• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@irenka klobouk dolů mamko :unamused: já kdybych neměla chlapa doma a babičku, tak se asi picnu
2. bře 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec mluvis mi primo z duse,akorat vcera jsem premyslela nad tim,co budu delat se vsema vecickama po detech, nechce se mi to jeste prodavat a zatim nastesti nemusim , segra jeste nema deti. No a ja nevim, ale typuju ze mi otrne, zapomenu na nocni trapeni, vsechno to rvani, srani a bliticko a zatouzim po tretim. Mam nejak pocit, ze me telo jeste neskoncilo s rozenim deti :grinning:
3. bře 2012 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zase mě tak moc nelitujte :wink: :wink: :wink: Chtěla jsem to a mám to.
Ale kdybych to věděla, že se nestihneme přestěhovat a nikdo nám nepomůže, tak bych ještě počkala rok.
Aby byl rozdíl mezi dětmi cca 3 roky a na 23 měsíců.
Ono to bude lepší,já v to věřím.

Jinak Ergo nosítko kupovat budu a ten vak už jsem okukovala na mimibazárku i tady, jen jich je spoustua nevím který vybrat.. :sweat_smile: . Dvojkočár mi manžel stále rozmlouvá.
Jenže jemu se to kecá co? Když není s dětma doma a nemusí s nimi cestovat.
Nechci být jen na zadku nebo chodit jen pár metrů od domu. nějaké výlety by to chtělo, bude jaro, tak at si Maty taky vyhraje venku. Navíc tu v okolí mám jen pár kamarádek a chceme vyrazit i na delší prochajdy.
3. bře 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo...tak já o třetím prckovi určitě uvažovat nebudu. Takže zachovalé věci už prodávám, ale i tak mě toho asi hodně zůstane. Nějaké kšefty už jsem měla, po hooooodně dlouhé době jsem dokonce posílala balík :grinning:.
Dopo jsme byli ve městě, tady v Pv je krásně slunečno, takže odpoledne zase někam vyrazíme.
3. bře 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cernucha
čoveče, ty uvažuješ jako já. Já když koukám na ANičku a to jsem na ní koukala takhle už v porodnici, tak mi přišlo hrozně líto, že je poseldní miminko co jsem porodila.
Tím, že byl porod kratší i když bolestivější a tak mám na něj docela dobrý vzpomínky.
Hlavně mi přijde strašně srandovní, jak jsem jim omdlívala na sále... :grinning: :grinning: :grinning:
A pak skučela, když mi šili 2 prasklé žíly....
No ale i tak mi přijde líto, že nevím zda za pár let nepůjdu do třetího.
Ale to se stejně ještě změní. Za půl roku budu z těch dvou asi šedivá! :slight_smile:
Ale taky záleží hodně na tom, zda mi to zdraví dovolí a už taky nejsem nejmladší že ? :sweat_smile:

S tím blinkáním to snad nebude tak zlé. Ani strašně hltá, musím jí regulovat kolik toho vypije. je schopná se přepít a pak blinká. Krmila by se nejdraději celé dvě hodiny a pak by 3 hodinky spinkala.
Tak nevím zda se to upraví samo , nebo to mám korigovat sama? Nějak v tom tápu....
3. bře 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka My tě nelitujeme, ale obdivujeme. Je nám jasné, žes do druhého šla plánovaně. S tím krmením: upraví se samo, jak bychom to mohly korigovat, aniž bychom za to nebyly odměněny řevem?...
@cernucha Já měla ten druhý porod takový pohodový, že by mi potřetí rodit nevadilo, ale bydlíme v malém bytě, tak bychom se museli nejdřív přestěhovat, což plánujeme, ale ne hned...Příští týden se jako správné Husákovo dítě dostanu do Kristových let, takže už bych kapitolu "matka" mohla nechat dobíhat a těšit se na kapitolu "babička"...
Dvě děti jsou ažaž, když se jim chcete věnovat, zabezpečit je apod. To je ten pohled racionální...
3. bře 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
to jsi hezky napsala...
A koukám, že ty letos také slavíš kristova léta....
My budeme příští týden slavit Matýskovi 2 roky, tak přemýšlím nad dortem.
:wink:
3. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a Vikina má koncem března 3, ve stejný den je i zápis do školky, tak doufám, že jí dají dárek a vezmou jí :grinning:.
Dort abych za chvíli řešila taky...k prvnímu roku měla berušku, vloni krtka....ale letos toho frčí docela hodně....že by Pet shop pák?... :grinning:
3. bře 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
@irenka ja mela krasne pohodove oba porody,takze o tom ze bych se bala to neni, dum mame veliky, o zajisteni deti taky zatim nemam starost, ale jsou tu jina proti.....treba ten zminovany vek, v kvetnu mi bude 32, no a pak hlavne to, ze jsem dostudovala vejsku a sla rodit, takze krome prace pri skole, jsem jeste nikdy vlastne nepracovala, jen tri mesice na klinice, coz se neda pocitat. Takze bud budu profesionalni maminka, nebo pujdu makat a vzdam se nadeje na treti. Ale je pravda, ze kdyz jsem odchyzela z porodnice tentokrat, rikala jsem si s takovou nostalgii, jestli se sem jeste nekdy vratim..... :slight_smile: No, necham to konovi, ten ma vetsi hlavu :grinning:
@irenka Ja bych s takhle malym vekovym rozdilem asi dvojkocar koupila, preci jen dvoulety prcek toho jeste tolik neujde a rad si pohovi v kocarku, ne? Vasek je nejakej moc chytrej, ne??? :grinning:
Kamaradka ma babyvak a je spokojena, jen rika, ze je to strasne navykova zalezitost :wink:
3. bře 2012 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Já budu dělat asi auto nebo mašinku. To u nás ted hodně frčí.... :slight_smile:
3. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
A pak co si vybrat že? A máš už atestaci? Ani nevím jaký obor děláš? :slight_smile:
Jako bys neznala Vaška.... :wink:

Dneska jsem po dlouhé době řídila a vzala děti na "vyvenčení na pozemek".
Tak jsem po dlouhé době viděla jak vypadá rozestavěný domeček a hned si udělala fotečku.
Musím říct, že mám šikovného muže. Projekt si navrhl sám a ted tam i sám maká... no snad to do léta zvládne abyhom se mohli stěhovat.
Tak brou noc.....
3. bře 2012 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Já mám praxi 2 roky ve školství, baví mě to, ale se třemi dětmi se shání práce těžko. Navíc máme v rodině dvojčata (asi šestery), takže mám velkou pravděpodobnost na tohle nadělení. Taky se ne vždy porod vyvede a to by bylo úplně naprd.
@irenka Tak to máš za pár, ten domek a jiný život, ale zase v garsonce máš ten úklid s malými dětmi snadnější, vše je po ruce. Kočár si kup, ať máš pohodu, chlapi tomu nerozumí. Dnes v noci mi Jaroušek zase 1,5 hodiny (jeho limit) řval a manžel? Ten nic neslyšel (spí s Davidem ve vedlejší místnosti)...

Holky, napadlo mne, že ta příroda je zvláštní - dala nám kvůli dětem dvě prsa, kdy jedno je většinou náhradní, ale jen dvě ruce. Potřebovala bych rukou tak pět. Dvěma bych chovala, dvěma obstarávala domácnost a tou poslední, pátou, tou bych se česala...
4. bře 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
Jedna věc je chtít víc dětí, druhá je zda to půjde co se týče zdraví a věku a ta třetí a asi nejdůležitější jak ty děti zabezpečit že? :slight_smile: Dnes není nic zadarmo a pak až začne školka, škola, kroužky... to to teprve bude lítat! :slight_smile:
Domeček bude maličkatej,ale náš! :slight_smile: :wink:
Ani nevíš jak se těším. Je fakt že tady mám vše při ruce a na děti vidím, ale problém je spaní a uspávání.
A pak když vytahá Maty hračky, tak se tu zabíjíme :grinning:

Jo a chobotnicí bych občas potřebovala také býti! :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Mě bude 32 v červnu :wink:.
Já už se docela těším, jak budou děti větší a budou s náma moct na kolo, hory a tak...s prckama všechno jde, ale docela omezeně, že jo....No a i já se už těším až se vrátím do normálních kolejí a začnu na sobě makat, to povolený břicho se mě moc nelíbí :grinning:. Takže mě dvě děti fakt stačí....

@irenka Pošli fotečku, jak máš šikovného muže a jaké Vám staví pěkné hnízdečko :wink:.
5. bře 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak zatím jsme zdravé a bacily Lucky na nás neskočily.Měla asi nějakou chřipku protože má rýmu a začíná i kašlat.Snad to s Adou ustojíme.Jinak mi v sobotu předvedl že umí být i hodné miminko/nebrečel a ležel a koukal/ ale neděle už byla jako normálně.takže žádná změna u nás.Pořád brečíme a nejvíce od 19-22h.Usínáme pořád kolem 23h.
@tobi1 O břichu ani nemluv.Já už začala trochu cvičit protože se na sebe nemůžu ani podívat.Ani váha dolů nejde.Pořád mám 7kg nahoře.Už jsem chtěla jít běhat ale s těma bolavýma prsama to prostě nejde :frowning2: .
5. bře 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Atestaci nemam, fakt jsem odpromovala v cervenci, v zari otehotnela, v rijnu nastoupila do prace a v prosinci uz musela povinne domu, protoze jsem mela "rizikove pracoviste". Na atestaci potrebujes tak 5 let,abys mela vse splneno, takze u me uz navrat k profesi nehrozi, pokud tedy nechci odstavit deti na vedlejsi kolej, coz nechci :slight_smile: Mela jsem na vyber no, bud delat tech 5 let a pak nekdy ve 33 letech mit prvni dite, nebo proste na karieru kaslat a byt maminka. Ja uz po diteti touzila, chtela jsem se vdat a zalozit rodinu, tak jsem volila tuto cestu. V zadnem pripade nelituji, ale jsem holt NIC. Jinak jsem delala na Psychiatricke klinice-akutni prijem zeny.
Domecek bude super, netusila jsem, ze je Vasa takhle sikovnej. Znam ho jen s kytarou na taborech nebo delat kraviny s Puchernakem :grinning: Jooo a jeste delal na taborech zdravotnika :slight_smile:
@andulkaavetrelec Par rukou navic by fakt bodl, ale teda nevim jak ty, ale ja mam tedy plne vyuzita obe prsa, rozhodne neni jedno nahradni :slight_smile: Kubicek papa moooc hezky a vetsinou z obou. Zeptam se doktorky, jestli uz ho budu moct treba na konci 5.mesice zacit prikrmovat.
A jinak my mame taky novinku v noci. Prvni spani je vetsinou super, dava si i 6 hodin, ale pak proste treba hodku a pul kouka a tlaci a tlaci a tlaci. neplace, nastesti. Ale jako byt vzhuru od 3.50-5.10 je krapitek pakaaarna :slight_smile:
@gejbule1 Emmus mela naznak nudle o vikendu, ale zda se, ze to ustala, tak nevim. Pristi sobotu jedeme na hory, tak to by jeste fakt chybelo.......
Ja uz cvicit chodim,tedy zacla jsem a rada bych chodila 2x tydne na muj milovany HEAT. Jsem obluda. Ve ctvrtek tu byla kamaradka, ma dve deti, mimo jine rocniho chlapecka. Prijel pro ne tatinek (taky muj kamarad), ja mu nesla Ondraska k brance a on na me : "jezis Marti, ty tady takhle s pupkem tahas dite"....nekecam, on myslel, ze jsem tehotna :grinning: :grinning: :grinning: A to mam svoji vahu, ale proste odpoledne se mi vyvali pandero a jsem jak v pulce tehotenstvi. No praca byla. Chudak, byl rudej az na zadku jakej udelal trapas :grinning: Ale u me je alfou a omegou jidlo a to predevsim sladke. Fuj, musim se omezit, jinak v cervnu vyjedou do recka greenpeace, ze je tam vyvrzena velryba :grinning:
5. bře 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečku sem dávám!
Jak říkám, malé ale naše! :slight_smile:
:wink:
5. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
O břiše a kilech navíc mi ani nemluvte! :(
Břicho vytahaný a se špekama.... no co chci po dvou dětech co? A počkejte jak budou vypadat ty naše chudinky prsa až dokojíme... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

@cernucha
Naprosto ti rozumím, ale podporu rodiny máš, tak jestli není škoda se na to jen tak vykašlat? :wink:
Já jsem taky NIC, ty máš alespon tu VŠ, já jen VOŠ a je mi k prdu. :slight_smile:
Hodně jsem se s dětma rozhodovala, vždycky jsem říkala, že děti mít nebudu a nemůžu, že to nezvládnu je vychovat a tak... no a ted mám dvě a jsem štastná.
Taky bych neměnila a co budu dělat po MD to fakt nevím, nechci sedět v kanclu opět 10hodin denně. To fakt už ne! Ale z něčeho ty prcky uživit musíme ne?
No jo, blbiny s Puchernakem..... to je jim podobný! A tos neslyšela jak jsme cestovali favoritem v 5tii lidech do Itálie na Gargáno a pak s Petou na dovču do Fažany.... to byla teprve sranda! :slight_smile:
5. bře 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “fotografie odhalující pohlaví dětí”
5. bře 2012 ve 12:40 • cernucha
@cernucha Nejhezčí fotka je ta společná ve vaně, na chvíli jsem zalitovala, že nemám holku. Neuraž se, ale Kuba je tlouštík. Stejně jako můj Jára. Jsem ráda, že není ten můj jediné břichaté miminko, protože my jsme tlustý na tři prsty...Máš pěknou rodinku. No a máš pravdu, dvě prsa mi občas spíš nestačí :grinning: . Koukám, že v noci taky paříte. Jediná jistota nočního paření je zatím ta, že to netrvalo déle než 1,5 hodiny. Jára je zatím dobrý: usne mezi 18-20. hod. a vstáváme v 9, no ale samozřejmě jsou v tom min. 3 kojení a jedna 1,5 hodinová pařba.
@irenka Malý domek, dobrý domek, kvůli energiím atd.
5. bře 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já žádný fotky nevidím.... byly smazány! :frowning2:
Si dělaj srandu ne? Proč to mažou?

Ani je taky puclíček... bříško máme taky pěkný. Maty byl ale to samý. Pěkný cvalíci.
Jo a Anička večer usíná od 19 do cca 22 až 23hodin. Takže taky nic moc, k tomu pláče že jí tlačí bříško.
A svíjí se mi tu. V tom má Maty usínat, občas je to na budku.

@andulkaavetrelec
JJ, malý ale naše, velikej barák bych uklízet ani nechtěla. :slight_smile:
5. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
smazali mi je, ze odhaluji pohlavi ditete, tak znovu a lepe
5. bře 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. bře 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec Neurazim se, neboj :slight_smile: Je to nas milovany Otesanecek :slight_smile: Emmcika byla taky poradna a krasne z toho vyrostla. Kuba je jeste vetsi, ale on byl vetsi i pri porodu, chlap no....
Kubajznacek taky usina tak od 20-22, hruza. Nastesti u toho ani nerve, proste tlaci a kouka.
5. bře 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha
dětí jsou moc krásný!!!
5. bře 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Domeček vypadá dobře, ale je tam ještě dost práce co...O vytahaných prsách ani nemluv...manža si teďka užívá, že konečně něco v té podprdě mám, pak to bude zase bída...leda by pustil žilou a zaplácnul mě silikony... :grinning:.
@cernucha Děti jsou moc pěkné, docela mě pobavilo, že Ti smázli ty fotky kvůli pohlaví....už jak v té blbé americe....
Náš Adam už je taky pěkný pucek...je přes celý kočár, ještěže máme tak velkou korbu, jinak nevím nevím....a myslím, že už k pěti kilům bude mít taky....přijde mě, že ty kojené děti jsou takoví cvalíci skoro všichni...
5. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha Tak nám to možná dneska začalo. Večerní bolesti a pořvávaní: dnes od 19-21. hod., poprvé! Budu doufat, že to nebude pokračovat, ale jsem připravena na prořvané večery. Kapeme Babycalm, tak uvidíme.
@tobi1 O prsou mi ani nemluv, říkám manželovi, aby si je radši vyfotil, že už to pak nebude, jako bývalo... Kamarádka kojila dva roky a prý jí to na plnosti neubralo, já mám ale smůlu a na ty "čajové pytlíky" se netěším :confounded: Chce to holt vycpávky.

Jinak já mám 60kg (3kg nahoře), ale postava je taková jiná, ale ono se to spraví, je dobré mít zásoby na kojení, tak jsem ráda, že je tam něco navíc, pak ze mne zase bude múmie...Děti jsou fajn, ale taky se těším, až trochu odrostou a já se budu moci věnovat i sama sobě...
5. bře 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

najděte si3 minutky a podívejte se na tohle!!!
Mě to dost pobavilo.... a zvedlo mi to náladu.

http://www.youtube.com/watch?v=rklUthIgU4w
7. bře 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je super :grinning: :grinning: :grinning: .
Já jsem poslední dny taky nějaká otrávená.Ani nevím pořádně z čeho.Ale tohle mě fakt pobavilo.
7. bře 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak Kubicek spal na dnesek celou noc. Nevim tedy kdy usnul, protoze ja asi usnula driv nez on :grinning: , kazdopadne typuju ze kolem pul desate, ja se vzdbudila v pul jedenacte a sel do postylky a vstaval v sest, parada. Akorat uz se silene mele v postylce, byl celej pod perinkou, takze to musim nejak resit. Zacnu ho davat do spaciho pytle a vystlala jsem mu nohy postylky, aby nemel kam sklouznout.
7. bře 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek