• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@effka84 Já jsem si přečetla že v té porodnici kam jdu nechávají i klidně 10dnů.To mi přijde docela dlouho.Hodně holek tu psalo že už pak mělo i zkaženou pl.vodu.Já mám termín dle UTZ 18.1.a podle MS 23.1.A řídí se prý podle termínu MS když není rozdíl větší než týden.Já jsem zvědavá co mi řeknou v pondělí.Už 2měsíce mám CS4 a v pondělí mě slíbil že se koukne jestli to postoupilo.
Secatoxin neznám.To si máš užívat sama doma?Zkus to vyhledat tady na koníkovi :slight_smile: .
@cernucha Závidím ti hodné miminko :grinning: .Já po Lucince budu mít asi také hodné miminko.protože jak ona skoro do roka pořád řvala nemůžu ani popsat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
prdíky jsem si s ní užila jak s 3klukama a blinkala taky dost.Ale nikdy mi na to nikdo nic rozumného neporadil.Tak jsem zvědavá co řeknou tobě :confused: .
13. led 2012 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Mě se dnešní datum líbí ale asi to nedám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
13. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 máme uplně stejný termím,taky mám podle MS 23,ale podle UTZ 19.1. no jsem taky zvědavá v pondělí jdu do nemocnice,už bych to i chtěla mít za sebou :slight_smile: pač mě začíná nějak trápit pravá noho,bolí mě tak moc v zádech,že na ni nemůžu ani stoupnout a navím mám někdy pocit,jakobych ji měla o pár cenťáků kratší,je to fakt horor.Bez pomocí ji ani nezvdnu,tak nevím co se zase děje :frowning2: ale bolí to bolí :confounded:
13. led 2012 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifilonka Asi ti mimčo utlačuje nějaký nervík.Mě zase strašně bolí ta styd.kostička.Ale tak že nemůžu dát nohy od sebe,tak jsem zvědavá jak budu rodit.S nohama u sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ????
už bych to taky brala všemi deseti :slight_smile: Ale četla jsem o tom hezký článek.Jako že neradi vyvolávají porod atd.zkusím ho najít.Tam vysvětlují jak si to miminko řídí samo a tak je to dobře.
Tak musíme hod jen čekat :wink: :wink: .já se pozoruju jestli už mě něco bolí a pořád nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
13. led 2012 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
13. led 2012 v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gejbule1 no každopádně jim to v pondělí řeknu,díky za článeček..jsem zase o něco chytřejší :grinning: no o tom vyvolání je to fakt zvláštní.Třeba švagrová je taky těhotná,oficiální termín má až 6.2. a už 25.1. nasupuje na císař.Nemá žádné problémy nic(tuším,že chce porodit dřív než já) :slight_smile: ale že ji vemou tak brzo.je to fakt o nemocnici a hlavně o doktorech.Nějak moc se mi nelíbí,že mě vyšetřuje pokaždé jinej doktor,protože poprvé mi řekla,že malé má strašně velikou hlavičku a že váhový odhad je 3,5kg,což je docela dost,když mám ,,daleko,, do porodu,že to budou hlídat a příště to začnou kdyžtak řešit.Další týden,tam byla jiná,ta mě ani nedělala UTZ jen prohlédla,vše je o.k. nazdar.Když jsem ji říkala,že minule se jim to nezdálo,tak zopakovala že vše je o.k. tak já nevím.měl by to dělat pokaždé stejný doktor,si myslím
13. led 2012 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@cernucha Moje dítě bylo tzv. blicí, blil ještě v období příkrmů, takže šavličky na koberci byly i mrkvičkové. Doktor to neřešil, prostě ta záklopka se pak sama dodělala. Jsou nějaké kapičky na to, které se přidávají do mléka, ale přidej to do mateřského, že... Plácala jsem ho po zádičkách na odkrknutí taky. Bublinky v břiše se prý slijí do jedné a pak to vyjde ven. Ale s novorozencem mi to taky moc nešlo, to až později. Všichni si mysleli, že se přepíjí, a proto ublinkává, já nevím, protože jak to poznat? Jedna mamina mimino kojila, vždycky odtrhla od prsu, zvážila, pak příp. dokojila, když nevypil potřebné mililitříky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@gejbule1 To jsem ráda, že jsem neměla uječené dítě sama, bohužel mu to vydrželo až dodnes a občas předvede svůj jedák okolí, dědečkovi apod. :confounded:
@irenka V tomhle počasí do porodnice nejedu. :wink:
@ifilonka Koukám, že se u tebe doktoři taky shodnou...
13. led 2012 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulkaavetrelec jojo je to fakt děs....
13. led 2012 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěknou sobotu holky,koukám jestli nemáme nějaké nové miminko :slight_smile: :slight_smile: .
U mě nic nového :unamused: pořád je mi fajn :wink: .
14. led 2012 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoooj holky,

také koukám, zda něco nového.
Mám pocit, že tu budu sama až do konce ledna.... :slight_smile:

Dneska je krásně, tak jsme doma bez taťky, jel na stavbu. Maty byl v noci bez horečky, tak nevím zda s ním odpoledne nevyrazím na malou zdravotní procházku.
Užijte si víkendík.
14. led 2012 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,tak já jsem dneska plnila polštář těma kuličkama,no hrůza.Bordel po celém pokoji :slight_smile: tak jsme museli jít ven,ale tam zase foukala,takže určitě super pohled na nás :grinning: pak jsem vysávala a nějak to začlo...tak uvidíme,vůbec bych se nebránila,kdybych dneska jela.Ideální stav :slight_smile:
14. led 2012 ve 13:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifilonka jak ti je?
14. led 2012 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak koukám, že žádné novinky, žádný porod, ty naše mrňata si tedy dávají na čas :slight_smile:) už od včera pociťuji větší tlak na spodek, v noci se začaly projevovat náznaky menstruačních bolestí, ale jinak nic nového. To jsem zvědavá, co mi v pondělí na kontrole řeknou. Taky asi půjdu na nějakou procházku, užijte si hezký víkend.
14. led 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifilonka
moc ti držím palce!!!! DRŽ SE! :wink:
14. led 2012 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já taky nic, dneska nějaký výtok s malým množstvím hlenu, bez krve. Jinak je mi docela dobře. Ale mám ještě čas. Zatím jsem 37+3.
Příští týden se ještě musím dostavit na úřad práce, ale nejdřív v úterý, sociálka mi musí poslat papíry, taky jsem si objednala zboží přes internet, tak by se mi ještě ten příští týden hodil.
@ifilonka Hodně štěstí a dobrý průběh!
14. led 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže planý poplach,asi po půl hodince to odeznělo :unamused: no ještě třeba v noci,ale myslím,že to asik taky neklapne.Sakryš těm mrňatům se v těch břulinách fakt líbí :slight_smile: no takže rodit se asi nebude :angry: a já už bych tak chovala :slight_smile: Jinak všem moc děkuji za podporu a vy ještě nikdo nic??
14. led 2012 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,píšu z mobilu jen rychlovku.
Tak už víme kolik váží naše štěstíčko.Ma 3450g a 49cm .narodil se 14.1. Ve 21.50 a jmenuje se Adam :slight_smile: .
15. led 2012 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gejbule1 Jů, tak posíláme gratulace :slight_smile:. Včera to na nic nevypadalo a ráno takový pěkný změny....Váš Adam toho našeho teda pěkně předběhl :grinning:.
My jsme si včera "rande" v kině moc užili, film skvělý a nad Danielem Craigem jsem dost slintala, ale jinak nic jiného ten kravál nevyprovokoval.......
15. led 2012 v 07:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Gratuluju strašně moc!! Jsem zvědavá jak to šlo, až budeš mít chvilku napiš.
U nás nic nového, jen nám odjel táta lyžiovat do rakous, tak uvidíme jestli se provokace vyplatí :slight_smile:
15. led 2012 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1
Jůůů, moc moc gratuluju!
Přeju hodně hodně zdravíčka!!
Ráno nic a večer už chováš miminko, to je krása.
Takhle by to mohlo jít u všech.
15. led 2012 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gejbule1 Moc gratulujeme :slight_smile: super,to byla ale rychlovka,tak doufám,že se ted odstartovala další etapa rození mimísků :D tak a´t prďolka pěkně roste a dělá jen samou radost.To je super a závidím :slight_smile:
15. led 2012 ve 13:54  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka jo kéž by to začlo i u nás všech :slight_smile:
15. led 2012 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifilonka
Já bych ještě tak týden chtěla vydržet jako kinder surprise...
Ty nic? OD té doby je ti dobře a k ničemu se nechystá?Já myslím, že do týdne taky porodíš. :slight_smile:
:wink:
15. led 2012 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1
jako první moc gratuluju a tomu tedy říkám fofr :slight_smile:) já měla od včerejších 20:00 pravidelné kontrakce asi do 02:00 do rána. Stále jsem čekala až se bolest začne stupňovat, praskne voda nebo nějaký další náznak porodu a ono nic. Jen jsem za těch pár hodin byla asi 4x na velké, tak že se ten porod asi opravdu blíží a tělo se čistí. Asi do 04:00 jsem se jen mlela v posteli a jelikož kontrakce začaly ustupovat, nakonec jsem únavou i usnula. Od rána se mi v břiše jen malá mele a kontrakce žádné. Každopádně jsem dneska už jako na trní, protože to může opravdu přijít každou chvílí. Když budou opět kontrakce pravidelné, tak jedeme, jsou to strašné nervy to čekání. Raději ať mě pošlou zpět domů.
15. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka nene nic.to mi říkala i moje kámoška (porodní asistentka) že do týdne porodím,tak doufám,že jo.Brala bych to klidně i dnes,než přítel odjede do práce :grinning: no uvidíme.Ty máš termín kdy?
15. led 2012 v 15:39  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lencaz
Držím ti palce. Jojo čekání je nejhorší. Máš výhodu, že si můžeš přes den dát šlofíka... :wink:

@ifilonka
Já nejse PA ale myslím si, že když už to takhle se hlásí, tak to nebude dlouho trvat. A termín už bys na to taky měla.
Já mám termín až na konci ledna. Tak si ještě počkám a asi si tu pak budu povídat sama, všechny mi mezitím porodíte... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2012 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka to ne,budeme tady určitě dal kontrolovat a otravovat :slight_smile:
15. led 2012 ve 23:19  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Neboj, mne zatím kromě křeče do nohy žádné jiné předporodní "radosti" taky nenavštěvují. Občas mne teda píchne maličko v břiše, ale to jen, abych měla o čem přemýšlet.
@gejbule1 Zase jedna úspěšná. Moc gratuluju. Napiš nám pak o porodu, jestli se ti bude chtít.
16. led 2012 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky.jdu se podivat co je tu noveho a jestli tu je nove miminko.zatim nic.my jsme jeste v porodnici.zatim nepribirame tak uvidime kdy nas pusti.jinak jsme v pohode.
U me porod zacal uplne nevinne v sobotu navecer.zacalo mi dost bolestive tvrdnout bricho.v 19h uz to bylo skoro pravidelne.sla jsem si dat ve 2Oh sprchu a kdyz jsem vylezla takmi praskla voda.ve 20.30 jsme jeli do porod.ve21 jsme prijeli a ve 21.5oh se naruodil.ani pripravu jsem nestihla.takze moc dlouho doma necekejte.
Zase nakouknu.
16. led 2012 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Jůůů, Adámek! Moooc gratuluju! To byla teda rychlovka!
16. led 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek