• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní miminka, Praha 2012

15. března 2012 
Ahoj, přidá se nějaká nastávající maminka, která očekává dítko v létě a je z Prahy? Na pokec, tipy na výbavičku atd. :grinning:
9. bře 2012 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jo přidávám se, uvidíme jestli ještě někdo.. :grinning:
9. bře 2012 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
já také :slight_smile: miminko čekáme začátkem června
9. bře 2012 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat @mixxinka Ahoj holky! Smím se zeptat na jména a odkud z Prahy jste? Já jsem Lucka a bydlíme na P13 (ale hledáme něco většího)..Co už máte všechno nakoupené?
9. bře 2012 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ja 27. cervence :slight_smile:
Jmenuju se Paula a jsem z Ph 3.. Noo zatim nemam skoro nic :grinning:
Mela jsem screening negativni, ale nco tam bylo spatne, tak v ut uvidim, jestli je to vse ok, a jestli ano, budu nakupovat :slight_smile:
Mam zatim nejake drobnosti jako kosmetiku.. Co ty? :slight_smile:
9. bře 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat Já 24.července :slight_smile: tak budu držet palce aby to dobře dopadlo!!!Já mám zatim jen dudlíky dva a jedno body, sice už mám po velkém UTZ, ale měli jsme hodně náročný začátek :pensive: takže se pořád bojím...
9. bře 2012 v 15:44  • Odpověz  • To se mi líbí
To mám podle PM ale podle UZ 2ý. :grinning: Jo dudliky vlastne mam taky :slight_smile:
Tak díky taky držím palce ať je dál vše ok:slight_smile:
Jakou porodnici jsis vybrala?
9. bře 2012 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat No já to měla s MS takový podivný po vysazení antiko, takže já mám jen dle UZ...Vybraného mám Apolináře a Ty?
9. bře 2012 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahaa no já mam Vinohrady, známé říkaly, že ok a mám to asi 10 min cesty :slight_smile:
9. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat to máš za rohem :wink: aspoń máš jistotu že to stihneš :slight_smile:
9. bře 2012 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo ale stejně se bojím, po těch snech co mám poslední dobou.. :grinning:
A už víš pohlaví? :slight_smile:
9. bře 2012 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat a co se Ti zdá? Že rodíš doma? Taky se mi občas zdají blbosti :grinning: A čekáme chlapečka, dle utz v 16tt a teď velkýho ve 20tt...
9. bře 2012 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No jakože třeba po cestě nebo tak :grinning: A jindy zas že jdu v TP do porodnice a ještě rodit nebudu.. :grinning:
Tak to jo, já chtěla kluka, ale poslední dobou spíš holku, samo ve finále je mi to jedno, hlavně aby bylo ok :slight_smile:)
9. bře 2012 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat tak uvidíš, už by Ti to mohli říct, když bude mimčo dobře natočené!
9. bře 2012 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucille85
@roxycat ahoj holky. Já jsem Lenka a jsem z Prahy 8. Termín mám 7.6. a porodnice bude u Apolináře. Jinak nakoupeno už máme skoro všechno, kdyžtak mrkněte do alba :slight_smile: Tento víkend budu dodělávat pokojíček, tak pak sem přidám nějaké fotky :slight_smile: Tak nám všem držím palečky, aby vše probíhalo tak, jak má :wink:
9. bře 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no snad jo,desne se tesim :slight_smile: Uz me pravidelne pokopava tak by to mohli videt :grinning:
9. bře 2012 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My čekáme na začátku června holčičku. Už mám nakoupených spousty oblečků a šatiček. Moc se na tu naší holku těším. Hned jak o ní nahlas řekneme jejím jménem tak hned kope :grinning: Asi už se hlásí o slovo.
9. bře 2012 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sice teda ještě nevím, ale když se o mimču mluví nebo mi někdo chválí bříško, tak taky pokopává :grinning:
9. bře 2012 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mixxinka Ahoj Leni, a z které části P8 jsi? Já jsem bydlela v Bohnicích...Takže taky Apolinář, no fajn :wink:
@majinka1981 Ahoj, koukám další holčička jako mixxinka, už jsem se bála, kolem mě se chystají samí kluci :grinning:
Jinak náš prcek kope občas přes den, ale hlavně večer a když jdeme spát :grinning:
9. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucille85 Manžel si přál kluka jedináčka :grinning: Tak teď už chce děti dvě :grinning:
9. bře 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@roxycat Myslím, že to mimčo to vycítí, že se jedná o něj :wink:
9. bře 2012 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky si myslím, je to roztomilé :slight_smile:)

Ale co mě štve, že jsem nikdy nebyla na sladké a teď ho začínám jíst docela dost.. :grinning:
9. bře 2012 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@roxycat tak to vítej do klubu, taky nejsem nijak na sladký, ale malej očividně jo :grinning:
9. bře 2012 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lucille85 Bydlíme v Kobylisích... já už tedy od svých pěti let :slight_smile: Jo holky, mě se tam málá mele jako blázen :slight_smile: Společně s manželem večer pozorujeme bříško, jak se krásně vlní... :slight_smile:
9. bře 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mixxinka To je kousek od Bohnic :wink: No my taky koukáme večer na pupík, občas je nějakej kopanec vidět, ale vaše holčička už je veliká, tak to musí být pořádný vlnobití :grinning: Máte vybraný krásný jméno!
9. bře 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucille85 Děkujeme... zítra má svůj první svátek a ani o tom neví :slight_smile:))) jojo, někdy je to opravdu krásně vidět :slight_smile: Nemám ještě nijak velké bříško, ale vidět už je to pěkně
9. bře 2012 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mixxinka no tak to byste jí měli poslat do bříška k svátku něco dobrýho :wink: ten náš prcek je ještě malinkej, tak zas takový kopance ještě neumí, to vy už jste velký!
9. bře 2012 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucille85 já jí k svátku zítra dozdobím pokojíček :slight_smile:
9. bře 2012 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@mixxinka tak to bude mít určitě radost! :grinning:
9. bře 2012 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@mixxinka
To já zas mám docela velký bříško na 20tt, že se mě i ptali jestli tam nemám dvě :grinning:
ale není na něm vidět nic, jen cítit no :slight_smile:
10. bře 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No holky nějak to tu vázne...Jaký jste měli víkend?
@roxycat
@mixxinka
@majinka1981
12. bře 2012 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek