• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gejbule1 Já si myslím, že budu ta, co to na ní dlouho není vidět a potom to vyskočí najednou. Takhle to měla ségra. Takže se děsím popraskané kůže!
To jsem zvědavá, co vám mimča na 3D ukážou. Naše myška ukázala na velkém utz kotrmelec, máme do nahrané na DVD, tak doufám, že i na 3D se předvede! Teda teď na to koukám na netu a tady píšou, že je to dokonce 4D ultrazvuk. Co to je?
21. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky zatím moc nepřibrala, asi 3 kg, ale bříško už mi jde konečně trochu vidět. Je fakt, že mi poskočilo až poslední týde, čtrnáct dní. Ale prsa, tak ty mám taky obrovský a nechci vidět, jak budu vypadat, až se mi nalejou mlékem. A na 3D jdeme taky 3. 10.
21. zář 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já přibrala 4kg, někdy to na mně není ani vidět, ale minule jsem měla 16kg celkem navrch
dneska jsem byla u dr., lísteček s pohlavím mi dal a dnes ho předám manželovi, on bude vědět, já ne...
magnezium beru jednu tabletu dlouhodobě, tak zatím žádné tvrdnutí, prý se to nedá ani předávkovat a při bolestech nebo tlacích si mám vzít klidně 4
jediné co mám, jsou někdy bujaré či děsivé sny a taky problém, že na mně to těhotenství není vidět a "musím to hlásit", když mám tahat těžké věci apod.
22. zář 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec A vydržíš to se nepodívat?Já bych to nevydržela :wink: .
Já zase vypadám jako kdybych měla už za chvíli rodit :grinning: .
My jsme dnes měli šílenou noc :frowning2: .Ve 4h nás vzbudilo že nám ze zahrady z kůlny kradli kola.Manža je viděl když už utíkali pryč.Odnesli 2 a máme tam 4.Pak jsme nemohli usnout.Taková drzost Tak jsme kola raději zavřeli domů.Kolem 5,30h si představte že se ty zloději vrátili pro zbytek kol.To je Marek slyšel už dopředu a zařval na ně z okna a oni utekli.Bohužel ukradli ty nejlepší a nejdražší kola.Mrzí mi to strašně ale hlavně že se nic jiného nestalo.manža tem chtěl potají jít a překvapit je tak jsem mu to zakázala kdo ví čeho by byli schopný.Asi to byli nějaký smažky.No fuj to je hrozný pocit :angry: :angry: .
22. zář 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak máme po 4D ultrazvuku. Bylo to dílo. Náš prcek měl jednu ruku přes obličej a druhou si držel pindíka a chrněl. Tak ho zkontrolovala všechno ok. Pak mně docela fest mačkala břicho a šťouchla do něho aby se otočil a ukázal se. Nic. Tak mě poslali na 20minut chodit po chodbě a pak znovu. A zas nic, pořád spal . Ruku si sice oddělal z obličeje tak napůl, že si zakryl jedno oko takže máme fotku půlky obličeje ale pindíka teda nepustil celou dobu. No jo normální chlap :grinning: Máme přes 30cm a 900g. To by mně zajímalo proč sem přibrala 16kg když ten mrňous je zatím tak malej :angry:
22. zář 2011 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janule66 Tak to je klasickej chlap :slight_smile: Když spí, tak spí a nic s ním nehne! No a drží si pindíka :grinning: A viděli jste pak hezky obličej?
23. zář 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 To je děsný s těma kolama! Ten pocit, že spíš a někdo ti leze po bytě nebo po zahradě...fuj! A kolo není zrovna levná věc, co? Ach jo!
@andulkaavetrelec To fakt vydržíš se nepodívat??? Ty bláááho! Máš můj obdiv! Já bych to vydržela, jen kdyby to nikdo nevěděl. Ale takhle...a manžel ti nic neřek ani nenaznačil?
23. zář 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 To je škoda že se vám neukázal v plné kráse.Ale zase alespoň víš že si tam hoví a je spokojený :grinning: :grinning: A je to teda kus chlapa.míry máte krásný :slight_smile:.Já už se tam taky moc těším :wink: .
@bohu_nka Už jsem to docela rozdýchala ale měla jsem z toho děsný pocit.
23. zář 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 ja tedy taky vypadam, ze zitra jedeme rodit, ale spis uz si asi nepamatuju jake jsem mela brisko s prvnim :slight_smile:
23. zář 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jo a kdyz jsem byla asi ve 34tt s Emmcou, tak jsme byli na cahte a mezitim nam total vybrali dum v Praze, to byla hodne prijemna zalezitost. Dlouho jsm se pak doma bala....Urazit jim pracky, parchantum.
Ale ja mam noci spatne i bez zlodeju, trapi me neustale curani....tlaci me to tak, ze bych brecela. Ja snad zacnu spat na zachode :slight_smile:
23. zář 2011 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 A nedali vam treba nahradni termin kdyz miminecko takhle spalo? Tesit te muze, ze se vam narodi klasickej chlap :slight_smile: Bude hodne spat, nic s nim nehne a nepusti si pindika :slight_smile: A jak je uz velikej, to je nadhera. My jdeme 2.10., jsem moc zvedava. Akorat musim hned zkraje nahlasit, ze nechceme videt pohlavi.
23. zář 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Tak tohle bych asi taky nevydrzela :slight_smile: A hlavne manzel by to vykecal vsude mozne, ten tvuj si to necha vazne jen pro sebe? Ja uz mam co delat s tim, ze musim hlasit, ze nechceme pohlavi znat a fakt to vydrzet si to nenechat rict. Ale uz jen 4 mesice a budeme vedet vsichni :slight_smile:
23. zář 2011 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem maminkám.Jsem tu dnes poprvé,TP mám 7.ledna,ale na poslední kontrole mi ho dr posunul o týden dopředu,tak snad neporodím na Silvestra.Jak se cítíte?
23. zář 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka Ahoj :slight_smile: :slight_smile:
Já se cítím dobře jen mě dost bolí záda v kříži ale dá se to vydržet :slight_smile:
25. zář 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky cítím dobře. Jsem zvědavá jak dopadnu v úterý u doktora. Snad se mu ten čípek bude líbit víc a já už nebudu muset jen ležet. Tak na mě holky v úterý myslete.
25. zář 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kulkinka Ahoj. Taky se citim moc dobre, az ted opravdu ocenuji potencial sveho tela, ze je takovy drzak :slight_smile: Stehovani je vazne narocne,nemluve o uklidu stareho domu,noveho domu, vybalovani......Je to sileny.
26. zář 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrý...všichni se cítíme dobře :slight_smile: Taky se říká, že druhý trimestr je nejlepší. Takže, dámy, asi bude hůř! Co?
@andraa Jsem zvědavá, co ten tvůj čípek. Jestli ležení zabralo a čípek se umoudřil!
26. zář 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
papírek s pohlavím jsem předala. Než si to manžel přečetl, řekl, že by tam mohlo být napsáno: "To bys rád věděl, viď?" , ale prý tam něco bylo. Vypadal u toho nějak rozradostněně, ale nevím, jestli měl radost, že nebudeme mít kluka s prdíkama a že prostě bude páreček, nebo že budeme mít naopak ještě jednoho kluka, což chlapa potěší. Kdybychom měli první holku, určitě by ho rozveselil kluk. Ale takhle? Pak jsme se pak bavili o jméně, tak je to docela sranda, do jaké míry umí hrát a mlžit a jak se u toho svíjel. Jeden náš ukecanej kamarád to chtěl vědět a sliboval, že to neřekne, ale jako aby to věděl on a já ne, to je trochu blbé. Doufám, že se to nějak neprovalí, ale to záleží na manželovi, jak bude duchapřítomný.
Osobně si myslím, že to bude kluk. Kluka bych asi momentálně radši, holka by pro mne bylo zajímavé překvapení, zase něco úplně jiného.
26. zář 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka taky jsem zvědavá jak dopadnu. To ležení je fakt hrozné, protože mě zase bolí záda a všechno ostatní.
Všichni píšeme, že se cítíme dobře, ale doktorům se to u některých z nás nelíbí, tak nevím v čem je problém.
@andulkaavetrelec tebe obdivuji, protože si myslím, že se to pohlaví stejně provalí, ale přeji ti, aby manžel tajemství udržel. Jinak já mám první holčičku, ale i tak bylo moje tajné přání zase holčička, ale je mi to jedno, hlavně aby bylo mimi zdravé.
26. zář 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Teda já tě obdivuju :slight_smile: .Já bych to nevydržela :slight_smile:
@andraa Moc ti držím palce aby se to zlepšilo a už si nemusela ležet.
Já si taky tajně přála holčičku ale manža chtěl jednoznačně klučíka.Tak to beru tak že to máme vyrovnaný :wink: :wink: .
Já mám dceru v létě a vůbec nevím co mám nakoupit na zimu.¨
Koukala jste některá na výbavičku na zimu?
26. zář 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Vydržet se to dá, zvědavost je dobré krotit, hodí se to i jindy. Taky mám první dítě v létě. Já miminko budu mít v zavinovačce a dám ho do fusaku. Fusak ale nemám, protože na Davida jsem používala starý po mně, pak se do něj stejně nevešel, měl hrozně dlouhé nohy. Nojo, ale to bude asi fusak na nic, když do něj miminko zapluje jak švestka do lahve na okurky...Narodí se zrovna do toho největšího mrazu, tak nějaká ta hodně teplá malinkatá čepice se bude hodit. No jsem na to zvědavá...
27. zář 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Já mám synovce narozeného taky v lednu, takže mi dala segra všechny věci, které měla. Např. fusak do autosedačky, pak takovou fleecovou kombinézku i s kapucou (do té dávala synovce normálně oblečeného a pak už jen do fusaku). No a čepičky prý v té největší zimě mají být 2. Slabá bavlněná a na ní dát nějakou druhou. Tak snad nám ta mimča nezmrznou :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
@andulkaavetrelec Ja mam taky dceru a taky na leto,ale nastesti obe netere i chlapecek me nej kamaradky jsou lednovi,takze ja mam vybavicku komplet a mam naopak prisne zakazano neco kupovat. Stejne je miminko porad v nejakem overalku a pak v kombinezce. Navic ma nej kamaradka ma Nikouska z lonska, takze vecicky jsou vazne uplne nove,nektere oblecene jednou. Jedna kombinezka je bila,jedna bledemodra,mam i nekolik fusacku a krasnych muchlacich teplych kompletku,vesmes next,HaM,mothercare,no parada. Koupila jsem jen oblecek na cestu z porodnice,to babicka prohlasila,ze musi mit miminko sve :slight_smile: a jak se zanm,jeste neco nakoupim,pak to ale mimi ani nestihne nosit. Mela jsem toho na dceru haldy a naprosto zbytecne.
Jinak ja taky chtela spis druhou holcicku,ale protoze v nasi rodine chlapecek neni ani jeden,asi by to bylo obrovske pozdvizeni,kdyby se ted povedl. No a bud by byl v te nasi pipinkovske smecce za naprosteho mazanka,nebo za uplneho losera :slight_smile: Nechame se prekvapit,je to nakonec uplne fuk :slight_smile:
Ted volali z gennetu,nakonec jdeme uz tuto sobotu,tak jsem zvedava,snad na to nebude miminko moc malinke,minule jsem byla ve vetsim tydnu.
27. zář 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka dve cepicky???? vetsina overalku a kombinezek ma stejne jeste kapucku,tak zase aby se miminka nepotila....:slight_smile: jeee holky ja tak nechtela zimni miminko,bylo to vypocitane podle toho jak jsme pocali prvni,ze to tak vyjde zase na jarnacka a ono se nejak zadarilo na prvni dobrou a bude primo lednak :slight_smile: Byli jsme s manzelem oba v soku :slight_smile:
27. zář 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Noo..nebo čepici a kapucu. Taky jsem zvědavá, jaká bude zima...Jestli haldy sněhu nebo jarní počasí:slight_smile:
Holky, kamarádka mi říkala, že se hned po porodu v zimě nesmí s mimčem ven, je to pravda? Prý když je moc zima, tak až tak za 14dní po porodu. To jako fakt??? Tyhle ty rady lidí mě nejvíc dostávají! Nevím, co je pravda a co ne. A mám pocit, že když jste těhotná, tak vám lidi dávají rady " na počkání"!
27. zář 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka jé teď jsi mi promluvila úplně z duše :grinning: zrovna včera mě tohle napadlo, že téměř KDOKOLIV ( ženského pohlaví :slight_smile:) kdo už má dítě má potřebu mě na potkání něčím ,,strašit''.........aniž bych se třeba na něco ptala..........tak už jsem se dozvěděla tolik věcí, které se mi zcela URČITĚ stanou, že bych se z toho musela zbláznit kdybych tomu věřila..........

Ale jinak to o té zimě jsem už slyšela z více stran, že když je moc velký mráz, je lepší zbytečně s novorozencem venku nebýt........
27. zář 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka
@michaela_2 Takono obecne u dt plati,ze jak je pod -5,nemelo by se vubec ven. A s novorozencem o asi plati tim spis. Ale myslim,ze kdyz je na nule,tak proc ne? Nase mamy nemely zadne ultrazvuky,informace,jednorazovky,odsavacky,kapicky......a jak jsme vyrostli.....
27. zář 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máte že si máte výbavičku od koho půjčit :slight_smile: .Já ty zimní kombinézy a fusaky budu muset koupit :unamused: .A možná kouknu na mimibazar :wink:.
S tou zimou je to pravda.Kolem nuly se normálně ven může a pod -5by se nemělo.Oni nám to ale určitě ještě upřesní v porodnici :wink: .
@cernucha Jééé už jdete teď to se máte :sweat_smile: .Určitě nebude miminko malinké,já s Luckou byla taky takhle brzy.My jdeme až příští sobotu.Docela mě překvapily že dělají i soboty :confused:
27. zář 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 My prave meli jit tuto nedeli,ale volali,ze kolegyne tam nebude a jestli muzem bud tuto sobotu,nebo az pristi vikend. Jenze my jsme pristi vikend pryc.
27. zář 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
to se máte, že máte výbavičky. Já toho nebudu shánět moc, minule to ani neunosil, hlavně aby mu nebyla zima.
@cernucha Já jsem taky chtěla mimi na jaro nebo na léto...
Jenom jednou jsme ... a hned to bylo, mysleli jsme, že těhotnění bude trvat déle, s Davidem se však zadařilo taky napoprvé...
27. zář 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek