• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letní miminka, Praha 2012

15. března 2012 
@lucille85 plodný :grinning: roztřídila jsem naší princezně všechny věci...dozdobovala pokojíček... až bude hotová záclona, tak to nafotím, teď to vypadá tak nějak zvláštně, bez ní :slight_smile:
Jinak včera kino se ségrušou - Signál, zbytečně vyhozené peníze :grinning:
12. bře 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mixxinka Teda to seš dobrá, já mám zatim asi tři věci pro malého, tak není co třídit :grinning: Ale vy už to máte za pár! Na fotečky pokojíčku se těšim...ten název filmú mi nic neříká, už jsem v kině dlouho nebyla, teď teda mám pár filmů vyhlídnutých, ale ještě nevim, který to vyhraje :slight_smile:.
12. bře 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 my už máme v podstatě vše :slight_smile:
Signál - to je ten nový český folm s Vojtou Dykem - krásným Vojtou mimochodem :slight_smile: a Kryštofem Hádkem :slight_smile:
12. bře 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mixxinka jo už vím, vidíš to vypadalo, jakože to bude dobrý...No s Dykem chodil manžel na gympl :slight_smile: Ale Dyk chodil o třídu výš a už tam prý byl takový frajírek a šoumen školy :slight_smile:.
12. bře 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 Nějak jsem o víkendu nemohla přes noc spát, tak jsem to doháněla přes den a v noci pak strašila :grinning: . A tak jsem do dvou do rána háčkovala kočičku Hello Kitty. Ušila jsem Emičce povlečení do postýlky. A ted se chystám na mantinely do postýlky. Manžel má celý týden odpolední a chodí domu až v osm večer, tak se musím zabavit. Přemýšlím co budu ještě vyrábět. :grinning:
12. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 Copak si dělala ty? Taky tě mimčo tak kope? Když si lehnu já, tak ona se budí a řádí :grinning:
12. bře 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 No zítra začínám teprve 22tt, takže velký kopance to ještě nejsou, ale poslední dva dny je hodně aktivní ale stále nejvíc večer jak si lehnu :grinning: A dnes ráno vyváděl psí kusy v tom břiše, pořád se někde boulil a mě z toho tvrdlo břicho..a pak mě doslova vykopal z postele pro snídani :grinning:...
Jinak o víkendu jsem v sobotu vyrazila za mamkou mojí do práce ji navštívit, cestou jsem se stavila v nákupáku a trochu to tam omrkla a včera jsme byli u manželových rodičů na obědě a pak na velkým nákupu, z kterýho mě šíleně bolely záda...Od minulé středy mám od doktorky povolené i delší chození, ale nějak jsem odvykla, tak mě to zmohlo ty dva dny, dneska hodlám odpočívat :slight_smile:...
12. bře 2012 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 Jj tak to jsem ráda, že mě záda nebolej vůbec. Ve čtvrtek jdu na těhotenskou cukrovku, tak doufám že to dobře dopadne. Jím hlavně sladký, tak nevím jak bych to bez něj přežila :grinning: Ty na ní teprve asi taky půjdeš? Kolik si přibrala do teď?
12. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 Jo mně to teprve čeká, až tak kolem toho 24-25tt. začínala jsem na 68kg a mám te´dka 72kg, takže celkem 4kg zatim (měřim 175cm). Jak jsi na tom Ty?A teda sladký jsem dřív moc nejedla, ale te´d teda jooo...
12. bře 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 No já mám ráda sladký celý život. Takže je asi tělo zvyklé. Já měřím 161 cm a před otěhotněním jsem měla 53 kilo a ted mám 57 kilo. Jsem ráda, že i když se tak cpu tak se to zatím moc neprojevuje. Roste jen to břicho a trochu prsa. Doufám, že už moc nepřiberu :grinning: kamarádka měla na konci těhotenství o 23 kilo víc. Jenže jak k té mojí výšce by to vypadalo :grinning: bych byla jak koule....
12. bře 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 to si zatim moc nepřibrala...no já taky doufám, že nebudu jako třeba moje mamka, se mnou přibrala 27kilo...a kamarádka přibrala 20kilo, já bych ráda aby to nešlo přes těch 10kg, ale nic si neodpírám, když mám chuť na sladký, tak si dám, žádný stres...
12. bře 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 já jim všechno na co mám chuť. Dokonce jím i to co jsem předtím nejedla. Nikdy mi nebylo od žaludku špatně. Kdybych si neudělala jen na zkoušku těhotenský test, tak o tom stavu nevím do teď :grinning: Taky doufám, že přiberu do těch deseti kilo. Spíš se bojím, abych neměla po porodu břicho jak klokan kapsu :grinning:
12. bře 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 mne taky nebylo naštěstí špatně, ale první tři měsíce jsem sladký vůbec nemusela...To až teďka :grinning: Já byla akorát šíleně unavená a první trimestr jsem prospala každou volnou chvilku...od 12tt jsem na neschopence, tak už to je lepší, ale stejně je vidět že prostě jsem víc unavená a přes den spím aspoň chvíli... Buď ráda za pohodové těhu!!!
12. bře 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 jj já jsem taky doma. V práci mě to už nebavilo. Já taky ze začátku hodně spala. A ted taky, když se cítím přes den unavená tak spím.
12. bře 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@majinka1981 já bych klidně do práce chodila, ale bohužel jsem ten začátek měla hoodně komplikovaný :pensive: takže jsem doma zůstat musela a te´d už zpátky nepůjdu...
12. bře 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucille85 jen odpočívej, mě je doma taky fajn. Zasloužilý odpočinek :wink:
12. bře 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, nešel mi net, tak jsem nemohla napsat..
Byla jsem na tom genetickým vyšetření a vše v poho a budu mít chlapečka.. :slight_smile:
Jak se máte vy..? :slight_smile:
15. bře 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek