• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@svataterezicka já jsem na ně už čekala :sweat_smile: U nás je syn taky nemocný od pondělí - zvracení a průjmy, prý střevní chřipka. Předevčírem už lepší a včera přes den taky a večer zase zvracel. :confounded: :confounded: Teď nevím jestli jsou to těhu nevolnosti nebo jsem to chytla od něj. :sweat_smile:
20. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak se taky přidávám, teda pokud vše dobře půjde tak mám termín dle poslední menstruace 21-22 . leden 2012
20. kvě 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 No já doufám že to hlavně není nic jinýho než střevní chřipka (to taky říkala dětská že ted řádí)... protože jsem to ještě nikomu neřekla že jsem v tom, tak nemůžu ani nahlas panikařit :sweat_smile:
20. kvě 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka já teda doufám, že i kdybych to od něj chytla, tak to snad v těhu nevadí když nejsou horečky :confused: :confused: :confused:
20. kvě 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni už víte srdíčko a já furt nic nevím jdu na kontrolu až 1.června:( jak já se bojím
20. kvě 2011 v 10:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 No já taky doufám že to nevadí ale není to nic příjemného, dneska jsem všechno vyprala a umyla.. radši se tomu vyhnout...
@amendee Aspon se máš na co těšit :wink: Příště už bude víc toho k vidění :dizzy_face:
20. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím ale mám strach, ale už se moc těším:slight_smile:
20. kvě 2011 v 11:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee já jdu až 7. června, takže ještě týden po tobe :pensive:
20. kvě 2011 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12: to už nějak zvládneme a vydržíme tobě už je nějak špatně?
20. kvě 2011 v 11:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee asi týden mi bylo špatně večer po osmý hodině a 2x zvracela. Dneska zvracím už od rána, tak nevím jestli je to těhotenstvím nebo jsem chytla od syna střevní chřipku. :sweat_smile:
20. kvě 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 ojoj to ti nezávidím mě se jen občas trošku motá hlava ale jinak mě nic není, mám rizikové těhu tak musím jen ležet:( prej tam našel nějakou krevní sraženinu. nevíš jak moc to může být vážné?
20. kvě 2011 v 11:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amendee no to bych nepodceňovala mohla by nadělat velkou paseku, ale při klidovém režimu se dost často vstřebá časem. :wink:
20. kvě 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 to doufám...já ten klidový režim budu dodržovat občas si jdu sednout ven nebo tak doma to je na hlavu :unamused: no do 1 to zvládnu pak už doufám vycházky.
20. kvě 2011 v 11:44  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jdu 6.6. na ultrazvuk tak doufám že se podívá i manžel, on z toho prvního (u dcery) byl taaaak dojatej :sweat_smile:
Tak doufám že třeba se dozvíme už pohlaví, akorát furt váhám jestli si to nechat říct nebo ne,... a jestli to pak vykecat nebo ne :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka to můj přítel půjde tedka taky se mnou já když jsem viděla první obrázek tak jsem byla taky tááák dojatá:slight_smile: tak jsem zvědavá...to ještě nebudete vědět v 8tt ne?
20. kvě 2011 ve 13:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak za ty tri týdny už budu skoro 12tt a to si myslím že mi už minule řekl doktor pohlaví :wink:
20. kvě 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@svataterezicka ahááá tak to máš super...přítel by si přál holčičku ale mě je to jedno hlavně když to bude zdravoučký:slight_smile:
20. kvě 2011 ve 13:52  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mám jeden osobní dotaz...... jak to ted máte se sexem? děláte - neděláte?
20. kvě 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, muzu se k Vam zatim potichoucku pridat? :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi jestli nemáte rizikový a je chuť, tak proč ne :wink: :wink:
@sasulla gratuluju, koukám že rovnou dvojčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, nevím jestli se nemám nějak znepokojovat..většině z vás je špatně a já ani nevím, že jsem těhotná, nic mi není :slight_smile:
20. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě nemůžu...chut je a velká :sweat_smile: ale jakmile mi manža dá jen pusu, začnou mi křeče v břichu :-/ říkala jsem to i doktorovi,ale ten se jen usmál, tak nevím :-/
20. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andrea2006 já bych se neznepokojovala :wink: Já během dne mám pocit, že zvracím díky té nemoci spíš :pensive:
@evikmi no tak to bych si radši chuť nechala zajít :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 však právě.... ale já trpím jak zvíířeee :grinning: :grinning: :grinning: už měsíc niiiiiic .... manža si mě dobírá, že jsem byla závislá a ted mám absťák :grinning: ale on na tom není o moc lépe :-P
20. kvě 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi :grinning: :grinning: :grinning: já žádný křeče nemám díky bohu :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 to není od tebe pěkné...... nechceš být solidární?? :grinning:
20. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evikmi ani moc ne :grinning: :grinning: Solidárně mi je špatně to stačí ne?? :grinning: :grinning:
20. kvě 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majka12 to zas není mě...´tuk ´tuk :wink: jen se mi pomotává hlava.... a pořád spííím :-P
20. kvě 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nic není, ani si nepřipadám, že bych mohla být - jen trochu únava a trochu mě píchá v břiše. Já to prostě ale pořád nemám potvrzené od doktorky. Volala jsem tam hned v pondělí, jak jsem našla na testu //, sestra chtěla, abych přišla hned druhý den dopoledne, ale já si nemůžu vzít volno tak narychlo, tak jsem to nechala na další týden (teď v pondělí) odpoledne. Ale holky, tak se mi týden už douho netáhl... a to je ještě víkend přede mnou :slight_smile:

@evikmi sex asi normal... :slight_smile:

@sasulla vítáme další ledňátko - teda asi ledňátka :wink:
20. kvě 2011 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem asi jediná, co má u TOHO problémy?! :frowning2:
20. kvě 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek