• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@janule66 Mě to CS doktorka psala jen asi 2x a od té doby už ne.Znamená to že se malinko otvíráš tak tě chce nechat doma pro jistotu.Chodíš do práce?
15. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zaujaly mne ty oblečky, jak jste psali. Já taky nemusím mít svého kluka světle modrého a růžová holčička mne taky netáhne, ale nakonec jim ta barva snad i sluší a je jasné, jaké pohlaví to batole má. Ménu synovi až do tří let všichni říkali, jaká je pěkná holčička, a to jsem se s oblečením snažila, seč jsem mohla, aby tak nepůsobil. Je ale pravda, že mu světle modré tričko sluší, má modré oči a světlé vlasy, úplný "Hitlerův chlapeček".
My teď předěláváme kuchyň... Budujete taky někdo?
16. zář 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
do práce chodím, sedím tam na zadku tak se mně nechce být doma celej den sama. Budu ležet a jest. To bude postavička :angry: . Taky kvůli penězům, ale jestli na tom bude trvat tak co mně zbyde. Dala mně ještě týden, že mně ultrazvukem zkontroluje čípek a pak se uvidí, takže teď musím fakt odpočívat a doufat že mně v té práci nechá ještě aspoň pár týdnů. My se právě budeme taky stěhovat takže na novým už budem začínat zařizovat kuchyň, koupelnu, podlahy.... myslela sem jak to všechno budu dělat a teď to vypadá, že budu ležet a kynout. Ach jo. Původní plán byl nejdřív všechno zařídit, odstěhovat se a pak začít s miminkem,ale nakonec to dopadlo uplně jinak :grinning:
16. zář 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Ahoj, to j Cervix skore, tedy jak mas zkracene delozni hrdlo, popripade jak se oteviras. V klidu te nechava, aby to treba nepokracovalo dal a nehrozil predcasny porod.
16. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Ahoj :slight_smile: Jojo, nakonec se stejne barevne vyhrani, spis slo o to, ze kdyz necheme znat pohlavi, ze v tech prvnich mesicich slusi oboum pohlavim bezova, bila, zluta nebo zelena stejne :slight_smile:
Jinak my budujeme jako o zivot. Musim uz se tomu smat, protoze prvni tehotenstvi jsem stravila v prestavbe a to doslova, bydleli jsme v tom a ted na jare jsme koupili vetsi dum a ja otehotnela :slight_smile: Nastesti tentokrat mame kde bydlet...tedy zatim, pristi vikend se stehujeme. Ale prace na dome finisuji, i tak mi to ale stale prijde jak staveniste a nejak si neumim predstavit, ze tam mame pristi vikend spat.
16. zář 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 ahojky, tak vidím, že máš podobný problém. Já jsem byla tento týden na kontrole a taky se panu dr. nelíbil můj čípek a tak mám přísný klidový režim. Nedělám nic jiného než, že ležím. Hrozná nuda, ale vzhledem k tomu, že vím, co je to předčasný porod a potom umrtí dítěte, tak se moc bojím a raději budu ležet. Věř mi, že peníze ani práce ti za to nestojí.
16. zář 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Holky a mate nejake problemy, ktere pana doktora vedly k tomu, aby vas prohlizel vnitrne? Me totiz muj doktor neprohlizi a ani muj porodnik to nedela. Jen v prvnim tehotenstvi mi zaclo brzo tvrdnout bricho a ja, jakozto trapka cerstve vystudovana MUDr. jsem na sveho Dr. nastoupila jak jako muze poznat, ze se mi vazne cipek nezkracuje, kdyz me neprohledne :slight_smile:
16. zář 2011 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Moc me mrzi tva spatna zivotni zkusenost. Verim, ze tentokrat dopadne vse dobre :slight_smile:
16. zář 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha no u mě k tomu vedlo to, že na genet. UZ ve 20tt se panu Dr. něco nezdálo a řekl jen, že by doporučil přeměřit čípek. A taky mě hlídají o moc víc, vzhledem k předchozímu těhu. Já jsem tak šmejdila ne netu a co psaly holky, tak ten čípek mají třeba 2,5 cm. Já ho mám 3,7 cm a tak si říkám, že se jen bojí. Ale vlastně nevím, kolik měří děložní čípímek, takže raději ležím, aby mě nezavřeli do nemocnice, protože to by byla hrůza.
16. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa to je mi líto co máš za sebou.
@cernucha Mě taky vnitřně nikdo neprohlíží.
Já mám za sebou sice 7potratů ale nejpozději do 17tt tak to už asi vypustili když jsem za hranicí.
Ale taky bych ležela poctivě.
Holky jdete některá na cukrovku?
17. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha To jsem ráda, že v tom nejsem sama. Při prvním těhotenství jsme dělali koupelnu, teď kuchyň.
@gejbule1 Koukám, že má někdo s těhotenstvími velké zkušenosti a smůlu, kamarádka zase "rodila" geneticky postižené dítě v 20tt, teď čeká jiné. To tě obdivuju a lituju, začátek těhotenství je přece tak nepříjemný a prodělat ho několikrát, nic moc teda. A kdy se chodí vlastně na cukrovku?
@andraa To je blbé, co se ti stalo, ale zase by si chlapeček předčasně narozený nesl spoustu handicapů do života. Tak ať se napodruhé zadaří!
17. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji holky všem, taky doufám a budu věřit, že tentokrát to všechno bude v pořádku.
17. zář 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě doktor při poslední kontrole před 14dny vyšetřoval ultrazvukem přes břicho, ale pak i spodek. Byl to trochu trapas, protože jsem si nechala kalhotky, takže jsem se svlékala na dvakrát :grinning: A na cukrovku tady u nás posílají ve 24.tt. Prej mi ten papír dají na příští poradně a vyrazím.
A to budování a stěhování vám teda nezávidím!! Rekonstruovali jsme byt před rokem a z řemeslníků, co k nám chodili mě málem trefil šlak! Pořád něco zapomínali, něco nedodělali, protahovali temíny...děs!
17. zář 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka O té hrůze z řemeslníků mi ani nemluv.My stavíme sice venku dvojgaráž a předěláváme celou zahradu ale je to děs.Co mělo už být dávno hotovo se vleče,lidi jsou nespolehlivý.Buď dělají špatně,nebo pro jistotu ani nedorazí.Fakt hrůza :angry: :angry:.
@cernucha Ale budeš to mít krásný a čistý až přijde miminko to ti závidím :slight_smile: .
17. zář 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Musím říct, že mám na řemeslníky štěstí. Kromě toho teda, že si pro ně znamená "v jednu" někdy i "o půl třetí" a že elektrikář den před nástupem řekl, že ho bolí záda a nenastoupí, tak ostatní docela fungují...
Zdá se, že budeme mít kuchyň hotovou za nějakých 17 dní od první rány do zdi...
18. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeju pěknou neděli i když tady u nás pršelo celý den :confounded: .
Chci se zeptat jestli vám tvrdne břicho.mě docela jo ale prý je to normální,jenže do jaké míry je to normální?
18. zář 2011 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 a jak to cítíš, že ti tvrdne břicho? Mě se taky zdá, ale nevím spíš mi to připadá, že se mi něco děje ve střevech
18. zář 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zítra na měření čípku, protože se jí zdá, že se začínám otvírat. Říkala že je miminko moc dole. Fakt super. Na cukrovce sem byla ve čtvrtek takže dneska odpoledne si budu volat na výsledky. Břicho mě taky tvrdne. Mám takovej pocit velkýho tlaku uplně dole pod pupkem, trvá to pár vteřin a pak to přestane, ale opakuje se to několikrát denně. Ale pozitivní je že vidím už z venku na břichu jak se prcek hýbe. Uplně poskakuje celý břicho a kope pod žebra to už je míň příjemný, ale je to bezva jak je to vidět aji přes svetr jak se to břicho hýbe :slight_smile:
19. zář 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Nooo, je to stary dum a ja silim z tech krivych zdi, ktere proste ani nejlepsim zasahem nezlepsis. Budu vsude asi tapetovat jak blazen, abych ty nerovnosti zakryla. Remeslnici mi taky vadi a jak jsou drazi.....obkladaci nam ted krapet vyrazili dech, ach jo.
No, ted o vikendu se prestehujeme, ale bude to podle me do toho ledna takove provizorium, treba schody se jiste budou odelavat za pochodu, ty tapety a taaaak.
Jinak mi docela tvrdne bricho, typuju, ze to bude zase o neco driv :slight_smile:
19. zář 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Tvrdnuti bricha poznas spolehlive....
19. zář 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 tak to jsem zvědavá, jak dlouhý čípek budeš mít a co ti řekne. Pak dej určitě vědět. A odpočíváš nebo ne?
19. zář 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem v práci, ale celej den sedím, takže vlastně odpočívám. Když přijdu dom tak ležím. Myslim, že mě nechá doma, pro jistotu, napíšu jak to dopadlo. Moc se mně tam zítra nechce :unamused: Teď jsem si volala na výsledky na cukrovku a je to ok, tak ještě aby to zítra dobře dopadlo s tím čípkem
19. zář 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 no jo, jenže mě říkal doktor, že když sedíš, tak právě to mimi tlačí pořád dolů, ale uvidíš co ti řekne. Držím ti pěšti pro štěstí a mě měření čípku čeká 27. 9.
19. zář 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 žádná odpověď??? Doufám, že to dobře dopadlo. Myslím na tebe.
20. zář 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uplně dobrý to není ale je to lepší než minulej týden takže můžu dva týdny chodit do práce a pak zas pujdu na měření čipu :grinning: Takže hurááá. Kolik měří čípek mně neřekla. A dneska odpoledne jdeme na 4D ultrazvuk kuknout na mrňousa
21. zář 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 To je dobře že ti to dopadlo OK.Hlavně se šetři a nic moc nedělej.Prý není moc dobrý luxování.Ale to jsem jen slyšela tak nevím.
Ať vám dnes dopadne dobře 4D a mimísek se ukáže v plné kráse.Budete chtít vědět pohlaví?My jsme taky objednané ale až 8.10.
Já jdu na cukrovku 17.10.A dost přibírám tak jen doufám že to s tím nemá nic společného.Už mám nahoře 9kg.Ne že bych to nějak moc řešila.S Luckou jsem přibrala 18kg tak snad to nebude ještě víc.
Jak jste na tom holky vy s přibíráním?
@andraa Tvrdnutí břicha by jsi opravdu poznala.To máš úplně pocit že máš v břiše kámen.Mě je to teda dost nepříjemné ale doktor říkal, že pro miminko je to něco jako masáž, že se jim to líbí :slight_smile: .
@cernucha Bereš na to tvrdnutí něco?Prý jak jsme už rodily máme dělohu citlivější ale když to není víc než 15xdenně tak to nevadí.
21. zář 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Neberu na to nic. V prvnim mi dali magnesium, klasika, ale beztak je to pry na nic. 15x denne mi brisko urcite netvrdne, to min. Piskutek ma se mnou hodne pohybu, ted jak se stehujeme, porad neco delam, balim, uklizim....taky porad kope :slight_smile:
Jinak mam zatim nahore cca 4 kg, ale dnes byla ve skolce cedule s upozornenim na nevolnosti, zvraceni a tak, takze mozna zhubnu :slight_smile: No, to je tedy jen hnusny humor, nejakou virozu bych ted vazne nechtela. Ale vcera jsem videla maminku, nejen ze mela chlapecka, tak rok a ctvrt, vypustila ho do detskeho koutku a dite bylo totalne samostatne, ona veget, ale navic ona byla v 19tt, jak jsem vyposlechla a mela bricho asi jako ja v nejlepsi forme pred otehotnenim :grinning: :grinning: No, to mi teda reknete jak to delaj. Rikala kamaradkam, ze vubec nemuze mit tehu kalhoty, protoze ten hadr na bricho je ji uplne ooooobr a vypada to blbe :slight_smile:
2.10. jdeme taky na 3D, do gennetu, se tesim :slight_smile: V prvnim tehu jsme byli v Podoli, tak jem zvedava jestli bude nejaky rozdil.
21. zář 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ono je to fakt jak u koho. Já taky nemám skoro žádné bříško. Spíš mi to roste do stran-ztratil se mi pas. Ale vypadám jako bych malinko přibrala, takovej malej špek :slight_smile: až je mi to trochu líto. Moje švagrová je taky těhotná (TP od dva dny dřív) a má parádní těhu bříško. Všichni se jí ptají na mimi, hladí jí bříško...u mě nic. Dokonce se mě lidi bojí zeptat, jak nám to IVF dopadlo. A ty těhu kalhoty mi taky zatim plandají. Ale nechci vás provokovat. Taky se říká, že u 2. mimča to jde mnohem rychleji. Takže klíííd! Já jinak jím dost a kdybych jedla víc taky mi narostou špeky a ne břicho. Přítel má teorii, že mi tam miminko buď stojí v pozoru a nebo leží v prsou-protože prsa mi vyrostli hodně :grinning:
A můžu se zeptat: v kolikátém týdnu je nejlepší jít na 3D ultrazvuk? Je to jedno?
21. zář 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Rikaji 24-28tt, podle toho taky objednavaji.
Jooo, prsa :slight_smile: Kapitola sama pro sebe, jsem jak nejaka sex bomba. Vzdy 75B, nyni 80D :slight_smile: Brisko tedy mam, asi to jako taky neni zadny veliky bruch, ale jako uz tam je a poradne :slight_smile: A citim jak roste a roste....
21. zář 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky to je děs.prsa mám taky šílený.Já z 75D už mám 80G.Těhu kalhoty nosím moc ráda jak mě to tlačí tak je mi to nepříjemné.
@bohu_nka tak to jsi šťastná mamina co moc nepřibere :slight_smile:.
Já si to magnesium koupila a myslím že mi pomohlo.Nebo to je jen můj pocit :slight_smile: .
@cernucha Taky jdeme na 4D do Gennetu.S Luckou jsem byla jinde tak jsem taky zvědavá jestli bude bobánek spolupracovat :grinning: .Já se taky trochu bojím že bude Lucka domů nosit nemoci ale snad prý dětské nemoci na dospělé nejdou tak uvidíme.Nemocná bych být fakt nechtěla :angry: .
21. zář 2011 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek