• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
20. led 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka JJ, v týdnu jsem byla u obvoďíka, ten mě udělal odběry a dneska jsem byla v nemocnici na ARU s výsledkama a domluvit se na anestezii....nástup mám do nemocnice v neděli ve čtyři a císař by měl být druhý den ráno...tak to se dá, ale i tak bych nejraději nastoupila až přímo v pondělí ráno......A jak půjdeš, dáš si celkovou nebo lokál?

@cernucha Z důvodu minulého císaře a že zatím nemám vůbec připravené porodní cesty....Jo a malej je fešák, hlavně když se šklebí :slight_smile:
20. led 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Pokud pojedu dřív, tak celkovou, ale pokud vydržím do té středy, tak epidurál. Protože tam přijede rodinný známý-výborný anesteziolog. Od něj si nechám píchnout do páteře:slight_smile: Takže doufám, že vydržíme :slight_smile: Oboje má svoje pro i proti.
20. led 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
Moc děkuju. Včera jsem byla asi naposledy na tréniku tak jsme se trochu fotili. :slight_smile:
A jinak koukám, že Kubík je fakt bombastické miminko. Je to prostě mimčo k sežrání a muchlování.
Já už se tááák těším na to naše.

Holky, kde máte fotečky miminek? Asi není časík fotit, nebo spíš stahovat do PC a dát sem co?:slight_smile:
A jak vám rostou?
Přeji vám, at nebojujete s kojením a večerním vstáváním. :slight_smile:
21. led 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
@bohu_nka
Holky, budu na vás moc moc myslet, at to máte brzy za sebou a hlavně pak at jste brzy fit. :slight_smile:
Ten uzlík v zavinovačce ať tu bolest zaslepí. :wink:
21. led 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 já jsem si nechala píchnout jen spinál do páteře a docela dobrý, příště bych do toho šla znova :slight_smile:
21. led 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 ,@bohu_nka Strašně moc Vám příští týden držím palce.Hlavně ať už máte miminka v náručí :slight_smile: .
Pořádně se holky na to vyspěte :wink:.
U mě se začíná maximálně ozývat únava a nevyspalost.V noci toho moc nenaspím a přes den si taky lehnout nemůžu a věnuji se Lucce.Už se těším na pondělí že půjde do školky a já si to dopoledne prospím :grinning: .
@cernucha Jak to zvládáš ty?Jak Kubíček spinká?Je hodný?Vydrží ti ležet v postýlce bez brečení?Adámek zatím skoro pořád spí ale budí se každé 2hodiny na jídlo.Je jako hodinky.Takže v noci spím necelé 2hod pak hodina vzhůru :frowning2: .Já bych asi usnula i za pochodu.
22. led 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki holky,
tak já si jdu pomalu zkontrolovat tašku do porodky a na čtvrtou vyrážíme...už začínám být trochu nervózní, navíc má Vikula celý víkend teploty, tak i z toho, jak to doma s manžou zmáknou.....Ale snad to bude všechno v pohodě a nejpozději v pátek mě propustí :slight_smile:.....už se těším :slight_smile:.
Tak se mějte, těhulky užívejte poslední "pohodové" dny a maminy miminka :slight_smile: .
22. led 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak hlásím, že 17.1.2012 v 19.05 se nám narodil Luděček s váhou 3700g a délkou 50cm. Je to náš miláček a dělá nám velikou radost.
22. led 2012 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@effka84 moc moc gratuluji k chlapeckovi,osmy frajer v rade :slight_smile:
22. led 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Ahoj,ja ani nevim jak to zvladam,ale zatim snad dobre,bez vetsich potizi. Jakub je docela i hodny chlapecek a ja to s nim asi neresim tolik co s Emmickou,ale jak uz jsem psala,ona zacla taky zlobakovat az tak po tech trech tydnech,takze uvidim co nas ceka....Na dnesek Kuba papal treba v 19.30,23.30,3.30 a pak 6.50,nadhera. Pak ale treba total zazdil ranni spani a delsi ma az ted v kocarku. Jenze on ma vazne velke potize s tlacenim a to mu proste neda poradne spinkat. Jinak v postylce jeste zatim sam nelezi,bud se chova, nebo spinka, nebo je v kocarku. Ale treba vcera si sam usnul v postylce,davala jsem ho tam,mel otevrena ocicka a usnul si. Musim na nej krapet jinak nez na Emmu,tu jsme strasne zkazili chovanim a ja uspavanim u prsa a tak a ona nikdy neumela usnout jak normalni deti a neumi to dodneska.
Jinak ja se necitim moc unavena,jsem vicemene v pohode. Pada to na me se soumrakem a to i takova jako depka. Jak se clovek asi boji noci a ja navic spim s Kubou v jeho pokojicku, v nasi loznici spi tata s Emmcou,takze si prijdu opustena :slight_smile:
A jeste jednu vec resim kolem dokola a to dokazu v navalu hormonu i obrecet,ze mam pocit,ze se tolik nemuzu venovat Emmce a strasne me to mrzi. Obrecela jsem i to,ze jsem ji jeden den nechala spat ve skolce a ze si ji na vikend vzali nasi. Je ted cela tatinkova. Ty to nemas?
22. led 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 preju moc stesti. Zitra uz budete vas uzlicek drzet v naruci :slight_smile:
22. led 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Když jsem to tak četla měla jsem pocit že naprosto popisuješ moje pocity.Mám naprosto to samé.
Adam se taky buď chová nebo spinká jen s malým rozdílem že ty máš 4hodiny a já jen 2hodiny od kojení do kojení.
Jinak naprosto stejný s Luckou.Jako miminko strašně zlobila,pořád brečela a já ji strašně rozmazlila.Usínala jen v náručí a nebo jsme skákaly na míči.Teď bych se tomu ráda vyvarovala ale nevím jestli to zvládnu.Adam zase vůbec nekrká.Takže ho musím třeba 30min držet a docela si to užívám ale kdy nastane ta doba a on toho bude zneužívat.
Lucku uspávám dodneška.už to není to klasické uspávání ale čteme pohádku a pak tam jsem s ní než usne.A někdy ji to dost trvá.
Já spím v ložnici s Adámkem a manžou a Lucka ve svém pokojíčku ale každou noc kolem 2h přijde ke mě a manža jde k ní do pokojíčku.Tam máme totiž jen jednu postel :frowning2: .Ale když tam měla jít spát tak jsem to taky obrečela jako že je vystrčená.
To že se ji nemůžu tolik věnovat taky cítím jako výčitky a párkrát jsem to obrečela.Taky je teď pořád s taťkou i když před tím byla na nejvíc na mě.
Tak jsem zvědavá jak budeme pokračovat :slight_smile: :slight_smile: .
A třeba to bude pořád takhle dobrý :slight_smile: :slight_smile: .Budeme si držet palce :grinning: :slight_smile:
22. led 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 Mooooc gratuluju :grinning: :grinning: :grinning: .Teda to je tady chlapečků :wink: .
@tobi1 Drž se za chvíli už budeš mít miláčka v náručí :slight_smile: .
22. led 2012 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 no takze s Emmickou dopodrobna stejne,musime si s ni lehnout do postele,cteme pohadky,popripade manzel vypravi o zviratkach a pak s ni musime byt nez usne, nekdy je to i hodinovy proces,pakarna silena. Jsem rada, ze spi aspon s manzelem v loznici a ja tam s nima vzdy spim prvni vecerni Kubickovo spani, to byva nejdelsi. Ale jeji komplet novy pokojicek lezi ladem...:(
Kuba taky jeste nekrka,oni to pry do mesice vubec delat nemusi, neumi to, ale je to blby,pac Kubik pak skyta a poblinkava se. Takze ja taky dvacet minut odchovavam. Je to nadhera,pokud se tedy nekrouti kvuli prdum a neplace. To se pak musi chodit a ruzne kolebat....
Noooo, Kubicek si to dava.....dospava to nepovedene rano a dopoledne. Je uz snad pres tri hodky v kocarku,nejedl pres ctyri hodiny. Jsem jak Dolly Buster :grinning:
Vcera jsem si Emmicku uspala,plakala pry po mne,kotatko moje. A dnes jsem vzala deti na prochajdu, mala jela hezky na kolobrnde, snazim se ji moji vytizenost Kubickem alespon nejak vynahrazovat...
22. led 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Jéé, já ti nestihla napsat hodně štěstíííííí! Teď už jsi v nemocnici...Tak pak dej vědět, jak se ten další chlapák narodil :grinning:

Mě čekají poslední dny doma jen s přítelem, je to fakt zvláštní pocit...právě vymýšlím, co budeme dělat...Pak už budeme skákat kolem holčičky....
22. led 2012 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 Taky moc gratuluju! Ať jste zdraví!
22. led 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jeste par fotek, jedna z porodnice a dve z dneska :slight_smile:
22. led 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky a me tak napada, jak se vlastne jmenujete? Pokud to tedy nechcete tajit :slight_smile: Ja jsem Martina
22. led 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@effka84 Gratuluji a přeju moc zdravíčka a štestíčka dalšímu klučíkovi :slight_smile:
@tobi1 Držím palečky moc, moc!
22. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha tak to to máme vlastně úplně stejné :slight_smile: .
My jsme ještě venku nebyli.Máme začít příští týden po chvilkách.Lucku jsem si nechala doma když nás pustili a zítra už půjde do školky.
Jinak já jsem taky Martina :grinning: :grinning:
Zkusím taky přiložit nějakou fotku.
22. led 2012 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@cernucha
@gejbule1 Holky, máte fakt krásný mrňousky! Koukám na ty vaše fotky a říkám si, jak bude vypadat to naše mimčo:slight_smile: A nemějte výčitky a splíny, že se nevěnujete holkám! Vždyť co si tady na diskuzi píšeme, tak mi přijde, že se staráte jenom o ně a děláte všechno jen pro rodinu. Teď tam přibyl další tvoreček, takže je to určitě ještě víc náročné, ale fakt to zvládáte skvěle. A holky nebudou mít žádné trauma!!!
23. led 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifilonka
@andulkaavetrelec Vy jste celý víkend nenapsaly! Že vy si klíďo píďo rodíte :grinning: :grinning: :grinning: Jasně, ifilonka má nárok, ale andulkaavetrelec mě normálně předběhla!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. led 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jooo a moje jméno je Bohunka. To je překvápko, co? :grinning:
23. led 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Šárka ahoj
Na ty prdíky dává sousedka Espumisan 5-10kapek.Je i pro kojence a zabírá okamžitě.Dává s při každém kojení.Akorát já to po....,protože sem mu je dávala jak mlíko a on chudák celý den střílel a řval jak ho to tlačilo na prdění a neměl co.A pak nespal celý den. :grinning: :grinning:

My s tím kojením pořád válčíme.Z porodky nám napsali plně kojenej a doktorka nám vynadala,že je plně na umělé,když tolik dokrmujem.Takže od středy přikládáme častějc z obou a bez příkrmu.Ráno dá i 80ml,ale z obou.pořád si myslím,že z jednoho se nenají,ale po4dnech mám konečně pocit plnosti.Takže to k něčemu asi bude.Uvidíme
23. led 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka děkuju ti jak jsi to pěkně napsala.a budeš mít taky krasny mimo.oni jsou všechny pěkný .
Za chvilku už taky uvidíš jak drobeček vypadá.
23. led 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlie31 my už taky začínáme bojovat s prdikama.takže to asi brzy vyzkoušíme.
Dnes jsme byli poprvé venku a nijak moc nadšený nebyl.
To je dobré že kojis je to nejpohodlnější.já bych chtěla kojit co nejdéle.
A jinak je mrňousek hodný?
23. led 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak já teda ani v nejmenším nerodím :( jen mi nešel internet...hrůza a děs...dneska jsem byla na kontrole,takže mazec.Neotvírám se nic a stahy už mám,což je teda hrůza.no ale každopádně jdu na kontrolu ještě v pátek a když ani do té doby nic,tak už se to začne řešit,co bude dál.Jenže zrovna dneska tam byl takový ,,skvělý,, pan doktor,který nevyvolává,ale posílá rovnou na císař a ten já fakt nechci.Nevím nevím,ale vidím to bledě...
23. led 2012 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka kéž bych rodila.už bych to tak brala,ale pořád nic a nic :frowning2:
23. led 2012 v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifilonka Ty brďo to teda koukám, že jdeš na kontrolu až tak pozdě po termínu :unamused: držím paelčky, ať už se to rozjede a vše dobře dopadne!
Já jdu na kontrolu ve středu a jelikož se taky vůbec nic dole neděje, tak prý už budou navrhovat řešení, abych nepřenášela, možná kvůli věku a předchozímu císaři.
23. led 2012 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek