• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gejbule1 díky moc. já do epidurálu dobrovolně nepůjdu. možná toho pak budu litovat, to nevím, ale nechci. chci si to prožít se vším všudy :slight_smile: ty papíry jsou fakt dost děsivé, ale co už. Noci jsou teď už všechny hrozné.
29. pro 2011 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobre rano holky. Dnes je mi zase dobre. Asi jsem se vcera uklidnila uklidem :slight_smile: Ma neuroticka povaha asi potrebuje porad neco delat, nebo ja nevim. Kdyz dyl sedim, je to horsi, nez kdyz chodim a jsem jsem v pohybu :slight_smile: No jsem blazen.....
Zvlastni je, ze ac nespim moc a neni to opravdu o kvalitnim spanku, unavena se necitim, tak hlavne aby mi to vydrzelo i s miminkem. Uz se vidim jak zas budu nadavat az budu vstavat v noci :grinning:
Vcera to bylo u svagru zase strasny obzerstvi, fuj. Ani nevim co vsechno jsem do sebe narvala, nastesti uz ale vaha nestoupa umerne mnozstvi jidla co do sebe nacpu. Musim se uklidnit a po svatkach zase nasadit lehci jidla, abych jim pak po klystyru nesedela v priprave dve hodiny :grinning:

@gejbule1 No tak jsem strasne zvedava, jestli na ten monitor taky pujdu a jestli budu cekat. Uvidime jak moc protekcni jsem :grinning: :grinning: Jinak epiduralu se nebranim, pokud ho stihnu, bude opodstatneny a nepujde to vydrzet. Neposoudim to, protoze s Emmus jsem ho nestihla.
@lencaz Ahoj :slight_smile: Mas termin jako se narodila ma starsi neter, to je hezke datum. Budes rodit take u Apolinare? Tak to uz jsme tady tri. Snad nas nevyhodi :slight_smile: Od Apolinare jsem jeste neslysela, ze by vyhodili. To jen moji kamaradku z Motola, ze je udajne zavrena cela porodnice kvuli malovani, ale to ona tam tehdy jen porodila madam Paroubkova a mela cele oddeleni pro sebe.
29. pro 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@gingermm
To je to nejhorší co? To čekání.... kdy to vlastně přijde. Neboj, ono jednoho dne to přijde..:slight_smile:

@gejbule1
Mě Epi nabrhli při prvním porodu sami, abych byla schopná vůbec porodit. Pak nevím co, ale běžel jen chvíli a pak už to nekapalo do žíly a museli mi zase přidávat Oxytocin, takže takový jako na houpačce. :confounded:

Já určo přes silvestra vydržím. To hlídání je fakt děs co?
Včera jsem manžovi zakázala od půlky ledna jezdit na stavbu... že nechci být celý dny doma sama s prckem.
:grinning:

A kam vyrážíte na silvestra? Asi doma co?
My ještě nevíme, moc lidí kolem nás děti nemá a ty co jo, tak už mají svoje party a jezdí na akce.
Já bych i někam jela, ale jak uspat mrně to nevím. Nechce se mi tak už nabouraný režim mu bourat dál.
No uvidíme. Člověk by alespon přišel na jiné myšlenky... :slight_smile:
29. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha ¨já jsem se tam bavila s maminkou co tam na monitoru už byla několikrát a prý tohle čekání nepamatuje.Mají tam 4 přístroje.Tak uvidíš ale spíš asi čekat nebudeš :wink:.Já nevím jak si to časově rozvrhnout na pondělí.To mám jít ráno na krev,pak monitor a ve 13h poradna.To bude náročný :unamused: :unamused:
Jsem zvědavá co ti zítra řeknou :wink:
29. pro 2011 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka My budeme na Silvestra doma :wink: ani se mi nikam nechce.Má nám přijít návštěva ale včera mi manžel řekl že jsou pohádaný a asi prý nepřijdou.Je mi to nějak jedno jestli budeme jen spolu.U nás kdo má malé děti je doma a ostatní někam jdou.
Mě ten silvestr nějak nebere :unamused:
29. pro 2011 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky budeme na silvestra doma. Budeme se svagrikama a neterema. Holky urcite vydrzej na pulnoc na ohnostroj a pak padnou a my taky. Udelame si nejake dobre papani a bude to jen klidek. Uz bych fakt nikam ani nevyjizdela.
Zitra pred poradnou jedem se svagrovou zamluvit dovcu na konec cervna, strasne se tesim. Emmicka je atopik, tak se snazime byt alespon 2x za to leto u more a ona to tam naprosto miluje. A ja taky, hlavne Recko. No a hlavne nas bude o jednoho vic a bude to zase jine, jen at si Piskotek zvyka na teplicko :slight_smile:
29. pro 2011 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,
tak vidím, že to máme všechny skoro stejné....já se nejhůř cítím paradoxně taky v noci, když nic nedělám.....Teďka jsem poklidila Viki v pokoji, vysála půlku bytu a jsem v pohodě :grinning:. Manža byl dneska přes noc na chatě udit a teďka už by měl být doma. Já naštěstí chodím do porodky, když mám službu můj gynekolog, teďka jsem byla ve svátek a pak budu chodit po prac. době, právě abych nemusela čekat, tak todle je fajn. Jinak do epidurálu, když to půjdu, tak určo půjdu, proč bych měla "trpět" když nemusím, že jo....minule jsem si po císaři užila svoje....
Na Silvestra jsem pozvaní ke známým, ale asi zůstanem doma, dorazí ségra s manžou, zahrajem nějakou hru, prostě napohodu, stejně kolem půlnoci padnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Na léto už se těším taky, dovču plánujem u moře nebo někde v teple. S Viki jsme byli v Itálii u Laga, když měla necelý rok a bylo to v pohodě....ona je dobrý cestovatel, tak doufám, že druhý prcek bude taky v pohodě.
29. pro 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, přidávám se do klubu nespavců, přesně jak píšete, nejlépe mi je, když něco dělám, ležení je hrůza. V noci jsem myslela, že už pojedem, čurat jsem byla snad 10x, pupek vypadal jakoby tam měli rej vetřelci :slight_smile: tlaky, kopance, bušení srdce, těžkej dech... ale nakonec jsem to zaspala. K tomu všemu rýma jak trám, nechápu kde jsem ji chytla, když jsme skoro pořád doma :frowning2:
Na monitoru už jsem byla 2x vše v pořádku, odpočinu si tam, chodím ke svému lékaři, jen mi sestřička říkala, že nevypadám moc dobře, že mě tipuje na chřipku, ať si klidně dám pár paralenů...
Dnes pojedem koupit postýlku a pult, nakonec jsme se rozhodli pro novou a ne půjčenou, v Ikei mají teďka jednu za výprodejovou cenu, tak se moc těším, že vyrazím na chvíli ven.
Naštěstí malej je hodnej, dárky splňují svůj účel, celý dny si hraje a jezdí s tátou bruslit na stadion.
29. pro 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Na té práci asi něco opravdu bude.Já se dnes nezastavila a je mi fajn.Jak ležím vše mi bolí.
@lykanka na mě taky opět něco leze.Rýmu mám jak blázen a i mi pálí oči.Je to hrůza.nebyla jsem 2roky nemocná a teď je to pořád dokolečka.Lucka dnes dobírá ATB tak doufám že ji zase nějakou nemoc předám.
Ale venku to vypadá tak lákavě že bych nejraději vyrazila ven.škoda že ještě Luca nemá dobráno.
Jinak já taky teplíčko strašně miluju.Letos jsme nikde nebyli kvůli těhotenství tak se taky příští rok chystáme.Je mi jedno kam hlavně aby tam bylo pořádné vedro :grinning: .Letos jsem nevyhřátá :frowning2: .
Já jsem si zase v Ikey koupila vaničku ale je fakt mrňavá.
29. pro 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@tobi1 Já jsem na epidurál slyšela různé názory.Mám kamarádku špatně napíchli a do teď má problémy s nohou.Taky jsem četla že to napíchli a pořád jim ta jehla vypadávala že to stejně nepůsobilo jak mělo.
Já se na to ptala své gynek.a ta mi řekla že když je porod do 4let tak to není potřeba,že cesty ještě nejsou uzavřené.A mělo by to jít hladce.Ale nevím a pořád nemám jasno :angry: .Asi to nechám otevřené a rozhodnu se podle situace.
29. pro 2011 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 @gingermm K tomu epidurálu: doktorka sice říkala, že hladce, ale maminky zase říkají, že čím rychlejší, tím bolestivější, ale jak si tu bolest od minule pamatují, to nevím. Já bych epidurál ráda. Moje heslo: "netrp, když nemusíš" a ještě mi přijde, že bolest špatně snáším, tak uvidíme.
O vedlejších účincích se moc nemluví, nikde na internetu se nedá nic najít, ale slyšela jsem taky o migrénách, které člověk může potom mít, jestli to je ale z toho, nevím.
Já Silvestra letos nijak slavit nebudu, manžel nebude doma a na ohňostroj se mi čekat nechce, ono mne to možná stejně probudí.
Koukám, že už se těšíte na léto. My budeme v létě na chatě, letos jsme sice byli na Madeiře, ale myslím, že by to s miminem nebylo někde v zahraničí ono.
29. pro 2011 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,koukám,že sme na tom všechny stejně s tím pohybem.On i čas utíká rychleji.Mně přijedou na silvestra naši-Dáme rodinnou večeři a posedíme.
Letní dovolená,to je sen.Nám ještě zbývá rekonstrukce koupelny a topení,tzv dovolená na maltě :grinning:
A Epi nevím,uvidím dle situace.Ale je tu zadarmo a třeba v Turnově se platí.
@gejbule1 Co máš za papíry z porodnice,já žádné nedostala,i když už jsme sepisovali porodopis.
29. pro 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlie31 já dostala asi 6papírů.jeden je o jménech,o anesteziologii,o pravidlech na oddělení,jak probíhá porod,o epidurálu a ještě asi dva informační.Tady je taky myslím zadarmo ale nevím to určitě-neptala jsem se.
tak zase budete mít krásný byteček i když nebude dovolená :slight_smile: .
29. pro 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@charlie31 U Appolinare dostavas na vyplneni a precteni cely stoh papiru o ruznych vecech, jmenem ditete pocinaje a povolenim mediku u porodu konce. Kdybych to mela cele cist, tak mi jebne. Musi tam vypsat veskera rizika a tak.....

@gejbule1 Ja letos projela dovci jako obvykle, tehotenstvi netehotenstvi :slight_smile: V cervnu Kos a Rakousko hory, pak Italie a v zari jeste jednou Recko a pak v nejakem 26tt jeste Londyn za segrou. Vse jsem zvladla perfektne, vyhrivala jsem brisko a bylo mi super.
Pristi rok nas ceka v breznu Rokytnice, cerven a konec srpna Recko a jeste snad stihneme nase obvykle Rakousko hory v cervnu, to je vzdycky nadhera :slight_smile:
Migreny jsou pry vedlejsim produktem lumbalni punkce, jinak u epiduralu jsem o nicem neslysela. Kamaradky ho mely, svagrova u obou deti a v pohode. Ale jak rikam, pokud nebudu fakt lezt po stene a nebude potreba, tak taky nechci. A s Emmou jsem ho nestihla, protoze ve ve sprse jsem se otevrela behem 45 minut na 8cm a uz nemelo cenu ho davat :slight_smile:
29. pro 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 No já mám doma zedníka pečlivku a rekonstruujem už 3 roky.Když jsme to koupili,tak jsme to oholili až na kůži a všechny zdi komplet nový,štuky,podlahy,izolace.okna.Prostě podle peněz.Teď nás čeká topení,topíme elektrikou,tak dáme krbovky do obýváku,napojíme na radiátory .Jenže to musíš nechat vyvložkovat komín,změřit tlak a zavolat topenáře a vykrást banku,aspoň s těmi přijmy tady.Vloni jsme si pořídili kuchyň,letos obývák a miminko. :grinning:
@cernucha Tak mi to asi dostanem na přijmu,když tam jsou i ty rizika.....
29. pro 2011 v 17:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak nás včera pustili konečně z porodnice. Už mě to tam vůbec nebavilo a to ranní buzení v 6 mi nedělalo dobře. Jinak malinký je moc hodňoučký, prostě zlatíčko. Jen papá, spinká a kaká.
Tak já sem napíši, že doufám, že budeme všichni 2 v 1 a nakonec první porodím. No co už, máme to za sebou. Prostě jsem si vybrala to nejkrásnější datum.
Všem přeji, aby jste vydržely co nejdéle a měly pohodový porod. :slight_smile:
29. pro 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je náš nejkrásnější dáreček od Ježíška.
29. pro 2011 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@andraa Krásný Martínek, ty se máš, že už jsi "za". Myslím, že ti teď spíš závidíme... Jaký byl porod?
@cernucha O těch migrénách po epidurálu mi říkal můj gynekolog.
29. pro 2011 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa Gratuluju ke krasnemu koblizkovi a zavidim, ze to mas za sebou :slight_smile: Vse probehlo v poradku?
29. pro 2011 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andraa Moc gratulujeme,je nádherný :slight_smile:
Taky už to chci mít za sebou...je mi čím dál hůř :unamused:
29. pro 2011 v 19:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha Jo přesně taky zívidím :slight_smile:
29. pro 2011 v 19:23  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa moc gratuluju!!! taky máme jeden takový doma :slight_smile: at se daří a jste zdravý!!!!
29. pro 2011 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
porod byl holky tak jako každý císař, ale musím říct, že už na druhý den mi bylo docela fajn a třetí už jsem chtěla jít domů. Sestřičky na mě hleděly jako na blázna, že nechci žádné prášky od bolesti a tak. No a dětcké sestry zase říkaly, že mít tam víc takových maminek, tak je propustí. Co je budu otravovat, aby mi hlídaly malého, když jsem se na něho tak těšila. Jinak v sobotu mi odstraní svorky a jizva mě vůbec nebolí. Jen mě stále zůstala ta bolest v zádech na pravé straně, takže tu musím vyřešit, protože mi skoro nechodí noha.
Jinak jsem ráda, že se Vám Martínek líbí. A nebojte holky, taky se dočkáte.
29. pro 2011 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa Veliká gratulace, Martínek je nádherný a maminka moc šikovná!
29. pro 2011 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa Martínek je nááádherný! Fakt! Tak ať tě záda nebolí a můžeš si užívat Ježíška. Nepustili tě nějak brzy? Mně říkali, že po císaři pouští až tak 8.-9.den. To jsi to měla fakt bez komplikací!Měla jsi celkovou narkozu?

Jinak my máme za sebou focení - uvidíme, co z toho vyleze :slight_smile:
Je mi pořád podezřele dobře. Když to tu čtu, tak si připadám netěhotně a bojím se, že ještě dlouuuho neporodím!!!
Asi je pravda, že to uklízení a hýbání se pomáhá. Já teď už tak 14 dní dělám všechno. A cítím se fajn. Tak uvidíme.
29. pro 2011 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Jojo,my dvě teď budeme mít čípek nejlepší ze všech :grinning:
29. pro 2011 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky drzte zitra palce na poradnu. At uz jsem "ready to go", ale nejdrive v nedeli :slight_smile: Mam to presne naplanovane. Zadne dlouhe noseni, ale nejdrive 1.1.2012 :grinning: Jooo, kdyby to takhle na povel slo, co?
A nezoufejte, mne je taky dobre, to fakt muze prijit z niceho nic. Makam cele tehotenstvi, proto je mi asi tak dobre :slight_smile:
Zitra podam informace.
29. pro 2011 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa Máš nádherné miminko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .Moc gratuluju a taky závidím že už ho múžeš chovat :slight_smile: :slight_smile: Ani jsi nepsala jaké míry jste měli??Užívej si malinkatého jak to nejvíce jde :slight_smile: .
@cernucha Zítra budeme držet palce ať je kontrola ok.Teda hlavně ať vydržíš do Nového roku.
Já si dnes domluvila se ségrou že kdyby se něco dělo na silvestra tak přijede hlídat Lucku aby mohl manža se mnou.Ona moc nepije tak je ji to jedno a já jsem mnohem klidnější.Ale ono to stejně nebude :slight_smile:
29. pro 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten Silvestr je opravdu nevděčný termín. Já mám na telefonu dědečka (tatíka), kdyby něco, že by pohlídal, ale manžel je ode mne 4 hodiny cesty, tak bych si to odkroutila sama.
@andraa Tak tos měla opravdu dobrý porod, závist se ještě zvětšuje... Jsi dobrá mamina, žes hned okolo něj kmitala.
29. pro 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@andraa
Moc moc gratuluju a přeju opravdu hodně zdravíčka a štěstíčka s takovým drobečekem.
Je moc krásný!!!!
TAk se drž mamino. :slight_smile:
29. pro 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek