• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha
Zítra na tebe myslím! Pak se napiš.

Já dnes byla na kontrole na endokrinologii, tak mimčo prospívá a má všeho dostatek, tak jsem ráda. Po porodu si mám zvýšit dávku léků, abych nebyla KO. Tak mě to docela pobavilo.
Příští týden mě čeká další návštěva zubaře, snad už ten zánět bude doléčenej a taky mám poradnu.
Asi poslední poradnu u své doktorky, ale nějak se mi do porodnice na kontroly fakt nechce :unamused:

Jůů vy už myslíte na léto... já se nemůžu dočkat jara. TAhle zima mě nějak nebaví. Bud at je zima a sníh, nebo at není zima vůbec a je rovnou jaro/léto. :slight_smile:
29. pro 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka j, to čekání je hrozné, největší strach mám z toho, že mi nepraskne voda a já vůbec nepoznám, že rodím :slight_smile: jsem na bolest docela pes, takže takové bolesti břicha, zad a tak beru jako normální, tak nevím

@andraa velká gratulace k malému, je krásný :slight_smile:

@cernucha mám to naplánované úplně stejně :slight_smile: taky jdu dnes na monitor a UZ, tak jsem zvědavá, co mi řeknou
30. pro 2011 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gingermm
Mě taky voda nepraskla, museli mi jí prasknout na sále. Ale mě vyvolávali a byla jsem na rizikovým 3 dny. Tak taky nebudu vědět kdy mám jet... no nějak to poznáme.
Já mám dost času... jak jsem psala, tak budu asi poslední kdo tady z lednovek porodí! :grinning:
Tak držím palce na UZ a monitoru. :wink:
30. pro 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé dámy a maminky,

přeji vám i vašim drobečkům vše nej nej nej do nového roku.
30. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irenka Kdepak, poslední budu já! Cítím se v rámci možností dobře (kromě nocí), jako bych ani rodit neměla...
@cernucha Tak jak?
30. pro 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
No asi budeme dvě co to vydrží nejdéle... dle našich termínů... :grinning:
Jsem fakt zvědavá.... :slight_smile:
30. pro 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak máme cernuchu?Buď se sem nedostala, nebo si ji nechali v porodnici :slight_smile: :slight_smile: ?
30. pro 2011 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Vid? Taky tu stále nakukuju, jestli je něco nového....
Ale asi připravuje Silvestra.... :slight_smile: :wink:
30. pro 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že by napsala...
30. pro 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme zítra jestli se objevi.když ne tak je určitě v porodce.
30. pro 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my jsme stále 2 v 1:slight_smile: v nemocnici jsem se toho moc nedozvěděla, doktorka se mnou ani nemluvila, poslala mi kartičku přes sestru a prej mám dojet v to úterý, takže z toho moc moudrá nejsem. každopádně dnes se pokusím to trochu popohnat, jestli to má být brzo, tak se to třeba povede. mám v plánu pouklízet, celý den kmitat a taky večer vana, tak uvidím. byla bych moc ráda, kdyby se to povedlo na nový rok nebo 2. :slight_smile:
31. pro 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andraa Veliká gratulace,miminko je nádherný
Přeju všem do Nového roku vše nejnejnej,ať se nám splní všechna přání a máme krásná zdrává miminka.
JInak už 2 dny chumelí jak blázen a já nic nedělám,¨slíbili jsme tatínkovi,že počkáme až dorazí:grinning:
Sem zvědavá na cernuchu:grinning:
31. pro 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, s Cernuchou už je to podezřelý! A to chtěla vydržet do roku 2012 kvůli mateřské, ne? Myslím, že můžeme tipovat, jestli má holčičku nebo kluka :grinning:
31. pro 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Všem Vám přeju klidného Silvestra,všechno nej nej v Novém roce a ať strávíte poslední den v roce doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
31. pro 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak vam musim sdelit tu nejkrasnejsi novinku :slight_smile: Na poradnu uz ani nedoslo,vcera ve 4.46 se nam narodil nadherny chlapecek Kubicek. Vazil 3170g a meril 49cm :grinning: je dokonalej,uzasnej a my stastni :slight_smile: Porod byl super,v 1.30 me vzbudilo mokre pyzamo,zacly slabe kontrakce,ve 2.30 prijezd do porodnice na 4cm otevrena,monitor,priprava,stale fajn kontrakce,no a pak na porodni box uz na 7cm,Koucky rupnul sekundarni vak blan a za 20 minut byl Kubulka na svete :slight_smile: Co vic si prat......Moc na vas na vsechny myslim a preju vam do noveho roku hlavne zdrava a krasna miminka a pohodu a at mate tak fajn porod jako ja. manzel mi prinesl dens ipad,tak jsem vam to mohla napsat takhle zacerstva :grinning:
31. pro 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@cernucha Jéééé tak to je fakt překvápko tak na konec roku, ten si dal načas, hlavně že to máš za sebou!!!!Přeju moc zdravíčka a síly oběma!!!!
31. pro 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Zase jedna, které se dá závidět! Moc gratuluju! Kdybys rodila v termínu, tak máš nějakého supermacka, takhle má pěknou váhu. Kéž bych to měla taky tak rychlé. Tak ať se daří!
Já jsem dnes poslala sms manželovi na Moravu, že už se nám ten kluk narodil, ale to bylo jen tak...
31. pro 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha
já jsem si to myslela :slight_smile: .strašně mooooc ti gratuluji ke klucikovi .váhu jste měli krásnou.
31. pro 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky gratuluji ke klučíkům :slight_smile: , trochu závidím, já jsem pořád ještě celá, nějak se mu nechce :frowning2:
31. pro 2011 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha tak veliká gratulace. sice to nevyšlo na toho prvního, ale i tak je to super, že :slight_smile: moc moc ti to přeju.
1. led 2012 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,moc dekuju za gratulace,je to parada. Zatim jde vse skvele,dostavame pochvaly. Kuba hezky bumbaa je doslova zlatej. Ja se krasne hojim,nic neboli a malej uz ma ufiknuty pupicek.
1. led 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tý jo, to je parádní novoroční zprávička :slight_smile:. Posíláme velké gratulace ke Kubíčkovi a Tobě můžem jen závidět, že to máš za sebou a že to bylo tak napohodu :slight_smile:. Myslím, že jsi psala že minule jsi rodila taky 38tt, že jo...tak to vyšlo podruhé :wink:. No a máte páreček, tak to je fajn :slight_smile:.
1. led 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha
Jůůů, tak už máte miminko na světě.... Moc moc gratulujeme a Vašek pozdravuje a posílá velikou gratulaci!
Porod co je hodný k závidění, ale přeju ti to.
Užívejte si toho čerstvýho broučka a at jde vše tak hladce s kojením a nočním vstáváním jako šel hladce porod.
:slight_smile:
1. led 2012 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarka11
Ty jsi ještě cela? TO ani ten Silvestr nezabral? :(
Neboj, bude to brzy, třeba už rodíš a my to nevíme. :wink:
1. led 2012 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha taky moc gratulujeme,hlavne at Vam Kubik dela jen samou radost a pekne roste :slight_smile:
1. led 2012 v 11:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tobi1 jojo,Emma 37+1,Kubicek 37+0,mam to telo nejak naprogramovane :grinning:
1. led 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Nerodím, i když dnes ráno už jsem to nevydržela a volala do porodnice, jak to s těma mýma stahama je, tak mi řekli, ať přijedu, že natočí raději monitor a doktor na mě mrkne, tak jsme jeli. Na monitoru obr kopce ale co 12 minut, otevřená na 2cm, tak jsme jeli zas domů. Podle dr. to na dnešek moc nevypadalo a mně se v nemocnici zůstávat nechtělo.
1. led 2012 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Mooc gratuluji to je nádhera, jak se nám to rozjíždí :slight_smile:
1. led 2012 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarka11
NO tě pic. Abys pak byla schopná vůbec porodit. Určo jsi nevyspalá. Tak snad se v noci alespon trochu prospíš.
Moc držím palce.....
Já bych taky v nemocnici nezůstala. Třeba to přijde vnoci.. :slight_smile:
:wink:
1. led 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno,já jdu za chvíli na monitor a do poradny ale nic od toho nečekám protože je mi snad čím dál tím lépe :slight_smile:.Lucka šla dnes do školky ale myslím že dlouho tam chodit nebude,pořád pokašlává :frowning2:.Už aby začalo mrznout tohle počasí je hrůza :angry:.
@cernucha Tak co Kubíček?Ty už za chvíli půjdeš domů :slight_smile:ico?Jsi na nadstrandartu?
@gingermm Jak to vypadá s tebou?
@sarka11 To je děs to čekání ale už za chvíli to budeš mít taky za sebou.Kdy máš kontrolu?
2. led 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek