• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@janule66 Veliká gratulace,krásný dáreček pod stromeček :grinning:
21. pro 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 Jééé, moc gratuluju k Dádulovi!!! Ať vám dělá jen radost!

Holky, já mám uklizeno, vyžehleno, napečeno...zítra už jen povleču čistě postele a vytřu. A ukuchtím nějaké to jídlo:slight_smile: Celé dny teď kmitám a uklízím - asi fakt hnízdící instinkt! :grinning: Mám pocit, že tu musí být superčisto! A taky je mi teď dobře, nic nebolí...tak toho využívám.
Jooo a taky jsem teď byla na předposledním předporodním kurzu a mám z toho nějak depku. Říkali nám, jak to vypadá po porodu a na šestinedelí. Nooo ... nějak se moc netěším...Myslela jsem, že nejhorší je porod. A pak už jen samé hezké věci... a ono ne. Jsem trochu stydlivka. Takže i návštěva u gynekologa je pro mě nepříjemná. Trochu jsem se sice otrkala při IVF, ale i tak. Mám teď takový pocit, že pořád jen budu někomu ukazovat prsa a pipinu (nebo vložku a to je snad ještě horší)! Ach jo. Vím, že řeším blbiny, ale nějak to teď vztřebávám...
21. pro 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Ted si me rozesmala. Nejsem vylozene nejaka stydlivka, ale jako taky na gyndu nechodim uplne v pohode, pred doktorem se mi nesvleka nejlip a tak vubec.......Pri prvnim porodu jsem se na pokoji seznamila s pani, ted je z ni ma bajecna kamaradka a z Lukaska zenich pro Emmicku :slight_smile: a s tou jsme se shodly, ze po porodu a po tom, co ti primo do pipinky doslova zira snad 6 lidi, je najednou nejaky stud uplne pryc. Fakt mas pocit, ze ted uz te nic nezaskoci. To ze na sestinedeli ukazujes vlozku a imrvere roztahujes nohy uz proste snasis tak nejak automaticky. A prsa jsem po naliti ani snad nevnimala jako prsa, ale jako proste krmici nastroj :slight_smile: Ale neboj, treba nebudes nastrizena a to potom nejsou ty kontroly az takove......
Jinak ja hnizdim porad, jak fenecka co si stele pelisek a pripravuje se na stenatka :slight_smile: Dum puliruju porad, vyzehleno mam kazdou nedeli, dnes vyprany komplet cely kos, Emmuska ma povleceno, nam povlecu v patek, darky komplet pripravene, jen ja nepecu.....ale varim, to jo.
21. pro 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha No nevím, jestli se dá na to zvyknout. Ale asi jo. Když jsem byla na IVF, tak jsem měla největší trauma z toho, že do narkózy budu usínat s roztaženýma nohama. Fakt děsnej pocit. No...zvládla jsem to a nevzpomínám na to nějak hrozně. Tak to zvládnu i po porodu. Asi jsem divná, ale víc se bojím těchto věcí, než samotného porodu. A to uklízení...jsem taky vadná! Já uklízím docela dost i normálně, takže teď už je to fakt extrém :grinning: Mám vytřené skříně uvnitř, odmraženou lednici, umyté radiátory apod. Parní kachna je teď má největší kamarádka :grinning: A přítel tu má seznam věcí, co má udělat, až budu v porodnici (kde najde povlečení, které povleče apod. :slight_smile:
21. pro 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janule66 taky velká gratulace k Davídkovi :slight_smile:

Ještě nechovám :slight_smile: , jsem pořád kinder vajíčko :grinning: , dnes na monitoru opět kopce, a co mě naštvalo, že tam dr. nebyl, prý náhlé úmrtí v rodině, tak jsem se musela vléct přes půl města - na chodnících klouzačka, bála jsem se ať sebou neseknu - s papírem z monitoru k zastupující doktorce, s tím co mi řekla jsem tak nějak počítala vzhledem k těm mým nepravidelným kontrakcím, prý krásně připravená, otevřená na 1cm. A taky jak mi prohmatávala břicho, tak prý že docela velký, áááále prý porodila jste první, porodíte i druhé :grinning: Tak mi zítra držte všechny pěsti, ať to zítra ještě u mně nevypukne, neb manžel je na montáži, ale pak už je mi to celkem jedno který den.
21. pro 2011 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
V čekárně u mého dr. jak jsem čekala na monitor, se objevila známá od nás z vesnice, potkala jsem ji cca před 2 měsíci, taky čekala miminko, a teď byla bez bříška, tak jsem myslela, že už mimčo má, tak se jí na to ptám a ona se mi tam rozbrečela, že jim po porodu umřelo, že to potentil její gynekolog, tak přechází k tomu mojemu. Cítila jsem se jak blbec, tohle jsem fakt nevěděla, jinak bych se jí neptala :frowning2: Nevěděla jsem co jí mám v tu chvíli říct, bylo mi nanic :frowning2:
21. pro 2011 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já mám termín 24.1., ale doufám, že vydržíme aspoň do konce roku. nějak se nám to hromadí, tak uvidíme.ultrazvuk už mi ukazuje 20.1.

@janule66 Veliká gratulace k malému :slight_smile:
22. pro 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Ja dostavam za uklizeni i vynadano :slight_smile: Neni den, abych neluxovala, nevytirala, magor....Koupelnu uklizim tak 3x tydne, dokazu i casteji. mam proste pocit, ze jak mame velkeho psa, je porad neporadek, to tedy neni pocit, to je fakt. Jen me trapi, ze ted uz mi nejde moc vytirat na kolenou, musim mopem :grinning: Je to narez, protoze mame po prestehovani vazne velikej dum, ale vse se da zvladnout. Vcera jsem manzela instruovala, kde jsou rucniky, jak jsou popsane darky a tak :slight_smile: Vidis, povleceni mu taky jeste musim ukazat, jak se dela s myckou uz vi, pracku nebudu pokouset, to uz Emma spis vi jak ji pustit :grinning:
Toho prohlizeni se vazne neboj, jak mas po porodu a miminko u sebe, je ti vsechno fuk.
@sarka11 Tak moc drzim palce at to neni dnes a at to neni ani pres jeziska. Kdyz uz takhle drzis, tak ty tri dny jeste zvladnete. Jak byl velky Damian? Ja ted najednou prestala uplne pribirat, je to nezvykle prijemne a tak doufam, ze se s vahou zpomalilo i miminko. Poradna az pristi patek, to je proste nekonecne.
Fuj, tyhle situace jsou hrozne, na to neni vazne co rict, jen by ses v tu chvili radsi nevidela, vid? Zajimalo by me, jak to muze doktor takhle zkazit.

@gingermm 20.1. mam taky termin, ultrazvuk zatim neukazoval jine hodnoty. Ale to zase neni tak veliky rozdil od 24. A pokud by te trapil ten vysoky tlak, stejne te s tim nenechaji dlouho.
22. pro 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak info ještě ode mě. V úterý kontrola v pohodě. Monitor v pořádku, UTZ taky. Malý už váží asi zhruba 2800 g, což přibral 1kg za měsíc. Už mám určený i termín porodu a přítel si vybral 12.1. 2012. Krásné datum, teď otázka jestli to vydržím. Další kontrolu mám 27.12. a to už jen v porodnici na monitor.

Co se týká uklízení a nějakého vychystávání na vánoce, tak to jsem vzdala, protože s tou bolestí zad, co mám se to nedá. Jinak jsem pořád nějak v klidu a nemám ani sbalenou tašku do porodnice, ani pořádně nevím, co si sebou vzít. Pořád se uklidňuji, že mám ještě čas. Dnes dopoledne, než příjde malá ze školy musím pobalit dárky a pak už na vše kašlu.
22. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Drzim palce at vydrzite na tohle krasne datum, ma nejlepsi kamaradka ma chlapecka narozeneho takhle letos - 12.1.2011, takze pro me je to obzvlast hezke datum :slight_smile:
22. pro 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to letos taky s úklidem nepřeháním.V bordelu nežijeme a všechno ostatní dodělám až bude mimi venku.Teda doufám :slight_smile: .
My máme za sebou opět prokašlanou noc tak snad už dnes bude líp až ATB zaberou.
Já jsem moc nepřibírala a zato teď to jde nějak moc nahoru.už se taky nemůžu dočkat kontroly :slight_smile: .
Já věřím že všichni co máme termín v lednu přečkáme vánoce doma :wink:
22. pro 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Damián měl 50cm a 3,65 kg. Mám hrůzu ať tenhle nemá přes 4kg . Teď už si taky říkám, že by bylo lepší až po štědrém dnu, hlavně kvůli Damimu, přál si velikánský jeřáb, tak chci vidět tu radost. I když manžel říkal, že kdybych byla na štědrý den v porodnici, tak si ho uděláme společně až přijedem s mimčem domů, že on by stejně kapra neudělal :grinning: a nebylo by to beze mě ono, což je fakt :grinning: .
Bylo mi jí strašně líto, představila jsem si sebe na jejím místě a chtělo se mi brečet taky. Taky mě to zajímalo, jak to může doktor zkazit tak, že miminko narozené v termínu umře, ale nechtěla jsem se jí v tu chvíli ptát, už tak mi to bylo blbé , že jsem jí to nevědomky připomněla a ona mi tam brečela. Třeba až se zas po nějaké době potkáme, tak se jí pak zeptám, uvidím.
22. pro 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem doma z kontroly: miminko váží 2700g :slight_smile: Na porod se to nechystá. Ale pořád hlavičkou nahoru :frowning2: A monitor vyšel blbě, protože se celou dobu mrnilo, tak mi ho dělali 45minut. Stejně to nepomohlo. Malá se mrostě mrskala. Takže tam jdu ještě jednou v půl1. Nevím, co se to dělo,protože normálně moc nekope. Spíš se protahuje. A celkově je hodně klidná. Dneska jsem vzůru od 5! A každou chvíli sebou mrská. Tak uvidíme, jak to dopadne po obědě. a to jsem si teď libovala, jak se cítím dobře a jak je vše v klidu :unamused:
22. pro 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám za sebou noční křeč do nohy a ztvrdlé břicho, tak jsem si hned ráno vzala dvě magnézia.
Uklízení už mne neba, se tady valím a David dokáže roztahat každý den milion věcí...

Dneska jsem volala kamarádce, která porodila před 14 dny. Byla v Pardubicích spokojená, pěkně ji zašili, do ničeho nenutili, chtěli sice, aby dokrmovala malého (což teda taky nerada vidím), ale když řekla, že bude přikládat častěji, tak ji nechali. Sice si to pochvalovala, ale pak taky říkala některé věci, které nebyly úplně ok, ale celkově prý přístup dobrý. Porod si dost řídila sama, ona jako zaměstnání rodí telata, tak tam tím všechny bavila. Měla štěstí. Tak to je zase jeden pěkný porod.

@bohu_nka Já jsem poprvé nevěděla, do čeho jdu, možná je lepší vědět i pár děsivých podrobností a být na to psychicky připravena. V porodnici mi třeba pomohlo, když mi jedna druhorodička řekla, že tenhle stav po porodu bude trvat tři dny (taky jsem se domnívala, že porodím a hotovo). No ale pro mne stejně pak nejhorší byly spíš ty měsíce nočního vstávání, a to mi začalo až tak ve 4. měsících dítěte, ta únava atd. Je to běh na dlouhou trať, vyplatí se šetřit síly. Nemůžu tedy (jako druhorodička) nikomu říkat, že se vysloveně těším, jak je po mně vyžadováno staršími osobami v mém okolí...
Jo a naději na otočení miminka neztrácej, někomu se otočilo i na porodním sále...
22. pro 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec To já se tím nějak nestresuju-buď se otočí, nebo ne :slight_smile: Nic s tím nenadělám. Cvičím akorát denně kočičí hřbety. Ale na to jsem psychicky připravená, že by mohlo dojít i na císaře. Ale nad tím, co bude v porodnici po porodu, jsem zatím nepřemýšlela, takže mě to dost zaskočilo. A musím se na to připravit - to mi pomáhá. Ráda vím, co se bude dít. Nemám ráda překvápka. Takže když se s tím srovnám předem, jsem pak v klidu. Takhle jsem to měla i s IVF. Prvně šok - že to budeme muset podsoupit, ale pak jsem si o tom všechno možné zjistila, a zvládla jsem to úplně bez stresu. A taky o tom mluvím s lidmi v mém okolí. Vůbec jsme to netajili. Všichni to věděli předem. To mi taky pomohlo a tak jsem se s tím srovnala.
@andraa Moc hezké datum! Tak vydrž :grinning:
@cernucha Já teda musím říct, že přítel začal víc pomáhat, co jsem těhotná. Třeba myje vanu, někdy pověsí prádlo...snaží se! Je opravdu zlatej. Ale je srandovní! Protože třeba včera mi chtěl připravit žehlicí prkno a nevěděl, kde ho máme :grinning: A taky mi včera kecal v obchodě do výběru přípravku na mytí koupelny, prý když je to teď jeho práce :grinning:
22. pro 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Bereš to rozumně. Ještě jsem četla, že na otočení se dá použít svícení baterkou, no asi babská rada. Jinak můžou otočit i v porodnici, ale nevím no. Já jsem spíš tajnůstkář a nechávám si věci pro sebe. Po zkušenosti s mou (zlomyslnou) švagrovou to ani jinak nejde...
@andraa Blahopřeju k pěkné váze. V lednu je spousta pěkných dat kvůli nadcházejícímu roku: 1.1., 2.1., 11.1., 20.1., 21.1.,...2012 To se určitě trefíš. Mně by nevadilo 30.1., protože můj syn je 30.7., tak by si to aspoň vzájemně mohli pamatovat.
22. pro 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka A ja si myslim, ze nic co se tyka porodu a mimika neni desive. A hlavne, je to nesdelitelne, dokud vse neprozijes, nevis fakt o cem to je. Ja taky uz nemuzu rict, ze se na vsechno to nocni vstavani a beznadeje pri placi tesim,ale to k tomu proste patri a bez toho nejde miminko mit :slight_smile: Myslim, ze vsechny to zvladneme bezvadne.
Taky musim rict, ze Filip pomaha. Hlavne se hodne stara o malou, ale do toho dela snidane a obcas luxuje, vyndava mycku, pradlo taky umi povesit :grinning:
22. pro 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, byla jsem na tom druhém monitoru. Naše holčička se zase vrtěla! A doktorovi vyšly prapodivné výsledky. Tak chtěl mít jistotu, tak mě poslal na monitor do porodnice. Tam mi udělali 3. monitor a řekli,že když to nebude úplně dobrý, tak si mě nechají na pozorování. To se mi udělalo úplně úzko a řekla jsem, že doufám, že ne,že mi doma kyne těsto na vánočku. Jsem je pobavila:slight_smile: Doktorka pak řekla, že nějaké výkyvy a někdy i výpadky tam jsou a že naší Myšku asi štvou ty sondy, nebo co. Pořád do nich kopala. Ale že je to v normě. A že to bude pěknej rarášek:slight_smile: A to jí s přítelem říkáme lenoško, protože kope málo, jen se občas vrtí a často čekáme pěknou chvíli, než jí ucítíme. Tak snad je vše OK. Na další monitor+prohlídku ve středu. V nemocnici byl klídek, tak mi sestřička navrhla, že vyplníme papíry k porodu, abych tam už nemusela. Takže tak. Ufff! jsem z toho trochu vyčerpaná! Jak jsem byla v té nemocnici, tak mi pořád šlo hlavou, že ještě nééé, že ještě je moc brzooo. Ale ono už se to fakt blíží! Vždyť dnešní odhad je 2700g. To mají některá donošená miminka při porodu:slight_smile:
22. pro 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Zvlastni je, jak ty monitory delaji vsichni doktori ruzne. Ja se ho proste v minulem tehu ani nedockala a ted mi porodnik taky rekl, ze az od 38tt. A smal se, ze se ho ja treba nedockam ani tentokrat, vtipalek :grinning: Jdu pristi patek do porodnice, to budu presne 37+0, tak uvidime.
Neboj, mala je urcite v poradku, kdyby se jim cokolov nezdalo, urcite si te nechaji na pozorovani, takhle jen myska blbla. Jak se vlastne mala bude jmenovat?
No nic holky, jdu do sprsky, mala je nakonec imistena az do sobotniho rana u babi a dedy a ja mam dnes veceri s kamaradkou, shodou okolnosti jsme se poznaly v porodnici a shodou okolnosti je taky ted tehotna. Jen tedy nase mladsi deti nebudou o 2 dny, ale o pul roku, ale i to je smazatelny rozdil :slight_smile:
Mam nalakovane nehty, vytrhane a nabarvene oboci, proste clovek......kolikrat se mi to pak s miminkem povede :slight_smile:
22. pro 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Jo a prave tehle kamaradky chlapecek mel pri narozeni vahu 2600, takze se niceho neboj :slight_smile: Nase Emmus 2860, to uz jsou proste dopeceni drobecci :slight_smile: Jen ty plice......jen at se jeste pecou a zrajou.
22. pro 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tak už to vím, mimčo se jí udusilo na pupeční šňůře ještě v bříšku, moje mamka to věděla, ale nechtěla mi to říkat, ať nestresuju.

Manžel dorazil, tak už můžu jet rodit, kdyby to na mě přišlo :wink: . Objednala jsem si dnes přes net monitor v sousedním městě, zítra si ho pojedem vyzvednout, to je poslední věc, co mi ještě pro mimi chyběla.
Holky píšete si porodní plán? Asi si ho dnes radši napíšu, kdyby jsme to nestihli do porodky do Vsetína a skončili ve Valmezu, tam právě moc nechci, tak aby bylo aspoň něco podle mého :unamused:
22. pro 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
tak já mám dneska za sebou poslední kontrolu na gyndě...teďka už mě čekají monitory v porodce, první hnedka v pondělí, to má můj gynekolog službu. Jinak na porod to zatím nevypadá, takže svátky budou asi v klídku :slight_smile:. No a co se týká porodu, tak všechno se ještě uvidí, minule jsem měla císaře, takže se zatím neví jestli to bude tak nebo tak....každopádně raději bych byla pro normální porod, minule ta rekonvalescence byla šílená.....
22. pro 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsem vás dočetla.... UF.... dneska jsem se nějak vůbec nezastavila...

Jak píšete o úklidu, tak stejně každá chtě nechtě uklízíme každý den. Tak já to taky už neřeším.
S malým dítětem a jedním chlupatým psem v bytečku to ani jinak nejde. :grinning:
Stále se luxuje, vytírá, utírí vylitá voda nebo čaj.... :wink:
To spíš je v našich hlavách že musíme mít doma čisto a pořádek. Však ho máme, jen máme pocit, že není dostatečný..... :slight_smile:

@bohu_nka
já jsem taky strašněj stydlín. Ale u porodu mi to bylo všecho fuk. Pak na gyndě (nebylo místo na šestinedělí) hned ráno přišel doktor a že chce vidět jak se zašití hojí atd... no tak jsem musela ukázat... ale jen se mrknul, byla to snad sekunda. Dal mi něco na krvácení, páč jsem krvácela dost a měla veliký mimino.
Pak mi ještě sesstra píchla něco na zavinování a pak ještě na rozdílnost RH faktoru.
V té porodce ti to tak už nepřijde, že se každý den ukazuješ, je to fakt jen chvilička. A vždycky můžeš odmítnout, aby na tebe sahal nebo vyšetřoval nějaký medik. :slight_smile:

@sarka11
Ty brdo, tak to bych brečela taky. Přesně jak píšeš. Clovek by se v tu chvíli ani neviděl.... a propadl na místě.
Ale přeci jsi to nemohla vědět. A myslím, že sousedka to ví. Ale prostě se těm slzám neubránila.
Já si to ani nedovedu představit.... nevím co bych dělala....
Ale šup sem jiné myšlenky. Všechno dopadne dobře a my všechny porodíme krásný a hlavně zdravý miminka! :slight_smile: NO ne ? :wink:
22. pro 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Ty jo, vy jste měli tak krásnou porodní váhu..... :slight_smile:
TEd bych to taky ocenila.... už nechci rodit obříka.... :grinning:

@tobi1
Tak moc držím palce at je to normální porod... :slight_smile:
22. pro 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka Ale něco se mi na porodu přece jen líbilo. Jak mi odtékala plodová voda a při tom ubývala ta zátěž. To byla docela úleva.
@irenka Já taky nechci obříka, 3300 by bylo tak akorát. Uklízím taky každý den... Ale prý "Bordel v bytě, šťastné dítě"
@sarka11 A co když budeš mít první miminko roku 2012?
@cernucha Já myslela, že právě plíce už jsou v 36. týdnu dopečené, že už pak ani kortikoidy nepíchají, když by hrozilo, že půjde ven. Že pak už jen nabírá na váze a řeší si detaily svého fungování a vzezření.
Čeho ty jsi MUDr., že jsem tak zvědavá, prozradíš?
@tobi1 Kamarádka rodila dvojčata císařem a pak ještě kluka normálně.
22. pro 2011 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec To by nebylo tak špatné mít první miminko roku 2012 :grinning: být v novinách a televizi :grinning: :grinning: , ale vzhledem k jeho velikosti (každý se mě ptá, jestli tam nemám dvojčata), bych raději dříve, ať nemá přes 4kg, toho se bojim :astonished:
22. pro 2011 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Tak jako za vazne donosne se povazuje mimusko od ukonceneho 37tt, ale asi ty kortikoidy uz nepichaji no, myslim, ze my vsechny jsme za prijatelnym limitem. Ja jsem prosim te v podstate jen dostudovana, nejsem nic, o to trapnejsi mi prijde jak lidi baziruji na titulu a oslovuji me tak. Nastupovala jsem na kliniku uz tehotna a to na Psychiatrickou kloniku, na akutni prijem zen. Bohuzel jsem tam smela byt jen tri mesice, dokud nebylo videt brisko, aby mi ty zeny treba neublizily.....
@sarka11 Jo, tak to mi dnes presne vypravela na veceri kamaradka, ze jeji kolegyni z prace se takhle v 8.mesici udusilo mimo na snure. Stat se muze proste cokoliv, vse bohuzel k zivotu patri a nam nezbyva nez verit, ze vse bude v pohode, protoze proc by nebylo, ze jo?????
Porodni plan nepisu, vubec nevim co bych tam patlala a navic ja v plne mire verim svemu porodnikovi a vubec, ja jsem submisivni typ :grinning: A navic u Apolinare vyplnujes x papiru pred porodem, pomalu i jaky mas cislo podprdy a to je samo o sobe jak porodni plan :slight_smile:
Ty jo holky a kdo by chtel obrika.....????? Ja ted pocitam, ze jsme tak na 2800-2900, pokud to dotahnu do poradny pristi patek, tak uvidime. Bojim bojim :grinning:
22. pro 2011 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Jenže u tebe už se aspoň něco děje, takže asi 4kilovýho prďolku mít nebudeš. Já mám termín týden po tobě, k porodu to nevypadá a už váží 2700g! Za poslední 3 týdny přibrala 700g! No a teď Vánoce, takže se budu cpát cukrovím...no potěš :grinning: A naše holčička bude Nelinka (případně kluk bude Kryštof). Jako u vás, ale jen s jedním L. Už jsme byli na matrice kvůli příjmení a bylo strašně pěkný koukat na ten papír, jak tam jsou jména, která jsme vybrali napsaná i s příjmením.
23. pro 2011 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

musím se vám svěřit. stále se zavodňuju, od úterní kontroly mám navrch skoro 1,5kg a hrozně mě bolí ruce a nohy. měřím si tlak, ale ten mi ukazuje normu, tak nevím. začínám mít docela strach. v noci mě to budí, jak necítím ruce. hrozně natékám. doktroka říkala, že kdyby něco, tak mám jet do nemocnice, ale snad to vydržím aspoň do toho úterý do kontroly. nemáte s tím některá zkušenosti?
23. pro 2011 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingermm to nemám :frowning2: Nechceš radši zajet k doktorovi?
23. pro 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek