• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@irenka Tak ať se ti brzy uleví a nemáš horečky.To se blbě funguje když ti není dobře :angry: :angry: .
Podzim je na nemoci šílený ale naštěstí ty děti to snášejí lépe než my :slight_smile:
20. pro 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Díky, vám at je také dobře...
No ještě že tak, jen mám strach aby se Matymu taky ještě nepřitížilo...
Snad to nějak zvládneme.
Už máš to olovo?
20. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jo jo Hurááá už mám olovo :grinning: .Díky vašim radám tady :slight_smile: .Nikdy by mě nenapadlo to shánět v knihkupectví :confused: .
Jak to vlastně zvládáš s tak malým Matyáškem?
20. pro 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Já olovo nikdy nesháněla. A ted je na to Maty ještě malý.
NO jak se to dá zvládat? Ale jo,jde to. Si říkám, jestli vůbec chci aby se to narodilo brzo v lednu, nebo čím bude MAty starší tím to bude lepší... :grinning:
Těžko říct. Občas mám pocit že vyskočím z kůže. Ale jezdím se odraagovávat na tréninky. Sice už toho moc nenatancuju a stále hlídám kam mi Maty zase leze ale i tak. Bohužel hlídání nemám žádný. Babičky u nás taky nefungujou a tatka je bud na stavbě nebo v práci.
Ale větší mazec bude až se to mrně narodí. Strašně se na to miminko těším, ale samo mám obavy jak to zvládnu. Maty je dost na mě závislý a tak to bude boj o místo a čas a tak vůbec.
Ale uklidnuju se tím, že jsou holky co mají děti ještě blíž k sobě a taky to musely nějak zvládnout.
Já to tak chtěla tak musím držet hubu a krok. :grinning: :wink:

Přidávám vám tu fotku, takhle se u nás doma marodí... :D
20. pro 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Je úplně normální že máš obavy jak to zvládneš.Já se zase trochu bojím jak Lucka to miminko přijme.Aby moc nežárlila atd.je to taková moje prdelka.když někam jdu tak natahuje atd.Ale přesně jak píšeš,,Zvládli to jiní tak proč ne my."
Krásná fotečka :grinning: :grinning: :grinning: Oba vypadají velmi spokojeně.
20. pro 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak máme tátu doma...měla jsem trochu obavy z Vikčiny reakce, ale byla skvělá, hnedka ve dveřích byla pusinka a pak se od něho prakticky nehnula, šla s ním i na záchod :grinning:, tak snad si konečně trošku vydechnu a budu si "užívat" těhotenství.... :wink:.
Jéva, tak nemoci jsou na prd vždycky, že jo, tak hlavně ať jste všechny i děti brzo FIT!!!

@irenka To tancování máš jako zábavu nebo jsi nějaká profi tanečnice? No a hafík i synátor jsou prostě kouzelní :wink:.
20. pro 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my včera na prohlídce nic moc. začaly mi otoky a naměřili vysoký tlak, tak mi vyhrožují nemocnicí. taky jsem byla na KTG a UZ, ale pak už jsem znovu k doktorce nešla. jdu zase za týden, tak uvidím, co mi řeknou.
21. pro 2011 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Irco tak ted mi to doslo...... :grinning: To je vazne neuveritelna nahoda, az podle te fotky Matyho jak stona, kterou jsi vkladala i na Facebook. To neni tak dlouho, co jsem si te pridala mezi pratele :slight_smile: Zena od Vaska, vid? Docela se tady bavim. ja jsem Martina z Radaru....
Jinak holky, vcera vecer jsem mela spineni v takovem hlenu, udelalo se mi z toho uplne zle, nervozni jak pes :slight_smile: Hned jsem musela na zachod a hned jsem si vsugerovala, ze urcite porodim, no pako. Psala jsem svemu doktorovi, odpovedel ted rano, ze u vicerodicek je to normalni, ze samo o sobe to nemusi znamenat nic, kazdopadne muze to byt priprava k porodu v radu dnu, tydnu.....Nejak me to rozhodilo, ani jsem nemohla spat, porad se pozoruju a zacla jsem vic pripravovat, si prijdu jak nejaka zvireci samicka :grinning: Hned jsem se oholila, musim si zkratit nehty, peru, uklidila jsem Emmicce skrin a HLAVNE, musim konecne popsat darky, protoze manzel nevi ani co jsme koupili, natoz komu co dat....Musim dopripravit finalne tasku, veci pro male a tak, uz to asi neni sranda. Tak od vecera prosim miminko, at vydrzi pres jeziska a pak klidne. Naopak pres silvestra at jsem klidne v porodnici a manzel si to aspon uzije :grinning:
Mrzi me jak se u vas vsech stona. U sestrenek stale jede prujem, tak s nima ani Emmi nemuze byt a nemuzou si hrat, coz byva velika uleva,nevime o nich fakt vetsinu dne. Vcera tedy malou mel cely den manzel, udelal si volno a vyrizovali spolu vse co slo. Vecer pak prijela segra se svagrem, bydli v Anglii, no tak to byla mala ve svem zivlu. Ja alespon doobehla posledni darky, pleny, kamardku s darkem a tak....
Jak zareaguji nase deti na prichod miminka je ve hvezdach, co? Emmca vypada ze se strasne tesi, tak ona je uz velika slecna a je takova uvedomela. Porad brisko hladi, pusinkuje, nosi Piskotkovi do postylky hracky.....Ale zaroven mi rika "jenom moje mama, nikomu te nedam", pak teda doda ze miminku az se narodi, ale i tak....Usina jen tak, ze mi jezdi rukou po puse, co kdyz nebudu moct.... :grinning: No, nejak to dopadne. Dnes odpoledne ji vezem k nasim a bude tam az do sobotniho rana, asi. Trochu si polevim....
21. pro 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
žárlit budou asi všichni... budeme tu lásku muset rozdělovat mezi dítě, mimiko a psa... :D
No boj to bude, ale časem se to snad všechno srovná.. Teda doufám v to. :slight_smile:

@tobi1
Jůůů to krásně tatku přivítala. To je super... já bych to asi obrečela dojetím :grinning:
Tancování mám jako koníčka. Sice jsem vystudovala tanční pedagogiku, ale až na stará kolena jako stařena :grinning: . V té době co já končila profi baletky končí svou kariéru.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mám svůj tan. soubor, z dětí už jsou dospělé baby, je to relax i když dost velká obět a práce, ale moc mě to baví. Uživit se tím nedá.

@gingermm
Vysoký tlak je na prd. Kdy máš termín? Drž se holka a nohy nahoru... :slight_smile:
21. pro 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Tak ted jsi mě dostala... mě to vůbec nedošlo. A to jsem viděla tvé album fotek tady.... :slight_smile:
To bude asi tou těhu demencí nebo co.... :grinning:
Jak je svět malej co? :slight_smile:
21. pro 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Neuveritelny.....mne to doslo az podle fotky maleho
21. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
No já asi taky plaším zbytečně,na porod se zatím nechystám, ale jsem nervní z toho bolení břicha.
Ale u mě je to fakt ještě dááááleko... a do ledna to určo vydržím.
To máš super, že máš komu malou dát. To my bojujeme sami. Občas by se mi nějaké to hlídání hodilo.
Zvláště když musím stále k zubaři... už 2 měsíce mi léčí zánět a stále není vyléčen. :frowning2:

U nás je to tak, že Maty ví, že mám v bříšku miminko, ale víc nic.
Postýlku zatím nemáme. Kamarádka mi slíbila koš na mimčo, že je menší a víc by se mi sem vešel, ale její malá v něm ještě spí, tak ted nevím jak to řešit.
Po vánocích jsem chtěla přestavět celý byt (no celý byt... tu jednu místnost :grinning: :grinning: ). A ted nevím jak se mi to sem vleze, když ještě koš není k dispozici.
NO uvidíme....
21. pro 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Jsi bystrá.... mě to nedošlo vůbec. :grinning:
21. pro 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka A kdy mate mit postaveno? Vasek tam asi maka co muze, vid? Kde vlastne bydlite? ja si to v garsonce se psem a dvema malickejma detma ani neumim predstavit, ale je fakt, ze clovek se prizpusobi vsemu kdyz musi, vid?
Jo, Emmicku mam vazne dobre hlidanou pokud potrebuju. Mamka je v praci pomerne flexibilni, tak si ji vezme skoro kazdy tyden alespon na jedno odpoledne a navic, coz je ted hlavni, mam pres zahradu svagrovou se sestrenkama, jen projdeme vratkama a jsme u nich. A tim, ze jsou holky uz vazne velike, hlidaji se v podstate samy, takze pokud jim preje zdravi, jsou porad spolu a my mame skoro se da rict veget. Navic Emma je uz ve skolce, kazde dopoledne, pokud je zdrava, nebo ve skolce neradi nejaka nemoc a ja ji radeji nemam doma.
Boleni bricha uz me ani neprekvapuje, mam kontrakce nekolikrat denne, uz neresim. Vcera me vylekalo jen to zaspineni, ale vzhledem k tomu, ze jsem total do pohody, neresim to. Co se ma stat se stane a ja jen budu doufat, ze svatky si jeste uzijeme v klidu :slight_smile:
21. pro 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze prd, Emmcika zustava doma. Segra si privezla z Anglie nejakou nemoc (jako pokazde) a protoze bydli u nasich, napsala mi, at si radsi necham malou doma.....vzteky jsem to uplne obrecela. Myska uz se na babi a dedu tesila, ja mela zabalenou tasku, svlecene povleceni a byla jsem uplne natesena, jak si odpocinu.....
21. pro 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha vůbec se ti nedivím že tě to vylekalo :unamused: já se taky víc teď pozoruju.
To je smůla že si nemůžeš odpočinout,snad budou brzy fit.Já se skoro nevyspím.Lucka celou noc kašle takže jsem taky docela hotová :confounded:.
mě zatím poslíčci míjejí ale už mi pěkně spadlo břicho dolů.
21. pro 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem asi první. 17.12. se nam narodil Davidek, 3160g a 50cm. Vcera nas pustili z porodnice tak si na sebe doma zvykame
21. pro 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Obrovskááááááááá gratulace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .To je super :slight_smile: :slight_smile:
Jak to u tebe začalo?A čekala jsi že to bude dřív?
21. pro 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Tak to moc gratuluju! Davídek je krásné jméno, budeš s ním spokojená :wink:.
Jaký byl porod? Až budeš mít chvilku, určitě nám napiš, jsme všechny jedno ucho!!!
21. pro 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Velikaaaanska gratulace a zavist, ze to mas za sebou. Uzasny, ze budete mit malickeho pod stromeckem :slight_smile:
21. pro 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co sarka11? Třeba už taky chová... Naposledy tu byla 19.12....
21. pro 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec to byla druha adeptka :slight_smile:
21. pro 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 veliká gratulace i ode mě. Taky závidím, že jste dostali malého už pod stromeček. :wink:
21. pro 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Lidi bydlí hůř než my. Je tu čisto, teplo, teče voda, záchod splachuje.... :slight_smile: Co víc chtít? Víc místa, no to by chtěla asi každý no ne? :slight_smile:
Vašek to staví sám, takže jak píšeš, bud je v práci nebo na stavbě. Takže jsme stále sami.
Jinak bydlení bude až bude, snad brzy.... :slight_smile: Lokalita - Statenice-Černý Vůl

To mě mrzí že nebudeš mít klid.... :frowning2:
Tak musíš nahnat někoho at pohlídá u vás.... :slight_smile:
21. pro 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Ty noční kašle jsou na prd... :frowning2: To si člověk ani neodpočine a hlavně ty děti jsou pak strašně protivný, jak jim není dobře. Tak snad to brzy poleví a bude líp.
Jak se pozná, že ti spadlo břicho. Já se cítím jako prvorodička, páč Matyho mi vyvolávali a břicho nespadlo, vodu museli prasknout, přidávali oxytocin... no prostě násilně to vyvolali, tak fakt nevím ani jak poznám, že odchází ta zátka... :grinning:
21. pro 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66
Moc moc gratuluji, hlavně ať jste zdraví a malý Davídek roste do krásy a dělá vám jen samou radost.
Užijte si jako rodinka první vánoce!!!! :slight_smile:
Je to dojemný, jsem slzičku zamáčkla.
21. pro 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Hlidani u nas je jako kdyz neni, to stejne nemam klid. Holt se neda nic delat. Mam dite, tak se musim starat, ne? :slight_smile:
Klesle brisko poznas, vzdyt na sebe koukas kazdy den. A hlavne ti to rekne okoli, to neboj :slight_smile: Najednou mas vazne pupik dolejs nez jindy. No hlenova zatka je hlen, vetsinou s primesi krve. Obavam se, jestli to nebylo vcera u me....
Taky mi bylo do place kdyz Janule napsala, ze uz maji Davidka :slight_smile:
21. pro 2011 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Posíláme velké gratulace a David je fak krásné jméno :slight_smile:.
My dneska lítačka celý den po městě, už mám konečně stopnutý rodičák, nabrala jsem si tam tiskopisy na rodičák, ale jsou stejně k ničemu, po novým roce bude vše nové....chjo, takže i pro to potvrzení budu muset do práce ještě jednou....naštěstí až v červnu. Jinak už máme stromek, včetně nazdobení, Viki vydatně pomáhala :grinning:.
@cernucha S hlídáním to je fakt škoda, já mám teďka manžu doma až do poloviny ledna, Viki je na něm pořád nalepená...tak si to docela užívám :wink:.
21. pro 2011 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
To máš pravdu, ale když ti není moc dobře, tak by mohl někdo naklusat a vzít třeba malou ven nebo ji na chviličku zabavit, aby sis mohla dát v klidu kafe nebo si lehnout. :wink: :wink: :wink: Tak jsem to myslela. :slight_smile:

Já znám holky co rodily s břichem dost nahoře... tak možná proto se ptám jako idiot. :grinning:
A okolí moc nevnímám, každý mi tvrdí něco jiného. :sweat_smile:

@tobi1
Jujda, to bude manža jen do půlky ledna? A co pak? Zase ti odjede?

Já rodičák byla taky už zastavit, ale jen u sebe v práci. Aby mi přestali posílat rodičák a začali posílat mateřskou. Co dělat dál nevím.... snad nebudu muset někam v šestinedělí s dvouma dětma někam běhat. Ale asi se tomu fakt nevyhnu co? :frowning2:
21. pro 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak on vydatne hlida manzel, hned jak prijde z prace, prebira maloiu se vsim vsudy a ja si delam jen sve veci, ktere potrebuju. Dnes je mi moc dobre, snad to neni jen klid pred bouri..... :slight_smile:
Jojo, to klesnuti briska fakt neni zadna podminka, nekomu spadne, nekomu ne, je to individualni. Stejne jako ta hlenova zatka. Ale koukejte, janule nam psala nekdy 16., ze ji vecer pred tim zacla odchazet a 17.byl maly na svete :grinning:
21. pro 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek