Leden 2012

Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :-o
adriana1
17. kvě 2011
Teď neříkala. Minulé úterý 5+0 tak by to teď bylo 5+7 a v neděli byla jsem na pohotovosti a to říkala 6+3 a ted by to bylo 6+5
adriana1
17. kvě 2011
Doufám,že to bude v pořádku,kdyby byl náký test jak to zjistit tak bych si ho i zaplatila abych byla v klidu, po looňském potratu se dost bojím
adriana1
17. kvě 2011
asi tu už nejsi, mrknu se později, jdu vykoupat malou
evikmi
17. kvě 2011
nezbývá než doufat...kukni na mě 😉 taky pořád doufám..... i po pěti potratech... strašně se bojím zítřka, bojím se, že mi řekne,že tam nic není a že musím zase na revizi....ale co když bude vše v pořádku???? 😉 musí být prostě vše v pořádku..... i když jsi ted 6+5 ( i když píšeš 5+7 , to se neudává, to už je 6+0 😉 ) bublinka může být o nějaký ten den menší...třeba byla ovulace později ..... počkej do příštího týdne
aktakatka
17. kvě 2011
@evikmi díky za info 🙂 Určitě to bude zítra ok, musí být... musíme myslet pozitivně - i když je to někdy těžké. Já jdu k doktorovi v pondělí... uvidíme....
evikmi
17. kvě 2011
@aktakatka rádo se stalo 😉 uvidíme co zítra...večer napíšu 😉 a u tebe to bude v ponděli dobry taky,uvidíš 😉
adriana1
17. kvě 2011
Evikmi: Určitě zítra už to bude dobré. To jsi ohromná ,že jsi tolikrát potrat zvládla ,to bych nedokázala. Budu ti držet palečky ad je vše v pořádu
evikmi
17. kvě 2011
@adriana1 děkuju,ale nic na tom není, když máš skvělýho chlapa..... nebejt jeho, asi už bych tu nebyla dlouho :-x a navíc je to nic proti tomu, když žena přijde o dítko později v těhu, nedejbože přijde už o narozené miminko... :-x 😢
adriana1
17. kvě 2011
evikmi :To máš pravdu ,že později to musí být šílené. Já jdu baštit a pak se připravit s spaní. Malá už spinká. Zítra brzo stáváme, jedou se školkou na výlet. Měj se a hezky se na to vyspi pá
evikmi
17. kvě 2011
dobrou chutku a pa...zítra teda písnu co a jak
evina_plus_jednaautor
17. kvě 2011
@adriana1 já jsem teď v 7+2 a minulý čtvrtek taky srdíčko nebylo 😞 jdu tento čtvrtek znovu a taky se děsím, jeslti bude nebo ne.. MUSÍ tam být. Jsem ale vystresovaná až na půdu... ty dny se děsně vlečou..
Doktorka tvrdila, že to není nic špatného, ale z jejího výrazu jsem tak nějak vypozorovala, že taky čekala, že už tam bude... achjooo, musíme se držet 😉
majka12
17. kvě 2011
Já jdu až 7.6. a to budu už asi v 9.týdnu, takže tam prostě už srdíčko být musí a když nebude, tak je to jasný |-| Jinak u nás se dělají jen triply na nt screening tu nemá nikdo vybavení a musela bych jedině do Prahy (100km) a to fakt ne. :-N Já osobně ten roztok na cukrovku v sobě udržela asi tak 10 minut a pak jsem ho vyzvracela 😃 😃 😃
majka12
17. kvě 2011
@svataterezicka nám první nešlo 14 měsíců, takže jsme si řekli, že až bude malému rok, tak to začneme zkoušet, aby se zadařilo třebas později a ono to nečekaně vyšlo hned napoprvé. Takže plánové i neplánované 😃 😃 😃
nikitka26
17. kvě 2011
Ahoj těhulky,
koukám, že už je tu leden 2012 :-o To to letí 🙂
Kdyby jste některá měla zájem,prodávám dvě knížky o těhu a porodu:
http://www.modrykonik.cz/bazar/202-knihy-casopi...

Přeji pohodové těhulkování 🙂 Pa
javla
17. kvě 2011
holky je to napjatý, ale počkejte za měsíc, to už budou jen veselé fazolky a fotky z UTZ, moc všem přeju dobrou noc a pokud možno žádný stres
svataterezicka
18. kvě 2011
@majka12 Tak to je radost co 🙂 Ale tak aspon jste se nemuseli dlouho snazit 😉 Já jsem měla první taky nehodu takže jsem se těšila na druhé že se budem snažit a tak, ale pak mě to nějak stresovalo jenom ta představa :-N Tak se nám taky zadařilo dřív než jsme chtěli (tak o tři roky) 🙂 Ale jsem taky ráda 🙂
majka12
18. kvě 2011
@svataterezicka manžel byl přesvědčený, že to vyjde hned a já tomu sice nevěřila, ale byla jsem ráda. Lepší jak ty nervy , když to nejde :-N To se vám zadařilo nějak o hodně dřív 😃 😃
svataterezicka
18. kvě 2011
@majka12 No manžel zas stresoval že nám to nepůjde jak my budem chtít a že budu muset do práce atd..
No o hodně ani ne... O pět měsíců není hodně 😃
majka12
18. kvě 2011
@svataterezicka aha, tak já pochopila, že se vám to podařilo o 3 roky dřív :-N :-N
svataterezicka
18. kvě 2011
@majka12 Nene jako že jsme chtěli dětičky od sebe tři roky 😃
evikmi
18. kvě 2011
ahoj holky, byla jsem dneska na tom ultrazvuku..... a bylo tam ♥ 😉
javla
18. kvě 2011
@evikmi gratuluji 🙂
evikmi
18. kvě 2011
@javla děkujiiiii ...snad to bude konečně všechno OK
aktakatka
18. kvě 2011
@evikmi super!!!!!! A v kolikatym jseš? Řekl ti?
evikmi
18. kvě 2011
@aktakatka neřekl..... to je celkem jedno,hlavně když tluče 😉
evina_plus_jednaautor
18. kvě 2011
@evikmi moc gratuluju, snad to zítra budu mít taky tak... bojím bojím.
aktakatka
18. kvě 2011
@evikmi jo to je fatk :o) to je nejdůležitější - máš pravdu

@evina_plus_jedna určitě bude taky vše ok!!!

Kruci, táhne se to - já jdu až v pondělí ]-(
evikmi
18. kvě 2011
@evina_plus_jedna děkujiii... uvidíš,že to bude dobrý 😉
@aktakatka pondělí je za chvilku 😉 však už se nám to sobotí....... já jdu na další kontrolu příští pátek.... to taky bude dobaaaaaa :-N
adriana1
18. kvě 2011
evikmi: moct ti blahopřeji k srdíčku
evikmi
18. kvě 2011
@adriana1 děkuji...snad už bude všechno dobré..... podle toho jak se mi pořád motá žaludek tak by asi mohlo být 😉

Začni psát odpověď...

Odešli