• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
Ještě jsem našla tenhle malej zázrak, jako ovečka: http://www.amalkamimi.cz/zbozi/1071/kojenecka-souprava-beranek-v-56-80
29. lis 2011 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lykanka Děkuju :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2011 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky, dnešní kontrola: jsem 31+6tt a miminko váží 2000g! Takže opravdu přibrala 200g za týden :grinning: . CS4, ale to doktor říkal, že dobrý. Protože už před měsícem jsem měla CS3. Ale holčička je pořád koncem pánevním a čím je větší, tím hůř se bude obracet. Taky prej mám trochu míň plodové vody, takže mám zvýšit přijem tekutin. Další kontrola za 3 týdny i s monitorem :slight_smile:
30. lis 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak můj syn se narodil 39+0 a měl 3750, abyste tu s obříkama nebyly samy. Sice krásná startovací váha, ale nemohla jsem ho po porodu uzvednout. Teď budu ráda za nějaký ten průměrek nad 3kg. (Já měla 3,6 a manžel cca 3,3kg). Při prvním těhotenství jsem polykala vitamín každý den, teď si občas nevezmu.
30. lis 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulkaavetrelec Taky pěkná váha!!! Jojo, taky bych brala průměr. Ale nechci si stěžovat. Švagrová má TP 3 dny přede mnou a její mimčo je teď o 14 dní menší (1400g), tak se bojí, aby bylo v pořádku. Takže jsem ráda, že naše holčička zdravě roste:slight_smile: On ten porod stejně bude bolet!!!
30. lis 2011 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka Mooooooc ti gratuluju k hezké kontrole :slight_smile: .
čípek nic moc ale hlavně že drží.Já mám 3 už taky měsíc tak snad to ještě nějakou dobu vydrží.Ta voda je prý v tomto týdnu už v pohodě.Hlavně že mimi roste.Ale mě říkali že pitím nic nezměním.Prý se na tom nemůžu nijak podílet.Tak nevím.Příště už může být zase v pořádku.Tak se s tím nestresuj jako předtím já :slight_smile: .
Je pravda že máš holčičku větší ale mě se Lucka taky otočila až 34tt tak pořád je šance že se otočí.A nebo jsou na to takové hmaty ale nevím jestli je ještě dělají.
Máš nějaké omezení-ležení atd?Kolik bereš magnesia?Nechali ti ho?Já beru 4x2 ještě určitě do další kontroly 12.12.A zakázal mi cestovat autem to je prý na otevírání nejhorší.jinak moc neležím ale nikde po krámech taky necourám což mi docela chybí :frowning2: .
Holky hlavně že se miminkům daří a přibírají to je důležitý :slight_smile: .Někde jsem vyčetla že některé miminko přibírá hodně ze začátku a pak se to zpomalí a jiné přibírá hodně na konci.
30. lis 2011 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Nic mi nezakázal. A beru Magnosolv (jeden sáček denně, ze kterého si udělám nápoj), takže nevím jestli to odpovídá té tvojí dávce magnézka. Mám ho brát ještě 14dní. Pak už prý ne. Můj doktor se tím čípkem fakt vůbec nestresuje. a plodovky prý mám míň, ale ne podprůměr. Bylo by lepší, kdyby jí bylo víc, aby se malá mohla otočit. Tak ale zatím se nestresuju. Stejně pro to nemůžu nic udělat.
30. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka Tak to já beru podstatně vyšší dávku toho magnesia.Měla jsem taky ty sáčky ale ty pro mě byly málo tak jsem dostala tablety a teď mi ještě 2 přidal.Jen se budu muset zeptat jestli se má vysazovat postupně a nebo naráz.Já si ještě zavádím utrogestan na noc.
hlavně že jsou doktoři v pohodě.stejně nám nezbývá nic jiného než jim věřit :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 to nam prejes hezke veci :slight_smile:
30. lis 2011 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Presne tak,rikam si,ze radsi at je miminko vetsi,ale prosipiva a vse je v poradku,nez aby bylo neco spatne. Zatim Piskotek roste uplne stejne jako Emma a ta by ani donosena nebyla nijak ooobr,tak neresim.
Dnes zacinam prat a v sobotu budu zehlit,at uz se to zacina rysovat.
Jinak ja jsem stale ok,litam vsude mozne,vera jsem byla v Ikee,miminku pro koberec a tak,pak jeste nejake darky.....proste parada,zatukavam to,ze jsem v pohode.
Zvlastni je,ze ten tvuj cipek porad tak resi a pritom mame stejne dlouhy,3cm jsou pry uplne v pohode. Jde spis o "konzisteni"? :grinning:
30. lis 2011 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha Pořádně to že je ti dobře zaťukej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Je to dobře alespoň ti to rychle utíká.My taky včera byli v IKEY.Koupila jsem tam vaničku kterou co jsem měla po Lucce a tu jsem se svojí váhou asi před týdnem rozsedla :grinning: .Já budu žehlit dnes.Přeci jen mě na každé kontrole trochu vylekají :unamused: .
Já si myslím že jim vadí spíš ten čípek do V a že je pootevřený na jeden prst.Hrdlo zatím délkou drží.Ale jak mi v pondělí říkal Hájek rozrodit se můžu kdykoliv.Ale to si myslím že může každá i bez nálezu a zase já můžu i přenášet.Ještě do příští kontroly se budu šetřit a pak už začnu pomalinku vegetovat normálně.
30. lis 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Taky si mysli,ze v tomto tydnu uz jsme tak nejak vsechny na jedne lodi :grinning: Cipek necipek,ted se muzeme rozrodit vsechny. Ale videla bych to tak po tech vanocich,at jsme alespon v tom 37tt,jo? Dnes mi zrovna rikala jedna pani,ze prvniho syna prenasela 3!!!!! tydny,s druhym byla dokonce zasita a lezela v nemocnici kolik mesicu jak mela rizikove tehu a kdyz ji rozparali,rikali ji,ze urcite do dvou dnu rodi a ona s tim chodila jeste dva tydny. A mne Koucky rekl v patek,ze odjizdi,protoze ja jsem uplne v pohode,ze se nic nechysta,monitor klidnej....no a ve stredu rano byla Emma na svete :slight_smile:
Ja vim,jsem stastna,ze je mi dobre. Jak na tebe vlastne Hajek pusobi? Jak ses k nemu dostala?
30. lis 2011 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha No mě k němu doporučila ta moje doktorka co k ní chodím na krev.Ona sice sedí na Karláku ale taky spadá pod Apolináře.jako že bych měla být pod dozorem po tom všem :confused: .
Je to takový starý pán,který na svůj věk určitě nevypadá.Na mě působí trochu nepřístupně ale jinak je to pro mě nej nej odborník a nikdy na mě nebyl nepříjemný.Já k němu chodím do rizik.poradny od 18tt ale ne vždycky tam je.Byl tam někdy Koucký,pak taková mladá doktorka.Samý příjemný lidi-asi by tam žádného blba nesnesl :grinning: :grinning: .
Asi je dobrej ne?
30. lis 2011 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka tak my jsme o něco menší dnes 31+5 a váha 1770 :wink: ale od poslední (což jsou 3 týdny) též vychází 200g za týden. Zvláštní je, že já jsem stále na stejné váze a miminko si roste :grinning: jinak já CS 0, hlavičkou stále dol, tak doufám že se mi už neotočí zpátky :sweat_smile:
30. lis 2011 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@mmaarrkkeettkkaaaa vy máte úplně stejnou váhu, jako jsme měli my.
30. lis 2011 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa fakt? :grinning: to je dobrý...tak to jsem zvědavá ve finále zda budou mimča taky váhově podobní :wink:
30. lis 2011 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, že řešíte to množství plodové vody. Mě ji doktor nijak ještě neměřil. Je teda pravda, že jsem tam byla první den po jeho 14denní dovolené a byl tam fakt frmol a já v 29. týdnu. Jen se mne ptal, jestli dost piju, taky asi skrze ten můj stále nízký tlak (z 80/59 už jsem se aspoň dostala na 90/70...), že bych měla vypít 2,5 litru denně, tak jsem mu řekla, že si dělám půllitrové hrnky, a on na to, kolik jich vypiju. A já na to: "Nó, mělo by jich být 5, že?" A on: "No, vidím, že jste inteligentní." On je to takovej sympaťák hodnej kulatej a trochu flirtovní, ten můj gynekolog, prostě zlatíčko, vyhlášený po celém okolí jako nej :slight_smile:

No ale na druhou stranu se vám musím pochlubit parádní křečovou žilou přes celé lýtko. Toho se prý jen tak nezbavím. :confounded:
30. lis 2011 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Náš malý :slight_smile:
30. lis 2011 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Poslední dny mě konečně přechází žravá, hlavně čokoládová, dnes v obchodě jsem šla kolem čokoládek a nic, vůbec žádná chuť na ni :wink: .
Křečáky zatím žádné hrozné nemám, ale to popraskané břicho stojí za to :frowning2: a to mažu a mažu a stejně to nepomohlo
30. lis 2011 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,
tak u nás se zatím nic neřeší, ani plodovka ani kolik mimi váží...asi pak budu docela překvapená :grinning:.

@sarka11 Já myslím, že je to hodně dané geneticky, když k tomu máš dispozice, tak můžeš mazat a stejně Ti kůže popraská a zase naopak....
1. pro 2011 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarka11 Krásná fotka.
1. pro 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarka11 Jo krásná fotečka,my žádnou nemáme,pač mám asi v břichu malého ďábla...nedal se vyfotit :slight_smile:
1. pro 2011 ve 12:13  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Takze holky,kdo chce pomerovat deti???? Dnes, 32+6.....podrzte se 2350g. Koudy jen rekl, noooo,ma nastaveny pekny rustovy standart a asi ho cekej radsi vetsi :grinning: No comment, bojim se.
1. pro 2011 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale na druhou stranu,mam sice nejvetsi miminko,ale asi nejmene potizi :slight_smile: Nemam vlastne jediny problem a to od zacatku tehu. Prasklina ani jedna, krecaky, bolesti, omezeni...nic. Naopak dnes velka pochvala za tlak a tep, ze je videt, ze jsem hodne sportovala, coz zrovna pred timto tehotenstvim je pravda :grinning:
Ale rikal mi doktor, at neplasim, ze nesmime miminko takhle casto vazit,ze me to jen zbytecne desi,ze jednou muze mezi kontrolama pribrat 450g (coz predvedlo ted za 14 dni) a jednou 150g, tak ja jen budu doufat, ze se malicko zastavime.
1. pro 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak mam album briska,kouknete
1. pro 2011 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha krásné fotečky :slight_smile:

holky díky, taky jsem dala do alba fotku aktuálního bříška, tam už tak 3kilový macík bude, v noci si musím při otáčení z boku na bok břicho držet :grinning: a zdá se mi nějak kleslé...tak snad ještě ty dva týdny vydržím
1. pro 2011 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,

@cernucha Super fotečky :slight_smile:, my jsme se byly fotit minulý týden, ale Viki moc nechtěla spolupracovat, tak jsem zvědavá co z toho bude....

@sarka11 Bříško už máš pěkné, no a za dva týdny, to bude skoro ke stromečku :wink:
2. pro 2011 v 07:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha krásné fotečky, moc vám to tam holky sluší.
My se byli fotit včera a jsem zvědavá, protože já focení nesnáším. Užila si to nejvíc malá, tu to bavilo, pozovala jak o život.
2. pro 2011 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky krásný fotečky :slight_smile: Já plánuju že mě o víkendu vyfotí kamarádka jen aby byla památka :slight_smile: .Ale ty profi fotky jsou super :slight_smile: .
@sarka11 krásný pupík :grinning:
2. pro 2011 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@sarka11 Vypada to na pekneho macika,mas brisko jak s Damiankem ve 39tt,vid? Ted uz jsi v krasnem tydnu,to uz vazne muze prijit kdykoliv.
2. pro 2011 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek