• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Leden 2012

17. prosince 2013 
@cernucha no to je paráda :slight_smile: takhle chrupkat.tak držím palce aby se to dnes zopakovalo.
Já jsem se taky nekolikrát vzbudila a byl Adam celý pod peřinou.Asi proto že to mám malinko nakloněný nahoru.
Zatím mě nenapadlo jak to řešit :angry: .
7. bře 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka To je dobrý :slight_smile:
Já jsem se dneska taky docela pobavila...prodala jsem všechny těhu věci a jaksi jsem zjistila, že se do ničeho nedostanu....jediné co obleču jsou softchelové kalhoty, zapnu je tak tak a pak nemůžu dýchat... :grinning:
7. bře 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka To video je fajn. Ta jedna, co má to mladší dítě, mi přijde docela v pohodě (nemá udělané kruhy pod očima - tolik nehraje a ani jí to asi tak hrozné zatím nepřijde), ta s ročním (napravo) mi přijde, že opravdu ví, o čem zpívá (resp. lépe hraje)... Pobavilo mne, jak má to roční dítě nahaté a přicuclé k prsu...
Dnes spal dopoledne jen 1/2 hodiny a kromě tého chvilky byl vzhůru od 8.30 do 13. hod. a řešil prdy. V noci spal konečně i 3 hodiny v kuse, hurá..., ale 1,5 hodinovku jsme měli od 23 do 00.30...
Dnes jsem si poprvé sahala na jedno dno, ale vím, že pod tím dnem jsou ještě další...Tak vzhůru dolů!
8. bře 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak po cele prospane noci prislajedna uplne na prd....teda dvakrat se vstavalo a to je pro me na prd :slight_smile: No a ted uz dve noci spinkal na prvni spani tak 6 a pul az 7 hodin, pul hodinka prebalit a nakojit a pak jeste tak 2 a pul az 3. Takhle kdyby si to nechal,to by bylo krasne.
Kubicek je hodne pohyblivej, uzsesam v noci toci ze zadicek na bok a soupe se po postylce, ale to pasenimu proste nejde. ma asi nejak tezkou hlavicku nebo nevim. V pondeli mame poradnu, tak se na vse zeptam.
10. bře 2012 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že máme doma pořádného chlapa, má už 6,3kg , hlavičku už drží krásně, dokonce začíná na bříšku pod sebe šoupat kolínka a nadzvedávat prdýlku, tak snad nebude moc brzo lozit :grinning: , v noci spí tak 5-6h v kusu, na dnešek teda trhnul svůj rekord, 7h v kuse. Jinak první očkování zvládl tuktuktuk dobře, žádná teplota. :slight_smile:
10. bře 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Tak legíny nosit můžeš ne? K tomu kozajdy a můžeš razit ven! :slight_smile:
Já už oblíknu džíny, ale zatím bez pásku.

@andulkaavetrelec
JJ,taky jsem si říkala, je to vidět hlavně na konci videa... jak se ta mladší mamina směje... :slight_smile:

@cernucha
Jak je mamčo? Co doma? Myslím na tebe stále.... co tatka a tak vůbec.
Jinak jsi se namlsala co s tím nočním vstáváním..

Holky, mě se děti budej už týden obě v noci... fakt na pytel.
U Matyho to bude asi tím, že jsem mu sebrala dudlíka.. už mi přijde na DUDU velikej.
A Aničku trápí občas bříško ale je to tím, že ona hltá a pak si neumí odříhnout. Spousta bublin v ní je.

A jinak Anička už taky pase.....
10. bře 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsou naše dětičky...
10. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@irenka Ty jo koukám jak pasete!!! To já mám nějakou lenoru, v bříšku tak kopala a teď se jí nechce držet hlavička, naopak mi připadá jako nedonošená, taková mouchy sežerte mě, pořád by ležela, málo se chovala :slight_smile: ale řehtá se pěkně.
10. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Čauki,
taky koukám, jak prcci pěkně pasou...náš Áďa se snaží, ale zatím teda nic moc... :slight_smile:. Jinak u nás docela pohoda, Adam je docela spáč, prdíky zvládá a jinak se pořád chechtá :slight_smile:.

@lykanka
@irenka Dětičky jsou kouzelné :slight_smile:
10. bře 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já se nenechám zahanbit a přidávám taky fotky. První je mračící z porodnice (to mračení mu zůstalo) a na dalších je mu jen několik dní.

My hlavičku docela zvedáme, ale to pravé pasení to ještě není.
@lykanka Můj taky nechce moc chovat. Nemá rád ani houpání kočárkem, nejlépe usne, když ho položím do postýlky a nehýbu s ním. David byl chovací, je to úplně jiné, ale možná se to ještě vyvrbí...
@cernucha My jsme měli dnes také DVĚ noční hodinové akce, jenže mně se ještě pořád budí po 2-3 hodinách... Doufám, že až budeme staří jako vy, tak bude taky natahovat...Naštěstí dopoledne to potřeboval asi taky dospat, taxme si ještě pospali od 10-11 (jindy spí dopoledne už jen půlhodinku).
10. bře 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka11 Tak to máš šikulína. Konečně někdo, kdo má 2 kluky jako já. Jak to vnímáš? Jsou si podobní? Já občas Járovi řeknu (chci říci) "Davide"...
10. bře 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec To máš ještě dobrý...to já občas říkám Adamovi Vikoušku... :slight_smile:
11. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkné ráno :slight_smile: .Holky máte všechny krásné fotečky.
Já taky Adamovi říkám Luci to je asi normální.tuhle jsem na něj koukala a v duchu si říkala kdy půjdeme na naušnice.Až později jsem si uvědomila že ty nás nečekají :wink: .
Jinak u nás žádná velká změna.Ada moc nespí a dost řve.Intervaly mezi jídly stále tak 3hod.Někdy v noci 4 ale to je spíš vyjímka.Celý víkend jsme tu měli kamarády s 1,5letým kloučkem.V sobotu jsme byli v ZOO.Bylo to super a po dlouhé době příjemná změna.
12. bře 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lykanka
Proč lenora? každý mimčo je jiný... Ani se ještě ani nepřetáčí nic... je malinká.
Ale krásně se chechtáte... to je pravda. My neděláme nic. :slight_smile:

@andulkaavetrelec
To mračení je fakt dobrý.... :slight_smile:

Holky, dětičky jsou fakt krásný. Co dítě, to originál a každý je jiný.... :wink:

U nás byla včera oslava 2.narozenin Matyáše.

CHtěla jsem se zeptat, jak večer uspáváte miminka? Já nevím jak, abych si malou nerozmazlila, ale když potřebuju aby usnul Maty tak prsotě chovat musím, páč jinak řve. Tím jí uhoupu v náručí a pak když jí položím do postýlky tak pláče... tak nevím nevím. :(

@gejbule1
Ta ZOO musela být příjemná relaxace a změna vid? :slight_smile:
my taky vstáváme ke krmění každé 3 hodiny !
Navíc dneska v noci Maty plakal ze spaní, tak jsem dneska fáákt jako mátoha.
12. bře 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka já taky chovám protože jinak řve.Ale večery jsou u nás děsný.řve skoro 3hodiny než usne a to se můžu i přetrhnout.Vždycky třeba usne a spí 1Omin a pak se vzbudí a řve zase.Takže večery máme hodně chovací.
Taky bych potřebovala radu kdy ho už nechat řvát aby si na to nezvykl a nebyl to rituál na usínání.Teď chovám protože si myslím že má bolení.Ale aby to tak už nezůstalo s tím chováním :frowning2:
12. bře 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1
Tak to jsme na tom podobně. Jak píšeš. Chovám, položím do postýlky spí 10 minut a pak řev...
No tak snad to přejde. A taky trpíme na bříško.... takže na to netrpí jen kluci. :wink:
12. bře 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@gejbule1 @irenka Tak tenhle horor jsme zažívali s Davidem: večerní 3-4 hodiny řevu, chování, ale i v náručí řev, protože prostě na prdíky to nestačí. Soucítím s vámi, my jsme se z toho málem zcvokli, pak pohádali a vysílením padali.
Jára je jiný kalibr a mám to asi za odměnu. Usne sám, položím ho do kolíbky a ještě chvilku kouká a pak usne, chování nepotřebuje, leda tak přenášet z místa na místo, aby něco viděl...V noci se dnes opět kroutil dvakrát po hodině, takže jsme to spolu dopoledne ještě museli dospat. Někde jsem četla, že se má miminko dát do postýlky ne, když spí, ale když je unavené, a ono se pak naučí samo usínat. To praktikuju. Taky máme rituál, že od sedmi večer je rozsvícená jen lampička, aby si zvykl na to, že se spí. Taky ho nenosím svisle, ale jen vodorovně, odkrkáváme na bříšku. Miminka mají těžkou hlavu a pokud se nosí svisle, může je to dráždit. Taky nám pomáhá rozbalení na přebalováku, když je nahatý, je spokojený a přitahujeme nožičky k bříšku, že se pak vyprdí. No a v poloze na bříšku ho plácám přes zadeček, aby se ta střeva pohnula a plyny vyšly. No a rektální trubičku taky občas vytáhnu...No a taky jsem víc v pohodě já, minule jsem dodělávala školu a byla v dost velkém vytížení a stresu, to má na mimino taky trošku vliv. Ale chápu, že tohle jsou na některé děti jen jemnosti a nemusí pomoci. Přeju pevné nervy a při případném selhávání opusťte raději místnost...

Dneska jsme byli na kontrole v šesti týdnech: tak holky, máme 6kg...
@tobi1 Nojo, miminka jsou dlouho (v obličeji) stejná: kluk jako holka, že. O našem Davidovi si až do třech let mysleli, že je to pěkná holčička.
12. bře 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedno nové foto...
12. bře 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec sluší vám to.ty už ani bříško nemáš.super.
snad nás to brzy přejde a bude i bříško v pohodě.
naštěstí pak v noci už spí pěkne ale než usne ach jo.
zatím jsem v klidu tak snad mi to tak vydrží.
12. bře 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě je dobrý jíst nějaký probiotika, aby to šlo mimču do mlíka. Jinak my už taky paseme :wink:. O víkendu má být krásně a skoro dvacet stupňů, jedem k našim do Ostravy, tak o Zoo uvažujeme taky.
13. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gejbule1 Díky. Břicho už sice nemám, ale stejně si připadám jako špatně seřízená loutka. Už aby nám otevřeli bazén: rekonstruují ho už přes rok. A taky na kole vyrazím...
@tobi1 Probiotika taky jím, jestli to jde ale do mlíka, nevím.
Já ted řeším neštovice. Sousedi měli přijít na návštěvu na miminko a jejich 6 letá dcera dnes onemocněla. Když to chytne malé dítě do šesti měsíců, tak je to považováno za těžké onemocnění, jsem někde četla. Nedávno to měl jiný náš kamarád, s kterým se stýkáme, i jeho roční sestra. Inkubační doba je 14 dní a infekčnost je pak cca 10 dní, tak doufám, že se nám to vyhne. :confounded:
13. bře 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andulkaavetrelec
Teda tobě to sluší mamino!!! Jak to děláš, že tak dobře vypadáš?
A bříško fakt nemáš... já se těším až budu moct cvičit.
14. bře 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
Jaký probiotika papkáte holky?
14. bře 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka My baštíme od Apotexu, jsou to vlastně probiotika pro děti, rozpustí se v čaji. Já už se taky těším až se zajdu zřídit na spin nebo squash...ale po tom císaři si ještě chvíli počkám..... :unamused:. Snad to ale do léta půjde.....
14. bře 2012 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Díky za kompliment. Na té fotce, kterou si sem dala, vypadáš krásně. To nepíšu, že bych ti to chtěla vrátit, ale že je to pravda, jen jsem to ještě nekomentovala. Já se k fotografovi nedoštrachám, tak jen fotky domácí. Jinak přímý pohled do foťáku mi zase tak moc nesvědčí, asi že se dívám na manžela :grinning:
14. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám probiotika Lacto Seven, koupili jsme si je, jak jsme měli střevní chřipku, ale hodí se i teď.
Dneska byla noc docela klidná, jen se mi zdá, že se to moje dítě hrozně přepíjí (já mu teda dám, žejo...) a dneska dost ublinkával. Aby mi nepraskl, ten můj tlouštík šestikilovej.
14. bře 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tobi1
@andulkaavetrelec
Díky za tipy ...

@tobi1
Si nedovedu představit, že bychbyla po CS... :( A tahala tak Matyho a ANi. To musíš mít docela makačku co?
Ale neboj, bude brzo dobře. :slight_smile:
Já se snažím doma protahovat. Ale nevím proč mě stále bolí břicho, ještě krvácím a taky se přidaly záda.

@andulkaavetrelec
Ať žije PHOTOSHOP!!! :wink: :wink: :wink: kamarádka mě hodně vyretušovala... :wink:
Vydrž a dám sem aktuál foto kde vypadám jako ZOMBIE! :grinning:
14. bře 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irenka Dávám to i Vikuli jednou za čas jako prevenci. Naštěstí je Viki už docela soběstačná...jedině kam ji musím zvedat je do autosedačky, tam jí to nejde, jinak dobrý. Já se cítím dobře....ale dovnitř si nevidím, jak je děloha zahojená, tak uvidíme co řekne Dr. na kontrole po šestinedělí......
Já snad nemám ještě žádnou fotku od porodu....se bojím aby nepraskla čočka.... :grinning:. Zato dětí mám už plný foťák, akorát nemám energii to zpracovávat.....
14. bře 2012 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, po dlouhe dobe se vam ve fofru ozyvam. Nemame doma pripojeni, tak sedim jak blbec u sousedu v altanku, kam jim dosahne wifina :grinning:
No, u nas je to nahoru dolu. Vecer najednou zacal Kuba usinat da se rici luxusne, max v devet je v pelisku a spinka tak do tech pul4 a pak tak od 4 do 7, pres sedmou vlak nejede, protoze mistr tlaci a tlaci a budi ho to. Mam pocit, ze my se tech prdu nezbavime, uz me to vazne rozciluje. Zitra ma 11 tydnu a porad ho to trapi. Neni to asi o velke bolesti briska, ale proste ze musi vytlacit ty silene prdy.
Jinak uz dokaze chvili i sam lezet a koukat, uz ho nemusim porad jen tahat. Ono taky tahat to nase dite......v pondeli v poradne 6100g a 58cm :grinning: nevim kde zrovna ja, takovy prcek tyhle deti beru :slight_smile:
Tatka je uz tden po operyci, vse probehlo uplne v poradku, uz treti den po operaci buzeroval, takze asi pohoda :astonished: Vcera uz ho rovnou z nemocnice prevezli do lazni Podebrady, kde se bude jeste mesic zotavovat. Tak vam holky dekuju, ze jste na nas mysleli.
Pozitri odjizdime na tyden na hory, tam si snad oddachnu, bude tam vic naruci na chovani a jiny vzduch, tak snad to Kubaska omraci a prospi mi tyden. A pomalu zacinam se samostatnym usinanim, uz musime, budou mu tri mesice co nevidet a ti jsou uz tezci vycuranci. Tak se holky mejte hezky.
15. bře 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cernucha užij si krásně hory a ať je Kubíček cvalíček taky spokojený :slight_smile:
My za sebou máme zase po dlouhé době pěknou a klidnou noc.Včera Adámek usnul ve 21h na rozdíl od jiných dnů kdy usínal ve 23h.Vždycky čas od času nám předvede že umí být i hodné miminko :slight_smile: :slight_smile: .Sice jíme pořád po 2-3hod ale nebylo to večerní řvaní.
15. bře 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek