Letní vícedenní výlet pro maminky s dětmi v ČR

Ahoj všem, po krátké debatě na fotoblogu jsem se rozhodla to hodit sem, abychom se k tomu mohli vracet a dál pokračovat v debatování 🙂
Napadlo mě, že by bylo fajn dát dohromady pár akčních maminek s dětmi a vyrazit v létě na nějakou chatu či hotel (vybavený pro rodiny) a užít si pár dní (třeba 3-4 dny, podle domluvy) bez mužských 😃 Mně osobně by vyhovovala Morava-Slezsko - ideálně třeba pobyt v Jeseníkách. Jsem ochotná to pak všechno domluvit a vymyslet nějaký ty aktivity pro děti i nás maminky 😎 Finančně se toho nemusíte bát, kdyby jsme našli chatu celou pro nás, rozpočítáme si ubytko a ta strava už se nějak vykoumá 🙂 Já sama jsem ochotná napíct, zazásobit nás bio masem i zeleninou/ovocem, pro maminky třeba vínko a tak podobně.
Doufám, že tady nezůstanu sama 🙂
leiladelly
16. dub 2012
@gabrielaa já cestovní postýlku nemám, tak pokud bych si tam mohla půjčit (i za poplatek), budu ráda.
gabrielaaautor
16. dub 2012
@leiladelly myslím, že postýlka je zadarmo, jen se musí dopředu zamluvit 🙂
@sisilasi jasně, počtově by to asi chtělo, aby se k vám pak někdo přidal.. paní stále neodepsala, zítra tam brnknu a hodím info
leiladelly
17. dub 2012
@gabrielaa od, díky za info, doladíme, jak budeš vědět víc. 🙂
gabrielaaautor
18. dub 2012
@leiladelly @hribek @sisilasi takže paní odepsala a dnes, ptala se jak to bude s lůžkama, takže snad jsem to nepopletla: sisilasi 2 maminky 2 děti na lůžko a 1 postýlka, hribek lůžko a 1 postýlka, já taky postýlka a leiladelly 2 lůžka a 1 postýlka? 🙂 Postýlky půjčují zadarmo. Po tomhle mi pošle jak to bude se zálohou a psala jsem jí, že bychom byly rády, kdyby to šlo poslat na účet každá zvlášť, tak snad v tom nebude problém.
sisilasi
18. dub 2012
@gabrielaa za mě ok 🙂
gabrielaaautor
18. dub 2012
@sisilasi @leiladelly @hribek tady je odpověď.. jak psala s tím uskroměním, tak mně to ani nějak neva, klidně bych byla s hribek a leiladelly by mohla být s malýma v jednom pokoji 😉
Pokud se vším souhlasíte, tak by se to mělo zaplatit, v předšlým mailu paní psala, že nejlépe 5 dní od závazné objednávky 😉
sisilasi: vy si to nějak pořeště s kamoškou, máte tam zvlášť var. symbol.. a my holky jak? Každá pošle 400 a leiladelly 800?

Dobrý den,

předběžně Vám tedy rezervujeme apartmán Ráj v termínu : 25.6.- 30.6.2012
(pro 2 maminky + 2 děti pená lůžka + 1 postýlka)

a apartmán Nebe v termínu: 28.6.- 30.6.2012
(pro 3 maminky + 1 dítě pevné lůžko + 3 postýlky).

------------------------------------------------------------------------
Celková cena za ubytování v ap. Ráj je 8.600,- Kč.
Aby byla rezervace závazná je nutno uhradit zálohu ve výši 4.300,- Kč na
účet 1473360369/0800, var. symbol 250630064 nejpozději do 5 dnů.
O došlé platbě Vás budeme písemně informovat.
Zbylou platnu společně s vratnou kaucí 2.000,- Kč uhradíte při Vašem
příjezdu.
Celková cena za ubytování v ap. Nebe je 3.200,- Kč
Aby byla rezervace závazná je nutno uhradit zálohu ve výši 1.600,- Kč na
účet 1473360369/0800, var. symbol 280630064 nejpozději do 5 dnů.
O došlé platbě Vás budeme písemně informovat.
Zbylou platnu společně s vratnou kaucí 2.000,- Kč uhradíte při Vašem
příjezdu.

Maminky ubytované v ap. Nebe budou muset počítat se sníženým komfortem
ubytování, protože jich je tam opravdu dost 😞
V ložnici budou 3 pevná lůžka + postýlka a dole v pokoji 1x dvojůžko + 2
postýlky.
Nebo ještě jedna možná varianta - v ložnice 3 lůžka + 2 postýlky
a dole v pokoji 1x dvojlůžko + 1x postýlka.
Domluvte se a dejte vědět,jak máme apartmán připravit.

S přáním pěkného dne se loučí

Lenka Šindelářová
hribek
18. dub 2012
@gabrielaa super souhlasim. Gabi mam ti poslat penize na ucet a ty to zaplatis nebo to mam poslat pani rovnou na ten ucet? s tim rozlozenim bych to videla bud na miste nebo jeste tady podebatujem
gabrielaaautor
18. dub 2012
@hribek jak chceš, klidně to pošlu dohromady 😉 no ona paní by asi chtěla vědět, jak to mají nachystat 😉
hribek
18. dub 2012
@gabrielaa ok tak mi posli do Ip cislo uctu a ja ti to tam hned poslu. vychází to na 1067kc asi ze? 3200 kc deleny 3 ososbama jestli dobre pocitam..
gabrielaaautor
18. dub 2012
@hribek nene, leiladelly má dvě lůžka, takže děleno 4, proto paní potřebovala vědě, kolik budeme mít těch lůžek 😉
hribek
18. dub 2012
@gabrielaa aha takze tim padem 800kc kazda + leiladelly 1600 kc
gabrielaaautor
18. dub 2012
@hribek jj, ale teď stačí poslat jen záloha, takže pro tebe 400, zbytek se doplatí až na místě 😉
pet.s
18. dub 2012
teda ženy, tohle mi uniklo.Byla bych jela taky...ale jestli..tak můžu doporučit jeden bezvadný penzion s bazénem s mořskou vodou. Na Vysočině.
hribek
18. dub 2012
@gabrielaa oki posli mi cislo uctu a ja ti to poslu at na to nemusim myslet
sisilasi
18. dub 2012
@gabrielaa ok, tak to je parádní🙂 jěště sem se chtěla zeptat Gábi, je tam někde nějakej obchod pobliž třeba cca 2km??zkus prosím pani napsat..kdyby bylo něco potřeba. Abych pořešila dopravu aby nám tam manžel kdyžtak nechal auto...děkuju
smardik
18. dub 2012
jéžiš holky já zapoměla napsat že jedem, je ještě místo nebo už je vás dost
gabrielaaautor
18. dub 2012
@sisilasi neboj, tohle všechno pozjišťuji 😉
@smardik bohužel už jsme plní
leiladelly
18. dub 2012
@gabrielaa Gábi, pošli číslo účtu do IP. Mám platit 800, že?
leiladelly
18. dub 2012
@pet.s jé, to je škoda, bychom aspoň popovídaly o našich "čokoládkách". tak příště , někde??? 🙂
pet.s
19. dub 2012
@leiladelly to jo..to je škoda...kdybyste holky chtěly něco podniknout i příště, tak se přidávám..jela bych taky...
smardik
19. dub 2012
@gabrielaa škoda, moje chyba tak třeba příště
gabrielaaautor
19. dub 2012
@leiladelly máš to v IP a jj, 800 😉
@smardik @pet.s někdo tu psal, že by jel až o prázdninách, tak se leda můžete domluvit zase s dalšíma maminkama a něco zorganizovat 😉
leiladelly
19. dub 2012
@gabrielaa super, dík už jsem četla
pet.s
19. dub 2012
@gabrielaa kdyby jste někdo věděl o nějakém pobytu s plaváním a cvičením pro děti...tak ráda pojedu...
sisilasi
19. dub 2012
@gabrielaa 😉 😉 😉 děkuju
hribek
19. dub 2012
holky uz se docela tesim.
sisilasi
23. dub 2012
@gabrielaa ahoj, kdyby paní psala že platba nedošla ode mě, tak pošlu zítra nějak mi to dnes nevyšlo časově...díky moc
gabrielaaautor
24. dub 2012
@leiladelly @hribek @sisilasi takže paní byla informována ohledně peněz, počítají s tím a jakmile jim všechny peníze dojdou, tak dají vědět.. potraviny jsou ve 2km vzdáleném Jimramově a že se tam dá jít i polní cestou jako na procházku 🙂
sisilasi
24. dub 2012
@gabrielaa tak paráda a peníze jsem poslala...
gabrielaaautor
24. dub 2012
@sisilasi jj, za nás už je to taky poslaný 🙂 takže teď už se jen můžeme těšit 😃 😃

Začni psát odpověď...

Odešli