• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Ahoj holky. Můžu se k Vám taky přidat? Čekám druhé mimi a termín porodu by měl být 10.1.2012. Doma máme Matýska tomu jsou 2 roky a skoro 4 měsíce. Je to pěknej raubíř.
6. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@laskominka ahojky, tak to jsme dvě :slight_smile: já mám taky termín 10.1.2012 :grinning: tak schválně, jestli budeme rodit ve stejný den :slight_smile:
6. črc 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme po odběru krve a návštěvu u dr, máme také za sebou a jsme konečně zdravoučký:slight_smile: mám takovou radost miminko je krásně vidět na utz fotečku sem dám..:slight_smile: teda holky já už se na dŕobečka tak těším hrozně moc:slight_smile: už aby byl s námi...akorát nepřibírám na váze nevím jestli to je dobře nebo špatně:slight_smile:
7. črc 2011 v 10:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee ze zacatku se zas tak nepribira, nekdo i ubere,to teprv prijde pozdeji :slight_smile:
7. črc 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky je to individuální já byla jako proutek a ted jsem ve 13tt a mám nahoře 10kg-zatím se to drží a nezvyšuje. Podle dr. je to naprosto normální,takže jak kdo :slight_smile: ráda se k vám přidám. mám termín 8.1.2012 je tu někdo ze Zlína nebo okolí??
7. črc 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,mám také termín 30.1.,ráda bych se k vám přidala.Čekáme druhé mimi,Verče jsou právě tři roky a plno věcí už se mi vykouřilo z hlavy,tak si ráda popovídám (napíšu) s někým,kdo má podobné starosti. :slight_smile:
8. črc 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwerca já vím ale že doktor mě říkal at mu koukám přibrat:slight_smile:
8. črc 2011 v 10:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee já jsem zatím taky nic nepřibrala a dokonce jsem ještě minus kilo a půl. :confounded: Dr. z toho taky nadšená není, ale já i zvracím, takže mě hlídají, aby to nešlo moc dolů ta váha. Ale miminku se daří skvěle, tak to zas tak moc neřeší :wink: Ale já i v minulém těhu nabrala za celé těhu jenom 7kg, takže pokud mimi prospívá, tak jsem v klidu. :sunglasses: :sunglasses:
8. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 já jsem měla taky tedka méně než minule a doktor mě říkal abych mu něco přibrala přitom je prcek v pořádku:slight_smile: doufám že taky naberu jsem hubenour..:slight_smile: ale bříško už trošku vykukuje:slight_smile: :sunglasses: právě se diví že jdu dolu když nezvracím.
8. črc 2011 ve 12:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee no tak já zrovna hubená nejsem, takže nějaký to kilčo u mě nevadí :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2011 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: můžu k vám?
10. črc 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kaleilah Ahoj, pojd k nám do soukromé skupiny jestli chceš :slight_smile: Pošli Moně žádost ;)
10. črc 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mohla bych se k Vám přidat, dlouho jsem váhala a chodila jen občas nakukovat, ale teď, když vypadá, že tentokrát bude už vše v pořádku bych si chtěla psát s někým, kdo má stejné zkušenosti a přivítám i jako prvorodička pár rad...
10. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 Ahojky držím ti palečky a´t se ti miminko udrží. Jak se pozná jestli je jen jedno nebo dvě? Podle ultrazvuku? Doktorka mi říkala, že prý může vypadat že je tam jedno a pak se rozdvojí a budou jednovaječná. My máme termín 9.2.2012 už se nemůžeme dočkat. Je to hrozně dlouhý :slight_smile:
11. črc 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nas dnesni kontrola v poho, dle data porodu jsme 11+0, dle ultrazvuku 11+3, dostali jsme prukazku a prvni fotku a jsem objednana na krev a ultrazvuk do Liberce do Gennetu
Vsem hodne stesti a zdravi! :wink:
12. črc 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já mám termín 2.1. , výsledky z krve ve 12.týdnu nedopadly uplně dobře, příští týden jdu na tripl test tak snad to bude všechno ok. Ale je to hroznej pocit ten měsíc čekat jestli je mimi zdravý nebo se potvrdí něco špatnýho. :confounded:
14. črc 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, minulý týden jsem 2 dny nějak špinila(ne do krve, ale dohněda), a předevčírem a včera zase, pokaždé jsem byla u dr, podle něj vše v pořádku, že to bude nejspíš z čípku. U prvního mimča jsem žádné takové problémy neměla, neměly jste to někdy taky některá? Dostala jsem teda ascorutin. Jsem z toho nervozní, že špiním bez příčiny (vím, že to může být po sexu, ale to není můj případ).
15. črc 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak se k vím taky přidávám. Čekám první mimi a termín by měl být 7.1.2011. Veškere dosavadní testy jsou ok. Všichni se ptají jak mi je a nemít průkazku a fotku z UTZ tak ani nevím že jsem těhu :slight_smile: Na další kontrolu jdu až po čtyřech týdnech tj. 29.7. tak se těším až prcka zas uvidím a zkontroluju :slight_smile:
15. črc 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky ráda přidám, i když mám termín podle posledního UZ až 31.1.2012. Nějak si myslím, že to už v tom lednu bude :slight_smile: Všem ostatním gratuluju a držím palce, aby vše dobře dopadlo.
23. črc 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám termín 2.1.2012 a zase si myslím že to bude spíš v prosinci :slight_smile: Ale uvidíme. Teď čekám do čtvrtka na výsledky tripl testu a docela se bojím, protože výsledky ze screeningu ve 12.týdnu nebyly uplně ok :frowning2:
25. črc 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky je mi 28let mám dvě děti holku 10 let a kluka 7 let a ted čekáme třetí mimi a má se narodit 18.1.2012.Ráda bych se k vám přidala.Dnes jsem byla na druhých genetických odběrech a budu čekat týden jestli je vše v pořádku,protože u prvních ve 13 tt mi řekl doktor že tam je to na hranici tak uvidíme. :wink:
27. črc 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzacka1 ahoj to mame rovnaky termin :grinning:
27. črc 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mona12071 Jéé to je fajn, odkud jsi? :slight_smile:
27. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zo slovenska ale zijem v Lodyne
28. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám po další kontrole na konci 16. týdne. Jen fotečka tentokrát nevyšla, mrňousek se pořád vrtěl a strkal ručičky před obličej :slight_smile: a nejspíš to bude holčička :slight_smile:
28. črc 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky "Ledňačky" tady to hrozně vázne :slight_smile:
1. srp 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, věechny Vás zdravím a ráda bych se mezi vás přidala :slight_smile: . Čekáme druhé miminko, vypadá to na kluka a termín porodu podle MS máme 10.1.. Teď jsem byla 2x v nemocnici kvůli krvácení a tvrdnutí bříška, ale snad už bude vše OK a pojedu tam až v lednu :slight_smile:.
1. srp 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: mužu se taky přidat???
11. srp 2011 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,můžu se také přidat? čekáme první mimi
12. srp 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elgreco @luksi @adrous ahojky, jasne ze muzete:slight_smile: rozbehla diskuze je na http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/leden-januar-2012-nase-zlaticka/ napiste mona12071 o pristup:slight_smile:
12. srp 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek