• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha Taky jsem z letošních vánoc měla hezký pocit.Lucka byla úžasná a tak pěkně to prožívala :slight_smile: .Taky šla spát o půl dvanácté a dlouho nemohla usnout.Ráno brzy vstávala a 25.12.byla už ve 20h vyřízená :unamused: .O přejídání mi ani nemluv,to je šílený.pořád něco baštím pak je mi blbě.Už ani na nic nemám chuť a stejně mám pořád něco v puse :confounded: .
Já jsem tak zvědavá kdo bude rodit další.Je právě pěkné že to máme každá jiné a nevíme kdy a jak to na nás přijde :wink: :slight_smile: /Pokud nejde o plánovaný porod/.
26. pro 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki kočeny,
tak mám milé povolení Vám prásknout, že Andraa už není 2v1 :wink:. Dneska jsem ji potkala v porodnici v Olmiku, kde jsem byla na monitoru a ona už s mimčem v náručí :slight_smile:. Porodila na Štědrý den Martínka a oba jsou OK :slight_smile: .
26. pro 2011 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

to je super, že jste ještě celé a že si dětičky užily vánoce. :slight_smile:

@gejbule1
Neboj, porodíš, ven to musí tak jako tak.... :grinning:

@cernucha
No to je fakt, člověk se bojí stále aby nerodil předčasně a pak nakonec bude přenášet... :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Juj, tak další mimi na světě.... a narodil se malý Ježíšek jménem Martínek!!!!
Tak hlavně ať je zdravý a roste do krásy! :slight_smile:
26. pro 2011 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je super.moc gratuluju.
26. pro 2011 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa Gratuluji!
My jsme měli taky pěkné Vánoce, tak pěkné, že jsem ani pomalu nevěděla, že jsem těhotná, David byl z dárků nadšený, akorát ta kupa cukroví, kterou 25.12. zdolal, byla opravdu velká a teď si zase zvykáme na menší dávky...
27. pro 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak dnes mám za sebou další kontrolu.Monitor OK a kontrola taky.Pan prof.byl spokojený.Sice CS se mi zvýšilo na 4 ale na porod to zatím nevypadá.Taky mi dělali výtěr na streptokoka.Kdybych v nemocnici nebyla přes 4hodiny tak bych byla spokojená.Ale asi to bylo proto, že bylo po vánocích :slight_smile: .Další kontrola zase za týden.
Zítra jdu naposledy ke své mudr.tak jsem zvědavá jestli mi bude dělat UTZ.
27. pro 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame dalsi miminko :slight_smile: To je krasny. S gratulacema pockam az sama Andraa napise :slight_smile: Ja jsem dnes v nextu predbehla asi tak trihodinovou frontu silicich maminek, protoze byly slevy. No jo, jako tehotna mam prednost :slight_smile: Nakoupila jsem Emmce uz tak na 5 let a piskotkovi od 3 mesicu vys, az do pyzamek na rok :slight_smile:
Jinak poradna me ceka az v patek, respektive uz v patek....jak to leti. Zitra nesmi miminko ven, svagr ma narozeniny a oslavu, takze jak asi manzel dopadne....... :grinning:
27. pro 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak jsme včera byli na kontrole, KTG a UZ. Miminko se chystá na svět, už se otevírám, čípek mám jen 0,5cm. doktorka mě uklidnila, že váhový odhad bude max. do 3,5kg a to mi všichni říkali, jak budu mít velké mimčo. Jinak byla spokojená, že už jsem tak připravená, když by se musel porod vyvolával kvůli tomu tlaku. Jinak mě tam "prošťárala", když jsem jí řekla, že už bych aj rodila a celou noc jsem kvůli tomu nespala, jak mě bolelo břicho. a ráno ze mě odešel hlen s lehkou příměsí krve. tak co si o tom myslíte? Jinak na další KTG a UZ jedu hned v pátek a pak i na kontrolu v úterý, pokud do té doby neporodím :slight_smile:
28. pro 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingermm tak to asi mimi bude co nevidět :slight_smile: .Já včera měla čípek přes 2cm.Kolikátý tt teď jsi?
Budu ti moc držet palce ať je to co nejdřív :wink: . :wink:
28. pro 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 To je vazne tak vtipny, jak ty jsi mela cipek zkraceny a nakonec snad opravdu porodis nejpozdeji, ne? Ja mela cipek 2 cm pred 14 dny a jsem moc zvedava co se dozvim v patek. Dnes je mi zvlastne.....
28. pro 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha No fakt je to zvláštní.Nejdřív jsem ho měla 1,5cm pak 2cm a teď 2,7cm.Já se snad naopak zavírám :grinning: :grinning: .Ale už ho nemám tuhý ale polotuhý a otevřený na špičku prstu ho mám už od toho 26tt.Od té doby žádná změna k porodu.Hájek byl nadšený já už trochu méně :confounded:
Jak ti je?Blbě od žaludku,nebo bolí pupík?
Jo včera u Apolináře na monitoru to bylo šílený,tak jestli se tam chystáš dej si rezervu :unamused: .
28. pro 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Ja nevim jestli se chystam na monitor, proste mam byt ve 12 v patek u Apolinare. Ja necekam ani v poradne, Koudy si me proste vyzvedne a jdeme spolu do ordinace. Tim jak je muj porodnik a bude zaplaceny, mam to asi krapet protekcni, vis?
Rano mi prislo zvlastne od zaludku, dala jsem si sprchu, protoze jsem mela bolesti, pak dobry a jako kdyby bricho tlacilo a mela jsem zase takovy naruzovely hlen.....no chystam se asi :slight_smile: Ale dnes at to hlavne neni a vubec do noveho roku. Prosim mimi at ty 4 dny pocka :slight_smile:
28. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já měla monitor včera a vše dobrý.Doktor říkal,že mi pořád ještě roste břicho,už mám dělohu 35cm.Mně klepne.Termín mám kolem 9.1. a pořád nic.Žádnej výtok,že by odcházela zátka,žádné poslíčci.Doktor v klidu,že se ještě uvidíme příští týden.jenže já už pomalu nespím,co 2 hoďky vzhůru,kosti bolej,chodím jak naprcaná bělice(promiňte ten výraz)a nervy v kýblu.Přítel přijel jen na otočku a zítra zas do práce,dorazí až v pondělí,takže mám za sebou obří nákup na víkend a budu jen čekat a čekat.....
28. pro 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlie31 Ahoj, citim s tebou, je to uz fakt jen takova cekacka. Navic kdyz nemas pritele doma, musi to byt o nervy....Noce mame podobne, tocim se z boku na bok jak velryba a rano vstavam ne ze nechci spat, ale protoze uz me proste ty boky tak boli, ze na nich nemuzu lezet.
Ale uklidnim te snad tim, ze kamaradka taky nemela jediny malicky priznak jako vytok ci poslicky a proste najednou tyden pred terminem praskla voda a jelo se. VYDRZ!!!!
28. pro 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já minule taky žádné poslíčky neměla, tak jestli budu teď mít, budu asi vyjukaná.
Noci taky nic moc, hlavně se dost potím a nevím, jak si lehnout, chtěla bych ležet na pravém boku, ale to se vždycky mimino "odkopává od postele", že se mu to asi nelíbí, abych se překulila. Pohyby jsou občas bolestivé a nemůžu dýchat. Taky jak si lehnu, ozve se žáha...
Jestlipak už nerodí sarka11...
28. pro 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha Aha tak to máš dobrý :slight_smile: .Tak držím palce ať mimi vydrží do Nového roku :wink: .
@charlie31 Já jsem u porodu s Luckou taky neměla vůbec žádné příznaky porodu a najednou mi praskla voda a jelo se.Hlavně se udrž když je taťka pryč.
Ty kosti mě taky šíleně bolí a chodím úplně stejně jako ty :grinning: :grinning: .V noci se nemůžu skoro ani otočit.Taky se dost potím.Jsem pořád vzhůru,kruhy pod očima no děs :fearful: .
To čekání na porod je na jednu stranu vzrušující ale na druhou docela o nervy :unamused: .
28. pro 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
To čekání je děs,to je fakt :grinning: Přítel povídal,že ještě vydržím a že by se mu to hodilo 5.1,tak uvidíme.Někdy se mu povede jen tak něco říct a ono se to pak stane :grinning:
28. pro 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten můj odjíždí zítra a přijede 1.1., ale s předčasným porodem nepočítám, takže mi to starost moc nedělá, i když dnes se mi zdálo, že rodím...
Ať se vám to, holky, zadaří, tak, jak si přejete!
28. pro 2011 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem ještě pořád celá, mám celé dny poslíčky, včera skoro celý den po 10-12min. sem tam to skočilo na 15min, děs, dnes jsem spala jen 4hodiny, malý mi v břichu večer řádil až do 2h do rána, pak jsem usla a v 6 jsem musela na záchod a pak začly stahy co 8 min, tak už jsem se začla oblíkat, že vzbudím mojeho a pojedem, ale asi jak jsem se hýbala, tak to zas skočilo na 15 min. Už mě to nebaví. No a monitor dnes divočina,krom klasických kopců to vypadalo jak záznam ze zemětřesení, jedna vysoká čárka vedle druhé, podle dr.pořád otevřená na 1cm, ale prý podle té činnosti dělohy se něco začíná dít, tak jsem fakt zvědavá kdy :unamused:
28. pro 2011 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 Ty jo, ja cumim, ze jsi jeste nevyjela, myslim, ze hodne zenskych uz by jelo nekolikrat. Drzim palce at uz te malej moc netrapi a at uz to mate brzy za sebou :slight_smile:
28. pro 2011 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

koukám, že ty potíže se spaním a únavou a tak dále řešíme každá.... :slight_smile:
No ale já to svaluju i na počasí. Páč manžela stále bolí operovaná záda a to je vždy, když se mění tlak.
Na dnešek jsme nespali nikdo, ani ten pes nemohl usnout. :frowning2:

@sarka11
Jujda, moc držím palce, bud aby se to uklidnilo, nebo naopak rozjelo a měla už jsi to vše za sebou.
Myslím na tebe a drž se!!! :wink:

@charlie31
Ty se taky drž a nemysli na to,at si porod nevyvoláš když budeš doma bez mužíčka. :slight_smile:
28. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, hlásím se jako další lednová rodička :slight_smile:, termín mám 16.1. a zatím tedy žádné poslíčky nečekám. Jinak koukám, že se možná potkáme s nějakýma maminkama u Apolináře na porodním sále :slight_smile:) Já byla na kontrole včera a na monitorech hrůza... čekala jsem 1,5 hod., tak že k doktorovi na kontrolu jsem dorazila se zpožděním :frowning2:( tak si hlavně přejme, abysme se tam všechny nakonec vešly a nerodily nakonec někde úplně jinde.
28. pro 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky! Vy už tady skoro všechny rodíte, poslíčkujete, otvíráte se... :grinning: Sááákryš! To je vzrůůůšo!
U nás se vůbec nic neděje! Dneska další monitor. Už to bylo lepší, žádné velikánské výkyvy. Otevřená na půl prstíčku, takže nic. CS 4. (to jsem měla už v listopadu!). Stále koncem pánevním. Sedí si v tom bříšku... No, prostě mimčo má vánoční pohodu. Na předčasný porod to nevypadá! A já se cpu a cpu. Cukroví, vánočka...co mi přijde do cesty :grinning: Ale užívám si, protože nic mě nebolí, netrápí a přítel má dovolenou, takže jsme složili postýlku, vyvěsily obrázky nad přebalovák, aby to tam měla Myška hezčí, vyprala jsem vánoční dárečky pro miminko...Jooo a zítra se jedme fotit, takže jsem dneska vybírala do čeho narvu na focení své hroší tělo:slight_smile: Tak se opatrujte a jak mi řekla má zubařka: Přeju vám veselý porod:slight_smile:
28. pro 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencaz
Tak koukám, že všude v porodce se čeká děsná doba... z toho mám docela strach.
Když si vzpomenu že jsem tam proseděla třeba 3 hodiny... fakt hrůza.
TEd to bude horší, co mám dělat s malým? Na tak dlouhou dobu fakt hlídání neseženu.... síla... :(

@bohu_nka
Já mám jen bolesti, ale možná to jsou záda a k tomu se přidává břicho.... :slight_smile:
Zatím nerodím.

Jak tak koukám, tak asi začnu tipovat, kdy kdo porodí. No já tu asi vydržím nejdéle. Mám termín až na konci ledna. :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka
To přecpávání je šílený.
Dneska to ale náš pes vyřešil za nás. Po dobu co jsem byla na nákupu, tak vylezla na stůl a sežrala celou krabičku cukroví..... tý bude zase blbě! :slight_smile:
28. pro 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, asi se kvám přidám, pokud dovolíte o když termín máme zítra. Vidím to však na leden :o)
zítra máme poslední poradnu, tak uvidíme. Můj pán doktor by teda chtěl aby jsme do konce roku porodili, ale nevím, nevím. Sice poslední dny břicho tvrdne skoro pravidelně, ale myslím, že se to jen pomalu chystá na ten leden. :o)
28. pro 2011 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@broskvicka21
Ahojky, vítej tu.
Třeba ještě do konce roku porodíš... :wink:
Přeci jen se to může změnit ze dne na den.
:dizzy_face:
28. pro 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 já jsem dneska 36 + 2. dneska ze mě vyšel už jen čirý hlen, ale břicho bolí a taky jsem včera vypudila tolik vody, že jsem 1,5kg zhubla, tak nevím :slight_smile: jen ležím a čekám, zítra jedu na kontrolu, tak aby to vydrželo. ráda bych rodila až 2012, klidně 1.
29. pro 2011 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,to byla zase šílená noc.Strašně jsem se budila :angry: .
Včera jsem si četla papíry co jsem dostala k porodu a děsivě tam upozorňují tam na všechna možná rizika.Moc hezky se to nečte.
Už víte která půjdete do epidurálu?

@gingermm Tak zítra budu držet palce na kontrole :slight_smile:
@sarka11 Já na tebe myslela že už jsi asi v porodce.Hlavně aby se ti to už rozjelo.
@bohu_nka Já jsem na tom stejně jako ty :slight_smile: .Nejdřív strašili a teď se už delší dobu nic neděje :slight_smile:. já se chystám na postýlku příští týden.
@irenka v porodnici jsem byla vždycky docela brzy hotová jen teď naposledy jsem tam dost čekala.A pořád doufám že je to jen kvůli těm svátkům.S prckem to asi bude náročné.My jsme zase řešili jak to uděláme kdybych jela na silvestra.Nikoho tu nebudu mít na hlídání aby mohl manža se mnou.Každý někam jede slavit.Tak to prostě musím vydržet :grinning: .
@lencaz a @broskvicka21 Ahoj :grinning: :slight_smile: :slight_smile: .
29. pro 2011 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek