Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ledňátka 2017

xoriska
7. kvě 2016

Ahoj rozhodla jsem se, že založím diskuzi pro všechny maminky, které očekávají miminko jako já v lednu a chtějí se podělit o všechny rarosti a starosti s tím spojené ... ! 🙂

xoriska
autor
8. kvě 2016

@soussan já mám termín 10.1. Takže to máme podobně 🙂 jinak minule jsem měla v 6+0 i srdíčko, ale pokud nebude, tak se nic neděje, určitě bude vidět gestacni váček s plodem 🙂
@luciferkaklaris snad ano, břicho mě teď bolí taky šíleně, což neznám ale i třeba prsa, což je pro mě novinka 😀 tak uvidíme 18. Na kontrole 🙂

pandabox
9. kvě 2016

@xoriska pojďme byti pozitivní;))

prsa jsou des bes🙂 a únava velika🙂)

xoriska
autor
9. kvě 2016

@pandabox Dobře budeme se snažit být pozitivní. Jinak jsme dneska od 5 vzhůru, jelikož mi je tak strašně zle, že spát ani ležet opravdu nemůžu ... No jak by mi řekl můj gynekolog , " je to super , hCG nám krásně stoupá ! " 😀

pandabox
9. kvě 2016

@xoriska tak to máme podobný..Já mám dovolenou a jsem vzhůru od sesti. pâli me Zaha, mam velký opar na puse a jsem vyrizena🙂 jestli hcg stoupa, to nevím ale psa boli po ránu hlavně Fakt fest.🙂)

soussan
9. kvě 2016

Ja tuto noc skoro nespala 🙂 nevim jak budu dneska fungovat..snad to bylo naposled. Delate si jeste testy jestli vam carka sili, nebo to nechavate az na prohlidku u doktora?

xoriska
autor
9. kvě 2016

@soussan Já mám čárky už stejně silné, tak to asi nemá moc cenu 😀 Takže čekám na doktora za týden ve středu ....

soussan
9. kvě 2016

@xoriska no to by vazne nemelo smysl 🙂 ja je teda stejne silne nemam, snad je to v poradku.

xoriska
autor
9. kvě 2016

@soussan určitě ano, já bych ěla mít termín 10.1. ale vím, že ovulace byla později, takže spíš tak 13.1. a v sobotu jsem měla čárky už s minimálním rozdílem, takže nečekám, že bych tam něco vykoukala 🙂

soussan
9. kvě 2016

No jo..kazdemu roste HCG jinak rychle. Treba mas dvojcatka :D nebo jsem jeste slysela teorii ze chlapecci vylucuji vice HCG..

xoriska
autor
9. kvě 2016

@soussan neříkej to slovo na 2, to mám doma zakázané... 😀 to je mamatest , že ? A není ten jen 25 ? Já dělala testy s citlivostí 10. No pravda, že minule jsme taky měla rychle silné // a byl to kluk a u dcery nevím, tak jsem zjistila, že jsem těhotná až v 9 tt 😀

alcaka
9. kvě 2016

Holky,ja mam carky stejne silne skoro tyden. Vubec nevim kdy jsem mela ovu,jelikoz jsen delala testy kazdy den a tu drahou carku jsem nemela silnejsi nebo stejne silnou nikdy. Ted v dubnu jsme sexovali opravdu poctive obden,a v mobilu jsen mela MS kalendar a v tydnu kdy mela byt ovu jsme na to vlitli kazdy den. A podarilo se,tak jsem zvedava jaky termin dr urci🙂 podle MS to vychazi na 4.1. 🙂

soussan
9. kvě 2016

@xoriska je to mamatest 10, ale muze na to mit vliv i to ze jsem byla na wc asi 2 hodiny pred testovanim, takze ta moc mozna nebyla koncentrovana.
Tak se nechame prekvapit a uvidime jestli je to jen teorie, nebo na tom neco pravdy je 🙂

soussan
9. kvě 2016

@alcaka myslim s temi chlapecky a vyssim HCG..

xoriska
autor
9. kvě 2016

Toto je z pátku asi 14 DPO.
@alcaka taky jsme tento měsíc měli styk ob den a povedlo se, jinak není důležité kdy byl ten správný den hlavně, že se povedlo ;)

tehulka1167
9. kvě 2016

Ahoj holky,mužu se přidat🙂 čekáme miminko na leden.

xoriska
autor
9. kvě 2016

@tehulka1167 gratuluji a vítej ! 🙂 Po KET ty hodnoty stoupají asi malinko jinak ne ? Jelikož ten test 9 DPO je opravdu hodně pozitiní a o dalších ani nemluvím... 🙂

tehulka1167
9. kvě 2016

@xoriska ten prvni test jsem delala odpoledne. Nemyslím, že by to melo byt jinak u Ket🙂

alcaka
9. kvě 2016

Muj test z vcerejsiho dne.

xoriska
autor
9. kvě 2016

@tehulka1167 tak já jsem ted měla 9 DPO zcela neviditelnou čárku ráno a to mi přišlo , že je vidět opravdu hodně brzy , jelikož minule po IUI jsem měla mini dušíka až 11 DPO

tehulka1167
9. kvě 2016

@xoriska to bylo 9 dni po Ket a od ovulace 14 den. To se pocita dny po trasferu plus jak je stary embryo.🙂

pandabox
9. kvě 2016

ja testovala jednou v den vynechane MS a pak týden po. .to už přišel nepoznal ktera čárka je kterak jinak to nesleduji..v 5 plus 0 jsem byla na testech hodnota byla něco po 2 tisice což tabulkové zapadá. Ted už jen počkat deset dni a hra k doktorovi;)) (nervozita velika a neutíká to..čekám tři týdny)

xoriska
autor
9. kvě 2016

@tehulka1167 aha, tak to pak sedí 🙂 Už jsem si říkala, že na 9 DPO, je to zvláštní a on je to pak plus nějaké dny 🙂

tehulka1167
9. kvě 2016

@xoriska jojo🙂

xoriska
autor
9. kvě 2016

@pandabox já měla minule v 5+0 4320 😀 , takže je vidět , že ta hodnota opravdu stoupá u každé jinak. jinak ted vím jen hodnotu z 11 DPO a to bylo 38 , na kontrolu jdu až 18.5. a taky to vubec neutíká

pandabox
9. kvě 2016

@xoriska ja jsem původní plasila, že hodnota je nizka..ale doktorka říkala,že Tabulkové šedi a Kazda to máme jinak..tak snad..už takhle to jsou nervy..

pandabox
9. kvě 2016

@xoriska asi záleží kdy byla ovulace? u me je to celý divný..Já mám straně krátký cykly a kdy mivam ovulaci to bohužel nevím..

xoriska
autor
9. kvě 2016

Tak jste me tak nalakaly s těmi testy a toto je můj dělaný teď 17 DPO 🙂

alcaka
9. kvě 2016

@xoriska ja jsem strasne zvedava,jak dopadnem na kontrolach a toto je super dalnice🙂

darinka84
9. kvě 2016

můžu se k vám taky přidat, jsem čekatelka na srdíčko a to uvidím přesně za týden 16.května..mám jen ultrazvukem potvrzeno...na miminko jsme čekali 3 a půl roku a asi prostě jen nebyl ten správný čas...nebyl nám nalezen nějaký problém a prošli jsme snad všema vyšetřeníma.před 14 dny jsme byli na konzultaci na IVF a to už jsem měla malého mimíška v bříšku a nevěděla o tom 😅

xoriska
autor
9. kvě 2016

@alcaka no já taky už aby to bylo... 🙂
@darinka84 gratuluju, já měla jít teď na IUI, vyfasovaka jsem léky a za tři dny zjistila, že jsem těhotná 🙂 bohužel ještě ani nevím zda je mimco kde má, potvrzené to mám z krve