• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@ifilonka Jojo, ty smsky fakt pomáhají :grinning: My máme naplánovaného císaře, takže lidem píšu, že to bude za týden. Že se jim ozvu.
18. led 2012 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@ifilonka Jo souhlas, taky už mě to otravuje, mýmu chlapovi dokonce dneska volal kamarád a gratuloval k dceři, dost trapas, že slyšel, že už se narodila :frowning2: Nejraději už bych chodila kanálama, pořád mě zastavujou lidi venku a ptají se dokola, kdy, co a jak se bude jmenovat.... a to ještě zdaleka nepřenášim.
Ale už ty máš za pár neboj!
18. led 2012 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka to je aspon řešení - císař :wink:
18. led 2012 ve 23:30  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lykanka jo a u nas se nejvíce ozývají ti,co chtěji chlastat zadarmo.to by jste nevěřili,jak lidi s kterýma se vůbec nebavíme se najednou tak starají jak mi je a kdy to bude.samozřejmě se nezapomenou zeptat,kde to bude přítel zapijet i když všichni ví,že je přítel skoro 100% abstinent :grinning: jsem mu říkala at koupí bečku kofoly,že s toho jim aaude taky blbě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2012 ve 23:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobré ráno,
tak koukám, že je to všude stejné...já když zvednu mobil, tak jako první řeknu "nerodím" stejné se chce každý zeptat jen na todle....přijde mě, že Ti lidi jsou více zvědaví na mimi než my....anebo se fakt těší na tu zapíječku ...
Jinak já se cítím taky fajn...nejlíp z celého těhu, a to včetně spaní, už ani žáha nepálí, kdyby malej nekopal a to teda docela bolí, tak jsem taky úplně v poho.
19. led 2012 v 07:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka My budeme mít vzdálenost mezi dětmi 4,5 roku, to už docela ujde, ale jestli to chceš mít v klídku, příp. že ti jako starší dítě bude to mladší hlídat a vyzvedávat ze školky, tak těch 10 let je ideální :grinning: Jinak já se někdy taky cítím dobře, že ani nevím, že jsem těhotná a pak buch, únava a vynechávající nohy. Jinak je to asi tím poklesem břicha, že ta žáha a spol. už tolik netrápí.
Mně se nikdo neptá. Zatím. Spíš si všichni myslí, že je ještě čas. Hlavně manžel by chtěl ještě několik (!) víkendů bez miminka... Já ale v noci plaším a čekám to každou chvílí...
@lykanka Tak to je fakt docela trapas s tou gratulací. Měli jste říct, že se ho mimino tak leklo, až zalezlo zase zpátky do břicha.
@ifilonka Bečka kofoly, taky dobrý. U nás se moc zapíjet nebude, taky nejsme extra pijani a kdo by hlídal Davida...
19. led 2012 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak my budem mít necelé tři roky, což už docela jde....ale zase se obávám, že Viki bude šílená pečovatelka a já budu trnout strachy, aby prckovi něco " v dobrém úmyslu" neudělala....Mám spoustu kámošek, které mají mezi dětma 14 měsíců a to byl teprve záhul...to bych asi nedala, to už raději dvojčata, všechno jedním vrzem.
To u nás to bude mít manža se zapíjením dost náročné, už se všichni taky těší, doma už máme zásobu whisky a že se manža docela teda plácnul přes kapsu.....u nás s hlídáním naštěstí problém není, tchýně šla letos do důchodu, tak toho docela využíváme :wink:.
19. led 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, termín mám 26/1 a 3/2, ale tak si nějak myslím, že to bude leden, i když se nic nechystá. Čtu Vás pravidelně a jednou za čas něčím přispěji. Dnes jsem byla na konrole a vše Ok, jen v noci jse měla dost silné bolesti v oblasti kříží, ale co mě udivilo, že to bylo jen na jedné straně. Bolelo to pekelně, i jsem se z toho opotila, ale samo to ustalo, asi po 5 minutách, nevím. Stalo se Vám to taky, že jen na jedné straně?
19. led 2012 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@tobi1 @andulkaavetrelec To si taky myslím, že je lepší mít dvojčata než třeba rok po sobě. Takové děti mají úplně jiné potřeby a nechápou toho malého sourozenečka. Ty 3 roky jsou dobrý - mám synovečka, kterému byly 3 minulý týden. Dost často ho hlídám a je to pohoda. On chápe, že ho nemůžu nosit a člověk se s ním domluví a taky mi hladí bříško...už to nějak chápe. My jsme se segrou o 4 roky a mamka si to chválí.

Na zapíjení jsem taky zvědavá - přítel už to plánuje, protože pokud mimčo nevyleze dřív, tak máme datum císaře. Takže už si zjišťuje, kdo-kdy-kde... První dítě se zapíjí asi víc :grinning: Aby to vůbec přežil! Není taky moc zvyklý popíjet... Docela se o něj budu bát :grinning:
19. led 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@rozum Tak to ti neporadím, to se mi nestalo.... já spím jako špalek. Dneska jsem si zrovna říkala, jak budu zvládat tu noční péči o miminko, že spím hodně a tvrdě celé těhu.
19. led 2012 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka no já to tady čtu, že spíš, jak dudek, to závidím, já chodím, tak každé 3 hod na wc a to když se ještě rozpiju těsně před spánkem, tak i dvě hoďky. To neva, i tak děkuji, já jen jestli nemáte někdo taky takové zkušenosti, jsem klidná, že jsem byla u dr. a ta řekla vše ok. Asi poslíčci, i kdž v jiné formě. No asi budu něco extra :wink: Taky když musím vstávat, tak bych spala...
Jinak mě taky neustále někdo kontroluje, a už mě to rozčiluje. Každý ať mu dám vědět, až půjdu do porodnice...ale nevidím důvod proč. Zbytečně by se "trápili", že někde bojuji. to myslím mamku a segru. A ostatní přátelé, taky vypisují a to mám relativně čas.
A to zapíjení, taky mě to sere, že někdo se chce jen zadarmo ožrat a nažrat. Ale, tak to nebude v mé režiji, ale už teď mám na některé alergii.
19. led 2012 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@rozum Tak to jsme na tom stejně, já mám druhý termín porodu taky na konci ledna, proto sem chodím, i když v průkazce mám 2.2. Vlezla jsem několikrát do únorovek, jenže tam je jich jak much a nějak chtěly založit soukromou skupinu, tak tam už nechodím, protože bych si připadala jako narušitel.
Třeba ti tam mimino něco utlačuje. Já jsem v minulém těhotenství šla na pohotovost s pícháním v pravém boku. Asi mimino přiskříplo střeva nebo co, nic se nezjistilo. Mně zase teď po jídle chytla bolest do břicha, asi jsem to špatně smíchala, ale pak jsem chvilku zapochybovala, jestli to už není ONO. Vidíš, jsem druhorodička a prd poznám.
19. led 2012 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem už nechtěla nikam chodit, protože se mě každý ptal, jak to, že ještě nerodím? Do telefonu jsem taky hlásila, že nerodím. a když jsem porodila a volala mamce, vůbec se nedivila, že volám a na nic se neptala. a tak ji říkám, teď se mě nezeptáš, jestli nerodím???
Holky co vás to čeká, držte se a ať to čekání na mimíska už moc netrvá a pak rychlý a bezproblémová porod!
19. led 2012 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulkaavetrelec já tam chodím čučet a číst, občas taky přispěji. Nám by se klidně 3/2 líbilo, já jsem 2/2 a manža je 4/2. Taky jsem si říkala, že by to mohl být skříplý nerv, ale bylo to jak hodně silné bolesti při MS. Mě totiž vždy bolelo v kříži, nikdy né břicho, tak jsem usoudila podle toho, že by to mohli být ti "poslové", což by mě nevadilo.
No a když to nepozna druho, což teprve vyplašena prvo :sunglasses: . Nějak to dopadne...
Ale máš pravdu v únorovkách teď založily soukromou skupinu na Fb...
19. led 2012 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. tak predne gratuluji k novym pindiskum, doslova a do pismene :slight_smile: To je chlapu. My jsme tedy nevedeli co cekame, ale ja to od zacatku tusila, prozivala jsem zcela odlisne tehotenstvi nez s Emmickou a tak nejak jsem mela vnitrni pocit.....ke konci tehu jsem dokonce kupovala klucici obleceni, proste to tam nekde bylo a potvrdilo se to :slight_smile:
Jinak na podporu kojeni je opravdu nejlepsi prikladat co nejvice. Cim vetsi poptavka, tim vetsi nabidka. Hodne pij, 3 litry denne a taky mi kamaradka gynekolozka doporucovala lecithin, ze je super, tak jsem ho brala pri prvnim kojeni. Do jake miry pomohl, to neposoudim, protoze, ac jsem prcek, 60 kilo, jsem mlikarna obstojna a deti pribiraji krasne. Kuba ted mel po tydnu v poradne o 300 g vic a Emmca pribirala potom treba i kilo mesicne, coz si myslim, ze Kuba bude taky, kdyz tak na nej koukam. ma uz druhou bradicku, paradni tvaricky a tak vubec je uz takovy pekny :slight_smile: Jinak spinkani ujde, pokud netrapi prdy a ty nas trapi porad. Ale na dnesek treba papal ve 20.30,1.30 a pak 5.30. To se tedy ale uz vzbudil a bylo velike tlaceni a trapeni, takze spinkal se mnou, rannimu spinkani taky moc nedal, ale o to vic to dohnal pak a ted si to dava v kocarku. Prdiky jsou silene, ja se pomalu bojim napit vody, aby to maleho nenadmulo. Ale co, snad to tak v tech 3 mesicich prejde.......hmmm, proc takhle klidne a racionalne nemluvim ve 3hodiny rano se vzteklym ditetem v naruci..... :grinning:
No, vsem 2v1 preji klidne posledni dny a ja se zase stavim. Papa
19. led 2012 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,tak nás včera pustili domů :slight_smile: :slight_smile: .
Adámek je strašně hodný a Lucinka pečlivá pečovatelka.někdy až moc :wink: .Snad mu to že je hodný vydrží.
Jinak všem novým miminkům strašně moc gratuluju :grinning: :grinning:
Těhulkám přeju ať mají brzy krásná miminka :grinning: :grinning: .
19. led 2012 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@gejbule1 Nechci kazit radost, ale skoro všichni novorozenci dělají dojem hodných dětí. Šetři síly na kojence...
@cernucha Koukám, že jsi samý vtip, tak to asi nebude občas legrace, že? :grinning:
Já dnes polehávám a užívám bezmiminkovství. Vše už mám připravené, jen zítra ještě dorazí nová autosedačka pro Davida, ale v sobotu už to může vypuknout. Chtěla bych.
19. led 2012 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulkaavetrelec Díky :grinning: Jsem ráda že jsi to napsala.Zdálo se mi to až divný,s Luckou jsem tenhle stav neznala :grinning: :grinning: .Takže se připravím na horší časy :grinning: :grinning:
@cernucha Teda to krásně spinkáte :confused: .mléka mám taky dost,že musím ještě odstříkávat-to je děs :angry: .My se budíme pravidelně po 2hodinách :unamused: .Jo a skoro všechno oblečení máme veliké :slight_smile: .
19. led 2012 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha @gejbule1 Když si to čtu, jak v pohodě vše zvládáte a kojíte a... tak jsem na sebe zvědavá:slight_smile: Ale moooc už se těším! A vám to přeju, ať vám ti kluci dělají pořád jen radost.

Já jsem dneska byla na posledním monitoru před nástupem do prodnice. Prý už tam jsou slaboučké kontrakce. Já je necítím, ale od té doby, co mi to doktorka řekla, tak se pozoruju:slight_smile: Prý by se nedivila,kdybychom se viděli dřív než ve středu...ale taky to prý nemusí nic znamenat. Prý je dobře, že děloha pracuje. Protože neradi dělají plánovaného císaře, když tělo ještě není připravené. Začínám být dost nevózní:slight_smile:
20. led 2012 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka
Nebooooj a nebud nervozní. Vše půjde hladce a zvládnete to. :wink: :wink: :wink: :wink:
20. led 2012 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka moc ti držím palce aby se to rozběhlo samo.
I všem ostatním.
Já myslela že mě po porodu přestanou bolet ty kostí a je to ještě horší.asi se zase rovná do normálu ale bolí to fest.
20. led 2012 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@bohu_nka Mohu te uklidnit, ze prvni dite jsem rozhodne tak v klidu nezvladala. Kdyz si vzpomenu jak jsem jeste v poledne jezdila jak splasena s kocarkem po zahrade v pyzamu s nevycistenymi zuby a uspavala jsem zoufale rvouci dite......Nevim, snad me to neceka, vim, ze s Emmus to zaclo tak po tech 3 tydnech, tak to ma Kuba dnes :grinning:
Preju ti, aby vse probihalo v klidu a tak jak to tve telo a mala chteji :slight_smile:
20. led 2012 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauki,
tak mám za sebou předoperační vyšetření a v ponděl vzhůru na císař....doporučili mě jen částečné umrtvení, prý je to lepší pro matku i dítě, ale já z toho teda moc odvařená nejsem.....
20. led 2012 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@tobi1 A z jakeho duvodu cisar? Ty jo, tak preji posledni klidny vikend, poradne se vyspi a uzij si to :grinning:
20. led 2012 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@irenka Peknej novej sestrih a Maty je celej Vasek, to je neuveritelny :grinning: No a brisko mas taky uz tedy pekne!!!
20. led 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Nas Kubicek :slight_smile:
20. led 2012 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@cernucha No krásné, opravdu povedené fotky, hlavně ta šklebivá. A Emmička je roztomilá, vypadá nadšeně.
Ještě Kubík blinká?
20. led 2012 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@andulkaavetrelec ale jo,kazdy den se nejak ublinkne,vic ci min,nejak uz to neresim. To ty prdy a tlaceni me trapi vic,protoze to Kubovi neda poradne spat alespon jednou za noc a jak tlaci to mi trha srdce. Plus ta skytavka....
20. led 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@cernucha To je krásnej prďolka!!!
20. led 2012 ve 20:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@tobi1 Tobě udělali předoperační vyšetření předem? To máš fajn! Já tam musím být v úterý v 8 ráno a císař až ve středu v po 10. Domů už mě nepustí! :unamused:
20. led 2012 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek