• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@janule66 Pry trikrat po sobe a jedes. Sperma pusobi dobre a tahle davka je pry spolehliva :slight_smile: Tak preji hodne stesti... :grinning:
16. pro 2011 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady už se rodí! Tak hodně štěstí, janule66!
16. pro 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chytla jsem střevní chřipajznu, je mi děsně a hned se vším všudy shora i z dola :unamused: Křeče mám takový, že bych ani nepoznala jestli rodím :frowning2: celej den ležim, snad to bude rychlovka 1-2 dny jako vždycky.
16. pro 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka jezkovy voci, tak at je ti dobre
17. pro 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Jé už to tady začíná :slight_smile: .Moc ti držím palce aby to bylo co nejdřív.
Jak vlastně ta zátka vypadá?Každý píše něco jiného a u sebe jsem ji minule neviděla :wink: .
A sexík by prý měl pomoci pokud je čípek trochu otevřený tak snad to vyjde :slight_smile:
17. pro 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka Tak se brzy vyzdrav a ať to od tebe nechytne celá rodina..
17. pro 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha S Luckou už jdeme na Dádu poněkolikáté a vždycky si přímo tam kupujeme lístky na další vystoupení.
Ale dají se objednat tady http://www.divadlopohadek.cz/.Tak na to koukni :slight_smile: .
17. pro 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taaaak, dum uklizen, stromecek ozdoben, 4 varky pradla vyprany, darky pro Emmus zabaleny a jeste jsem dopoledne byla pro dort a kytku pro mamku na narozeniny.....tak porad to jeste jde :slight_smile:
17. pro 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono to musí jít, když to jinak nejde, že jo... :wink:. Já jezdím skoro každý den autem, dneska do Tesca na nákup, nakoupila jsem nějaké plíny, co měli v akci....chtěla jsem i na poštu, ale když jsem viděla těch lidí a navíc tam bylo šíleně přetopeno, tak jsem to vzdala....
Ta zátka by mě taky zajímala, někde jsem četla, že je to hlen...docela hodně, s příměsí krve, ale osobní zkušenost nemám.....
17. pro 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Ja autem uz nesmim jezdit, manzel mi to zakazal :slight_smile: Nejsem dobry ridic, takovy vecny zacatecnik, tak bych se sama bala. Ale jinak, presne, ono to proste musi jit kdyz na to vsechno treba nekdo nema lidi, ale to ja bych musela mit vylozene hospodyni, co by mi zila v dome, protoze u nas je potreba uklizet denne, s velkym psem.... Toho jsem jeste dnes stihla vykoupat, aby byl na vanoce fesak. Ovsem, se vsim mi vydatne pomahal manzel.
Ma hlenova zatka vypadala jako proste hlen, s primesi krve, ale ne moc krve a ani ne moc toho hlenu. Ale bylo jasne poznat, ze je to ono.
17. pro 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jak se máte?
Nějak nestíhám vše dočítat.... :D

Koukám, že vy už rodíte... to já si ještě počkám... musím. Jsem si zakázala rodit předčasně.
Ale až budu chtít mimi ven, tak asi budu uklízet, nosit Matýska a běhat za psem... :D
JO a taky bych možná tentokrát zkusila ten sex... ale nevím zda je to na 100% :D
18. pro 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka tak to u me by slo miminko ven skoro kazdy den :slight_smile: Az tedy na ten sex, jinak je vse skoro na dennim poradku. I kdyz Emmicka uz ode me moc nosit nechce, zato tatinek porad chova....
18. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem poslední dobou hrozný nervák...mám pocit, že mě vytočí úplně všechno. K tomu si VIki usmyslila, že už po obědě nebude spávat, či co....tak mě ta hodinka relaxu dost chybí, navíc mě to přijde ještě docela brzo, má teprve 2,5 let....
18. pro 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 David nespí po obědě od dvou let, ve školce taky jen někdy.
@irenka Já jsem si taky řekla, že si předčasný porod nesmím dovolit. Chci ještě stihnout pár věcí, např. nemám vaničku atd.
@cernucha U nás stromeček taky ozdoben!
18. pro 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Emma nespi od 2,5, ale ona celkove neni veliky spac.
18. pro 2011 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Fany také nepsí asi od 2,5 roku a ve školce už vůbec. A pamatuju, že to bylo nejhorší období, zvyknout si na to, že už žádná volná hodinka přes den nebude :frowning2: byla jsem na něj zbytečně zlá, pořád mi to nedocházelo, docela toho lituji...
Hlásím, že už je mi lépe, jsem stále v celku. Holky jaktože zdobíte stromeček tak brzo?
18. pro 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka To já nezdobila, to David, těšil se, tak jsme aspoň měli program na sobotu. Jenže potom chtěl pod stromeček dárek, který jsme už od kamaráda dostali. No a já jsem řekla, že nevěřím, že by tam zůstal nerozbalený až do Ježíška. Tak jsme tam dali taťkův. Ale jen na jeden den. Radši. :grinning:
18. pro 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůva, tak to jste mě teda moc nepotěšily....na tu hodinku klídku po obědě jsem se vždycky těšila, pěkně nožky na stůl a pohodička...chjo :unamused:. Tak alespoň pozitivní je na tom to, že už spí od sedmi...což jinak by bylo o hodinu později, tak alespoň tak.....
18. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emma byla u nasich, tak jsme to chteli ozdobit bez ni. Dnes vesla do obyvaku a uplne na nas kricela, at se jdeme podivat, ze mame vanocni stromecek, ocicka ji zarily, ze tu byl jezisek, no nadhera.
Mne prechod ze spani na nespani ani nijak neprisel. Mala je celkem samostatna, hodne si hraje a pracuje sama. Ve skolce spinkala zatim jen jednou a pry usnula, ale to je asi takova ta davova psychoza :slight_smile: A vecer usina az po 21.hodine a pozdeji, proste zvire no.....
18. pro 2011 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to se spaním taky špatný.Lucka už nespí od 2let,protože když jsem ji dala po obědě byly to děsný muka pro obě a třeba hodinu jsem ji uspávala a pak šla večer až kolem 22h.Teď jak nespí mi kolem 21h usíná.Je to taky nespavec :frowning2: :frowning2: .Už zase kašle tak asi zítra vyrazíme na poslech protože se mi zdá že kašle ošklivě.Ach jooooo :angry: .
My stavíme stromeček až 24.12.a zatím ho ještě nemáme :unamused: .
Kdo má příští týden kontrolu??
18. pro 2011 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Ahojky, jejda, to už cítíš tak jako že rodíš?
Zase je to možná dobře ne, alespon budeš mít rychlý porod... ani nevím co je dobře a co špatně.

@andulkaavetrelec
Tak to já naštěstí mám vaničku. Všechno na mimčo.

Holky už máte sbalenou tašku do porodky?
Já nechci plašit, ale manžel by ani nevěděl kde má hledat kartáček na zuby...
:grinning: :grinning:
18. pro 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Taky zítra razíme k Dr. Maty se v noci budí hrozným kašlem.... je zahleněný jak blázen a nic nezabírá...
Tak držím palce at jste na tom líp...
U nás se v noci kvůli tomu nespí.
18. pro 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Jdu ve středu 21.12. na kontrolu a monitor, jsem moc zvědavá posledně mi nedělali UTZ a nevím kolik malá váží.
@irenka Taky jdeme s Fanym zítra k mudře, rýma, kašel, všechno dohromady, naštěstí bez teplot a blbé nálady, jen nachlazení. Odpoledne juknem na chvilku na vánoční besídku ve školce.
18. pro 2011 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka
No jo, vy jste školkový. My taky bez teplot, ale nálada příšerná a to vztekání... :(
Je to na palici. Zvláště když se nikdo z nás nevyspí (garsonka), jen psovi je to jedno, ta to dospí přes den.. :D

Já mám poradnu zítra, tak jsem taky zvědavá co nového. Ale snad nic. Mimčo je asi dost nahoře. Ale ty bolesti zad příšerný. Chodit nemůžu, kdybych měla berle, tak bych chodila s nimi. (to jsou ty zničený záda z tancování a nevhodných tréninků.... toho už se asi nezbavím).
18. pro 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já jdu v úterý do poradny a nevím, jestli mě pošlou rovnou na monitor nebo jestli se tam musí objednávat. Minule se to nějak neřešilo a ještě jsem tam nebyla, tak nevím.
19. pro 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Zravím všechny po víkendu! Teda tady už se fakt rodí!!! Mně to pořád nějak nedochází...už se to fakt blíží!
Já jsem v pátek byla na tom vánoč. večírku. Trochu jsem přítele připravovala na to, že tam asi moc dlouho nevydržím...no přišli jsme ve 4 ráno a bylo to skvělý! :grinning: Byla tam dobrá parta, dobré jídlo a pití... Takže jsem to vydržela v pohodě. Odpoledne jsem si zdřímla, takže jsem byla připravená :slight_smile:
Pak mě o víkendu chytla předvánoční uklízecí mánie, takže máme většinu bytu vygruntovanou, dokonce i ve skříních, dobalila jsem tašku do porodnice, dokoupila na vánoč. trhu pár maličkostí...Byla jsem prostě fakt akční:slight_smile: Na dnešek mi zbývá uklidit koupelnu. A zbytek týdne budu už jen balit dárky, péct vánočku, ... už jen samé příjemné věci.
Taky jsem byla na nákupu v Tescu a měli tam zase akci na plíny Pempers Premium Care za 159Kč, tak pokud byste některá chtěla, jukněte do Tesca. Já tam byla včera, takže by to ještě mohlo být. Plus měli akci na dětské věcičky (dokonce i 50% a na něco 70%!).
Poradna nás čeká tento týden, ale až ve čtvrtek. I s monitorem.
19. pro 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Tak jak jste na tom???
19. pro 2011 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
já jdu na kontrolu ve čtvrtek, tam se dozvím co a jak dál, pak už nejspíš budu chodit do porodky na monitory. V Tescu jsem plíny taky nakoupila v nějaké akci 1+1 zdarma a věcí na mimi tam mají hodně, ale nám už teďka praská skříň, tak jsem to raději vzala obloukem...znám se :grinning:. Viki spoustu věcí ani neměla na sobě....ale těm dětským se holt někdy nedá odolat, že jo....
Nám zítra dorazí manžílek, takže stromek bude na něm, Viki už se těší jak budou zdobit, ale hlavně jsem zvědavá, jak bude vůbec reagovat na manžu....
19. pro 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem co tento týden čeká kontrola držím palce :slight_smile:
Taky jsem v Tescu koukala na ty podi věcičky ale už jich mám taky dost tak jsem spíš jen okukovala :slight_smile: .
Holky berete ještě těhu vitamíny?Já je o víkendu dobrala a nějak váhám jestli si je ještě kupovat.
@bohu_nka To jsi teda akční těhulka :slight_smile:.Já už taky neodpočívám,dnes jdu ještě koupit rámeček a už mám i zabaleno :grinning:.
19. pro 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gejbule1 Já vitamíny neberu od půlky těhu, nedělali mi dobře na žaludek, ale až porodím nasadím je kvůli kojení. Pokud nemáš náchylnost ke chřipkám asi bych si dala pauzu s tabletkama a raději bych sáhla na pomeranč, jabko a tak.
19. pro 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek