• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Zdravím všechny čerstvé těhulky a moc moc vás prosím o radu.
Dnes jsem 33DC od čtvrtka testuji a čárka je pořád stejná. Dnes jsem teda testnula jiným testem, protože sehnat GS mamatest je prostě nadlidský výkon. Začínám být pěkně nervózní. Už v prosinci 2009 jsem měla spontální potrat. Holky nemáte někdo ukázky svých testů nebo ňákou zkušenost jak dlouho čárka sílí…. Děkuji moc moc, jsem fakt na prášky….
16. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Me ani nenapadlo testovat furt dokola... a k Dr. jdes kdy?
Mne se zase zda ze jsem podivne klidna, na testu dve carky a jinak nic neresim, dal delam vse co doted, k Dr. jsem moc rychle nepospichala protoze u prvniho mi stejne rekl ze mam prijit az o dva tydny... no ale uz se bojim, dnes to spineni...
16. kvě 2011 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkaaa Mě by to taky nenapadlo testovat ob den, ale už jsem z toho všeho tak zblblá a po tom minulém SP mám strach, že se to zas pokazí. K Dr. jdu až 27.5.Ale já minule špinila už od 32DC. Takže jsem hned vyrazila na gyndu. Udělala mi ultrazvuk a prohlídla mě a dala mi utrogestan a askorutin. Řekla, že jestli je to potrat, tak se to už stejně nezastaví a nezastavilo. Ale znám hodně holek co ze začátku špinilo a vše ok. Jsou to prostě nervy a člověk neví co může čekat. Ale myslím si, že dokud je to jen špinění, tak se nic moc neděje a někdo prostě na začátku špinit může. Tak se drž, ať nám ta radost z těch kolejí vydrží celých 9měsíců.
16. kvě 2011 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 já jsem to měla podobně, ale k doktorovi jdu až za týden, takže gratulace a snad dopadne nám všem vše dobře!

@lenkaaa já nevím, asi bych zavolala doktorovi a zeptala se, jestli máš přijít nebo ne.. za to nic nedáš...
16. kvě 2011 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktakatka a nemáš foto tvých kolejí? A kolikátý jsi DC?
16. kvě 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@aktakatka alkoholu v ranném stádiu se neboj. Teda samozřejmě to nepodporuju :slight_smile: Ale v úplném začátku žije to mimi z tzv. žlutého váčku, který nebere živiny z těla než se vyčerpá... Já jsem první těhu taky pila než jsem to zjistila...a máme kluka jako buka :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkaaa taky bych asi k Dr. cinkla...popř. se někde ukázala. Protože jestli to máš ze stresu, tak čekání Ti nepřidá... Jinak máš pravdu, špinění nemusí znamenat nic špatného.
16. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 škoda, minulý týden jsem všechny testy z prvního ( :slight_smile: ) i z tohohle testování vyhodila... Zkus být v klidu... Blbá zkušensot nepřidá, ale těhu je velmi o psychice...to asi víš, viď.
16. kvě 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 hlavne skus nemysliet na to najhorsie. Viem, ze sa to lahko hovori, ale stres vazne v tehu robi svoje. My sme tiez o prve mimi prisli SP a ked som cakala Tobiho, tak som sa stale bala, ci je v poriadku. Najhorsie to bolo den pred kontrolou, vtedy moja nervozita neskutocne stupala, bala som sa, ze mi Dr. zase povie nejaku zlu spravu, ukludnila som sa az ked som zacala citit pohyby :slight_smile: . No a samozrejme stres spravil svoje aj pred porodom, tak velmi som sa bala, ze porodim predcasne pocas skuskoveho obdobia, ze som si to fakt asi privolala :grinning:, ale nastastie vsetko dopadlo dobre. Tak Ti tiez drzim palce, nech je vsetko OK :wink:
16. kvě 2011 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, doufám, že se k vám asi brzy přidám :wink: na testu mám // , k doktorovi na kontrolní UTZ se mám objednat 21.5. Dnes jsem 31DC a testuju obden :wink: protože dokud neuvidím UTZ, potřebuju se pořád ujišťovat, že tam nějaký mimísek pořád je, že se mi to nezdálo :sweat_smile: Jinak břicho mě bolí, jako kdyby měla přijít menzes, doufejme, že se tak nestane. Jinak máme doma 2 a třičtvrtě roku starou slečnu. TP by vycházel na 20.1.2012, pěkné datum, že? :wink: :slight_smile:
16. kvě 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 já jsem to vyhodila, ale teď si říkám, že kdyby bylo vše ok, tak jsem si měla nechat něco na památku...
@sylas díky za uklidnění, taky znám hodně kamarádek, které pily, než to zjistily, ale i tak je to takový pocit...

No tak se uvidí v pondělí, pro mě by to bylo první těhu. :wink: a doufám, že bude...
17. kvě 2011 v 06:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji za podporu. Když jsem byla těhu poprvé, tak jsem to taky neřešila. Vyšel test pozitivní a dál jsem to už neřešila. Ani jsem si nepřipouštěla, že by to nemuselo vyjít. No jenže po tom všem co jsem si už prošla, tak už nikdy nebudu v pohodě. Mám za sebou hodně těžký rok a chci věřit, že už se začne dařit. Ale fakt mám nervy na pochodu a potřebovala bych se uklidnit, že ty testy jsou ok…. Už mám strach dál testovat, že to bude třeba slábnout. Ach jo….
17. kvě 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj můžu se přidat :slight_smile: Včera jsem zjistila že mám termín 1.1.2012 :grinning: Těhu test jsem si dělala před týdnem, takže jsem šla už "jen" pro průkazku :wink: Čekáme druhé mimi, tak mám trochu obavy jak to budem potom zvládat, vůbec jak bude probíhat těhu atd...
17. kvě 2011 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se samozřejmě moc těšíme oba já i manžel, a myslím že i dcera bude nadšená, je to zdatná pečovatelka :sweat_smile: Včera jsem ani nemohla pomalu usnout nejradši bych pořád koukala na tu šmouhu z utz :grinning:
17. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 Wandi člověk to musí brát jak to je i já se tím utěšuju, uplně chápu co cítíš, mám za sebou v tomto pořadí 2 revize, 2 porody ,1 revize,1 spontání potrat a ted opět těhu, kterým si budu snad jistá až tak v 20tt....ale tím že mám 2 děti, tak nemám moc čas o tom přemýšlet, ale doufám v to že už to dotřetice vyjde.

Dnes se cítím hrozně, celou noc jsem špatně spala, pořád mám pocit MS, ráno mi bylo děsně, myslela jsem že ani nedojdu ze školky domů, ještě že jdu mezi zahradama, kdyžtak bych si tam povykládala s nějakým plotem :slight_smile: ale naštěstí jsem to rozdejchala, a do toho mě bolí v krku, snad bude brzy líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@svataterezicka neboj jde to docela v klidu, já bych neměnila :slight_smile:
17. kvě 2011 v 10:45  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla Já vím, že to člověk musí brát jak to je, že s tím stejně nic nenaděláš. Nám se sice narodila holčička, ale v 10m nám umřela na těžkou nemoc, pak jsem na štědrý den spontálně potratila a když už jsem si myslela, že snad toho zlého bylo dost, tak jsem prostě najednou hrozně nejistá. A dnes jsem se dokonce v práci rozbrečela kvůli kolegyni, prostě nervy na pochodu, už toho je fakt moc... Asi fakt zajdu na krev….
17. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 to je mi moc líto, chápu, že je to nápor na nervíky, posílám sílu a povzbuzení, aby jsi už měla veselou fazolku v bříšku....
17. kvě 2011 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla Díky moc, taky si říkám, že ty moje dnešní výlevy breku by mohly být těhotenské hormony. Je to prostě boj…. Ale bulet se mi chce dnes pořád, ale to je ta bezmoc…..
17. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 taky si myslím, že jsou to těhu hormony.... do 27 je ještě dlouhá doba, ale zase pak o to ude větší překvapení, pže tam bude už vidět fazolka se srdíčkem.....já jsem k dr ještě nevolala, pořád si hážu korunou, jestli jít , nebo ještě týden počkat.... ten stres před kontrolou bude hodně nepříjemný, ale zase to budu mít jasný hned, než tam lítat 10x, pže v minulým těhu jsem byla 3x než bylo vidět srdíčko, pak přišla v 9tt streptokoková angína a srdíčko přestalo ťukat... takže se asi taky ještě zapřu a zavolám až ten další týden...
17. kvě 2011 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla No já se původně chtěla objednat na gyndu, aby mi koukla, jestli vůbec ovuluji, ale měla plno a objednávala až za měsíc, tak jsem si vypočetla další předpokládanou ovu a objednala se na 27.5. No a minulý týden jsem našla ty koleje a tak to vychází, že když bych byla těhu, tak to bude 6+1tt.
Já si taky říkala, že když otěhotním, tak k doktorce půjdu až po 8tt a taky jsem měla ještě v pátek roupi to zrušit a objednat se o 14 dnů dýl. Jenže jak ten test nesílí, tak bych nejraděj šla na gyndu hned.
17. kvě 2011 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla Tak koukám že už čekáš třetí a ty dvě máš docela blízko to jsi dobrá :wink: Jak jsi to zvládla když ti třeba bylo špatně nebo jsi byla unavená?
Jinak k tomu doktorovi se holky objednejte je to bud a nebo :wink: já teda měla trochu stres než jsem šla do ordinace, hrozně dlouho jsem čekala tak jsem si říkala jestli tam fakt něco bude, a pak jak dlouho hledal na ultrazvuku to mimčo a nic neříkal ke všemu jsem uplně tajila dech :sweat_smile: Ale už tam naštěstí byla fazolka už né ten váček jenom říkal i srdíčko že už je tak jsem si oddychla.. Asi lepší je vědět než nevědět ne :wink: :wink:
17. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@svataterezicka ono zase asi jak se to vezme. Mě objednali brzo a sice vím, že je tam bublina a není to mimoděložní, ale zase budu 3 týdny ve stresu, aby bylo srdíčko. :sweat_smile: Jenže ono je to jedno, pak bude stres na triply, potom velký utz, těhot. cukrovka.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 já jsem si na sílící čárky počkala víc jak týden. :wink: Ale teda začala jsem testovat s mamatestem s citlivostí 10mg a potom jsem koupila jiný a nevšimla jsem si, že je tam citlivost jenom 25mg a čárka byla slabší :fearful: :fearful: To byly nervy než jsem si přečetla krabičku a přišla na to :sweat_smile: Takže jestli máš s menší citlivostí, tak je hodně možný, že to bude trvat dýl než začně pořádně sílit. :wink:
17. kvě 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 Díky, jsi hodná, že mi dáváš info, první dva testy jsou od stejné značky GS mamatest a pak jsem testnula jiným (a u něj jsem nevyčetla citlivost) s tím, že si koupím znovu GS mamatest a nikde ho nemůžu sehnat (jak na potvoru). Přemýšlím, že dám tak 4 dny pauzu a pak znovu testnu a buď zesílí nebo zeslabí. Přeci nemůže být týden stejný proužek. No prostě čas ukáže co z toho nakonec bude. Ale kdo to má vydržet, že…..
17. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 já si taky říkala, že počkám a každý ráno jsem nakonec dělala test :sweat_smile: Nějak jsem to nemohla vydržet :grinning: :grinning: A to když jsem byla těhotná poprvé, tak jsem si dělala jenom 3 testy v rozestupu týdne a půl a myslela jsem, že u druhýho budu v klidu a nad věcí a ono to je spíš naopak :grinning: :grinning: :grinning: To jsem udělala asi tak dvanáct testů :grinning: Možná je to proto, že nám to vyšlo na poprvé, tak pořád čekám nějakou zradu. :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. kvě 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 to mě pak už nestresuje, nikdy jsem si pak na ostatních testech nepřipouštěla, že by bylo něco zle, říkala jsem si že po tolika nezdařených těhu se u nás udrží jen zdatný jedinec...

Myslím si že mamatest je ten nej test, taky se mi ted dostalo pod ruku všechno možné a s mamatestem je to nesrovnatelné... ted jsem měla taky pochybnosti, měla jsem jeden test a dobrý a druhý test o několik dní později (nevím co to bylo za značku, ale byly ze stejného balení) ten ukázal jen slaboulinkou čárečku ale nasával se strašně dlouho ani po 3 minutách nebyla moč nasáknutá ke kontrolní čárce, tak jsem si řekla, že byl asi nějakej blbe, včera jsem se od 6.5. testovala po třetí a dobrý je stále stejně tlustá jako na tom prvním...

@svataterezicka já jsem měla první těhu v pohodě, ale byla jsem v PN kvuli předchozím revizím s druhým mimčem mi bylo hrozně blbě a dlouho, ale měla jsem výhodu že muž byl doma, takže jsme to zvládli, ted mi je tak nějak všelijak, ale není to tak hrozný jako při druhým těhu (tuk tuk zatím) tak to snad zvládnem. Jinak tříleťačka chodí do školky a mladší brouček je zlatej, tak to snad ustojíme:slight_smile:
17. kvě 2011 ve 14:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@javla jj, mamatest je nejlepší :wink: Já měla nějaký noname a ráno byla čárka slabší jak na mamatestu z odpl. moči :grinning: Mě to tentokrát stresuje dost a hlavně asi i proto, že na začátku roku mi řekla moje švagrová, že byla u kartářky a ta jí řekla, že se nemáme bzo snažit o druhý, že by se stalo něco zlýho, ale že příští rok budeme mít holčičku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na to nějak moc nevěřím, ale řekla jí o nás i jiný věci a ty seděli a něco z toho se stalo a ona k ní chodí dlouho a vychází jí to. Vlastně i při prvním těhu nám ta její předpověď vyšla. Takže jakmile jsem objevila //, tak se mi vyjevila ta její předpověď a hrozím se. Navíc v prvním těhu mě bylo fakt blbě a nic jsem nechtěla jíst a bolely mě prsa a teď je to úplně jiný. Ráno teda moc chuť k jídlu nemám, ale večer hlavně po osmý mám hrozný hlad a žeru co se dá. A potom je z toho blbě :grinning: :grinning: Ale prsa moc nebolí, jenom při kojení. Prostě je všechno jinak a nějak nevím na čem jsem, takže jsem nervní. :wink: Navíc můj drahý manžel to vykecal hned všude okolo a já byla naštvaná, aby to nezakřiknul :wink:
17. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 A náhodou ty testy nemůžeš vyfotit a vložit je sem? A s tím, že máš jiné počátky těhu než při prvním se moc nedivím, když ještě kojíš (vše je to o hormonech). Já i cykly po porodu mám jiné než před porodem, prodloužili se mi. Takže bych se tímhle nestresovala (to říká ta pravá, že :grinning: ). A na kartářku se vyprdni. Proč ti tohle vůbec říká…..
Já zatím taky bez příznaků, jen trochu bolí prsa po straná, jinak nic, žádné blivno, žádná únava (ba naopak, chuť k jídlu, budím se už před 6h a dřív jsem v sobotu vyspávala do 10h...)
17. kvě 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@wanda1 jejda, já je vyhodila co mi dr. řekla, že je to zatím OK a vyfotila jsem si jenom ty hezký na památku :grinning: Po porodu mám cykly super :wink: Krásně přesný na den a průběh teda máme zatím stejný :sweat_smile: Taky víc jím, únava trochu , ale spíš nemůžu spát a jsem vzhůru brzo. :wink: Sice kojím jenom ráno a večer sporadicky, ale pořád je to o nějakých hormonech, to je fakt. :pensive:
17. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@majka12 No tak to mám "štěstí" že mě vzali až tedka :slight_smile: Já půjdu vlastně příště už asi rovnou na ten nt screening, dělá ho můj doktor, tak doufám že se podívá i manžel :slight_smile: Akorát nevím co s malou, nemá z toho ještě rozum, jestli ji to bude vůbec zajímat :sweat_smile: Jinak se pak na každou kontrolu a hlavně na ten ultrazvuk hrozně těším :sweat_smile: Já z toho nemám stres spíš se fakt těším :slight_smile:
17. kvě 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek