Leden 2012

Ahojte, je tady už někdo hodně čerstvě v očekávání? Ať v tom nejsem sama :-o
majka12
20. kvě 2011
@svataterezicka já jsem na ně už čekala :-N U nás je syn taky nemocný od pondělí - zvracení a průjmy, prý střevní chřipka. Předevčírem už lepší a včera přes den taky a večer zase zvracel. :-S :-S Teď nevím jestli jsou to těhu nevolnosti nebo jsem to chytla od něj. :-N
babluska
20. kvě 2011
Ahojte, tak se taky přidávám, teda pokud vše dobře půjde tak mám termín dle poslední menstruace 21-22 . leden 2012
svataterezicka
20. kvě 2011
@majka12 No já doufám že to hlavně není nic jinýho než střevní chřipka (to taky říkala dětská že ted řádí)... protože jsem to ještě nikomu neřekla že jsem v tom, tak nemůžu ani nahlas panikařit :-N
majka12
20. kvě 2011
@svataterezicka já teda doufám, že i kdybych to od něj chytla, tak to snad v těhu nevadí když nejsou horečky =-) =-) =-)
amendee
20. kvě 2011
všichni už víte srdíčko a já furt nic nevím jdu na kontrolu až 1.června😞 jak já se bojím
svataterezicka
20. kvě 2011
@majka12 No já taky doufám že to nevadí ale není to nic příjemného, dneska jsem všechno vyprala a umyla.. radši se tomu vyhnout...
@amendee Aspon se máš na co těšit 😉 Příště už bude víc toho k vidění x-)
amendee
20. kvě 2011
já vím ale mám strach, ale už se moc těším🙂
majka12
20. kvě 2011
@amendee já jdu až 7. června, takže ještě týden po tobe |-|
amendee
20. kvě 2011
@majka12: to už nějak zvládneme a vydržíme tobě už je nějak špatně?
majka12
20. kvě 2011
@amendee asi týden mi bylo špatně večer po osmý hodině a 2x zvracela. Dneska zvracím už od rána, tak nevím jestli je to těhotenstvím nebo jsem chytla od syna střevní chřipku. :-N
amendee
20. kvě 2011
@majka12 ojoj to ti nezávidím mě se jen občas trošku motá hlava ale jinak mě nic není, mám rizikové těhu tak musím jen ležet😞 prej tam našel nějakou krevní sraženinu. nevíš jak moc to může být vážné?
majka12
20. kvě 2011
@amendee no to bych nepodceňovala mohla by nadělat velkou paseku, ale při klidovém režimu se dost často vstřebá časem. 😉
amendee
20. kvě 2011
@majka12 to doufám...já ten klidový režim budu dodržovat občas si jdu sednout ven nebo tak doma to je na hlavu :-| no do 1 to zvládnu pak už doufám vycházky.
svataterezicka
20. kvě 2011
No já jdu 6.6. na ultrazvuk tak doufám že se podívá i manžel, on z toho prvního (u dcery) byl taaaak dojatej :-N
Tak doufám že třeba se dozvíme už pohlaví, akorát furt váhám jestli si to nechat říct nebo ne,... a jestli to pak vykecat nebo ne 🙂
amendee
20. kvě 2011
@svataterezicka to můj přítel půjde tedka taky se mnou já když jsem viděla první obrázek tak jsem byla taky tááák dojatá🙂 tak jsem zvědavá...to ještě nebudete vědět v 8tt ne?
svataterezicka
20. kvě 2011
No tak za ty tri týdny už budu skoro 12tt a to si myslím že mi už minule řekl doktor pohlaví 😉
amendee
20. kvě 2011
@svataterezicka ahááá tak to máš super...přítel by si přál holčičku ale mě je to jedno hlavně když to bude zdravoučký🙂
evikmi
20. kvě 2011
holky, mám jeden osobní dotaz...... jak to ted máte se sexem? děláte - neděláte?
sasulla
20. kvě 2011
Ahojte holky, muzu se k Vam zatim potichoucku pridat? 🙂
majka12
20. kvě 2011
@evikmi jestli nemáte rizikový a je chuť, tak proč ne 😉 😉
@sasulla gratuluju, koukám že rovnou dvojčátka x-) x-) x-)
andrea2006
20. kvě 2011
jéé, nevím jestli se nemám nějak znepokojovat..většině z vás je špatně a já ani nevím, že jsem těhotná, nic mi není 🙂
evikmi
20. kvě 2011
no já právě nemůžu...chut je a velká :-N ale jakmile mi manža dá jen pusu, začnou mi křeče v břichu 😕 říkala jsem to i doktorovi,ale ten se jen usmál, tak nevím 😕
majka12
20. kvě 2011
@andrea2006 já bych se neznepokojovala 😉 Já během dne mám pocit, že zvracím díky té nemoci spíš |-|
@evikmi no tak to bych si radši chuť nechala zajít 😃 😃
evikmi
20. kvě 2011
@majka12 však právě.... ale já trpím jak zvíířeee 😃 😃 😃 už měsíc niiiiiic .... manža si mě dobírá, že jsem byla závislá a ted mám absťák 😃 ale on na tom není o moc lépe 😛
majka12
20. kvě 2011
@evikmi 😃 😃 😃 já žádný křeče nemám díky bohu 😃 😃
evikmi
20. kvě 2011
@majka12 to není od tebe pěkné...... nechceš být solidární?? 😃
majka12
20. kvě 2011
@evikmi ani moc ne 😃 😃 Solidárně mi je špatně to stačí ne?? 😃 😃
evikmi
20. kvě 2011
@majka12 to zas není mě...´tuk ´tuk 😉 jen se mi pomotává hlava.... a pořád spííím 😛
aktakatka
20. kvě 2011
Mně nic není, ani si nepřipadám, že bych mohla být - jen trochu únava a trochu mě píchá v břiše. Já to prostě ale pořád nemám potvrzené od doktorky. Volala jsem tam hned v pondělí, jak jsem našla na testu //, sestra chtěla, abych přišla hned druhý den dopoledne, ale já si nemůžu vzít volno tak narychlo, tak jsem to nechala na další týden (teď v pondělí) odpoledne. Ale holky, tak se mi týden už douho netáhl... a to je ještě víkend přede mnou 🙂

@evikmi sex asi normal... 🙂

@sasulla vítáme další ledňátko - teda asi ledňátka 😉
evikmi
20. kvě 2011
tak to jsem asi jediná, co má u TOHO problémy?! 😞

Začni psát odpověď...

Odešli