• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
evina plus jedna : dobře ti to dopadne, mě to utíká pomalu a taky to snad bude v pořádku. Dneska bylo pěkně,tak jsme byli dost venku. Trošku jsem pracovala na zahrádce,tak vypadá líp.
18. kvě 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi: určitě už bude vše v pořádku a žaludek je dobré znamení
18. kvě 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 moc jako dobré znamení mi to na jednu stranu nepřipadá :-P ale zas cokoli,jen at je prcek zdravoučkej :wink:
18. kvě 2011 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi: ono je to nepříjemné když je špatně ale víš že prcek se vyvíjí.
18. kvě 2011 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já takový "špatně" neznám....nikdy nezvracím...co si pamatuju, zvracela jsem snad jednou v životě a byla jsem z toho pak týden "nemocná" :-P
18. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já teda nic nepociťuju, jen mě bolí trochu břicho jak před MS, ale jinak nic, ale připadá mi, že tloustnu - ale to asi není tím, že bych mohla být těhu, ale proto, že moc žeru :grinning:
Už jste to někomu řekly? Já jen teda manželovi a jedné kolegyni, jinak nikomu, protože zatím nevím, na čem jsem :dizzy_face:
evikmi: Fotečku máš? Za chvilku akorát půjdu malou koupat.
@adriana1 nemám.... příští týden si zkusím říct :wink:

@aktakatka ani já to nikomu neřekla...jen manža, šefik v práci, doktor a vy tady :wink:
18. kvě 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evikmi: No když jsem čekala Natálku tak jsem neustále zvracela 5měsíců. Tet mi bývá špatně jenom po ránu, tak doufám na ten příznak a že to tam v úterý bude.
aktakatka: řekla jsem to manželovi a kamarádce, manžel to vykecal celé rodině,takže to vědí už všichni.
18. kvě 2011 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adriana1 celá rodina jo? ty jo.... já to řeknu co nejpozději to půjde :-/ "naštěstí" mám jiné zdravotní problémy, tak se můžu vymluvit na ně :wink: takže jsem mimo podezření :wink:
18. kvě 2011 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evikmi: jo, já chtěla až tak ve 12tt informovat. Jdu malout koupat a manža chce na pc.
Holky mějte se
18. kvě 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co vám teda doktor dělal? Ultrazvuk, bral krev, ještě něco? Ať vím, na co se mám připravit.. :slight_smile:
18. kvě 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda chci taky co nejpozději, ale asi to nepůjde, do toho 12tt bych taky chtěla, ale to asi neklapne...já jsem si zrovna našla novou práci, tak nevím, jak to mám udělat, v červnu mám podepsat smlouvu, nevím, jestli jim to mám říct, to by mi zase nemuseli tu smlouvu dát podepsat, že? Ach jo, ale tak mimi je důležitější než práce.. :wink:
18. kvě 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My to s přítelem taky ještě nikde neřekli, čekáme do toho 12týdne.. Mamka bude mít navíc v tu dobu padesát, takže to bude myslím pěknej dáreček :slight_smile:
Holky, taky z vás pořád tak teče? Myslím jako zespod, kolikrát letím už pomalu s tampónem na záchod, jeslti to nejsou náhodou měsíce, naštěstí je to vždy jen taková pochybná bílá tekutina. Zvýšená sekrece je prý normální, ale mě to kolikrát příjde jako úplný vodopád!
18. kvě 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna jo, taky mám nějaký výtok nebo co to je, nikdy jsem na to netrpěla - že by to bylo normální? :slight_smile: právě jsem si říkala, že se musím v pondělí zeptat na gyndě..
18. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka já to měla u prvního těhu taky, nastoupila jsem v září a hned otěhotněla (pak tedy i potratila), ale tutlala jsem to a tutlala a smlouvu podepsala, pak jsem v březnu otěhotněla znova a už to vyšlo, zaměstnaná jsem do teď :grinning: tuk tuk

výtok by měl být normal, pokud je čiří a bez zápachu...pak je vše v pořádku

19. kvě 2011 v 07:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi gratulace k srdíčku :sunglasses: :sunglasses:

Já jdu až 14 dní, takže se to vleče dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale doufám, že to bude za to čekání stát. :grinning: Mě už ani nebolí břicho jako před ms, jenom mě občas píchne vpravo a občas mám žaludek na vodě a nejvíc večer kolem desátý mám problém, abych si nepovídala s wc mísou :sweat_smile: :sweat_smile: U nás to taky vědí všichni, manžel to vykecal :stuck_out_tongue_closed_eyes: U prvního jsme to tajili ( to jsem chtěla já, manžel by to taky vykecal hned ) a teď si to už nechtěl nechat pro sebe a tajit. :pensive:
19. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 děkuji ..... my se bojíme oba.... po těch zkušenostech prostě nechcem nic uspěchat...sice to,že se to řekne, se ničemu nepomůže, ani neublíží, ale aspon se nikdo nebude blbě vyptávat, kdyby náhodou zase... :pensive:

jinak mě bolí břicho sem tam přes den...no spíš každou chvilku :wink: hlavně když se manžel po mě sápe.... nemůžu nic...ale pusu mi pomalu nemůže dát... hned mi začnou křeče v břichu a hotovo :frowning2:
19. kvě 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky jsem čekatelka v 7tt ale na rizikovém takže se válím doma:slight_smile:
19. kvě 2011 v 11:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to normální že jsem v 7tt a ještě jsem nezvracela? ani mě není špatně. zatím:D
19. kvě 2011 v 11:50  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky na PN :wink: a taky jsem nezvracela ještě
19. kvě 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn už jsem se lekla že se něco děje je velký riziko na rizikovém že se něcop stane? dostala jsem nějaké vitamíny beru kyselinu listovou a ještě mamavit.
19. kvě 2011 ve 12:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
záleží proč jsi na rizikovém subjektivně..... já už 5x potratila, navíc se mi pořád motá kebule a práci dělám celkem fyzicky náročnou...proto jsem na PN já :wink: jinak kyselina listová a mamavit je klasika.... pokud máš jen vitamíny, tak je to asi dobrý :wink: já beru ještě navíc progesteron...... ty jsi už byla na utz?srdíčko máte?
19. kvě 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem na rizikovém protože na ultrazvuju našel nějakou krevní sraženinu, tak uvidíme co to bude, srdíčko ještě nemáme jedu k němu za 2 týdny na kontrolu taky se mě motá občas hlava jinak je to dobrý. vy už máte srdíčko?:slight_smile:
19. kvě 2011 ve 12:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak práci mám taky fyzicky náročnou těžký věci tak mě nechal doma a mám ležet.
19. kvě 2011 ve 12:19  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno když je tam ta sraženina, tak to je jasný .... my už srdíčko máme.....další kontrolu mám příští pátek
19. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslíš si že je to hodně vážné nebo víš co to znamená když tam je?
19. kvě 2011 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak srdíčko máme a krásně nám tam tikotá. jůůů to je radosti :slight_smile:
akorát podle MS mám být 7+4 a podle utz jsem 6+4, přitom ovulaci jsem měla stopro přesně 14dní od MS. divný, ale srdíčko je, tak nic dalšího neřeším a vesele těhotním dál!
19. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evina_plus_jedna gratulace k srdíčku :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 13:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@javla díky! spadl mi kámen ze srdce, včera jsem se úplně zbytečně vystresla, že co budu dělat, když tam nebude, no panika úplně zbytečná. chce to fakt myslet pozitivně, ikdyž někdy je to sakra těžké, známe to asi všechny :slight_smile:
19. kvě 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek