smile: a kdyby se opravdu něco dělo...tak na Slovači jsou doktoři také :wink:
22. čer 2011 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska je mi to moc líto, drž se!!! můžu se zeptat, v jakém týdnu a dnu jsi na tyhle testy šla a za jak dlouho ti sdělili výsledek? Musí to být hrozný okamžik, ale věřím, že se vše v dobré obrátí a brzy budeš čekat další miminko, tentkrát už zdravoučké!!!!
22. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska taky je mi to moc líto věř že bude líp.....
23. čer 2011 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, muzu se k vam pridat? cekame taky lednacka...ale cekala jsem zda bude vsechno v poradku...jsem asi v 10tt :slight_smile:
23. čer 2011 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@crriss ahoj, vítáme tě. Já sem o týden míň jako ty a jsem také z regionu Zlín :o)
23. čer 2011 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek joooo??? tak to je nahodicka.. :slight_smile: a muzes to vic priblizit? ja jsem z Valašskoklobucka..
23. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@crriss Bydlíme 10km od Zlína. Takže docela daleko :o) ale manžel pochází ze Slavičína, tak to je zase blízko :o)
23. čer 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanysek.hanysek taak to jo :slight_smile: to je fajn..

a zatim je u tebe vsechno v pohode,? ja jsem od pondelka na neschopence..byva mi silene spatne, mam moc nizky tlak a omdlivam :/ tak jsem dostala povel tyden,dva si odpocinout a pak se uvidi..melo by to prejit :slight_smile:

23. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@crriss Tak mě je zatím dobře, vůbec nepociťuju, že jsem těhotná. Nezvracím. Ale asi je to dobře, máme doma malého prcka, tak je to asi lepší, že nelítám s kýblem v ruce :o)
23. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj dámy, hlásím se s novinkama od nás. Za týden jdu na NT, tak se modlím ať to dobře dopadne (a současně vyjadřuji @winterska svou účast :frowning2: ). Momentálně si "užívám" :confounded: přetáčení dělohy z retroverze do normálu. Bolí to jako blázen a lítám na záchod co 10 minut. Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak dlouho tyhle potíže můžou trvat?
23. čer 2011 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska :frowning2:(( to je mi moc líto!!!!! ale vydrž, uvidíš, že příště bude už všechno v pořádku!!!!! :slight_smile:
23. čer 2011 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska to me moc mrzi:(((( drzim palce aby to priste bylo v poradku!
my jdeme ve st,tak se bojim, doufam,ze bude vse ok..
23. čer 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, jsem zpátky z nemocnice - fyzicky dobrá, psychicky na sračky.. uvidíme...
děkuji vám všem za podporu :slight_smile:

@loretana v 10tt jsem šla na odběry krve před NT screeningem a ve 12+2tt jsem byla na screeningu, kde mi z těch odběrů vyšla ne zrovna dobrá čísla, na UTZ zjistil vysoké šíjové projasnění, pak mi ještě provedli odběr choriových klků (z placenty) a druhý den potvrdili výsledky z předchozího dne a další den jsem se ráno hlásila do nemocnice na revizi.
prostě se to občas někomu stane.. a my s mužem budeme doufat, že to je jen náhoda, že se nám příště podaří zdravé miminko :slight_smile:
24. čer 2011 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
HOLKY KTORE ESTE CHCETE IST K NAM DO UZAMKNUTEJ TEMY NAPISTE MI POSTU A JA VAS PRIDAM
24. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska strasne mna to mrzi si vlemi silna drzim palce nech to co najrychlejsie preboli aj ked urcite nikdy nezabudnes je mi to moc luto :cry: ale teste sa na druhe miminko ktere bude urcite zdravucke drzim vam moc palecky
24. čer 2011 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@winterska moc děkuji za vysvětlení a moc a moc a moc ti přeji, aby si byla brzy v pořádku a co nejdříve se ti zadařilo!!! Určitě to bude co nejdříve, jsem s tebou!!!!
24. čer 2011 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek