• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gejbule1 14.5. :grinning: takze skoro stejne stare holky.
14. pro 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@cernucha fakt jet jako vícerodička už při pravidelných co 10 minutách? Já mám zatím každý den jen poslíčky, tak 2-3x denně tak po 2h, stopuju to, ale nepravidelné, např. včera 10,15,6,6,13,20,....minut , já bych snad fakt radši byla kdyby mi i tentokrát prdla voda a to je jasný signál, že rodím :grinning:
14. pro 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Tak já sice žádné poslíčky nemám, ale unavená teda jsem. Dneska jsem odvedla ráno syna do školky a vrátila se a musela jsem si jít na hodinu lehnout. A to mám jen malou rýmu.
Hlavně ale včera večer jsem kulila oči na pohyby, co mám v bříše. Ono mne to kope a šťouchá se šílenou rychlostí, skoro jako by to mělo epilepsii. Ale četla jsem, že takovéhle rychlé vrťátkování zažívají i jiné maminky, tak to asi nebude nic zvláštního. David byl v břiše líné a pomalé miminko...
Jsem trochu nejistá, jestli jako mám pohyby mimina sledovat, nebo ne. Přijde mi to jako zbytečný stres, tak spoléhám na to, že bude vše ok.
Dárky už mám i zabalené, hlavně pro Davida jich mám asi 10, ale ještě nemám žádný koupený pro manžela. On pro mne ale taky nic zatím nemá...
14. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Taky jsem nic chlapovi (velkýmu) nekupovala jako dárek, udělali jsme si včera radost novým kočárkem :slight_smile:
14. pro 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 To mi vcera rekl, ze prvorodickam rikaji kontrakce po 5 minutach, vicerodickam po 10 , protoze u nich se to pak muze strasne rychle rozjet. Taky bych si prala, aby to bylo s prasklou vodou. Kontrakce po 15 minutach a pak rup voda a je jasno.....
Ty jo, ty uz to mas fakt za par, vid? Touhle dobou ja uz byla v porodnici s 3denni Emmcou :slight_smile:
@andulkaavetrelec Taky jsem unavena, to k tomu patri, co? Ted jsem asi hodinu a trictvrte spala. Mela jsem dnes uklid celeho domu a s polu s varenim me to proste tak vycerpalo, ze jsem lehla a spala. To zase nebudu spat v noci, ach jo.... :confounded:
Ja jeste nemam zabalene vse, ale vetsinu jo, nemuzu to delat kdyz je Emmca se mnou sama, protoze chce balit se mnou a navic sla za sestrenkou a rekla ji, ze jsme ji balily darek, ty puzzle, vis??? :grinning: Cista duse no. Tak musim pockat na manzela. Ja uz druhy rok rikam manzelovi, ze nic nechci,budu mit pod stromeckem darky od vsech ostatnich, nas nejvetsi darek je ted v brisku a navic jsme si dali letos rekonstrukci a stehovani....Jen jsem si jako od nej koupila boty, nemohla jsem jim odolat, ke kocaru budou uzasny....Pohorky, Nike, uvnitr maji krasny flaus, no uzasny a nebyly nejak silene drahe, na to, ze jsou znackove. Tak to bude jediny darek od nej a mam z nej ooobr radost.
Ja mam pro nej tri veci, ale netusi to, taky mysli, ze pro nej nic nemam.
Ja vlastne letos nechtela nic moc ani od ostatnich, nemam napady, nic ted nepotrebuju. chtela sem monitor dechu a osusky do porodnice, to snad byla jedina prani, ktera jsem letos vyslovila :slight_smile:
14. pro 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tak David přišel do školky a taky Kubíkovi vyprdelil, že dostane autíčka. A pak mi řekl: "Heč, já jsem to Kubíkovi řekl." Ale to už o čisté duši moc néni.
Já bych docela chtěla nějaký dražší parfém, který mi nepřestane hned vonět. Ale po Vánocích se těším, že si koupím novou tašku na kočár, protože mám takovou obyčejnou, malou, černou.
@sarka11 Ty budeš mít asi opravdu veselé Vánoce, no třeba budeš mít mímo pod stromeček a historku na celý život. Nebo na Silvestra, na Nový rok, je tam spousta možností. Hlavně ať to máš tak nějak v rámci možností v pohodě. Já jsem ráda, že mám za sebou včerejšek, kdybych náhodou měla holku, měla by svátek i narozeniny ve stejný den.
Jestli to ale bude holka (a porodím v prosinci), budeme slavit v prosinci hodně, protože David má svátek 30.12. Včera se ale narodil tátově přítelkyni vnuk, takže něco jako náš bratranec. Měl se jmenovat Ota, nebo Antonín, nakonec je to Matouš.

Ale já, holky, snad až v lednu, velká šance tam je, manžel má v práci práce nad hlavu, tohle by ho skolilo, a já nemám ještě vyběhané dávky...
14. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Blahopřeju ke krásné váze miminka, už jen kousek a bude to na porod. Vzpomínám si, jak ses těšila, až budeš aspoň ve 30. týdnu.
14. pro 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec A pak se Gejbule tesila, at uz je aspon v tom 35tt, leti nam to holky :slight_smile:
Proc jsi rada, ze mas za sebou vcerejsek? Narocny den?
14. pro 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,
@andulkaavetrelec Náš bublišek,je hlavou dolů,ale zadeček na mě špulí pořádně.Občas se tak protáhne,že se mu směju,že kolem pupíku to nepůjde.Potěšila jsi mě,že není jedinej,kdo se občas klepe jak při záchvatu.Včera zalezl pod žebra a nechtěl ty nohy vytáhnout a to docela bolelo.Hýbe se celkem pravidelně,hlavně v noci.Začíná v 9,pokračuje v 11 a v 1 ráno usíná.Teda já určitě
Jinak mám pocit,že je čím dál níž,ale žádné bolesti nemám.A spím odpoledne každý den :grinning:
15. pro 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlie31 Tys mne zase potěšila, že si dáchneš. Já ležela zatím jen dvakrát, ale začnu to dělat asi pravidelně. :wink: Do vodorovné pozice se aspoň štěluju i několikrát za den na deset minut.
@cernucha Předevčírem bylo Lucie, tak proto... A teď dumej. Odpověď v předchozím psaní... Náročný je jinak pro mne teď už každý den :grinning: Hlavně když někam jdu, tak přemýšlím, kde tam půjdu na záchod, tady v Pardubicích je to docela problém, zbývá mi knihovna (to se ovšem musím v šatně odstrojit a dojít tam do prvního patra), nebo McDonald, kde si normálně nic nekupuju, takže se tam musím proplížit.
Taky laviček tu máme ve městě pomálu, hlavně uvnitř obchodů, takže budu s miminem v zimě asi hodně doma nebo jen okolo domu, protože kojit ve stoje, to jsem ještě nikdy nedělala. :confused:
15. pro 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Uz viiim, na me se ted musi krapet pomaleji, tehotenska demence me pronasleduje na kazdem kroku :slight_smile: A jak by se mel jmenovat chlapecek? U nas, pokud to bude holcicka, tak ta ma svatek v unoru, takze taky nic moc, veskere oslavy nahnacane asi v mesici a pul.
Uz mam zase rymu a poboliva krk, ja uz se na to fakt vyprdnu, porad dokola...
15. pro 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Já jsem strašně chtěla Adámka ale kvůli tomu aby neměl náhodou všechno v prosinci jsem se ho vzdala :frowning2: :frowning2: .Sice Matýsek taky není tak daleko ale v únoru.
Holky mě se tak blbě dýchá :confused:
Tak jsme včera byli v kině na Hranařích.Ale musím přiznat že teda nic moc.Takže ten film moc nedoporučuju.Je to docela náročný film a celkem o ničem :angry: .
@cernucha U nás už se taky opět kašle :angry: Ach jooo.Snad to Lucku zase neporazí a pak to nechytím já.
15. pro 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Já myslím, že u nás na tom holčičím jméně ale stejně nesejde. Protože to bude kluk a bude mít svátek 27.4., stejně jako jeho tatínek, oba dědečkové a jeden pradědeček. To manžel teda nechce, ale já si to stejně nakonec vybojuju.
@gejbule1 Přijde ti jméno Lucie časté? My třeba ve školce žádnou nemáme. Ale bude to asi tím, že tam máme 20 kluků a 6 holek :grinning: Takže 3 Kubíky.
15. pro 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je něco o nejčastějších jménech (dětí narozených v lednu 2011) v ČR:

http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2011
15. pro 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@andulkaavetrelec Když jsme ji dávali tak jsme taky nechtěli moc časté jméno.A fakt je že naše Lucinka je ve školce sama.
15. pro 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec To koukám že je podle tabulky docela používaná :confused: :confused: A klučičí jméno taky nemáme moc originální :unamused:
15. pro 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, jmena a jejich castost uz nebudeme resit :slight_smile: Nasi Jakub a Nellinka by se z toho museli zblaznit :grinning: Emmus ma ve skolce Lucku, Nelu, Jakuba i Emu, to si nevyberes.
15. pro 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jojo za pár to mám, dnes jsem měla na monitoru takové dva moc pěkné kopce :slight_smile: tak chci teď o víkendu rodit :grinning: pořád malému v bříšku říkám, ať si pohne, že si ho chci dát jako dáreček pod tu krásnou jedličku co budeme mít :slight_smile: .
Holky kupovaly jste dětem nějakou knížku na ježíška? Mají v knihkupectví takový výběr, že vždycky odejdu s prázdnou :grinning: , hledím půl hodiny do regálů, nemůžu se rozhodnout kterou, pak mi začně být zle z toho vzduchu tam, tak odcházím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Můj táta je taky 27.4. aj s bráchou a jinak jsme z jeho strany samé holky.Z mamčiny máme v jedné rodině 4 Vojtěchy.Krapet praštěný,ale bydlí daleko od sebe,tak proč ne. :grinning: Jo a v těch tabulkách vůbec nejsme,nebo aspoň v první desítce ne,tak to je fajn :grinning:
15. pro 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 Ted o vikendu bys to chtela mit za sebou? Tak to budu moc drzet palce, at se malej pohne :slight_smile: Jake jmeno nakonec vyhralo?
Knihy jsem kupovala, Emmca je milovnice. Ale ma jich uz strasne moc, tak letos jen omezene. mam pro ni nejakou encyklopedii myslim a pak asi jeste neco. Musim ted pres vikend konecne dobalit darky, uz mi zbyvaji prave jen ty pro malou.
16. pro 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se taky teď o víkendu chystám zabalit dárky.Kdyby něco tak by je manža ani nenašel :grinning: .
My jdeme v neděli na Dádu vánoční vystoupení.Snad mi to tam nebude vadit a vydržím tam :unamused:
16. pro 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 Držím palce aby ti to o víkendu vyšlo :slight_smile: :grinning:
16. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 ja mam termin 2.1. a ve stredu na monitoru sem mela taky kopce, napsala me do prukazky ze mam kontrakce a porad si pochvalovala jak se nam to pekne pripravuje. Ze prej uz nemam zadnej cipek. A od vcera od vecera mi odchazi zatka. Su objednana na stredu zase na monitor ale rikala ze si mysli ze uz se neuvidime ze do te doby porodim. Sla sem odtam jak oparena, ted se sleduju jak blazen kdy to prijde. Na jednu stranu bych to chtela mit za sebou a na vanoce byt doma, ale na druhou stranu to nejak rychlo uteklo a bojim se trochu toho porodu :angry:
16. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janule66 Ty jo, tak u tebe uz je vazne za 5 dvanact, holky ja nemuzu uverit tomu, ze nam to spolecne tak uteklo!!!!! Ja porodila 6 hodin po hlenove zatce :slight_smile: Strasne ti drzim palce, at mate miminko pod stromeckem, to by bylo krasne.
Budeme se tady doufam schazet i s miminkama a sdelovat si dojmy.... :slight_smile:
@gejbule1 No prave, to je taky duvod, proc to balim a popisuju a tak vubec, manzel by byl uplne ztracenej, vubec netusi co pro koho mame, fakt vi jen brachu, protoze ten darek sam vymyslel, objednal a vyzvedaval :grinning:
Vy se mate, ze jdete na Dadu, Emmus ji ma taky rada. Jak shanite listky?
16. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to drsny jak to uteklo. Kdyz sem zacala mit v zari problemy s tim kratkym cipem tak sem si ani nemyslela ze to dotahnu az sem a porad sem to popohanela at uz je listopad a tak a ted me to uplne desi. Navic nemame ani jmeno :slight_smile: Nemuzeme se shodnout. Vanocni darek nemam ani jeden, ale myslim ze nam bude letos odpusteno ze sme ty vanoce tak trosku zasklili. Myslim ze me to stejne uplne mine protoze pokud neporodim tak do pondelka tak letosni vanoce stravim asi v porodce :confounded:
16. pro 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 To pondeli je tak hranicni, aby vas stihli pustit domu, vid? Tak nejvetsi darek by melo byt miminko, ostatni jsou jen podruzne :slight_smile: Ja myslim, ze ted uz to bude hodne brzo kdyz ti odchazi hlenova zatka. A jaka jmena mate v hledacku?
16. pro 2011 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha ja si myslim na Davidka nebo na Adama a muj chce aby to byl Denis. Myslim ze ho pojmenujem az v porodnici az ho uvidime. Nebo ja teda nevim kdy to po nas budou chtit vedet.
16. pro 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 David i Adamek hezky....:slight_smile:
16. pro 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
premyslim jestli bysme nemeli dneska sexovat aby sme ho vyhnali a na ty vanoce uz byli doma :slight_smile: Chcu rizek a salat a ne nekde lezet v nemocnici :grinning:
16. pro 2011 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janule66 myslím si že tak dva dny a mimi bude na světě já to měla u obou prcků.
16. pro 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek