• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@evina_plus_jedna velká gratulace :grinning: :grinning: :sunglasses: Tak se prostě jenom oplodnilo trošku později :wink: Hlavně že je vše OK. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. kvě 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna gratulace :wink: kdy máš další kontrolu?
19. kvě 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna Gratuluji ti k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Já už chci taky, ale k dr. jdu až příští pátek, tak doufám, že tam bude!
Jinak jsem se trochu už zklidnila. Raději už netestuji. Příznaky zatím skoro žádné. Pracovní nasazení je trochu slabší, přeci jenom jsem myšlenkami jinde, spaní mizerné a podrážděnost veliká. Ale jsem ráda, že mám práci, kterou se odreaguji a aspoň trochu zabavím. Ňák ty dny moc neutíkají, ale to tady asi ani nemusím říkat, že :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
19. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikmi díky holky! další kontrola je až za měsíc, mezitím si mám dojít někam odebrat krev a příště k paní doktorce naklusat s načůranou zkumavkou (a já myslela že to čůrání do kelímku už skončilo :grinning:) a taky už se mám předběžně objednat na screening, který má být v 11tt
19. kvě 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@wanda1 díky! určitě tam bude, je fakt zbytečné se stresovat, držím moc pěsti! je to nádherný pocit.
19. kvě 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna to věřím, budu doufat a snažit se neplašit (vždy když otevřu lednici doufám, že mi to zvedne žaludek, ale zatím nic, no nejsem magor.... :grinning: ).
19. kvě 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna já mám štěstí, že jsem na fertimedu, tam si víceméně všechno dělají sami :wink: ale čurat jsem jim tam nemusela :-P

ale byl to super pocit, když pan doktor říkal sestřičce, že "uděláme těhotenské odběry" :slight_smile:
19. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna haha čůrat teď budeš každou poradnu až do porodu :grinning: :grinning: :grinning: To teprve začalo :wink:
19. kvě 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wanda1 neblázni, někomu není špatně celý těhu a je vše OK :sunglasses: :sunglasses:
19. kvě 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje mamka byla těhotná 9x a nikdy ji nic nebylo....ani zvracení, ale chutě, ani pořádnej porod prej nezažila :grinning: prej vždy dvakrát zatlačila a bylo to :grinning: segra když rodila, tak si to náramně zas užila... 17hodin bolestí... předtím šest měsíců zvracení :grinning:

proč se čurá každou poradnu?
19. kvě 2011 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny budoucí maminky a ráda bych se přidala. Sice stoprocentně nevím, jestli jsem těhotná, ale čtyři pozitivní testy asi mluví za vše :slight_smile: Miminko jsme plánovali až po svatbě, ale vzhledem k tomu, že kolem nás přibývá párů které mají s otěhotněním problém, rozhodli jsme se nechat tomu volný průběh...a opravdu by mě nenapadlo, že "to" může vyjít hned :grinning: Pořád se zdráhám tomu věřit, nemám žádné příznaky, snad jenom píchání v podbříšku jako při MS a nechuť k jídlu. K doktorce jdu až 30.5. tak jsem zvědavá a samozřejmě nedočkavá
19. kvě 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
TO SE NĚKDO MÁ :grinning: :grinning: :grinning:
A zas o jednoho adepta na ledňáčka víc.... :sweat_smile:
19. kvě 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi sledují, jestli nemáš v moči bílkovinu hlavně :wink:
19. kvě 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 tak to jsem nevěděla :grinning: mno já můžu čurat kdykoli a ted je to ještě horší...připadá mi,že přijdu ze záchodu, sednu si na pohovku a můžu jít znovu :-/ a to je teprve začátek :-/
19. kvě 2011 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi jj, počkej až budeš chodit několikrát za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 bezva :grinning: už se těším...to abych spala na wc :slight_smile:
19. kvě 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majka12 nojóó, zkušené maminy už všechno ví, to není fér :grinning: ale je super, že se od vás spoustu věcí dozvíme :wink:
19. kvě 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna já děcko nemám a radila jsem segře s jedním i druhým děckem co a jak ....včetně příkrmů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. kvě 2011 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@javla no jo, ale já jsem ještě nepodepsala smlouvu, mám nastoupit v září, takže to už asi budu muset přiznat - ale mám ještě starou práci, tak nejspíš zůstanu tam a na novou práci se budu doufám těšit po mateřské. Nevím, zase abych nastoupila a pak řekla, že jsem těthotná, můžou mě vyhodit ve zkušebce bez udání důvodu... tak prostě nevím, no... zůstanu asi tam kde jsem, nemám tam problém, jen jsem chtěla změnu

Mně taky nic není, ale mám strach, aby bylo vše ok. Ale teď bude ten strach asi pořád, před každou kontrolou (i když já jsem ještě na žádné nebyla), před testy, .... Sice mám na testu //, ale pokud to nebudu mít potvrzený od doktorky, tak tomu neuvěřím :grinning:

Holky, už jste dostaly průkazku? Nebo kdy se dostává? Jo a co vám teda dělali na první prohlídce? Nikdo mi ještě na to neodpověděl.. :cry:
19. kvě 2011 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evikmi tak teď už to musí klapnout, když to máš tak nastudovaný a na jiných dětech odzkoušený :grinning: moc ti to přeju. četla jsem tvůj příběh a musím říct, že smekám, já si něco takového ani nedokážu představit.
19. kvě 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aktakatka průkazku dostanu až za měsíc, ale už jsem ji viděla připravenou :grinning: tak jsem se úplně potěšila :slight_smile: Na první prohlídce mi dělala akorát ultrazvuk, koukla, že je tam gestační váček a v něm mrňavoučké miminko. To bylo vše, řekla mi hlavní zásady, nekouřit - nepít - nefetovat, a za týden znovu - to už bylo vidět i srdíčko.
19. kvě 2011 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evina_plus_jedna děkuju, není to nic až tak těžkýho..... sice těch proplakaných nocí - a dnů - a depresí a všeho.... stejně se zas otřepeš a jdeš dál... život jde dál, ty musíš taky ... sice to je těžký jako prase, ale je to tak

@aktakatka mi udělal jen ultrazvuk, nabrali krev a mazala jsem :wink:
19. kvě 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak to mě asi taky teda čeká v pondělí, ale to čekání je nekonečný... :grinning:

@evikmi taky jsem si přečetla, co vás to stálo za úsilí, ale teda koukám, že šéf asi dobrej chlap :wink:

@andrea2006 vítáme dalšího "ledňáčka" :wink:
19. kvě 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka jojo, šefík byl v poho..... pomohl, poradil.....

čekání je fakt hrozný :slight_smile: já už jen přitahuju příští pátek :wink: manža konečně asi pojede se mnou :wink: doufám
19. kvě 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se po odmlce hlásím - včera kontrola byla dost šoková - takže místo fotky pro manžel jsem vyfasovala papír do nemocnice s podezřením na mimoděložní těhotenství :frowning2: ale dneska na UZ nebyla bublina ve vejcovodu, ale v děloze, tak mě čeká min.týden kempování v nemocnici a budem doufat, že to bude OK...
19. kvě 2011 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ivetm jejda, tak držíme pěstičky, ať to dobře dopadne. Jistě je to na dobré cestě, takže odpočívat a na nic zlého nemyslet :wink:
19. kvě 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetm držím pěsti!!!!!
19. kvě 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivetm určitě to dobře dopadne a ty si jen chvilku poležíš a pak budeš hezky těhulit v klidu doma :dizzy_face: :dizzy_face: Držím palečky :wink: :wink:

Mě se asi dostavily nevolnosti. :rolling_eyes: Večer už několikátý den a už jsem to párkrát neustála a dneska krutě i ráno. :pensive: :pensive: :pensive:
20. kvě 2011 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aktakatka mě dělala jenom vyšetření+utz. Tam už bylo těhu hezky vidět, takže kontrola mimča za 3 týdny a to bude taky jenom utz. :wink: Jenže každý doktor si to dělá trošku jinak, tak uvidíš. :slight_smile:
20. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 No mě už snad nevolnosti ustoupily, za to včera to vzala malá asi za mě, blila celý odpo i večer,.. no chutárna, měla jsem chut se přidat fakt :zipper_mouth: Jediny co mě zůstalo mě pořád bolej prsa, to mi říkal doktor že když je ti špatně nebo tě bolej prsa tak že je to dobře, že to většinou znamená že se dítě dobře vyvíjí...
20. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek