• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj holky,koukala jsem,ze toto tema podobne tady je,ale nic moc navstevovane....pristehovala jsem se ted cerstve a rada by jsem s nekym popovidala... :slight_smile:
27. srp 2007 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj koblizku,
koukala jsem na tvé fotky ze svatby a fakt krááááááááááásný. Tak ještě nějaké to mimčo a bude to dokonalý :slight_smile: . Snažíte se o to, nebo tomu necháváš volný průběh? A co tě záválo zrovna do Liberce?
27. srp 2007 ve 22:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co Jablonec, může taky být? :wink:
27. srp 2007 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se k vám :slight_smile:
28. srp 2007 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,jeee to je super,ze jste tady!!!! :slight_smile:
Lendy1-dekuju moc za pochvalu,jsem rada,ze se fotky ze svatby libili :wink:
Do Liberce jsme se prestehovali kvuli manzelovi,bude tady ted hrat hokej.
Coxa:jasne,vitej mezi nama :slight_smile:

jany.no1,ahojky
28. srp 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

koblizku-fakt jsem si to myslela, říkala jsem si, to bude nějaký sportovec -fotbalista nebo hokejista. My jsme byli na Hluboké na výletě, když jsme byli na svatební cestě-viz. fotoalbum na Beremese.cz. Můžu se zeptat odkud jsou ty fotky u moře-nejspíš asi nějaká exotika...? A jak se ti zatím v Liberci líbí? Kdyby jsi něco potřebovala vědět - co a jak tady v Lbc, tak dej vědět...
Coxi: koukala jsem na fotečky mrňouse-ta "zdravím modrého koníka" nemá chybu :slight_smile: .
Já jdu nakrmit toho našeho Otesánka a jdem na procházku, to ochlazení mu dělá dobře, tak alespoň bude pěkně spinkat. Jsem tu na modrým koníkovi dost často, tak holky pište!
28. srp 2007 v 10:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lendy1-super,ze jsi tady.
Dovolena je z Bali,jo bylo to tam pohadkove :slight_smile:
Hluboka je krasna,jdu mrknout do albicka a taky na prcka :slight_smile:
Uz jsem tady bydlela jeden rok pred 3 roky,tak to tady trochu znam,ale dekuji za pomoc,kdyby neco,ozvu se,dekuju :wink:
Tak preji krasnou a prijemnou prochazku,mejte se a zase tady,zatim papa
28. srp 2007 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy díky! :slight_smile: Davídek je taky fešák! Na kdy jste měli termín porodu, že se vám narodil "nečkaně"? :slight_smile:

Koblížku svatební fotky fakt krásný! Já bych se taky tak vdávala... Znovu! Mně se totiž ta naše svatba tak líbila, že bych si to klidně každý rok zopakovala! :dizzy_face:
28. srp 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coxi, tak s tou svatbou s tebou souhlasím, hned bych si to taky zopakovala. Když se vše vyveda, tak to nemá chybu...Ty jsi se vdávala myslím na Valdštejné, nevím to teď jistě, ale pamatuji si tě z Beremese.cz.

Jinak Davis se narodil 22.6. a měla jsem termín 3.8.- takže přesně o 6 týdnů dřív. Měl velké zdravotní problémy, že jsme chvíli ani nevěděli, jestli bude žít. Museli ho převézt do Prahy a tam nám ho dali rychle do kupy. Zatím to vypadá dobře, snad nebude mít ani žádné trvalé následky, ale pořád chodíme na častější kontroly do poradny, rehalitace, různý kontrolní vyšetření na vše možné, neurologie...
Coxi taky nakupuješ pro malého na mimibazaru? Já teda každý den, dneska mi zrovna přišlo leporelo od Lamaze jen za 350,-Kč a úplně nový, tak jsem zvědavá, co na to Davis.

Koblížku: o Bali nám vyprávěli angličani, co jsme se s nimi seznámili na Kanárech a říkali, že to byla jejich nejhezší dovolená. Já jsem úplně unešená z Francouzské polynesie. No snad se příští zimu dočkám-rozhoduji se mezi Dominikánskou a Maledivama. I když manžel lítá každou zimu do Austrálie a je z té země tak nadčený, že už mi nasbíral míle na letenku a chce jet tam, ale 20hod. v letadle to bych asi umřela...Nesnáším lítání, ale pořád někde cestujeme a vždy se nějak odhodlám, ale po celou dobu letu si pořád říkám: teď spadnem a koukám jestli to bude do moře nebo někam jinam.
28. srp 2007 ve 14:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy skoro - na Hrubém Rohozci! :wink: Ty si mě fakt pamatuješ? :confused: Já tebe podle fotek určitě! :wink:
Ty joooo, úplně mi přeběhl mráz po zádech! O tolik dřív jo?! Já myslela jen o pár dní! :confused: No hlavně že jste v pořádku! :dizzy_face: To všechno doženete a i porodní váha byla v dobrá, ne? :wink: A už jste udělali pořádný skok, takže to určitě bude všechno v pohodě a v pohodě to zvládnete! :slight_smile:
Na mimibazaru nakupuju, naposledy Soptíka od Lamaze a Vojta je z něj nadšenej. :dizzy_face: A teď už netrpělivě čekám hadříky na sobotní vítání občánků a nejdou a nejdou... :angry:

Jo a Maledivy jsou nádherný, my jsme tam byli na svatebce a bylo to super. Všude všem nabízím kontakt na super cestovku se super cenama, tak kdybys chtěla, tak ti ho taky písnu. :wink:
28. srp 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,tak jsem koukala do alba,mate obe dve nadherne prcky,ale fakt,jsou to fesaci :wink:
Lendy-vubec na nem neni poznat,ze se narodil takhle drive,je peknounkej a vse uz urcite dohnal :wink:

Jo jo na Bali bylo krasne,ale ta ceeeeestaaa hruuuza :unamused: strasne dlouha,meli jsme 3 prestupy a leteli jsme asi den a pul,ale pak to stalo zato,ale uz bych tam nejela jen kvuli te ceste,bylo to hrozne unavne.

Maledivy jsou ale taky uzasne!!!!pracovala jsem do nedavna v cestovce,tak jsem to vsechno omrkla.Dominika bude taky dobra volba :wink:

A k svatbe,u me to budou teprve 3mesice,ale uz mesic po jsem si rikala,ze by jsem si to znova zopakovala :slight_smile:

Hooky,rodili jste tady v Liberci v nemocnici?a ke komu jste chodili na gyndu?
28. srp 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já chodím na gyndu k dr. Škodový do kláštera, celkem je v pohodě, jen už nebere nový pacintky. Slyšela jsem, že je dobrý Richter-ten je myslím v Dunaji, ale nejsem si jistá. A jinak s tím porodem-u nás to bylo docela humorný. Ve 28.tt jsem měla předčasné kontrakce a ležela jsem v porodnici 3 týdny-takže jsem měla tu možnost poznat všechny porodní sály (přijmuli mě vždy nejdřív tam, jelikož jsem tam mazala několikrát a vždy až večer), všechny sestry, doktory, porodní asistentky, znala jsem prostředí, denní režim, prostě vše. Bydlím naproti porodnici, tak jsem se těšila, jak to budu mít blízko. Pak mi praskla plodová voda a bylo mi jasný, že jdem rodit. Když jsem přeběhla ulici do porodnice, tak mi řekli, že mimčo vypadá O.K., ale pro jistotu, zjistí, jestli mají volno na dětským JIP. Samozřejmě, že neměli. Tak doktor (sympaťák a pamatoval si mě, jak jsem tam ležela, tak byl moc ochotný) obvolával další porodnice a už to vypadalo, že skončím až v Praze. Nakonec jsem rodila v Mladé Boleslavi-takže místo 200m jsem to měla 50km. :slight_smile:
No ten náš Otesánek už váhu myslím dohnal, protože přibýral tak 500g za týden (normální je tak 200-300g), teď jí už konečně trochu míň častěji. Myslela jsem si, že bude nějaký zaostalejší ve vývinu, ale už se směje a jako jiný děti na 2 měsících zvedá hlavičku sice trochu, ale snaží se. Je to sluníčko a fakt zázrak, že skoro z ničeho se narodí takový človíček.
Coxi, ten kontakt na cestovku sem. I když v práci mám kolegu, který má nějakou cestovku v Jbc a jeho manželka právě zajišťuje pobyty na Maledivách pro cestovky, tak doufám, že mi kolega udělá dobrou cenu. Jinak po zkušenostech s českými CK už cestujeme s německými cestovkami a lítáme z Drážďan, je to cenově výhodnější, velký výběr hotelů, termínů a celkově je o nás vždy postaráno lépe.
Coxi a co malej, je hodný nebo křikloun? A máš s ním nějaké starosti, jako třeba prdíky, nebo, že nechce spát...
My jdem za chvíli koupat, budeme mít návštěvu-sousedka bude mít v lednu taky klučíka, tak to jde omrknout a pokecat. Holky mějte se.
28. srp 2007 v 17:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! já se k vám taky přidávám. Za dav dny mám svatbu na Hrubým Rohozci, a v Liberci už pár let žiju.Ale jinak jsem ze Severní Moravy. :grinning:
mimčo bych já už chtěla,ale můj nastávající má pocit že ještě nedospěl :sweat_smile:
29. srp 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Scai,
tak hodně štěstí v manželském životě a ať se vám svatba vyvede. Na Hrubém Rohozci je to moc pěkný, my měli svatbu o kousek vedle na Hrubé Skále.
Už jsi nervózní ze svatby, nebo ještě ne?

U nás jsem zase měla takový pocit já jako tvůj nastávající :slight_smile: a manžel mě pořád přemlouval, aby jsme měli děťátko. Teď jsem ráda, že Davídka mám a těším se, až bude větší a bude s ním sranda.
29. srp 2007 v 08:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nervózní ze svatby ani nejsem,spíš se už těším,budeme to mít na dva dny a ten druhý den chlastačku s kámošema a přijedou za mnou lidi co jsme je hodně dlouho neviděla,takže se těším.Nervózní jsem jen když mluvím s tchýní,ta mě znervózní,ale jinak v klidu. :wink:
29. srp 2007 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Scai,taky preji hodne stesticka do manzelstvi,poradne si ty 2 dny uzij :wink:
Taky nejsem z Liberce,jsem z Českych Budejovic,jsem tu jen prechodne,ale je super,ze se holky pridavate....a ze se tady schazime :wink:

Lendy1-krasna a dlouha odpoved,diky :slight_smile: tak hlavne,ze to s porodem dobre dopadlo a nemusela jsi az do Prahy :slight_smile:
Ja bydlim kousicek tady od nemocnice,ulice Vitezna. :dizzy_face:

Jinak jsem tady zacala chodit k panu Šramkovi,je to myslim soukroma ordinace,znate ho nekdo? :slight_smile:

Dneska jedeme na vylet do Prahy,tak se tesim,ze na chvili budu taky veku,jsem porad zavrena doma....
29. srp 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Scai, tak až bude po svatbě, tak napiš zážitky a doufám, že dáš nějaké fotky na Beremese.cz. A máte hostinu a tu chlastačku tady v Liberci, nebo někde tam?

Kobližku, Šrámka znám jen z doslechu a řekla bych, že je v pohodě a dobrej doktor.
Jinak Vítězná vím, kde je, je to kousek od nás. Kdyby se ti nechtělo být pořád doma, tak dej vědět, chodíme každý den kolem, když jdem do ZOO na procházku, tak můžem jít třeba na kafčo.

Jinak mě se za chvíli vrátí manžel ze služebky, tak mám radost, že zase na chvíli nebudu na vše sama. Někdy je to fakt na hlavu, když si za celý den člověk pokecá jen v zelenině a v trafice.
29. srp 2007 ve 14:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koblížku já jsem rodila v Jablonci a bylo to super! Příště zase jedině tady u nás. :dizzy_face: Dokonce sem jezdí i hodně mimojabloneckých, takže asi mají fakt úspěch. :slight_smile: A jak ty jsi na tom, jsi těhulka nebo snažilka? V pasu nic nemáš, tak se musím zeptat takhle. :sweat_smile:

Lendy obávám se, že to bude ta samá cestovka co znáš, na kterou ti chci dávat kontakt já! :grinning: Jmenuje se Rudolfreissen - tak co? :slight_smile: My s nima jezdíme už pár let a létáme z Prahy i mimo. Akorát letos jsme teda bez mořátka... :slight_smile:

Malej je moc hodnej, úplný zlatíčko. Když má spinkat, tak spinká a jinak je úžasně aktivní. No jsem z něj poprděná - jak jinak taky, že jo! :sunglasses: :grinning: :grinning: Na prdíky naštěstí netrpíme, akorát nás hodně dlouho trápil ucpaný kanálek v očičku, tak jsme byli třikrát na výplachu, což bylo naprosto šílené, ale naštěstí už je to v pořádku. :dizzy_face:
29. srp 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai na Hrubém Rohozci to bude určitě kráááása! Jak už jsem psala, hned bych si to zopakovala. Tak ať se vám vše maximálně vydaří!

Lendy to se máš, že se ti manžel vrátil už dneska, to mě až zítra. :confounded: A naprosto přesně znám ten pocit, kdy kromě ťuťuťu a ňuňuňu skoro nic jiného normálního neřeknu. :grinning:
29. srp 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halo, halo...
Kde je někdo???????????

Coxi: Rudolfreissen znám-dokonce i majitele, když jezdili k nám do práce s autama, ale není to ta cestovka co myslím. My lítáme přez Lufthansa City Center a taky super. Už se těším, až zase někam poletíme. Strašně mi moře chybí....
30. srp 2007 v 19:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem jednou nohou - druhou jsem na červnu. :slight_smile: Lendy už spinkáte? My asi jo, Vojta je v posteli a je tam podezřelý klid, tak tomu optimisticky věřím. :wink:
30. srp 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

no my už spíme, ale dneska to nebylo jen tak. Nechala jsem manžela, ať se pěkně stará o malýho a ten ho hned jak viděl, že usíná, odnesl do postýlky, kde se zase probral, tak si ho musel vzít zpátky do obýváku a děsně ho pak zajímali zprávy na Nově, kouknul se ještě na sport :grinning: a pak byl zase tuhej, tak jsem ho přenesla já a spí a spí. Ještě ho nakrmín než půjdu spát a pak kolem 3.00 a ráno vstáváme tak v půl sedmý. Už jsem si zvykla, i když jsem hrozný spavec a těším se, až si budu moct pospat jak dlouho budu chtít.
30. srp 2007 ve 21:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi naštěstí opět v pohodě. Ale začíná si vymýšlet v noci, ještě tři dny spátky mi spal 4-6 hodin a teď začíná vymýšlet tak 2-3, tak se bojím, jestli mi neslábne mlíko. :confused: No snad ne, musím doufat, že je to jen nějaký prckův výmysl. :wink:
30. srp 2007 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tydy na Modrým koníkovi není snad nikdo z Liberci a blízkého okolí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Scai, koukala jsem na tvé foto ze svatby na Beremese.cz a byla jsi fakt pěkná nevěsta a ženich je opravdu sympaťák :wink:
Tak hodně štěstí v manželství a brzy nějaké to miminko.
3. zář 2007 ve 20:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj maminy :slight_smile:
jsem tady po dlouhe dobe,ale v tydnu jsem toho mela dost,tak jsem se nedostala a o vikendu jsme jeli domu,tak jsem byla rada,ze jsem s nasima a na net jsem vubec nesla,ale ted jsem opet v Liberci,tak bude casik :wink:

coxa:na odpoved jak jsi se me ptala Ti odpovim 11.zari :wink: :zipper_mouth: :slight_smile: a kdyz se to bude ok,tak mi budete maminy radit,budu mit spouuustu otazek :slight_smile: :slight_smile:

Jinak co prckove,nezlobi?ale urcite ne :dizzy_face:

se nam to pocasi pekne kazi co? myslela jsem si,ze bude teplounke zari jako loni a ono prt..... :unamused:

Koukate holky na Vyvoleny,ale asi neni cas co?

Lendy:diky za nabidku na prochazku,az tady budu lest po zdi,urtcite se rada pridam :wink:

fakt tady krome nas 3 neni,to je neco.... :confused:

Jdu do hajan,zitra zase pisnu
3. zář 2007 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendy,děkuji! A s miminkem uvidíme,manžel ještě nechce,ale jelikož neberu antikoncepci, tak třeba to někdy vyjde i přesto! :grinning:
4. zář 2007 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ach jo, to je dneska počasí, už jsem dělala druhý pokus jít ven a vždy začalo pršet, samozřejmě, že jakmile jsme se vrátili a já zase pracně vydolovala mrňouse z kočáru a oblečení, tak přestalo. No, zkusím to ještě do třetice a pak na to kašlu a dám ho na balkon.

Na Vyvolený koukám, je to opravdu humorné, jak se banda samých nul, co se chce jen zviditelnit snaží ze sebe udělat blázny. Včera mě dostal ten Milan-to je fakt týpek a tomu bych to vyhrát snad i přála. Jinak to tam je fakt sebranka, ale je jasný, že do takového pořadu se hlásí jen určitá skupina lidí a ti, co to mají v hlavě srovnané nemají zapotřebí se ukazovat před celým národem. Ale koukám na to, odreaguju se u toho a někdy i zasměju. Jsem zvědavá na tu nanynku Veroniku- hezounká holčina (koukala jsem na ty erotický fota, co nafotila a fakt pěkný...), ale furt by se chtěla svlékat a když promluví, tak to stojí za to. Myslím, že tam dlouho nepobude a jsem zvědavá, jak se tam bude snášet s tím Milanem, protože to není žádný nagelovaný borec se svalama, je takovej "lidovej" a to se mi líbí. No uvidíme, jak se to vyvine.
Ještě koukám na Ztraceni - z toho seriálu jsem úplně hotová :astonished: a někdy na Horákovi-to je zase taková česká sranda. Myslela jsem si, že to bude horší, že nebudu mít na nic čas, ale zvládnu za měsíc i pár knížek přečíst nebo mrknout na DVD.

Včera byla sranda s Davídkem-chtěla jsem si jít do města kupit něco na sebe a jelikož s kočárem se nikam nedostanu, tak jsem malého nechala pohlídat manžela a kdyby něco, tak ať zavola. Byla jsem pryč hodinu, nikdo nevolal a když jsem přišla tak manžel byl skoro šedivej. Davídek prý furt řval a že si nemohl jít udělat ani kafe a neví, co s ním má dělat. A litoval mě, jak to s ním můžu celý den vydržet, že by na to neměl nervy. Samozřejmě, že když jsem přišla domů, tak Davídek přestal plakat a byl hodnej. No ale nechci, aby na mě byl tak závislý, takže ho manželovi občas budu muset šoupnout, ať si kluci zvykají :grinning:

Scai: já jsem přestala brát antikoncepci a za 4 měsíce jsem byla těhotná, takže to šlo docela rychle, až mě to překvapilo, protože jsem si myslela, že budu mít problémy s otěhotněním, ale vyšlo to. Tak ti to taky přeji, ať je to brzy...
Člověku se pak s tím mrňousem úplně otočí celý život, ale je to kráááááásný.

Coxi, já vždycky závidím těm maminám, co můžou kojit, ach jo. My jsme na BEBĚ a sice jsem si na to už zvykla, ale okolí mě pomalu považuje za nějakou krkavčí matku, i když vůbec nevědí, co za tím stojí, proč nekojím...A taky těch peněz co to stojí a furt aby člověk sterilizoval lahvičky, vyvářel vodu...Doufám, že až budeme mít druhé mimčo, tak to bude o něčem jiném.

Tak se jsem se zase rozepsala, no jo...
4. zář 2007 v 10:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,můžu se taky přidat?Jsem na koníku nově zaregistrovaná,ale chodila jsem sem už v době,kdy jsem byla těhotná,tak jsem si řekla,že se taky zapojim. :slight_smile:
Pročítala jsem si diskuzi na Liberecku,něco jsem tam i dopsala,ale ta už je asi napůl ukončená.
Já jsem taky čerstvá mamina,mám dvouměsíčního chlapečka Vítka a je to kluk jako buk,lehce nám přerůstá,už má skoro šest kilo.Jinak je to náše zlatíčko,s manželem jsme z něho oba vyplácaný a jásáme nad každým jeho úsměvem i prdem :grinning: .Taky už se těšim,až nám trochu povyroste a bude s nim větší sranda,zatim je takovej nevypočitatelnej,protože v jednu chvíli hezky leží v kočárku a spinká a za chvíli řve jako pavián,tuhle začal uprostřed Pražský,no děs.Naštěstí ho to zase brzo přešlo.
Jinak dr.Šrámka osobně neznám,ale chodí k němu dvě moje kamarádky a nestěžujou si.Jen říkali,že tam má docela nepříjemnou sestřičku,nechci tě koblížku strašit,jen aby jsi na to kdyžtak byla připravená :wink: Já chodim k dr.Soukeníkovi a jsem spokojená.
Pro Lendy:Davídkovi přeji hodně zdraví,a ať brzo dožene ten svůj unáhlený příchod na svět.
Tak se prozatím loučim a přeju hezký nepropršený den,ať můžeme ven :slight_smile:
4. zář 2007 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :grinning:
tak já se k vám taky přidám,ikdyž nejsem těhu ani snažilka.Nám se povedl :grinning: Ondrášek a jsme taky z něho úúúplně vyprdlý :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem rodila v Jablonci a až na to,že jsem dva dny slyšela každý narozený miminko a já pořád nic,z čehož jsem byla fakt už zoufalá...tak se mi tam moc líbilo,doktoři i sestry příjemný.
lendy1 kašli na všechny,když mlíčko není,tak není.Hlavně že máme miminka spokojený.. :wink: Já taky přikrmuju.Ondík nám málo přibíral,málo mlíčka,tak jsme začali s BEBOU a minule v poradně se doktorka zarazila,jak už přibírá.Tak to UM už dáváme míň :sweat_smile: ,což jsem ráda.Ale malej je lenoch,takže krmení nám trvá i 45 minut.No nebo mi i u jídla dost často spí,no a nebo se semnou taky pere :grinning:
My máme noci fajn,malej vadrží spinkat od 9 většinou do těch 6,někdy si i přispí do 7,8.Takže já jsem nad míru spokojená a musím to zaklepat ťuk,ťuk,ťuk.Nerada bych to zakřikla :sweat_smile:
Tak se mějte krásně..
6. zář 2007 v 00:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že pomalu přibývají další liberečandy a jablonečandy. Ale je zajímavé, že se diskuze jmenuje Těhulky, snažilky a zatím je nás tu víc už s mimčama :grinning: a ještě skoro stejně starými.
Viono, četla jsem tvůj příspěvek na Liberecku a ta dr. Krebsová (malá, na krátko) a je fakt zlatá, taková hrozně příjemná a opravdu lidská :slight_smile: , jak by měl správný doktor být. Doufám, že příště snad už budu rodit taky v Liberci.
A s tím řvaním venku, to znám, mě se takhle z ničeho nic rozeřval u pokladny ve Sparu, fronta jak blázen a všichni se otáčeli, co se děje :grinning:
Koukám, že při dnešním dni se asi ven nedostaneme, tak alespoň, že je ten internet-budu vybírat Davisovi oblečky na mimibazaru.
Včera jsme byli na prohlídce u mudr. a máme smůlu s plaváním :frowning2: -ach jo a já se tak těšila...Chodí se prý od 6. měsíců a to připadá na zimu a tím, že je předčasně narozený, tak mi to doktorka nedoporučila nebo spíš zakázala. Tak prý možná příští léto.
A v pondělí jdeme na neurologii, tak už mám hrůzu z toho, jak to dopadne, jestli bude vše O.K. Pořád malého pozoruju, jestli nemá zase křeče nebo jestli se chová normálně. Je to fakt hrozný!!!
Pidulo, taky máme BEBU a malej po ní přibírá taky až moc, i když teď už si dělá delší pouzy mezi krmením, tak snad už to nebude tolik. Ale z 2,5kg při narození (no vlastně on měl těch 2,5 ještě další 3 týdny) má teď ve 2,5 měsících 6kg, tak to si myslím, že má jako normálně narozený mimča.
Pidulo,a krmíš malého přez noc? My spíme taky dobře - od 20.00 až do 6.00-8.00, nakrmím ho než jdu spát, pak jednou v noci a pak až ráno.
6. zář 2007 v 08:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lendy,tak to přibýváte krásně :wink: .To ondrášek měl při narození 2,85kg a včera měl 5,19kg.Přes noc nekrmím,nebudím ho,jen kdyby se vzbudil sám,tak bych mi dala.asi jsem hrozná matma,ale jsem ráda,aspoň se vyspím.Páč když ho kojím k ránu,tak skouknu třeba i skoro celý film :grinning: :grinning:
6. zář 2007 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek