• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Teď neříkala. Minulé úterý 5+0 tak by to teď bylo 5+7 a v neděli byla jsem na pohotovosti a to říkala 6+3 a ted by to bylo 6+5
17. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám,že to bude v pořádku,kdyby byl náký test jak to zjistit tak bych si ho i zaplatila abych byla v klidu, po looňském potratu se dost bojím
17. kvě 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi tu už nejsi, mrknu se později, jdu vykoupat malou
17. kvě 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezbývá než doufat...kukni na mě :wink: taky pořád doufám..... i po pěti potratech... strašně se bojím zítřka, bojím se, že mi řekne,že tam nic není a že musím zase na revizi....ale co když bude vše v pořádku???? :wink: musí být prostě vše v pořádku..... i když jsi ted 6+5 ( i když píšeš 5+7 , to se neudává, to už je 6+0 :wink: ) bublinka může být o nějaký ten den menší...třeba byla ovulace později ..... počkej do příštího týdne
17. kvě 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi díky za info :slight_smile: Určitě to bude zítra ok, musí být... musíme myslet pozitivně - i když je to někdy těžké. Já jdu k doktorovi v pondělí... uvidíme....
17. kvě 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka rádo se stalo :wink: uvidíme co zítra...večer napíšu :wink: a u tebe to bude v ponděli dobry taky,uvidíš :wink:
17. kvě 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evikmi: Určitě zítra už to bude dobré. To jsi ohromná ,že jsi tolikrát potrat zvládla ,to bych nedokázala. Budu ti držet palečky ad je vše v pořádu
17. kvě 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 děkuju,ale nic na tom není, když máš skvělýho chlapa..... nebejt jeho, asi už bych tu nebyla dlouho :zipper_mouth: a navíc je to nic proti tomu, když žena přijde o dítko později v těhu, nedejbože přijde už o narozené miminko... :zipper_mouth: :cry:
17. kvě 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi :To máš pravdu ,že později to musí být šílené. Já jdu baštit a pak se připravit s spaní. Malá už spinká. Zítra brzo stáváme, jedou se školkou na výlet. Měj se a hezky se na to vyspi pá
17. kvě 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chutku a pa...zítra teda písnu co a jak
17. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@adriana1 já jsem teď v 7+2 a minulý čtvrtek taky srdíčko nebylo :frowning2: jdu tento čtvrtek znovu a taky se děsím, jeslti bude nebo ne.. MUSÍ tam být. Jsem ale vystresovaná až na půdu... ty dny se děsně vlečou..
Doktorka tvrdila, že to není nic špatného, ale z jejího výrazu jsem tak nějak vypozorovala, že taky čekala, že už tam bude... achjooo, musíme se držet :wink:
17. kvě 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu až 7.6. a to budu už asi v 9.týdnu, takže tam prostě už srdíčko být musí a když nebude, tak je to jasný :pensive: Jinak u nás se dělají jen triply na nt screening tu nemá nikdo vybavení a musela bych jedině do Prahy (100km) a to fakt ne. :sweat_smile: Já osobně ten roztok na cukrovku v sobě udržela asi tak 10 minut a pak jsem ho vyzvracela :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka nám první nešlo 14 měsíců, takže jsme si řekli, že až bude malému rok, tak to začneme zkoušet, aby se zadařilo třebas později a ono to nečekaně vyšlo hned napoprvé. Takže plánové i neplánované :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky,
koukám, že už je tu leden 2012 :astonished: To to letí :slight_smile:
Kdyby jste některá měla zájem,prodávám dvě knížky o těhu a porodu:
http://www.modrykonik.cz/bazar/202-knihy-casopisy-dvd/qhdm/prodam-dve-knihy-o-tehotenstvi/

Přeji pohodové těhulkování :slight_smile: Pa
17. kvě 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je to napjatý, ale počkejte za měsíc, to už budou jen veselé fazolky a fotky z UTZ, moc všem přeju dobrou noc a pokud možno žádný stres
17. kvě 2011 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 Tak to je radost co :slight_smile: Ale tak aspon jste se nemuseli dlouho snazit :wink: Já jsem měla první taky nehodu takže jsem se těšila na druhé že se budem snažit a tak, ale pak mě to nějak stresovalo jenom ta představa :sweat_smile: Tak se nám taky zadařilo dřív než jsme chtěli (tak o tři roky) :slight_smile: Ale jsem taky ráda :slight_smile:
18. kvě 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka manžel byl přesvědčený, že to vyjde hned a já tomu sice nevěřila, ale byla jsem ráda. Lepší jak ty nervy , když to nejde :sweat_smile: To se vám zadařilo nějak o hodně dřív :grinning: :grinning:
18. kvě 2011 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 No manžel zas stresoval že nám to nepůjde jak my budem chtít a že budu muset do práce atd..
No o hodně ani ne... O pět měsíců není hodně :grinning:
18. kvě 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka aha, tak já pochopila, že se vám to podařilo o 3 roky dřív :sweat_smile: :sweat_smile:
18. kvě 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 Nene jako že jsme chtěli dětičky od sebe tři roky :grinning:
18. kvě 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, byla jsem dneska na tom ultrazvuku..... a bylo tam :hearts: :wink:
18. kvě 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evikmi gratuluji :slight_smile:
18. kvě 2011 v 17:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla děkujiiiii ...snad to bude konečně všechno OK
18. kvě 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi super!!!!!! A v kolikatym jseš? Řekl ti?
18. kvě 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka neřekl..... to je celkem jedno,hlavně když tluče :wink:
18. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikmi moc gratuluju, snad to zítra budu mít taky tak... bojím bojím.
18. kvě 2011 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi jo to je fatk :o) to je nejdůležitější - máš pravdu

@evina_plus_jedna určitě bude taky vše ok!!!

Kruci, táhne se to - já jdu až v pondělí :angry:
18. kvě 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna děkujiii... uvidíš,že to bude dobrý :wink:
@aktakatka pondělí je za chvilku :wink: však už se nám to sobotí....... já jdu na další kontrolu příští pátek.... to taky bude dobaaaaaa :sweat_smile:
18. kvě 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi: moct ti blahopřeji k srdíčku
18. kvě 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 děkuji...snad už bude všechno dobré..... podle toho jak se mi pořád motá žaludek tak by asi mohlo být :wink:
18. kvě 2011 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek