• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@gingermm moc gratulujeme a prejeme prdochovi i mamince hlavne zdravicko. :slight_smile:
17. led 2012 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec i ja jsem porad bohuzel cela
17. led 2012 ve 20:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Tak je nás celkem 8 nerozdělených. Lykanka, irenka, ifonka, bohunka, tatramelka, lenkaz, ty a já.
Já myslím, že čekám kluka, ale tady teď půjdou holky, tak třeba se přidáme :wink: U nás v porodnici je kamarádka ukecala, aby ještě den počkali a nevyvolávali. Snad přenášet nebudu.
17. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka no my taky holcicku Elisku :slight_smile:
17. led 2012 ve 20:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jak to tak vypadá, tak prní byli kluci a ted se bude čekat na ty holčičky.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irenka to jo a uz by to mohlo zacit :D
17. led 2012 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, je mi nějak divně. Bud jsem se přežrala brambor nebo nevím.. A možná je to tím rozčílením s usínáním u Matýska.
Jak vy? Já půjdu asi dneska brzo spát.
17. led 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifilonka
Já prosím až v sobotu.... chci si ještě upéct buchty a ušít ten kapsář... :grinning:
A taky chci toho vodnáře... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Si ale vymýšlím co :sweat_smile:
17. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci taky až v sobotu. Bude pěkné datum. :sweat_smile:
17. led 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
Tak my si s Andulkou zamlouváme sobotu jo holky!!!! Tak kdo nás trumfne? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já beru klidně hned zítranač čekat :grinning: jiank jsem zvědavá jestli fakt začne ta etapa holek :wink:
17. led 2012 ve 22:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifilonka
NO jo, tobě není ani divu...
Já jsem taky zvědavá kdo bude další a co se narodí těm, co mají mimčo jako překvápko. :wink: :wink: :wink:
17. led 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak mám za sebou klidnou noc, spala jsem jako miminko :slight_smile:. Sobotu bych taky brala, to má děda 85 let a nebo chce být malej vodnář jako tatínek, babička a švára...chce se holt přidat do klubu :grinning:
18. led 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarka11
@andulkaavetrelec holky díky za rady,ale stejně mám pocit,že sem uplně blbá a mám čtvrt mozku :grinning: :grinning: .Jak mám častějc přikládat,když spí.Spí jak špalek,třeba 9,00 je to tři ho´Dky od začátku kojení,už teď musím budit,aby byl fit a nespal u toho.minim 3/4 hodky bude u prsu plus nějaký řev a odpočinek,bude 10,00,pak dokrm i když můžu ho zkusit znovu přiložit, plus přebal bude 10,30,pak usne a další buzení bude kolem 11,30.Takhle nás to učili v porodce.Nějak nevím,kdy častějc přiložit.Už takhle spí mezi kojením kolem 1,5h
18. led 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Určitě se přidá do klubu.
Proč tě berou jako prvorodičku, to kvůli tomu císaři?
Tak třeba se to rozjede. Tys měla klidnou noc, zato já!!! Večer mi bylo docela špatně a tvrdlo břicho.
'Tak jsem začala histericky balit tašku pro sebe i pro Matýska.... :slight_smile:
Dneska jedu do porodnice, tak uvidíme co mi tam řeknou. :slight_smile:
18. led 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlie31 Koukám, že děláš, co můžeš, tak to musí stačit. Vydrž, musí se to fakt naučit. A taky všechno nejde dělat stoprocentně, tak se tím nenervuj. Dokrmování je nejlepší dělat po prstu: dáš mu prst do pusy, a když začne sát, tak mu stříkačkou dáváš, když to budeš dělat s lahví, může ti to kazit kojení. Je to náročné, vím, tak přeju hodně sil.

Holky, já dostala předevčírem ráno křeč do nohy a včera večer jsem myslela, že pojedu na porodní sál na vozíku. Nohy mne bolí a podlamují se. Když si lehnu, ozve se žáha nebo nepohodlí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžu se k vám přidat? Termín jsme sice měli 29.12., ale nakonec se Julinka narodila 5.1.. Museli ji trochu popohnat. Porod byl rychlovka, v 7h. nástup k indukci a v 10:27 byla na světě. Ani pán doktor nestihl dorazit! :o)
18. led 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka JJ, myslím, že tak vlastně berou každého kdo nerodil spontánně, navíc já jsem rodila 25tt že jo....Ať to v porodce dopadne dobře!
18. led 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
Já mám křeče v nohách normálně, tak to moc dobře znám. Mě díky nemocným zádům nohy občas vypadávají. Prostě najednou přestanou fungovat. Tak mám co dělat abych se neskácela k zemi. :slight_smile:

@tobi1
Já jsem si to myslela. A ty zatím nic?

Holky, mě dneska nějak přešel humor. Od včerejška je mi na zvracení, šílená únava. Bolesti přes záda.
Dneska na monitoru nic, a Dr. říkala že zatím taky nerodím. Tak jsem v klidu. Ale jak se v tomhle stavu starat o 22 měsíční dítě to už mi nikdo neřekne :sweat_smile:
Já se cítím jak příšerná obluda, nemotorná, neohrabaná, protivná.... a Maty to ode mě asi chytá. Je to protivka. Tak se držím co to dá, ale je to docela záhul.
Jak jste na tom vy?
18. led 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broskvicka21
Tak to byla fakt rychlovka, na to, že to bylo vyvollávaný... To máš kliku :wink: :wink:
18. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jo to byla. První porod jsem měla taky vyvolávaný a malý se narodil v 17:23. Tohle byl fofr, tak 15min. před tím než se narodila jsme netušili, že už to bude. chtěla jsem zpět na balon, ale to už jsme jaksi nestihli! :o)
18. led 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@broskvicka21
Ty jo, to je super co? :slight_smile:
18. led 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhé době jsem sem nakoukla a koukám co už tady je miminek. Gratuluju k miminkům a přeju hlavně zdravíčko a ať vám miminka dělají jen samou radost a těhulkám přeju bezproblémový porod.

My už to máme taky za sebou, 30.12. se nám narodil Kubík.
18. led 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Sotva chodím. Asi budu jezdit autem. Školku máme cca 600 metrů daleko,ale přes den můžu odpočívat. Jenže dnes jsem ležela a myslím, že je to snad ještě horší. Opravdu se celá podlamuju. Přibrala jsem 12 kg, ale už toho má tělo asi dost. Zítra ještě musím na úřad práce, dorazí mi nějaké objednávky přes internet a do školky Davida odvezu autem. Manželovi jsem už řekla, že příští týden ho bude už vodit on.
No nevím, jestli se to bude všechno zhoršovat, tak mi myslím ani ten porod nebude tak vadit...
Nemáš někoho na hlídání? Tvoje nervy chápu...
18. led 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
To je fakt, občas je lepší neodpočívat.
BOhužel u nás babičky nefungujou a ségra chodí do práce a má 5 letou holčičku, tak stíhá z práce školku jen tak tak. Všechny mám docela daleko a kamarádky jsou bud v práci nebo mají svoje prcky. :pensive:
No co no, ono to přejde. Spíš si tu už člověk potřebuje postěžovat a číst, že všude je něco a pak se tomu hlasitě zasmát.
:wink:
Já už se za volant nevejdu. Přibrala jsem 17 kilo a nevím vůbec kde to mám.... jen v tom břiše, tak ta zátěž na záda je fakt pekelná.
Určo manžela zaúkoluj.... :slight_smile:
18. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sissi6
Dodatečně gratuluji ke Kubíkovi. :slight_smile:
18. led 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak tak koukám, tak jsem přibrala nejvíc, mám už 18 kg nahoře :slight_smile: Taky mi vadí odpočívat resp. ležet, spíš raději něco dělám, včera jsem dokonce v rámci provokace porodu jela s prckem na kopec na lyže, ale jen jako doprovod :slight_smile:

Jinak hlásím čertsvou informaci z Brna, volala jsem dnes pro domluvené první návštěvy do Bohunické porodky a byla jsem odsunuta jinam na Obilní trh, protože prej mají do konce týdne plno i na kotroly,. Tak se mám na co těšit, prej praskají ve všech :frowning2:
18. led 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Tak nám nezbývá než doufat, že máme do porodu už jen málo dní. I když nevím, jestli to potom bude lepší :grinning: :confounded:
18. led 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, když to tak čtu, tak si asi na druhé mimčo radši pár let počkám! Musí to být fakt záhul být těhu a starat se o malé dítě. Takže věkový rozdíl nejlépe tak 10 let, co? :grinning: :grinning: :grinning:
Já nechci provokovat, ale mám pocit, že mi to těhotenství nějak odeznívá :slight_smile: ...břicho mi rostlo tak před 14.dny. Teď už nic, takže jsem si na něj zvykla a nepřekáží mi. Nic mě nebolí. Spím hodně!!! A to, co mě trápilo celé těhu (zácpa, žáha, únava...), to úplně zmizelo. Tak nevím...že by klid před bouří? Nevím. Ani se nešetřím, tak doufám, že je vše oukej :wink: Takže myslím, že do příští středy, kdy je naplánovaný císař, vydržím s miminkem v břiše:slight_smile:
18. led 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bohu_nka ja jeden den mam pocit,že mam v břuchu tak dva mimísky a pak zase,jako bych břicho vůbec neměla :slight_smile: jinak jsem si říkala to samé,že si dalšího prcka pořídíme až tak za 10 let :grinning: jo a to ticho před bouří to beru.mohlo by to už začít,už mě nebaví ty každodenní telefony typu:,,ještě nerodíš?a kdy už to bude?,, asi už mi z toho brzo hrábne :confounded:
18. led 2012 ve 22:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek