• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@tobi1 ne, mám jeden z chytrejch telefonů htc a na něm připojení na net, psala jsem už z pooperačního :slight_smile: zítra už mám svou princeznu u sebe napořád, teď mi ji jen přivážejí na cuc...
28. led 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 ja mela nahore 11kilo a nastesti to slo dolu rychle,jsem prtava a kazde kilo je na me videt. A kdybych nejedla cokoladu po kilech, bylo by to s vahou urcite jeste lepsi.
Holky, Kuba mi dava zabrat s vecernim usinanim, proste zlobi. Vcera papal ve 20.40 a usnul pak az ve 23,sileny.....spal pak tedy do 5 rano a pak do 7.45, ale mazec....... Co s nim???????
29. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tak to jsi s tou váhou fakt dobrá :confused: :confused: :confused: :confused: .Já přibrala 15kg na 74kg a když jsem přišla z porodnice tak jsem se doma vážila a byla strašně zklamaná že mám 70kg.Myslela jsem že zhubnu víc :frowning2: :frowning2: .Co jsem doma tak jdu pomalinku s váhou dolů.Teď jsem na 67lg ale do svých 58kg mám teda ještě fakt daleko :frowning2: .
S tím spaním nevím co dělat.Už se nám to taky jednou stalo že ne a ne usnout.A to jsme o dost mladší takže s tím budeme mít taky nejspíš problém.S Luckou mi hodně pomáhalo houpání na gymn.míči.Ale Adámka bych to učit nechtěla,protože s Lucka nám pak jinak neusnula.
A co prdíci???Je to lepší??Já si jdu v pondělí pro Lafax ve sprey.
29. led 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauki,
já mám dneska za sebou pěkný kolotoč, ráno vytahovat svorky, pak pro rodný list, dále na pojišťovnu, potom byl u nás pediatr....no mazec.
No a než jsme se ráno všichni vypravili, tak to byla teda fakt akce.
Jinak náš Áďa je zatím jako takový malý průtokáč, co sní, to ještě během kojení vykadí. A jinak je věčně celý pročůraný, takže pořád převlíkáme...asi mu tam toho pinďu nějak blbě dávám nebo co, to s holkou takové trable nejsou :grinning:.
Já na váhu ještě raději neleze, až mě splasnou alespoň ty konvoidní nohy...ale na moc to taky nevidím, navíc dvacka je dvacka, navíc mě to nikdo moc nevěřil, že to bylo tolik, jsem docela vysoká 175 cm, tak to moc vidět ani nebylo.....
30. led 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 já mám taky docela honičku se někam vypravit na čas :unamused: .zatím mi to taky moc nejde :frowning2: .
A s tím pindikem taky docela válčíme.než mu vyměním plínku tak udělá takový vodotrysk že je vše mokré :grinning: :grinning: .
kor když jsme zvyklé na holčičky co čůrají pod sebe :slight_smile: :slight_smile: .
30. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mam dotaz.když jste začaly dávat Lefax taky jste měly pocit že se to zhoršilo?
Ještě ty bio kapky jsou až od měsíce dávaly jste je už dřív?
31. led 2012 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj maminky!
Tak se vám hlásíme doma z porodnice! 25.1. se nám v 10:30 narodila Nelinka (3595g a 51cm). Císař byl ve spinále a docela jsem si to užila, bylo dojemný:slight_smile: Byla tam skvělá parta doktorů a sestřiček...no celkově budu asi na pobyt v porodnici vzpomínat. Bylo to jako v hotelu. Bylo nás tám málo - jen 4 maminky, takže většina pokojů prázdných a všichni nás obletovali...
A nejlepší bylo, že moje švagrová měla rodit týden po mně a nakonec jí praskla voda, takže rodila 9 hodin přede mnou, má taky holčičku, taky císařem, protože obě holky byly koncem pánevním. Takže nás daly na stejný pokoj a byly jsme tam spolu:slight_smile: Dokonce o nás píšou v místních novinách (akorát je tam děsná fotka :grinning: Můžete kouknout:
http://ceskokrumlovsky.denik.cz/zpravy_region/sourozencum-se-narodily-dcerky-20120130.html
Nelinka je hodňoučká, nejhorší pro mě je kojení-je to fuška, ale už nám to začíná jít. Kojení je horší než porod:slight_smile: ale sestřičky nám pomáhaly a už to docela jde. Dneska vyrážíme k doktorce.
A gratuluju všem maminkám k miminkům:slight_smile: Je ještě někdo, kdo neporodil, nebo se neozval? Co andulkaavetrelec?
31. led 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Gratulace všem čerstvým miminkům a maminkám.

Závidím vám.My přibrali jen 100g za týden a to jsem kojila jak mi ta doktorka nařídila a stejně se mi ty prsa nalejou až po 4-6hodinách a jak ho teda mám kojit po 3h.jo a tuhle jsem zkusila odtříkat a podařilo se mi 5ml,to je směšný :cry: To se pak vrní a má poloprázdné bříško.No co nadělám.My tak nebyli kojený a jsme zdraví a fit.
Jinak kluci čůraj jinak -Četla jsem,že se maj nechat rozbalený při přebalování.Fakt je že když ho rozbalím a čekám,tak se vždy vyčůrá,občas i na mě.ale i tak mám někdy na přebalování i tři plíny.Navíc je cíta a nesnese v plíně jedinou kapičku. :grinning:
A já přibrala 35 a už mám půlku dole a jde to samo,takže super.i když kotníky mám taky pořád oteklé a džíny obleču někdy na jaře,ale mohlo by to být i horší :grinning:
31. led 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka
Moc moc gratuluju a přeji vám oběma hodně zdravíčka a štěstíčka! :slight_smile:
Na fotce vypadáš taková mlaďoučka a fit, jako bys vůbec nerodila. :slight_smile:
31. led 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,tak nás dneska taky propustili konečně z nemocnice máme nádhernou a nejhodnější Elišku s mírama 3720 a 52 cm :slight_smile: teda porod byl docela drsny,pač jsem nakonec jela na akutní císař,ale ted už je všechno zapomenuto a jen si užívám :grinning:
Jinak maminkám mooooc gratulujeme k narozeným miminkám :slight_smile:
31. led 2012 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. led 2012 ve 21:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauki,
takže gratulace Ifilonce k Elišce, je to pěkná kočena a hlavně ať je hodná co nejdýl :wink:.

@irenka Co Ty? Nejsi tady už vcelku sama?

@bohu_nka Téda, to je docela haluz s tou švagrovou, fakt docela raritka :slight_smile:.
Holky co kojíte, jak dáváte mimčům ty vitamíny Kanavit a Vigantol...lžičkou? Asi jo, že.....
31. led 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka, @ifilonka gratuluji k holčičkám
@charlie31 buď v klidu my jsme za 14 dní přibrali 300g, takže to zase na týden o moc víc jak vy není. A dr. říkala, že je to pěkné. Hlavně se nestresuj a koj pořád jak to děláš
@tobi1 já dávám Evi všechno lžičkou i kapky na prdíky. Koupila jsem si takovou tu pidi lžičenku a malý to zvládá.

Jinak vy máte všichni už tak velké miminka. Ten náš prcek je snad nejmenší ze všech. Máme teprve 3260 g. :frowning2:
31. led 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Ahojky, vypadá to tak. Ani si s vámi už nemám co říct.
Už se tu řeší jen kojení, krmení, spinkání a prdíčky. :( :unamused:
Až já budu tohle řešit tak vy už budete zase někde jinde.
:slight_smile:
1. únor 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifilonka
Krásná Eliška, moc gratuluju!!! :slight_smile:
1. únor 2012 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bohu_nka tak to je mazec,moje švagrová měla plánovaného císaře na 26.1. a mě to taky chytlo,takže jsme taky se švagrovou rodili ve stejný den,ona teda o 6 hodin dříve :D taky tam z nás měly sestřičky halo a dali nás na stejný pokoj,byl to docela mazec,pač návštěvy byly v dost hojném počtu.Jednou jsme napočítali 14 lidí a to neberu sebe a švagrovou :slight_smile: no jo když se daří tak se daří,navíc tchán je poprvé dědečkem a rovnou dvojnásobným :D
1. únor 2012 v 10:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka moc děkujeme :slight_smile:
1. únor 2012 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andraa děkujeme :slight_smile:
1. únor 2012 v 10:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky moc gratuluju k nově narozeným miminkum.
@irenka za chvíli už budeš taky mít miminko u sebe.a neboj prdiky budeme řešit ještě dlouho.
@ifilonka krasna holčička :wink:
@bohu_nka teda to jste se pěkně trefily :wink: .sluší ti to na fotce.
1. únor 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Jsi hodná, díky.
Já už se ted psychicky připravuju na kojení.
Prsa už mám nalitý a dost bolestivý bradavky.

Dneska jsem se rozhodla, že si uvařím vypuzovací koktejl a taky masáž bradavek.... tak uvidíme, co z toho zabere.. :wink:
1. únor 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Taky jsem Ti chtěla napsat, že se nemusíš bát....brzo nás doženeš :wink:. A kojení se neboj, já z toho měla taky docela strach, Viki jsem nekojila, ze začátku docela boj a hlavně divný pocit jestli jí to stačí a kolik vypije, ale už jsem si zvykla a i trochu bradavky, i když je fakt, že jak se přisaje, tak to docela zabolí, pak už pohoda.
Zítra jdem poprvé k dr. tak jsem zvědavá, kolik prcek nabral.....

@ifilonka Téda, to je je s Váma fakt síla...první Bohunka a teďka Ty, to jste raritky obě dvě :slight_smile: s těma švagrovýma...ale je to fajn, děti si budou spolu alespoň hrát.
1. únor 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tobi1
To já taky doufám, že už to nebude dlouho trvat....
Tak já jdu zase pít ty lektvary.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo jo, kojení, ještě ted si vzpomínám. Bojovala jsem s Matym statečně, prvních 14 dní jsem měla úplně rozkousané bradavky do krve, tak jsem zvědavá jak to bude tentokráte.

Jo a holky, nevím jak se přebalujou holčičiky, ale já Matyho vždy rozbalila a pomalu odkrývala plínku.... taky měl tendenci hned čůrat. :slight_smile:
1. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji moc statečným maminkám ke všem novým mimískům!!! Posílám fotečky naší princezny.
Zatím vše zvládáme, prdíky taky, jen mamku bolí záda, ale to se dalo čekat trpím na to, bříško mi vyrovnávalo páteř a teď je skoro pryč. Na váhu jsem ještě nestoupala, ale tělo mám zdeformovaný fuj, no co bych chtěla :slight_smile:
V noci Elizabetka hůř usíná po kojení, musíme i hodinku chlácholit, zkoušíme dudlík, ale neudrží ho v té mini pusině, ale jinak je to zlatíčko.
2. únor 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauki,
tak máme za sebou první návštuvu u doktora, malej si pěkně přibral, dneska má 10 dní a jsme na porodní váze, takže za týden přibral 200g :slight_smile:. Objednala jsem mu Rotarix a Vikulíně vakcínu proti neštovicím, tak mám docela prázdnou peněženku.....ale určitě to stojí za to.

@lykanka Princezna je moc krásná :slight_smile:, dudlík taky zkoušíme, ale zatím bez úspěchů...holt mají ty puseny ještě moc malé....
2. únor 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vsem cerstvym maminkam moc moc gratuluju, mate krasna miminecka. Oboum holkam co porodily zaroven se svagrovou obzvlast, je to neuveritelna shoda. Kuba ma zitra uz 5 tydnu, strasne to leti...

@gejbule1 Ahoj Marti, tak uz jsem dokonce uplne na sve vaze, ani deko navic. Covece Espumisan mi prijde nejak ucinnejsi nez ten lefax, ale doktorka rikala, ze ma vsechno stejne slozeni, tak nevim. Bio gaiu davam uplne od zacatku na doporuceni doktorky. Je neuveritelne jak je ta malicka lahvicka draha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak ja jsem ted takova chodici mrtvola, kdyz se to s...., tak na jednu hromadu. Obe deti maji rymu, Emma mela jeden den i teplotu. Nasi si ji hned stahli k sobe, ale stejne do druheho dne Kuba taky rymu a ja bych nad nim brecela, jak mu to v nosanku chrci. Odsavam, mam nejake michane kapicky s adrenalinem na vytirani nosanku, ale i tak.....Do toho je Kubas opravdu luxusne opruzelej a to vecerni usinani se nezlepsilo, desata to jisti a mam kojici maraton, chce treba 6x dokola ke koze, no co mam delat????? Kde delam holky chybu???? Uz nejak zacinam chapat ty reci jak je s klukama vse tezsi, jak jsou nachylnejsi a tak...ono to asi fakt neni jen klise.....

Andulkaavetrelec je nejak dlouho ticho, co???
2. únor 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám konečně taky pár foteček :slight_smile:.
2. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka Krásná holčička :slight_smile: :slight_smile: .
@tobi1 Taky mi doktor nabídl Rotarix ale ještě to rozmýšlíme.Určitě dám Prevenar.
Holky kdy jdete na kyčle.My jsme objednaní až 17.2 to už nám bude měsíc ale myslím že s Luckou jsem byla podstatně dřív asi ve 14dnech.
@cernucha teda tu váhu ti závidím.Já sice hubnu ale docela pomalu :frowning2: .I když teda musím přiznat že jím velké množství sladkého.Taky cvičení na břicho je pěkná dřina :angry: .
To že má Kubík rýmu je nepřijemný.Chudáček malej to je mi ho líto.No a já se zrovna na to v poradně ptala,že má Lucka zase rýmu a jestli to může malý dostat a bylo mi řečeno že by neměl,že má ode mne protilátky a ještě když se kojí tak je chráněný.Takže je to blbost co????
S tím usínáním to máme taky tak.Takové to usnutí jako na noc je až tak kolem 23h.A to jí tak po půl hodinách.Ale myslím že je spíš rozmrzelý jak nemůže usnout :unamused:.A ještě mi Adam jí pravidelně po 2hodinách i v noci.Takže o mém spaní se moc mluvit nedá.Tak si z toho nic nedělej máme tu dost podobné problémy :wink: :wink: :wink:.Já pevně věřím že se to po šestinedělí změní :wink: :wink:.
Jo a dnes jel manža do Ostravy a na mě byl večerní ritual i s uspáváním.No co ti budu povídat jsem z toho pěkně urvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Pro Bio Gaiu jsem poslala manžela.Tak ji koupil a když řekl že za ni platil 590Kč tak jsem teda koukala :confused: .
Dostala jsem babský tip na prdíky.Je to čaj z plodů kopru.Dá se vařit voda a pak do ní nasype rovná kávová lžička semínek.Vaří se to 5min.Už jsem to Adamovi dala druhý den a myslím že to pomáhá.Prdí jak starý chlap a ani se u toho nesvíjí :slight_smile: .
Tak dobrou noc a pevné nervíky.Budeme je ještě potřebovat :grinning: :grinning:
2. únor 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1 Pěkný dětičky :slight_smile: .
Koukám že se nám tu ty děti fakt povedly :wink: :wink: :wink:
2. únor 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy máte tak krásný dětičky....
To je radost pohledět na ty fotky.
člověk sice nespí a je hotovej, ale když pak vidí jak se to usmívá, tak je hned nějaká únava zapomenuta že?

Kapičky Bio Gaia se dají objednat přes internet a jsou o dost levnější.
Pak existují ještě nějaké probiotické kapičky. Ale nevím o nich nic.
A zkoušeli jste krémík PUPík? A nebo nahřívací polštářek s třešňových pecek? :slight_smile:
3. únor 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Marti a kde ta seminka sezenu prosim te?
3. únor 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek