• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@lykanka tak jestli už ji byla na císaři,tak tě nenechají přenášet...no je pravda že ten doktor co tam byl dneska je fakt idiot...no taky držím pěstičky at´vše dobře dopadne...
23. led 2012 v 19:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@charlie31 @gejbule1 my s prdíkama taky bojujeme. Už jsme měli i jednu super prořvanou noc a usli jsme až o půl 7 ráno. Nám paní dr. napsala Lefax, má stejné složení jak espumisan a pak jsem začala na doporučení dr. a taky spousty mamin dávat Bio Gaia, to jsou probiotické kapky. Lefax dávám před každým kojením a ty Bio se dávají jednou denně 5 kapek. A taky jsem i já začala brát laktobacily a snad se to všechno zlepší. Takže holky, nejste v tom sami. :wink:
23. led 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak malý celkem prdíky zvládá, tuktuktuk, ale má už týden opruzenou prcku, mažu to imazolem a už to bylo i lepší, ale dnes ráno ho rozbalím a zas celý slitý, děs. A taky mu včera vyrašil ekzém na pusině, přesně jak u Damiánka, ve třech týdnech, ale už jsem na to byla raději nachystaná s mastičkou, tak snad se ho brzo zbavíme.
23. led 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zpět z porodnice, narodila se nám krásná holčička 52cm, 3,56 kg 18.1., tzn. dva dny po termínu. První noc doma jsme docela probojovaly... zřejmě změna prostředí
24. led 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lencaz Gratulujeme :slight_smile: že by odstartovala konečně éra holek? :grinning:
24. led 2012 ve 13:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencaz Moooc gratuluju :slight_smile: .To je teda veliká slečna :grinning: Taková dlouhá žižalinka :wink: .Tak konečně holčička.
Myslím že jednou za čas budeme bojovat všichni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
@andraa A máš pocit že to zabírá??Když byla Lucka malá dávala jsem kde co ale měla jsem pocit že nic nefunguje.Zkrátka si to musela probrečet.
24. led 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencaz
Moc moc gratuluji!!!! :slight_smile:
:wink:
24. led 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Bublišek je hodný až moc :grinning: :grinning: Nejradši by pořád spal,na kojení musím budit.Neřve ani když ho oblíkám ,ani u doktorky.Jen při koupání,ale jinak fakt zlatíčko.

Jinak tyhle kapky fakt zabírají do hodiny.Akorát se nesmí dávat často.Asi to bude fakt síla. :grinning:
24. led 2012 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencaz gratuluji
@gejbule1 no nevím, jestli to zabírá, protože ty Bio Gaia trvá 2 týdny než zaberou, tak snad zaberou.
24. led 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je paráda, že už řešíme prdíky holky, @lencaz gratuluji k první holčičce ve fóru :slight_smile:
Já byla dnes na další kontrole a zítra hned po ránu mám nástup do porodky na preindukci, vůbec nevím co mě čeká, tak hledám info na netu. Nechtějí abych přenášela, tak snad tam neztvrdnu moc dlouho a malá bude o víkendu venku :frowning2:
25. led 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka je ty se máš,taky už bych chtěla aby to začali řešit.jdu na kontrolu v patek,tak snad.termín jsem měla v pondělí a od včerejška je mi po každým jídle na zvracení,tak doufám ze to není nic neobvyklého,mám tlaky v podbřišku,ale nechci jezdit do nemocnice zbytečně :( tak at ti vše dobře dopadne a o vikendu už chováš prďoška :slight_smile:
25. led 2012 v 15:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
já jsem také stále celá.

@lykanka
Neboj, budou ti dělat oxytocinový zátěžový test, stále tě honit po monitorech a pak zkusí vyvolávačku. jak na to tvoje tělo reaguje. :slight_smile:
Tak se drž, myslím na tebe! :slight_smile: :wink:
25. led 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my davame bio gaiu v kombinaci s lefaxem a neprijde mi,ze by to nejak vyrazne zabiralo. Ale rikam si,ze bez toho by to bylo treba mnohem horsi. My nemame jako proplakane noci, my je mame protlacene, tlaci i ze spani adela u toho silene zvuky,takze pakarna. Vcera jsem zacla davat misto lefaxu espumisan, deset kapek pred kazdym kojenim a neprijde mi to jako velka uleva....proste se to asi fakt musi protrpet a pockat na nejake ty tri mesice kdy to u vetsiny deti prejde. Navic nas Kubicek je otesanek, vcera poradna, pribral 640 g za deset dni, ma uz 4040 g, tak to se pry nemam divit, ze ma boleni kdyz takhle papa :grinning:
Jinak taky moc moc gratuluju k prvni narozene konikove krivochcalce :slight_smile: uz se moc tesim na dalsi.
25. led 2012 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 malej je nadhernej... :slight_smile: tak mame stejne stare holky, stejne stare kluky, stejne jmeno a bydlime obe na praze 4, vazne vtipna shoda :grinning:
25. led 2012 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha my taky máme lefax a Bio gaia a taky žádná sláva. Lefax dávám taky před každým kojením. Ptala jsem se jaký je rozdíl mezi espumisanem a lefaxem a prý žádný, tak nevím. My jdeme do poradny zítra, tak jsem zvědavá kolik malý přibral. Ale budu ráda, když budeme mít přes 3 kg. :slight_smile:
25. led 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zkuste Hylak nám hodně pomáhal na prdíky,je sice hnusnej ale účinej
26. led 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa taky mi pani doktorka rikala, ze ma vse stejne slozeni a kdyz se ji na to ptam, tak se vzdycky jen shovivave usmiva a rika at to zkusim, ale ze to stejne neprejde, zvlaste s tim jak Kuba papa a pribira. Ja nevim holky kde beru tak vyzivny mliko a tak zrave deti :grinning: Emma byla to same, jen v mensi, holcici podobe.
26. led 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fajn Dekuji za radu. Ten jsem na neco davala uz dceri, je strasne horkej, vid? Zkusime.
26. led 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je kyselej ale je to na upravení mikroflory v žaludku,akorát je myslím bohužel na předpis. A hlavně není návykovej
26. led 2012 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
koukám, že řešíte prdíčky. Já o těch kapkách Bio Gaia slyšela jen samou chválu. Ale odzkoušené to nemám.
Tak si někam musím poznamenat ty kapičky Hylak abych pak věděla co schánět.

A jak jinak se daří miminkům?
Stále myslím na holky co mají už po CS a jestli jsou s miminky v pořádku.
:slight_smile:

Kdo je tu ještě 2v1???? Snad nejsem sama? :grinning:
27. led 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha no já taky koukám co toho máme společného :wink: :wink:
my jsme dnes byli v pořádně.už máme 3,700g.to je 300g za týden a vyrostl od narození o 4cm.
Taky jsme dostali lefax ve sprey.
Já tu sedím a počítám casopisy co jsem dostala v porodnici.holky koupila jste si některá ten senzory
pohybu na plenku ?mě by se to docela líbilo ale přijde mi to docela nepohodlný a dost drahý.
27. led 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočeny,
chci Vás hlavně všechny pozdravit, dneska nás propustili z porodky, náš Áďa se narodil v pondělí něco před desátou hodinou s mírama 3660g a 53cm, takže i přes týdenní přenášení takové klasické miminko :slight_smile:. No a co se týče porodu, tak spinál nic moc, tendle zážitek už bych absolvovat asi nechtěla, jakoby Vás někdo zaživa kuchal ...... :grinning: . Doma zatím docela bojovka než se všichn sladíme, navíc mě ještě docela pobolívá břicho, takže mě všechno trvá dvakrát delší dobu. Snažíme se kojit, malej je zatím jak průtokáč, během každého kojení se parádně pokadí, takže vlastně jen kojím a přebaluju....ale to asi znáte :grinning:.
Gratuluju všem ostatním maminkám a jejich miminkám a koukám, že jsme tady docela přebornice...přenášeček je tady docela dost :grinning:.
Jinak já se jmenuju Eva :wink: .
Jó a tento leden je docela plodný....v Olmiku byl jeden den dokonce 14 porodu, to tam prý ještě nepamatují, takže porodka praskala ve švech :grinning: .
27. led 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tobi1 velikanska gratulace k Adamkovi.hlavně že už jste doma a všechno ostatní se časem zlepší.
Ať vám dělá jen radost :wink:
My se taky ještě zajíždíme.
27. led 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 gratulujeme moc k Adamkovi a přejeme hlavně spoustu zdravicka
Nám se dnes po dvoudenní vyvolavacce zakončené opět sekcí narodila Elizabetka, 3310g, 48cm :slight_smile:
27. led 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za gratulace :slight_smile:, jinak vypadám pořád jako těhotná...k tomu mám prsa jako Dolly a nohy oteklé jako konve... :unamused:.

@lykanka Taky posíláme gratulace a přejem taky zdravíčko a ať jste brzo doma :slight_smile:
27. led 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka Moc moc gratuluju k narození princezny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
@tobi1 jsem na tom úplně stejně.skoro jako by tam ještě jedno mimčo zapoměli :slight_smile: :slight_smile: .Prsa ani nemluvím,mohla bych kojit na vedlejšák :grinning: :grinning: .
27. led 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Gratulujuuuuu a at jste zdraví a krásně se sžíváte doma.
A bříško at te moc dlouho už nebolí. :slight_smile:

@lykanka
Jůůů dneska narozená a už píšeš po sekci na koníka... jsi borec.
Moc moc gratuluju a přeji též hodně zdravíčka vám oběma. :slight_smile:

Tak se nám tu rozjíždí porody... a už jsou to i holčičky.

Já se snad toho našeho překvápka nedočkám.
Jo a já se jmenuju Irena, to by jste asi nevěřily co? :slight_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. led 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkam moc gratuluju k narozeni miminek, je to parada :slight_smile:
Jinak prsa mam taky vystavni, asi tak dvojnasobne proti hlavicce Kubicka, ale s vahou je to dobry, pouhe kilco navic a uz mam dvoje nove dziny za odmenu a citim se skvele :slight_smile:
28. led 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já měla termín 25.1. podle utz a jsem pořád celá :(. Jsem dost nervozní doktorka mě řekla že budu mít větší mimi přez 4 kila :(. Jinak jdu do porodnice v sedm ráno v úterý asi mě daj vyvolávačku :( chjo už at to m ám za sebou, jinak ostatním co to mají za sebou a i těm co před sebou hodně zdraví a štěstí :dizzy_face:
28. led 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka Teďka mě napadlo.....Tobě povolili po sekci na Jipce noťas? :slight_smile:
@cernucha Tý jo....tak to jsi dobrá, jen kilo navíc....to já se na váhu bojím stoupnout, vážila jsem se těsně před porodem a nabrala jsem fakt 20 kilo...no mazec...takže do svých kalhot se asi nevejdu ještě pekelně dlouho... :unamused:
28. led 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek