• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@jetynka Normálně moc náchylná nejsem ale teď to dost chytám od Lucky.Ale teď bude už doma tak snad bude od bacilů klid :wink:.
Nevíte někdo kde se dá koupit lití olova jinde než na internetu??
19. pro 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Co vám řekla mudra?Co jste dostali na to zahlenění?Nám se ten kašel vleče a furt vrací že si začínám myslet na nějakou alergii.
19. pro 2011 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už taky pro mimi nic nekupujeme. Máme solidní zásobičku. Akorát mě překvapily ty slevy.
Holky, kupujete něco miminku pod stromeček? Já bych chtěla, ale nevím co. Máme asi fakt už všechno:slight_smile:

@gejbule1 Já jím vitamíny už asi měsíc jen tak 1-2x týdně, takže s nima šetřím. Ale mám jich už taky jen pár. Chci si koupit taky něco na kojení. jooo a olovo jsem kupovala v knihkupectví. Takovou sadu i s tou lžičkou, na které se taví.
19. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já malýmu zabalím nějakou hračku a úžasnou teplákovku :slight_smile:. Já dávám už od podzimu Vikuli multivitamínový sirup jako prevenci, můžou to i těhotné, tak si dám každé ráno lžičku taky. No a klepu, obě jsme celou dobu v pohodě, tak s tím budu pokračovat až do jara.
19. pro 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mě čeká kontrola zítra a to snad celodenní. Ráno musím nejpozději v 8 hod být na hematologii, pak jsem objednaná na 10:30 na monitor, potom UTZ a pak pan doktor. Budeme domlouvat termín porodu, tak uvidím, jestli to do toho termínu vydržím. Jinak můj přítel si už termín naplánoval a to na 12.1., tak uvidíme co na to pan doktor.
Mě teď tak 4 dny strašně bolí noha nebo půlka zadku nebo jak bych to popsala. Nevím, asi se malý nějak uhnízdil a tlačí mě na nějaký nerv a je to teda síla. Chodím jako stařena. Já jsem v tescu teď akorát koupila deku, kterou měli slevněnou jen na 81,- a to se nedalo odolat. Jinak už taky nic nekupuji a plínky taky ne, protože co kdyby nám nepasovali. Já dárky zabalené ještě nemám a stromeček máme v garáži a ten ozdobíme až 23. teda spíš malá. Cukroví jsem celkem zvládla napéct, ale musím ještě asi dnes upéct znovu perníky, protože ti dva žrouti, co je mám doma mi je snědli.
Zítra se vám teda ozvu, jak jsem dopadla a co a jak mimi. Jo a ještě jedna novinka. Ten můj mě ukecal, tak máme konečně jméno. Budeme mít Martínka. Sice se mi to moc nelíbí, ale nemám sílu se s ním už dohadovat. Taky všem držím pěstičky na kontroly a ty co budou rodit co nevidět, tak rychlý a bezproblémový porod.
19. pro 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka No nekdy mam pocit, ze uz mam hezke bolesti, ale tady to bylo mysleno spis tak, jak jsi psala veci, ktere budes delat, kdyz budes chtit rodit, ze ja je delam kazdy den a ze bych tedy musela uz rodit porad :slight_smile: A to uklizim velky dum :slight_smile:
Ja uz mam Emmicku cely tyden doma, protoze ve skolce se minuly tyden nejak blinkalo, neter chuderka problinkala ctvrtecni noc, pak prujem a uz to ma od ni samozrejme jeji mladsi segra, tak na to prdim a jsme spolu doma. Ja smrkam a chraptim, Emma obcas smrkne, jinak je ok. Ale ma ted myspulka nejake spatne sny, uz asi 5 dni se pravidelne po pulnoci budi s placem jak miminko, dnes se dokonce durch pocurala. Tak je mi ji tak lito. Spi kazdou noc s nama. Mame sice velikou postel, ale to vite, i tak se clovek toci z boku na bok, vse boli......na prdlacku.
Poradnu mam az 30.12., prijde mi to za strasne dlouho, asi to nevydrzim.
Ted uz si rikam kazdy den, jake by to asi ted bylo porodit......Jedna kamaradka rodila takhle 35+3, vaha dobra, jen byl malej chvilku na kapackach, to bych nechtela, pak dalsi kamaradka 36+1, to uz byl malej uplne ok, ale 10 dni stravili v porodnici kvuli zloutence a to byl kveten a slunicko a pak ja 37+1 a to byla uplna parada, jen jedna noc svicena kvuli zloutence, jinak zadny problem. Takze ty dva tydny si rikam a sup..... :grinning:
Taska do porodnice je pripravena, uz mam navrchu jen seznam veci, ktere tam dodam operativne, az "TO" prijde a vyrazime.
Miminku pod stromecek nic davat nebudeme, staci nam darky pro Emmu :slight_smile: Piskotek zatim nic nepotrebuje, neco asi i dostane od rodiny. Ja nekupuju nic. Tim, ze nezname pohlavi,nema vyznam kupovat ani ty vetsi vecicky, protoze bych kupovala jen neutralni barvy, takze slevy neslevy, nic se nekupuje.
19. pro 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Děkuju za radu,zkusím knihkupectví.Všude na mě koukají jak na blázna co to chci :slight_smile: .
Já malinkýmu koupila malou hračku ale nevím jestli ji budu dávat pod stromeček :fearful: .
@andraa hodně štěstí na kontrole :slight_smile:
@cernucha My jsme se včera s manžou dohodli že do silvestra budeme hodný ale po silvestu už zkusíme sexík.To už by bylo jedno kdyby šel bobánek ven.Pak bude šestińedělí a pomalu zapomínáme co to je :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

@gejbule1
tak máme na kašel Mucosin sirup - 2x denně nejdéle v 17hodin. Na noc dostal kapičky Ditustat, aby se v noci trochu vyspal. Na rýmu máme dávat Vincentkové kapky do nosu. Má zánět nosohltanu, průdušky naštěstí čistý.
A jak vy?

@cernucha
Taky máme zlý sny, možná je to k té rýmě a jak se v noci budí kašlem.

Já dneska v noci myslela, že mám normálně poslíčky.Bolelo mě dost břicho jako při MS. Naštěstí to pak když jsem vstala přešlo.
Jooo ty slevy v Tescu jsou super, jen také už všechno máme. Barvy neutrál, měli jsme překvápko i u Matyho.
Ale kdybych věděla co čekáme, tak asi neodolám.
Pro mimčo jsem sehnala úplně náhodou hračku na kočárek, ale pod stromeček nic dávat nebudeme.
Toho si užijeme až příští vánoce... to bude teprve krása. Dvě děti u stromku.... :slight_smile:

Jinak my sexík zkusili jen tak lehce a opatrně, ale chráněný.
Ten nechráněný budu žebrat na manželovi až tak cca za ten měsíc... nebo spíš koncem toho ledna.
Si stále říkám, že čím déle tam mimčo bude tím líp i pro mě i pro něj. :slight_smile:

Tak jo, dítě spí a já jdu uklízet, pak jedu do poradny.
:slight_smile:
19. pro 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Taky máme zánět nosohltanu, dostal Erdomed sirup + kapky Sinupret + Aerius sirup na noc kvůli možné alergii po tátovi a prý kdyby se k tomu přidala horečka, že máme dojít pro ATB. Jinak potkali jsme v čekárně skoro celou jeho třídu, tak jsem zvědavá na to ovzduší na besídce, to bude hustý :unamused:
19. pro 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka
Tak to jsme na tom podobně. Ale my snad ATB potřebovat nebudeme. Dneska už nikam Maty nejde. BUde doma s tatkou, snad se stihne vrátit abych mohla jet do poradny, jednou konečně bez dítěte v kočárku... :grinning:
Tak ho tu s ním chci nechat a cestou se ještě podívat po ježuchovi... At si taky jednou manžel užije protivnýho dítka... :D Jsem to ale hnusná co? :wink:

Já v čekárně potkala sousedku, bylo tam fakt narváno, tak doufám, že jsme si domů nepřinesli ještě něco jinýho.
Tak se držte!!!!!
19. pro 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Mne manzel odmita sex uz asi dva mesice, ma nejakej tezkej blok,strasne se boji o male,takze ja uz ani nevim co to je. Ale uprimne receno, vecer po uspani zviratka na to nemam ani pomysleni a vubec, s tim brichem a kazdou chvili me neco boli.....Prej mam pockat po sestinedeli jak na to vlitneme....hahaha :grinning: Sem mu rikala, ze to uz to bude bez sexcu tak dlouho, ze uz nam to bude skoro trapny, jak poprve :grinning: No vtipny.
Olovo jsem taky videla prodavat, treba na Chodove v kanzelsbergru. A vubec, tam je ted tolik ruznych stanku s vanocnima vecma, urcite tam bys sehnala a nemas to daleko, ne?

@irenka Tyhle bolesti uz mivam nekolik tydnu, dnes v noci asi 3x, to jsou poslicci. Je to neprijemny, vid? Mne jde ta bolest az do nohou, no normalne jako pri MS a pak jako pri kontrakci, klasika. Ja naopak pri nich musim lezet a casto se mi to stava, kdyz se ohybam, to pak bricho boli.
19. pro 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha No mi už sexík neměli asi od 22tt kdy jsem měla problémy s čípkem takže taky věčnost :slight_smile: :slight_smile: .Snad se pak brzy sehrajeme.
Olovo už snad seženu po dobré radě že ho mají v knihkupectví.To mě nenapadlo.Sháněla jsem ho na trhu na Václaváku,Staromáku a nic.Vyrazím pro něj zítra :slight_smile:.
My u doktora nic moc.Poslechově je čistá ale má chycený dutiny a nosohrtan tak jsme dostaly ATB po 12hod.Už se ji to vleče přes měsíc.Asi má stejný bacil co jsem měla já.
Poslíčky se teda u mě ještě neobjevily ale to tvrdnutí břicha je už docela bolestivé.
@bohu_nka Bereš ještě magnesium a kolik?Mě řekli v poradně do vánoc a pak vysadit ale kamarádka mě straší že je to pozdě že pak budu přenášet.
19. pro 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, David je taky nachlazený, zatím jen s malou teplotou, u doktora jsme nebyli, dávám mu jen Hedelix a Rakytníček, čemuž říká Raketníček. Celý den ale polehává, to samé bylo v pátek, přes víkend byl ale dobrý.
Já vitamíny taky už dobrala a zatím nekupuju nové, třeba něco přinese Ježuch.

Dnes poradna: 33+4tt, 67kg (+10kg),2340g, všechno ok, rodit se předčasně nebude.
19. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak já Vás trumfnu, sex jsem neměla už půl roku.... :grinning: :angry: , ale před chvíli manža volal, že už je v republice jupí.....teďka na konci těhu to asi nebude nic moc, pak šestinedělí, takže u nás to bude vážně jako poprvé.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. pro 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Ty jo, pul roku je dost no, ale vic by mi asi vadila celkove ta manzelova nepritomnost, to musi byt narocne.
19. pro 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Člověk si zvykne na všechno, nebylo to poprvé a asi ani naposled.....Ale ten sex FAKT chybí :grinning:.
19. pro 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 tak hlavni je, ze jsi pekne preckala tehotenstvi bez nej a ze na ten nejdulezitejsi okamzik uz tady bude.
19. pro 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak s tím sexem jsem vás nechtěla naštvat. Bylo to takové malinké sexování po xxx měsících!!! :wink: :grinning:
Občas mi to taky chybí, ale když se nemůžu kolikrát ani hnout tak je to potíž. A navíc bud usnu já nebo manžel.. :grinning:
Ale pamatuju si jak jsem se bála prvního sexu po šestinedělí. Měla jsem 10 stehů a ještě 2 měsíce po porodu jsem blbě seděla na zadku... :grinning:

Píšete tu o magnesku, já ho mám prý brát do 36.tt pak vysadit.
Poslední kontrolu v poradně mám 4.ledna, pak svištím do porodnice. Teda ne že by se mi chtělo.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mimčo odpovídá věku a prý bude menší, tak jsem doktorce řekla, že jsem i ráda, že nehodlám trhat rekordy v porodní váze. Maty měl přes 4 kg.... :dizzy_face:
19. pro 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Já beru mangesko 3x 2tablety.... až do 36.týdne t. :wink:
19. pro 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem to chtěla mít o víkendu za sebou, ale malému se nechce. Celý víkend mám sice kontrakce, většinou co 15minut, ale nepravidelné a když už to kolikrát skočilo na 5-6minut, tak pak zas na 15min. Přitom mě bolí ještě břicho jak při menzes, tak jsem z toho nervozní :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nepomohly ani teplé sprchy, ani osmičky ani indiánské tance :grinning: Doufám, že si mimčo neusmyslí ve čtvrtek, to má jet manžel celý den na montáž, to by mě fakt kleplo. Taky vás někoho bolí tak hrozně kyčle? Pajdám jak stará babka, hlavně ráno.
19. pro 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha: ahojky, tak u nás je to se sexikem podobné, manžel má taky hrozný strach o malé :slight_smile: nevím, čím to je, že to ti chlapi řeší víc než ty ženské? :slight_smile:

@sarka11: no mě bolí kyčle a v podstatě celý spodek už přes měsíc a když jsem to říkala doktorce, tak se mě zeptala, jestli čekám první dítě? no tak nevím. prej je to normální, ale bolí mě to tak, že kolikrát nemůžu chodit a o vyjítí schodů ani nemluvím.
20. pro 2011 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Já taky ještě beru magnézko a ve čtvrtek jdu k doktorovi, tak uvidíme, co řekne. Ale berou mě v noci křeče do nohou a po tom magnézku je to lepší, takže si to nedovedu představit, až ho vysadím. Mně to tvrdnutí břicha přijde docela bolestivé, ale poslíčky taky nemám.
@andulkaavetrelec Koukám, že poradna dopadla výborně. To je fajn. Akorát by mě zajímalo, jestli to doktor opravdu pozná, že se nebude rodit dřív. To se přece může změnit ze dne na den.
@tobi1 Máš můj obdiv! půl roku doma bez muže!!!
@sarka11 Tak já tipuju, že to bude ten čtvrtek :grinning: Děti mají na tyhle věci radar :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jsme na tom skoro všechny stejně. Přítel se taky sexu bojí. Ale když byl se mnou na předporodním kurzu, tak tam říkali, že od 38.tt je to dobré na vyvolání porodu. A že mimi je dopečené a že už se mu to nemůže ublížit. Slyšel to na vlastní uši. Takže pak možná...ale do toho 38.tt na mě nesáhne :slight_smile:
20. pro 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
magnézko taky ještě beru, ve čtvrtek v poradně se musím zeptat, kdy to mám vysadit...ale je to vlastně doplněk stravy, tak by to nemělo nějak vadit ne.....
Já taky doufám, že se prcek nerozhodne kolem Štědrého dne...budem mít totiž Adámka, tak ať to nemá 3v1... :grinning:.
20. pro 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, vcera byl pro me takovy divny den, byla jsem hodne unavena, bolava, nervni.....manzel prisel domu v 19 hodina a hned se sebral a sel se loucit s "rodinnym pritelem", ukrajinec co pro jejich firmu dela uz snad 20 let a odjizdi na vanoce domu. Jenze to jejich "louceni", ze jo. Pritahl snad v 1 a do porodnice by me rozhodne neodvezl, hrozne me timhle stve, ve ctvrtek ma dalsi vanocni posezeni, takze ja davam nohy krizem :slight_smile:Ty menstruacni bolesti ja fakt mivam uz i nekolikrat denne, pekna zalezitost. Jak si porad rikam, ze se porodu nebojim a ze to bude v pohode, tak pak prijde tohle a rikam si "no jo, ono to vlastne i prvne trochu bolelo" :grinning: Ale to se zvladne.....
20. pro 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
včera kontrola v pořádku.Monitor srdíčka krásný,utz nedělá,cs pořád 0,i když je bublišek velikej už na 37tt,tak si mám prý užít vánoce,že mám ještě pevné cesty.Já se těšila,že mi spadlo břicho,že už se chystá(popraskalo mi mi ze dne na den jak svińa,mazání je naprd) a doktor říká,nenene,děloha nám ještě povyrostla,už se nevejdeme ani do gradiografu. :grinning: Přítel je teď doma,takže nic nebude a až bude příští týden pryč,tak to určitě přijde.Další kontrola příští týden.už nás poslali sepsat porodopis a bylo tam dost bab,takže bude asi plno,což je dobře,nebudou zavírat
@gejbule1 my chodíme olůvka kupovat do rybářských potřeb.Koupíš si kolik chceš,vybereš si velikost a cena asi 2kč za kus a pak je tavíme na staré lžíci
20. pro 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukám že tu máme každá už nějaké problémy a bolesti.
Já mám teda pořád ty bolesti stydké kosti.Někdy teda dost veliké že nemůžu ani jít.Občas mi to bolí i v klidu když ležím.Dnes jsem douklidila kuchyň.linku a už mám úklid hotový.V pátek udělám vánočky,převléknu postele budu čekat na ježíška :grinning: :grinning: .
@cernucha Nic si z toho nedělej.Ty oslavy jsou teď skoro všude.Můj jde dnes na prac.vánoční.K tomu má ještě narozeniny 25.12.Takže se bude taky různě slavit i mezi svátky.prý nepůjdeme do hospody ale bude se pít u nás.Takže kdyby náhodou tak s odvozem si budu taky muset poradit sama.
20. pro 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka No, doktor neříkal, že se nebude rodit předčasně, to si říkám jen já... Jen říkal, že by to chtělo dotáhnout na 34+0, že to už docela jde, ale lepší je samozřejmě až do konce, ale to bylo ještě před prohlídkou.
@gingermm @sarka11 Kyčel mne bolí jen jedna, ale na to doktor minule nereagoval, tak jsem mu to ani už neříkala. Ale cvičím a myslím, že se to tím trochu zlepšilo. Vleže na zádech, pokrčit nohy, mít chodidla od sebe a střídavě pokládat na jednu a na druhou stranu.
@cernucha Manžel jede na Silvestra na Moravu sám. Máme tam věci na miminko, které jsme kamarádům zapůjčili. Původně měl jet už 29., 30. na hon a zůstat samozřejmě do 1.1. Tak uvidíme. Ale je to poslední propustka před porodem a dlouho po něm :angry: :grinning:
20. pro 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak aby toho nebylo málo, mám zánět prudušek.... fakt paráda... SE prostě o vánocích nudit nebudu no. :slight_smile:

Holky neblázněte, rodit předčasně nebudete.... zvláště vy, které máte termín po půlce ledna... :wink:

@cernucha
tvoje myšlenky bych chtěla mít. Já nějak dostávám paniku z porodu.. ani nevím proč.. strašně se bojím. :(
20. pro 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Dostala jsi antibiotika?
My jsme včera byli taky s Luckou u doktora a dostala antibiotika.Strašně kašle a má chycené dutiny.Taky z toho mám šílenou radost ale zase se z toho brzy dostane.Mě se to vleklo dlouho a stejně jsem ATB dostala.
20. pro 2011 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
nedostala jsem nic, mám ležet (ha ha... :grinning: ) a mám to spojený s astmatem. Takže max. nějaký dejchátko, co neublíží mimču, abych se nedusila.
Ale snad to bude dobrý. Podchytili jsme to včas, ale to pálení na hrudníku je děs.
TO mi ještě chybělo ted řešit takovýhle věci a k tomu normální těhu starosti jako bolesti kyčlí, styd.kosti, břicha... a o zádech nemluvě... :grinning:

Chudinka Lucinka, těch dětí je mi nejvíc líto. Dospělý člověk se s tím nějak popere a ví, co má dělat, ale takhle malé děti... :frowning2:
Tak at je líp a užije si ty vánoce... přeci pro děti ty vánoce tak činčáme že?
:slight_smile:
20. pro 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek