• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@irenka Konečně je mezi námi, taková veliká slečna! Blahopřeju! Užij si poporodní nadšení a vzhůru na prdíky...
@gejbule1 Hele, mě nevyprudíš :slight_smile: . Já totiž minule Davida tahala na rukou a vím, že tentokrát ho zase budu tahat, tak si chci aspoň něčím pomoci...Miminka chtějí chovat hodně i bez babyvaku...
@ifilonka Jé, špatně pochopeno. Já jako myslela, že holčičky netrpí na koliky tolik, jakože máš větší šanci, že ji to přejde během toho třetího měsíce a že to třeba nebude mít takové grády (holčičky prý nepijí tak hltavě a nenapolykají tolik vzduchu, ale trávit mlíčko se taky musí naučit). Jarouš teda napolyká vzduchu hodně, je jako vysavač...
15. únor 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Gratulace veliké k malé kočeně, máte taky páreček, tak jste určitě mooooc spokojení :wink:. Nakonec i bez vyvolávání, jste šikuly :slight_smile:
15. únor 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju holky! :slight_smile:
15. únor 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Moc gratuluju ke krasne velike Anicce :slight_smile: Skvele si to zvladla. Ja o male vedela uz dri,ale mlcela jsem :slight_smile:
vcerejsi poradna: 5030g a 54cm, kluk jak buk a ja uz z vecneho chovani necitim zada a v leve ruce, na ktere ho nosim, mam uz krece.
Dnes gynda po sestinedeli a v pondeli kycle.
Jo a vcera mi volala segra, ze je tehotna :slight_smile: huraaaa. Bohuzel ale zije v Londyne.
16. únor 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka veliká gratulace je krasne princezně.
16. únor 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernuch dobře dopadni na kontrole.
Já jdu na gyndu příští týden a na kyčle zítra.
16. únor 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha jo to i me bolí záda,jako čert.právě jsem přemýšlela z čeho to tk může být.tak už to vím-chování :slight_smile:
16. únor 2012 v 16:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej dneska hodil dve takove savle, chudinka. Vzdy po skytani a je to asi vazne polohou, plus je stale hrozne zahlenenej, ach jo. Kdy my se z tech strasnejch sracek dostaneme.
16. únor 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha určitě je to polohou.ja malou nemůžu kojit v leže,pak taky zvrací,ale jsem zvědavá,jak to budu později dělat,protože už ted me z ni bolí ruky :wink:
17. únor 2012 v 07:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda kojim skoro jen v leže.
Mě zase včera přes den vůbec nespal a jen řval.čím jsou takové výkyvy
17. únor 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak mi opravdu hrabe, posilam prazdne prispevky......U nas krasna noc 22-4.15 a 5-7.15, ale od toho rana nespal az do 11.30 a nakombinovalo se boleni a pak uz asi i pretazeni a neschopnost usnout, takze rev a rev a moje nervy tohle fakt nedavaj, to je sileny. Kuba spi obecne pres den malo....ach jo
17. únor 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha ale buď ráda,že zase spí v noci,přes den to není tak ubíjející,jak v noci.Teda aspon pro mě :wink:
17. únor 2012 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 taky bych chtěla :frowning2: protože u toho v noci úplně usínám :slight_smile:
17. únor 2012 ve 12:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ifilonka mne to prijde hrozne v kazdou denni dobu, bohuzel nevydrzi jen tak lezet a koukat, to me trapi. Ze pokud nespi, tak se vlastne jen chova.
17. únor 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha jéééé, tak to je u nás úplně stejný!!! Když nespí, tak jí musíme chovat. Jinak křičí. Je to normální? Nebo jste to měli u prvního dítěte jinak? Zatím to jde, protože je lehoučká, ale co potom...Naučila jsem se snídat jednou rukou, uklízet jednou rukou.... :grinning: Dneska Nelča nespala celé dopoledne, takže jsem si čistila zuby v půl12! Půl dne trávím v županu, protože se nestíhám vysprchovat a převlíct. Jen chovám. Zkoušela jsem jí nechat, jestli nepřestane, ale má výdrž :grinning: Aby na mě sousedi neposlali sociálku :grinning:
17. únor 2012 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Taky gratuluju k Andulince:slight_smile:
17. únor 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u nás je to úplně stejně.vůbec nevydrží sám.takže když nespí a to je přes den málo tak se pořád chová
.no je to docela náročné a nic moc toho neudělám..

@bohu_nka měla jsem to u Lucky stejně jen jsem myslela že jsem to udelala já svým
přístupem.teď vidím že to bude stejný i když jsem se snažila aby nebylo.
Jen ty noci máme dobrý.vy jste ještě malinký taky se to zlepší uvidíš.
17. únor 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chce to pevné nervy ale někdy je to teda náročný.
A jak zvládate sexik?u nás teda bída .nějak nejsem schopna.
Jo kyčle máme zatím ok.v květnu jdeme na jádra.tak jsem rada.
17. únor 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak máme za sebou třítýdenní kontrolu (ve dvou týdnech jsme byli zachumlaní doma s průjmem...).
Jarouš váží 4,5kg. Dnes v noci se budil po dvou hodinách.

Jinak pravidelně vůbec nic nemůžu dělat od 8-12 dopoledne, aniž bych ho měla na rukou. Ale zavedla jsem, že dvouminutový pláč nevadí, dneska bych se totiž ani nevys..., o vaření oběda nemluvím, prostě si oběd budu dělat buď na duhou hodinu, nebo den předem...Odpoledne spí krásně, jen se probudí na kojení, ale jak říkám, ještě jsme novorozenec, takže se to ještě rozjede. Chystám se koupit si ty kapky biogaia...
17. únor 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec kapky mam, espumisan mam, nepiju uz skoro ani vodu, mame tresnovy polstarek, ja beru probiotika, oba pijeme fenyklovy caj.........stejne tlaci a dnes prorval den, silene.
@gejbule1 Se....co????? Jo sexik, tak to ani nevim co to je. Naposledy v rijnu, nekecam. Manzel pak uz s brichem odmital a doted jsem byla v sestinedeli. ted mam vse posvecene od doktora, ale zase neni prilezitost a ja jsem total KO.
Adam spi pres den taky malo? Jakub spi jak dvoulety dite, hruza. Ale odrazi se mu to na nalade, jen rve a rve, zabere na pet minut v naruci, vzbudi ho prd a rve a rve a takl dokola.
17. únor 2012 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha jo jo pres den mi spi strasne malo.tak hodinu dopoledne a psk treba 2odpoledne.dnes se treba vzbudil v 15h a od te doby nespal.usnul az ted.vzdycky usne na ruce a jak ho.polozim je vzhuru.asi maji ty nase deti stejnou nemoc :grinning: :grinning:
17. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Kuba dnes usnul az v 11.30, spal do 14.15 a pak uz vlastne spal jen na ruce po 10 minutach a v autosedacce 20 minut pri prevozu autem. No pakaaaarna.
17. únor 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak se doma pomalu zajíždíme. Nejhorší je večerní uspávání.
Nemám prostě kam s malou jít když má Maty spát. JO to je úděl garsonek.
Tak to je asi jediný co nás zatím trápí.
Ted mi malá usnula, kluky jsem vyslala na nákup a vařím a uklízím místo toho abych si lehla.
Břicho mě stále dost bolí, asi je to normál u druhýho.
A taky to šití,, kdby mi nepraskly ty dvě žíly tak by to asi bylo i lepší... . No ale to jsou jen drobnosti.
Malá už je za porodní váhou, papká jako ďas. :sweat_smile: Mlíka mám naštěstí taky dost, jen zapomínám dost pít při tom shonu tady.

Ty jo, vy už všichni pomalu končíte šestinedělí a já mám dnes týden od porodu... :sweat_smile:
18. únor 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tam dala jednu fotku svých dětí do fotoalb (název "David a Jarouš"), neb jsem nepřišla na to, jak se to dává sem.
19. únor 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec kluci jsou krasni, parada. Jarouska je cekkem kus na to,ze mu jsou tri tydny,vid?
U nas zadna zmena k lesimu,naopak mi prijde,ze prdy graduji a ze se spi na nic v noci i ve dne. pokud to bude mit progresivni raz,zanedlouho me asi odvezou do blazince.
19. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec máš pěkne dětičky :slight_smile:
u nás bych řekla hrůza.ten náš křikloun buď spí nebo řve.vůbec nevím proč.myslím že ho nic neboli.
Asi brzy zešílím :frowning2: .
19. únor 2012 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha @gejbule1 Díky, holky. Koukám, že jste jednou nohou u Chocholouška. My zatím docela v pohodě, řev se nekoná, pozoruju u vás, že to asi přijde v průběhu druhého měsíce... Fakt se netěším.
Máte zavinovačku? Já minule Davida do ní balila fakt napevno první čtyři měsíce a aspoň spánek měl pak docela dlouhý. Večerní řev to teda neodstranilo,ale zbytek dne ušel, i VŠ jsem při něm dostudovala. My byli bohužel ten řídký případ řvaní půlročního a blinkání desetiměsíčního. Jarouš blije jen malinko, to si užívám... Ale kroutí se někdy taky dost.
A držíte nějakou dietu kvůli kojení? Já minule jedla pak už skoro jen rýži a mrkev a maso, protože to jediné mi vyšlo, že by nemělo vadit. No a řval a řval... Přeju vám pevné nervy, oni vám ti miláčkové z toho vyrostou a budete mít úžasné a vtipné chlapečky, koukám na Davida a stojí to za to...
19. únor 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
Dětičky jsou úžasný. Krásně vychechtaný je Davídek...
A fotky sem se vládají: dole vedle Odešli příspěvek pod tímto rámečkem co píšeš zprávu je "Přidej fotky" :slight_smile:
20. únor 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Jé, díky, až budu mít nějakou další, tak ji sem dám...
20. únor 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek