• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@majka12 kdy se dělají tyto testy aby zjistily že to je zdravé?:(
24. čer 2011 ve 13:27  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se přidat? čakáme s manželem první mimčo, jsem 13tt, testy dopadly dobře tak snad to vydrží :slight_smile: Pro Wintersku: doufám že tohle byl jen krytý omyl a že přivítáte na svět krásné zdravé miminko co nejdříve, držím palečky, hodně sil
24. čer 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee to záleží co dělá dr. :pensive: Nt screening se dělá kolem 12. týdne a tripple testy potom kolem 15.týdne :wink:
24. čer 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@winterska kruci, je to fakt nespravedlnost. Je mi to líto a doufám, že se to co nejdřív povede znovu :wink: Moje kamarádka byla na revizi v lednu a v dubnu otěhotněla, takže tfuj tfuj, přeju už jen štěstí!

Já jsem tady dlouho nebyla, máme hodně práce, tak ani není čas. V pondělí jdu k doktorovi, uvidíme, jak to dopadne, podle MS jsem v 10tt a podle doktora v 8tt, tak kdo by se v tom vyznal... nemám ještě ani průkazku, nevím nic... tak mi držte pěsti..
25. čer 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 nechce se mě zobrazit to téma,prý neexistuje:(
27. čer 2011 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlasim se zpet po dovolene :slight_smile: Nastesti vsechno v poradku.
27. čer 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak na pc nemám poslední dobou čas , ve čtvrtek jsem byla na NT a vše ok, mimčo tam skákalo jak klokánek, měříme od hlavičky k prdelce 6,3cm a šíjové projasnění máme 1,8 . U prvního jsem měla 1,2 tak jsem se hned ptala do jaké hodnoty je to ok (můj dr je prý v klidu do 2,5) , abych měla úplný klid :slight_smile:
27. čer 2011 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už k vám bohužel nepatřím. V neděli ráno jsem začala krvácet, takže okamžitě sme jeli do nemocnice, kde zjistili, to, co sem už já tušila, že miminko to vzdalo. Takže hned mě vzali na sál, zbytek plodu vyškrábly a jako bonus mi udělali laparoskopii. Takže smutním. Byla jsem 9+4, když jsem začala krvácet. Teď 4cykly pauza a potom se můžeme začít snažit znovu. Všem ostatním přeji hodně štěstí.
28. čer 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek Tak to mě moc mrzí.. drzím pesti at se to priste povede!!!
28. čer 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek to je me lito:((( vsak po pauze budete zkouset znovu a drzim palce at to dobre dopadne!
28. čer 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek to je mi moc lito...drzim palecky po pauze!
28. čer 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se loučím taky, doufám, že vám vše dobře dopadne, držím moc pěsti.
V pondělí jsem byla u Dr. - měla jsem zamlklé těhotenství, včera kyretáž. Dr. řekl, že se to prostě stává a nikdo neví proč... hlavně, že už to mám za sebou... ta nemocnice je na psychiku strašná...
29. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka
@hanysek.hanysek to mě moc mrzí :frowning2: :frowning2: :frowning2: Přeji vám hodně sil to zvládnout a brzké znovu těhotnění s dobrým koncem :pensive: :pensive:
29. čer 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hanysek.hanysek
@aktakatka Holky, moc mě to mrzí!!!! držím palečky, ať to příště vyjde!!!!!! a hlavně hodně sil a dobré nervy!!!
29. čer 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky - v nemocnici mě řekl doktor, že bych neměla tak 4 až 5 měsíců otěhotnět, tak pak to zkusíme znovu, snad bude vše v pořádku...
29. čer 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka Mě řekl 3-4měsíce že nemám otěhotnět. Já navíc jako bonus jsem měla laparoskopii. V pátek jdu na gyndu vytahovat stehy, tak se ještě na všechno znovu zeptám.
29. čer 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka to me mrzi:( to je strasny, jak to muze z niceho nic skoncit.. od pritele sestra to mela stejne.. v 11t zacala krvacet a zjistili, ze od 9t je mimi mrtve:( hlavne myslet pozitivne a bude lip:slight_smile:
29. čer 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanysek.hanysek no, to jsi měla teda ještě horší - tak hlavně, že už to je za náma - nejhorší to bylo před zákrokem, teď už jsem tak nějak s tím vyrovnaná... ale nějak mě bolí břicho jako při MS - nvím, jestli to tak má být nebo ne...

@berinka1 doktro řekl, že si to příroda tak zařídí sama - měl teda pravdu, prostě lepší hned aby pak bylo mimi nemocné...

Holky, vy se držte, budu sem nakukovat, jak se vám daří! :wink:
29. čer 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka Ach jo, to je hrozný číst!! Tak hlavně si odpočiň a příště to bude určitě v pohodě, držím pěsti!! :frowning2:
30. čer 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak koukám že za dobu co jsem tu opět nebyla se hodnš stalo takže všem maminkám kterým se miminko vzdalo moc moc přeju další zdraavoučké otěhotnění..moc mě to mrzí je to strašné:(:( jinak já jdu 4.7. na krev a první testy a také k doktorovi na prohlídku...tak doufám že hematom bude už uplně pryč:slight_smile:
30. čer 2011 v 09:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka
@hanysek.hanysek holky, to mi je líto, že se vám to stalo :frowning2: Držte se, bude dobře :slight_smile: vím o čem mluvím.. Do vánoc jsme těhotné všechny!! :sunglasses:
30. čer 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Původně jsem byla v únoru 2012, ale nakonec mi dr oznámila, že termín porodu vychází na 30. 1. 2012, tak se chci zeptat, jestli se můžu přidat tady k vám???
30. čer 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red.miky ahojky, vítám Tě mezi náma :slight_smile: přeji hodně štěstí v těhu :slight_smile:
1. črc 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela2310: jéé, moc díky za milé přivítání! :slight_smile: Taky Ti přeji, aby i Tvé těhotenství probíhalo v pořádku a vše bylo tak, jak má. :wink:
1. črc 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12: Ahoj! Chtěla jsem se přidat, ale píše mi to, že stránka neexistuje. Tak nevím, kde je zakopaný pes. :frowning2:
2. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@red.miky napiš @mona12071 a ona ti povolí přístup :wink: :wink:
2. črc 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12: aha, díky za info! :wink:
2. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ja se k vam taky pridam.. dle prukazky bych mela mit termin 15. ledna, ale na nt+ jdu pristi ctvrtek, takze pak budu vedet vic.. snad se trefim do ledna :slight_smile:
5. črc 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fikuska ahojky, ja mam 16.1:slight_smile: 20.jdu na kontrolu, tak uvidim co povi, ale od zacatku to vychazi presne i podle ms..
6. črc 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek