• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha To je dobře že máte výsledky v pořádku.Tak se brzy vyzdravte :slight_smile: já za chvíli zase jedu do Krče na proplach dutin a doufám že naposledy.Je to trochu lepší.Už aby bylo pondělí a šla jsem k zubaři.Ten zub mi taky dost bolí.Teda to mám věci poslední dobou :confounded: :confounded: .
19. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
@cernucha Teda holky, co to vyvádíte, koukejte se uzdravit. Já mám z nemocí v těhotenství hrůzu, ale vy si to vybíráte do dna, jak koukám. Myslím ale, že na porod budete zase fit. Já bývám nemocná v únoru, březnu, tak uvidíme :confounded:
20. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zítra konečně vytoužená kontrola, UZ a odběry krve, tak doufám, že mimčo bude v pořádku a že si nás nenechají v nemocnici, protože mě pořád hrozně bolí spodek a nemůžu ani chodit.... tak uvidím. už jsem z toho nervózní. Navíc manžel odjel na týden pracovně pryč, tak jsem ze všeho taková nesvá
21. lis 2011 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Ja ti nevim co to vyvadime,nejak na nas padly skolkove choroby a spolu s Emmickou si to vybiram i ja. Mala uz vypada podstatne lepe,anibiotika zabiraji a doufam,ze na patecni kontrole bude vs v poradku. Inverze se nas poustet nema,tak jsem zvedava,jak budeme pokracovat. Verim,ze je to hodne z toho. No a mne je taky uz lip,jen jeste trochu ryma a kasel. Snad me nic takoveho nepostihne na porod. Jeste abych tam frkala a chrchlala.
Ale tak mam nejak pocit,ze uz jdemedo finale,ted o vikendu na me asi dolehlo tehotenstvi nebo co :slight_smile: Blbe se mi dycha,jsem takova pomala,odpoledne v nedeli jsem vytuhla,spatne se ohybam.....no teda.
21. lis 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Dobre rano. Drzim palce k zubari.
21. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Ahojky,tak u mě víkend šílený :angry: :frowning2: .Měla jsem děsné bolesti toho zubu.Celý víkend jsem byla na Paralenu a ten moc nepomáhá..Dnes jsem se tak těšila k zubaři jak nikdy.Sice jsem tam kazík měla ale prý byl malinký tak neví proč tak bolel.Snad se trefila do správného zubu když nemohla dělat rentgen.Zítra zase kontrola.Jinak to teda pořád bolí pekelně.
Jednu výhodu u mě ty nemoci mají.přestala jsem si tolik hlídat to otevírání.Zítra kontrola a ve středu poradna a odběry tak jsem zvědavá co se dozvím.Hlavně jak to vypadá s tou vodou.Taky se bojí co se zase dozvím :unamused:.
Taky se musím do porodu sebrat jinak nebudu moct ani zatlačit :grinning: :grinning: .
mě je teď mnohem lépe.Jak nemůžu jíst tak ani nepřibírám a cítím se jak laňka :grinning: .
To je dobře že je vám holky lépe.Hlavně maličký.Ty se trošku šetři ať si něco neuděláš.Uklid ti neuteče :confounded:.
Ten smog je šílený,snad brzy zmizí.Lucka šla už dneska do školky tak jsem si taky trochu dáchla.
21. lis 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, všem marodům přeji brzké uzdravení. Nás se zatím ty nemoci celkem vyhýbají až na to že malá byla na horách a teď smrká a trochu kašle, ale to doufám zvládneme. Jinak já mám zítra kontrolu a zase měření čípku i mimča, tak se i těším a zároveň se bojím. Mě v poslední době, hlavně dopoledne bývá jaksi zle. Myslím si, že to bude mým nízkým tlakem, protože mě vždycky zalije horko, a polije mě studený pot. Tak vůbec nevím a doktorovi to moc říkat nechci, aby si mě nechtěl nechat v nemocnici. Tak uvidím zítra, co se zase dozvím. :wink:
21. lis 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
@gejbule1 Taky jsem byla u zubařky. Pobolívávají mne (zatím tupě) občas obě nástavby a ona, že mám zuby dobré. Snad se to nezhorší po porodu.

Dnes kontrola u gynekologa. Vše ok. Jen divně koukal na moje břicho, že ho mám malé, a ptal se kolik jsem přibrala (6 kg). Mimino mělo ale velikost dobrou, jeho váhu nemám na papíru napsanou, nevšimla jsem si jí ani na ultrazvuku, protože jsem odkláněla hlavu, abych nezahlédla pindíka.
21. lis 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec a ty jsi v kolikátém týdnu?
21. lis 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec dobrý už se mi to tam objevilo. Já mám tak 6 někdy 7 kg nahoře, taky nějak nepřibírám, ale myslím, že to stačí. No jo nehodíš se do tabulek.
21. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki holky,
tak my jsme zpátky doma z výletu, v Ově bylo fajn, myslím, že z celé republiky nejméně smogu..... :grinning:. Asi to byla, na nějakou dobu, moje poslední výletní akce....
Dneska jsme se byly dopo fotit, no Viki tam řádila jako černá ruka a udržet ji na pozadí před foťákem byl fakt nadlidský úkol...tak jsem zvědavá co z toho nakonec bude....
Téda, tak málo nabraných kil Vám závidím, to já už si připadám jako meloun a zdá se mě, že mám břicho den ode dne větší......
21. lis 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 a kde jsi se byla fotit?
21. lis 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budete mít manžela u porodu?

Já nevím, jestli ho tam tak úplně chci, masírovat jsem se od něj nenechala a pak tam flirtoval se sestřičkou, smál se mi, když jsem dýchala psím dechem, protože si myslel, že se něčemu směju...
22. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Ahoj. Tak jak ti je? Nam obema je zase o neco lepe,kdyby Emmicka nekaslala,ani na ni nikdo nepozna,ze je nemocna,natoz pak ze ji byl diagnostikovan zapal plic. Samozrejme,antibiotika ji krapet zrychlily krok,prestoze davam lactobacilky,ale zadne dramo. A ja sem tam zakaslu a sem tam si nakapu do nosu. Snad dopadne kontrola v patek dobre. Mame konecne to foceni,ktere jsem musela uz dvakrat zrusit.
Vcera jsem mela uklizeci den,doumyla jsem konecne vsechny radiatory,mam z toho velkou radost a taky hezky uklidila,aby tu byl dnes v podstate stejny heges :slight_smile: Holt velikej pes doma... Ale dnes to trochu bojkotuju a ted jsem se skoro dve hodky s Emmickou valela a cetla si. Dopoledne jsem poklidila,to staci. Zitra si asi umyju okna. Nejsou moc spinava,jak se myla poradne pri stehovani,tak to udelam hlavne z prachu,protoze tahle nedele je uz prvni adventni a mne pred par lety hrablo a zdobim si decentne dum :grinning: Davam takovou hvezdu do oken,tak at jsou cista :slight_smile:

@tobi1 Snad te uklidni to,ze ja mam bricho taky fakt velike a nahore asi 8 kg. Sice mi rikaly dve zname o vikendu,ze vypadam porad stejne,ze mam male bricho a takale mne to tedy rozhodne neprijde. Urcite mam vetsi nez v prvnim tehu.
@andulkaavetrelec Manzel u porodu bude,ale neni to takovy ten nadseny tatinek,ktery by stal porodnikovi za hlavou a pomahal mi tlacit :slight_smile: Ja ho v dusledku taky uplne nepotrebovala,ale bylo to fajn a tak bych ho tam mela rada i tentokrat. Hlasil mi ve finale kontrakce,daval mi pit,udelal krasne fotky a HLAVNE,videl Emmicku cerstve vyklubanou a to je myslim urcujici i pro nej. Jinak nevim jestli by sel. Rekl mi: "Jezis,vzdyt to bude zase tak bolet",fakt vtipnej. A snuru strihat nechtel,srabak....tak sem si ji smikla sama :grinning:
22. lis 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Ahojky já včera opět na kontrole měla hrozný nález tak jsem dostala antibiotika.Ale byla jsem už ráda.Nic se nezlepšilo a bolesti mám šílený.Dnes je mi už malinko lépe.Takže až zaberou prášky bude mi dobře.Takovou nemoc si nepamatuji že bych měla.
Myslím že okna by jsi umývat neměla :angry: Šetři se trochu úklid ti neuteče.
I když já už mám hrozné výčitky že nic nedělám.Řekla jsem si do 34tt a pak už začnu něcotrochu dělat.
Já teď jak nemůžu jíst tak si připadám jako baletka.Mám 9kg nahoře.S Luckou 18kg to se nedá srovnat.
Já mám kontrolu u své gynekoložky zítra,tak mi prosím držte palce.Bojím se abych měla dost pl.vody.
Myslíte že se kašlem může zkracovat čípek?
@andulkaavetrelec Já bych manžu u porodu chtěla,i on se těší.S Luckou jsem se toho docela bála ale prý to byl pro něj nejkrásnější zážitek.Kdyby ale nechtěl nenutila bych ho.
Jo holky uvažujete některá o uložení pupečníkové krve??????
:slight_smile: :slight_smile: .
22. lis 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 teda ty si to vazne davas plnym dousky,to je mi te lito. Ale ted uz to s antibiotiky bude dobre,zaberou behem par dni a konecne se vymarodis. Ja taky nepamatuju kdy bych mela kasel a ted behem mesice dvakrat,to jsou proste skolkove deti,tahaj domu kdejake svinstvo a bohuzel se to chyta i nas. Ja jsem obecne fakt drzak,manzel me v podstate nepamatuje,ze bych lehla a stonala.
Pupecnikovou krev jsme ukladali Emmicce a tak jsem chtela i ted Piskotkovi. Kontaktovala jsem opet firmu Kryosave a bylo mi sdeleno,ze momentalne nemaji od Apolinare udelenou licenci a ze musim primo jednat s porodnici. Tak jsem se na to minuly tyden ptala Kouckeho a rikal mi,ze uprimne receno,oni do toho s malou nesli,protoze je to stale jeste experiment a ze vlastne neni dokazane,jestli ty tomu diteti spolu s kmenovymi bunkami nevracis do tela tu chorobu,ze ktere bys ho chtela vylecit. Ze je to strasne tenky led a proto taky nemaji ted od Apolinare licenci a pokud budu chtit,zarizuje to FN Brno. Ale v podstate mi to rozmluvil.
22. lis 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a myslim,ze kaslem se cipek nezkracuje.
22. lis 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha @gejbule1 Jak David minulý rok nastoupil do školky, měli jsme s manželem kašel nepřetržitě po 4 týdny. Pořád něco tahal. Zdá se, že si to odbyl první rok a teď zatím od začátku roku ve školce nechyběl. Doktorka mi říkala, že to trvá cca do 5 let.
Na pupečníkovou krev nemám peníze, tak mi jedno dilema ubylo...
22. lis 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha No teď teda jsem fakt po dlouhé době na hromadě.Tak jak jsem byla proti antibiotikům tak teď jsem byla schopná o ně prosit.Ale když mě doktorka viděla tak sama řekla že mám plnou hlavu hnisu a jinak mi bude stále hůř.
Snad s tím kašlem máš pravdu,no uvidím zítra :confused: .
Tak to jsem nevěděla s tou pupeč.krví.To jsem si myslela že je to prověřenější :frowning2: .
Kolik je vůbec Kouckému?Vypadá docela mladě.
22. lis 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Je to kocourek,vid? Myslim,ze je mu tak nejak jako memu muzi,kolem 37.
22. lis 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já stále +4kg :unamused: těšila jsem se na bříško a zatím pořád obleču kalhoty,...zase si říkám, že se to pak bude lépe shazovat...no jo, cukrovku hold člověk neovlivní :unamused:
@gejbule1 brzy se uzdrav, a zítra držím palce at je vše v pohodě...nás čeká příští středu, tak jsem zvědavá, kolik bude malá vážit...
Jinak jak čtu, tak až začnem chodit do školky, máme se na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: já normálně také vůbec nemarodím...
@andulkaavetrelec já manžela u porodu určitě chci, nevím jak to bude u druhého, ale myslím si, že otec k porodu patří...at si to hezky prožije se mnou...je to jediná blízká osoba na kterou se tam mohu obrátit...
22. lis 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky brzo se uzdravte! Na pupečníkovou krev jsem se ptala, i jsem o tom docela hodně četla....využití pro vlastní potřebu je opravdu velice malé, navíc jak už se tady psalo, tak prozatím to ještě stále funguje jako experiment.....
S manželem ještě nevím, na začátku asi joo, pak se uvidí dle situace a momentální nálady....
22. lis 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dnes kontrola u doktora proběhla v pohodě. Mimi nám zase přibralo a 31+5 tt važí 1770 g. Čípek taky v pohodě 4,3 cm, což říkala paní doktorka na UTZ, že je to luxusní a taky mi dnes měřili množství plodové vody a to jsem se zase dozvěděla, že se koupe v pěkném bazénku. Jinak další kontrola 6.12. a to už si jdu pro papír na mateřskou. Docela to uteklo.
@gejbule1 moc mě mrzí, že jsi tolik nemocná, ale doufám, že se to brzy spraví. Zítra na tebe budu určitě myslet a držet ti pěstičky, aby vše dobře dopadlo.
Jinak co se týká mě a mého přítele u porodu, mám smůlu. Jdu na 100% na císaře a půjdu do celkové narkózy, takže smůla. Strašně moc jsem chtěla rodit a dokonce i malý je hlavičkou dole, ale po dvouch císařích mě rodit nenechají. Zavidím vám, že tam ty své chlapy můžete mít.
22. lis 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Hlavni je zdravi tvoje a miminka,tatinek netatinek. Proc ti nemuzou udelat epidural? U toho by tatka preci mohl byt.
23. lis 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa A moc gratuluju k hezke kontrole,vse je jak ma byt,akuratni miminko,ne zadna Cimrmanovska Stana jako u nas :slight_smile: Mc se bojim,abych nerodila obrika.... :confounded: Cipek luxus tedy. Ja jsem na 3cm a to je pry krasna delka.
23. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Hodne stesti na kontrole!!!! Hned napis
23. lis 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha epidural by určitě šel i když s tím, že si píchám Fraxiparin nevím, ale já jsem asi moc velký srab a stejně je to takové divné, protože to není klasický porod a kdyby můj viděl ty jehly a všechno, tak by to nedal. Janak děkuji za gratulaci. Snad to bude tak luxusní až do konce.
23. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluju všem k zdárně pokračujícím těhotenstvím! Už to máme za pár. Já teda až za 10 týdnů. Potýkám se s bolestí jednoho kyčle, někdy dokonce pajdám, prý gelové vložky do bot by pomohly, ale asi si to odkulhám, jsou to jen 2 měsíce. Jinak mi vysychají finanční zdroje, třeba nákup nové (větší, hezčí) tašky na kočár musím odložit na dobu po Vánocích a nákup pořádných bot na zimu až na příští rok...

Holky, jak to máte s dárky? Já nakupuju, abych pak měla před Vánocemi klid a nemusela s břichem do (usmrkaného) davu. Já mám asi 10 dárků pro syna a pro dvě další děti. Pro 4,5 letého se už nakupují dárky docela dobře. Pro dospělé (5) se mi kupovat nechce, zbyly mi na ně 2000, což jak se znám, není mnoho...
23. lis 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, vsem moc gratuluju a budu drzet pesti, at vse probiha jak ma :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,takjsem doma.Kontola docela dobrý.Teda já jsem spokojená.Stav čípku a hrdla od minule nezměněn.Což je pro mě super zpráva :slight_smile:Délku jsem měla taky docela dobrou 2,6cm ale čípek měkčí a pootevřený.Ale prý se to nezhoršilo.Plodová voda prý v mezích normy.Miminko od minulého týdne přbralo na 1680g takže prý prospívá a odpovídá :slight_smile: :slight_smile: .Toho jsem se dost bála.
V pondělí jdu na kontrolní UTZ zase do nemocnice tak snad mě tam zase něčím nezmrazí.
@cernucha a @andraa Díky za držení palců-pomohlo to :slight_smile: .
@andraa Moc gratuluju k dobré kontrole :slight_smile: .čípek máš naprosto výstavní.Já si zase píchám Clexan.Budeš se píchat až do porodu?
23. lis 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek