• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
Ahoj holky,
vítám michaellinku, konečně tady bude víc holčiček na tu bandu kluků :grinning:
Už to máš vlastně za pár, tak se nemůžeš ani dočkat, co? Budeš rodit tady v Lbc?

pidulo s tím přitahováním-já nevím, já spíš věřím tomu, co mi doporučí rehabka nebo neurolog, myslím, že to jsou odborníci a vědí co je pro dítě dobré a co né a je fakt, že spousta mamin vůbec nemá od praktiků informace jak manipulovat s mimčem-viz třeba jak jsme rozebírali nošení ve svislé poloze - viď Bertíku :wink: (co klokánka, už je fuč?)Jak takhle kecám s holkama, co chodí také na rehabilitace, tak mají díky rehabkám větší přehled co je dobré a jak stimulovat děti pro dobrý vývoj.

Zuzko, s tím nakupování - počkej, to bude ještě horší. Já pořád taky nakupuju pro D., teď momentálně samé hračky (skříně už máme plný hadříků až do léta :grinning: ). Vůbec si nepamatuji, kdy jsem si nakonec něco koupila pro sebe, ale v sobotu v Praze si snad konečně nakoupím.

Dneska zase Davča stávkuje, nechce cvičit, zase leží jak placka-to má asi z toho počasí :grinning: Ale jak se začal nahlas smát, to je fakt nádhera a je zajímavý, že se nahlas směje hlavně před cvičením - asi ví, co ho čeká, tak se potřebuje vysmát dopředu, než zase bude 1/2hodiny řvát :grinning:

Tak se holky mějte....
18. říj 2007 v 18:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lendy,děkuji za přivítanou,to máš pravdu že to mám za pár už se nemůžu fakt dočkat,dneska jsme malovali malí pokojíček a z jedný stěny nám odpadla skoro čtvrtka uplně novýho štuku,no mě málem klepla pepka,na ten pokojíček čekám asi tři měsíce než se dodělá a teď když už je skoro hotovej tak zase něco,nojo panelák a ty jejich strašně rovný panely že.Dneska jsem teda měla den s velkým D,ještě musim zejtra jít k obvoďákovi jelikož jsem měla teď v tejdnu dvakrát ve stolici krev tak jsem dneska volala na gyndu a sestra mi řekla že mám jít k obvoďákovi že to budou asi hemeroidy,no prostě pořád nějaký problémy,vůbec se mi k tomu doktorovi nechce,achjo :frowning2:
18. říj 2007 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy, tak venku je opět pěkná kosa to se nedá ani jezdit venku s prtˇouskama že? Chtěli jsme o víkendu s přítelem jet někam na výlet, ale pokud bude zima, tak nevím nevím...holky nemáte nějaký fajn tip na výlet?Skoro vše v českém ráji máme už procestované.... :unamused:
Zuzka:Byla jsem v úterý na procházce s dvojčaty od Evi F., tak jsem se chtěla stavit, zda bys nechtěla se projít se mnou, ale vzpoměla jsem si, že máš nakázáno se opatrovat, tak jsem to nakonec zavrhla... :cry: :unamused: nemám na tebe tel.že bych ti alespoň zavolala či napsala, tak až se uvidíme :grinning:, hlavně se šetři :dizzy_face:
Holky dneska to v práci bylo neuvěřitelně dlouuuuhéééé, fakt se to vleklo.Hurááá zítra pátek, ale až budu na mateřské, tak se asi do práce budu chtít vrátit že? Máte to asi někdy s těma mímama náročné, fakt vás obdivuji!!!
Tak já si dám čelem vzad ke sporáku a jdu kuchtit něco k jídlu!!!
Páček :grinning:
18. říj 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak se hlásim od rodičů,to byl teda zase podvečer plný vášně s tim našim klukem,chudinka reaguje na změnu prostředí,tak asi hoďku v kuse prořval,teď už spí,zítra to už snad bude dobrý.
Vítám michaellinku,koukám,že budeš maminka už brzo,tak hlavně ať je všechno v pořádku a brzo máš malou Nelušku v náruči.Začíná éra holčiček,tak jsem zvědavá,co bude mít anakonyes a koblížek,necháte si to holky říct dopředu,nebo budete chtít překvapení.
Tak hezký večer.. :slight_smile:
18. říj 2007 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska byla v Hypernově aurogramiáda Lucie Bíle, holky viděla jsem jí poprvé a musím říct, že je to kus ženské, ale tak hrozně malinká....no já tedy také nejsem žádný čahoun, ale ona je fakt mrňous....
Jinak vítám a zdravím novou členku michaellinku :grinning: :grinning: :grinning:
18. říj 2007 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za přivítanou,já už bych fakt nejradši měla malou v náruči,no ještě to ty necelí tři tejdny musim vydržet,no abych moc nemachrovala a pak nepřenášela :confounded: :grinning: ,já Vám zavidím že už máte ty malí prcky doma,holky držte mi palce s tím zítřejším obvoďákem ať to není nic horšího než třeba nějaká prasklá žilka nebo ty hemeroidy :frowning2:
18. říj 2007 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
Tak hlavně zdravím michaellinku.. :wink: Neboj,neboj to bude dobrý.Ježiš holky,já bych chtěla být taky ještě těhule,mít zase nachvilku toho našeho ďáblika v bříšku.. :grinning: Holky užívejte a hlavně odpočívejte :wink:
kacm a v kolik tam Bílá byla? (to zní :grinning: ) My tam byli dneska nakupovat,to kdybych věděla,tak si na ní počkám :sunglasses: :grinning:
Bertíku my máme chůvičku od Philipsu.Já jsem s ní spokojená,slyším i když se Onďas nahoře kroutí.Každá je teda na 4 tužkovky,takže baterky to docela žere,ale já je mám stejně pořád v zásuvce.
18. říj 2007 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den maminy :grinning: :grinning: :grinning: je pátek hurrrrááá!!!
No vám je to asi buřtík,že je pátek, protože s těma prckama to máte pořád stejné vidťe?Holky venku je zase kosa to je hnus, hlavně divný vzduch, alespoň na mě to tak působí...
Pidula:no Lucka měla autogramiádu od 15:00 v dolní pasáži Hyperky,hlásili to i od dvou hodin v rozhlase v Hypru byla tam asi do čtyř, já jsem se byla jen na ní podívat...ale měla jsem v úmyslu si koupit její nové CD, ale když jsem viděla tu frontu, tak jsem to vzdala!!! :angry:
Holky přeji vám pěkný víkend a pozdravujte mimísky... :grinning:
19. říj 2007 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak rychle od balení - mám pocit, že to nemůžu stihnout :frowning2: .
Vítám Michaellinku a přeju hodně síly :slight_smile: .
Pidulo - hele já mám úplně ten samý pocit - já bych chtěla být zase tak stráááášně těhotná, fakt :dizzy_face: . Nevím, jestli jste to byly vy, kdo říkal, že je to hormonama, ale mě je to jedno, já se těším, až si zas řeknem, že do toho jdem znova :wink: :wink: :wink: .
Jinak holky, nechci to zakřiknout, ale přijde mi, že se Kačenka fakt lepší, že už tolik neřve, vydrží dýl být v pohodě :slight_smile: . Teda pořád vyžaduje neustálou pozornost, ale alespoň nepláče, jupííííííííí. ( tak doufám, že jsem to nezakřikla :astonished: ).
Joo a Pidulo, jakou máte tu chůvičku?
Viono, užívej u rodičů, hoď nožky na stůl a pohoda :sunglasses: .
Lendy - tak ať se povede výlet do Prahy, Davídek je hodnej a koukej si něco koupit....jak já ti závidím :sunglasses: .
Vracím se k nekonečnému balení, bednám a bordelu...ach jooo :sweat_smile:
19. říj 2007 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, také zdravím Michaelinku a jsem ráda, že ke Kačence a mojí očekávaný terezce připude ještě jedna ženská :wink: Jinak holky mě nepřesvědčíte - já jí už chci chovat a muckat. Dneska jsem měla tak krásný živý sen, že už je venku a mazlíme se - jen místo Terezky jsem se muckala s Matýskem :sweat_smile: No kluk to být nemůže mám všechno růžový :grinning:
Lendy: určitě si kup něco hezkého na sebe - jak jsem v pondělí koukala tak nejsou poblinkaný jen prckové, ale i maminy....i okolí :grinning:
Kacm: až budeš zase někdy vozit tak se klidně stav. Hezky mi to spestří den. Snažim se sice moc nepřemáhat, ale jen sedět či ležet fakt nejde. Naoíšu ti do IP mobil.
Dneska mě od 3 od rána hrozně bolelo a píchalo bříško. Tak jsem do 12 čekala a díky bohu se mi potvrdili pouze moje zaražený prdíky. Je to takovej divnej pocit když nevim jestli se něco děje vážnějšího nebo jestli mě zloběj jen ty plyny :slight_smile:
S chůvičkama se přidávám k Bertíkovi taky bych potřebobala poradit. Jestli máme investovat do dražších nebo jestli postačej obyč. Sencor nebo Eta. Pro podložku Nanny jsem rozhodnutá.
Pidulo nemáte tam u Vás už sníh? Já jsem se normálně lekla, když jsem koukla z okna a tam se valilo takový bílo, ale jen kroupy.
19. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,... :grinning:
No Zuzi,zrovna vám to jdu napsat...MY TU MÁME SNÍH!!!! :astonished: :astonished:
Dneska je fatk bláznivý počasí,chvíli sluníčko,pak leje jak z konve,pak sníh... :grinning:
Holky já to najdu (jáká to je chůvička) a napíšu.
Bertíku ono se to lepší i u nás,teď se mi stalo,co jsem fakt nečekala.Ondráška jsem si vzala na klín a říkám si,že je unavenej,tak ho oblíknu a půjdeme ven,ale on mi mezitím usnul na klíně v sedě!! :grinning: :grinning: Já ho miluju!!! :grinning:
jdu mrknout na ty chůvičky...
19. říj 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to Philips SCD463 http://www.detske-zbozi.eu/detske-zbozi/chuvicky/?st=2
Podložku nanny zapínám ještě dneska a i když s náma spí v ložnici,po zkušenosti co jsme si ho přivezli domů,tak mu jí budu zapínat hodně dlouho...
19. říj 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem byla dneska u toho obvoďáka a prej mi praskla asi nějaká žilka tím tlakem,jak už mě to všechno tlačí dolu na střeva a močák,takže sem dostala preventivně čípky a mastičku,prej mě nebude trápit nějakejma vyšetřeníma aby mě nestresoval :dizzy_face: tak jsem si tak oddychla.
No dneska fakt padali kroupy když jsem byla dopoledne ve městě,to jsem nestíhala pobírat :confused: .
Holky dneska jsem si připravila už postýlku pro malou v ložnici :sweat_smile: ,normálně sem to už nevydržela,ta je tak krásná,akorát mi ještě něco v tý postýlce chybí :sweat_smile: ,sem teď trochu gruntovala a normálně se cejtim jak kdybych měla každou chvíly porodit :grinning: :grinning: ,ale jako vůbec by mi to nevadilo :grinning:
19. říj 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pidulko, tak to je super, třeba fakt už fungujou ty tři měsíce :slight_smile: . Mě teď zase několikrát usla Kačka na rameni při večerním odříhnutí...ty brďoooo, já ji vůbec nechtěla dát z ruky a nejraději bych takhle usla s ní :sunglasses: .
Teď ji má už přes dvě hoďky moje mamča - bych mohla balit - a mě se po ní taaaaaak stejská, už aby přišly!!!
Jinak holky .... se z toho fakt picnu, to balení je děs běs... a nejhorší je, že mě čeká ještě vybalování :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. říj 2007 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo, Zuzi, ještě že to byly prdíky, viď :grinning: :grinning: :grinning: .
Ale to těhotenství ti stejně závidím :dizzy_face: .
19. říj 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
taky samozrejmne vitam novou clenku,aaahoooj :slight_smile: Mala na tebe za chvili vykoukne,tak at je vse v poradku a dela ti jen samou radost.

Bertiku:dekuju moc za cislo i adresu,hned v PO tam zavolam a objednam se :slight_smile:
5.11.jdu na UTZ,tak snad tam uz bude videt co to bude...... :wink: na ten 3D bude asi az misto dele,tak kdyz to nevyjde a bude mit nozky u sebe toho 5.11.tak pak snad na tom 3D.
Taky jsem koukala,jak se to tady rozrostlo o holcicky :wink:

Jo jo uz bydlime v tech radovkach za kauflandem a je to tady fajn,ale jsem rada,ze uz to stehovani mam za sebou :slight_smile: snad tady vydrzime dlouho.

Jinak uz mam taky objednany pokojik byl v akci v KIKA,je uzasnej,nemohla jsem ho tam nechat :sweat_smile: ale dorazi az za 2 mesice,tak to je myslim tak akorat.

Tak budu koncit holky,jdu varit a poklidit,v utery me ceka cesta domu,snad bude lepsi pocasi nez tady a ted brrrrr.

Mejte se krasne,opatrujte se a mernata samo take a preji hezky zbytek vikendu.pa Lenka
20. říj 2007 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
koblizek84:ahojky děkuji za přivítání,já věděla jistě že to bude holčička až v 36tt,v 30tt mi doktorka řekla že asi holčička takže to bylo na vážkách,šlo to blbě vidět a před tím skoro vůbec jelikož malá měla pořád nožičky u sebe.Tak ti přeji aby se ti mimísek ukázal dřív.
Koukám že píšeš že bydlíte za kauflandem v řadovkách,my jsme koupily byt v rochlicích od lidí který se právě taky stěhovali do těch řadovek asi před pěti měsíci,tak ti přeji ať se ti tam líbí a jsi tam spokojená,my teď tak nějak pořád něco rekonstruujem a už jsme z toho unavený,teď děláme malí pokojíček a už ho děláme přes tři měsíce,jsme museli strhat starej štuk a udělat novej,no hrůza ty paneláky,ale jinak jsme tu spokojený,před tím jsme bydleli u areny v garzonce což byla hrůza koukat z rohu do rohu :unamused:
Tak se měj zatim pěkně :slight_smile:
20. říj 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, maminy i čekatelky... :grinning: :grinning: :grinning:
jak se máte a jaký jste měli víkend? Já měla zase jeden z móoooc hezkých víkendů, včera jsme byli na výletě za Turnovem u té skály jak se točila pohádka" s čerty nejsou žerty",docela nám přálo i počasí, takže jsme si to užívali, moc hezké...doporučuji!!!
:dizzy_face: Dneska ráno jsem byla na křtu malé Elišky...to je ta druhá holčička na srazu z modrého koníka :grinning: hrozně mě to dojalo, bylo to v kostele tak emotivní, že jsem měla slzičku na krajíčku, fakt krásné a jak pan farář do toho povídal,tak vám můžu říct, že i chlapy byli z toho naměko...... :sweat_smile:
Koblížek:moc ti přeji, aby na UTZ bylo vše v pořádku určitě jsi zvědavá co to bude, ale ono je to jedno hlavně aby to bylo čilé a zdravé, také ti přeji aby se ti v novém bydlelo hezky a útulně :grinning: :grinning: :grinning: , viděla jsem ty baráčky na projektech, jelikož můj drahý, tedˇuž vlastně snoubenec :grinning: :grinning: :grinning: tyto baráčky projektoval,jsou to takové jeho děti, jak on říká svým projektům, tak je to móóóccc hezké bydlení, škoda že nevyprojektoval jeden i pro nás......tak snad prý až bude mímo..... :wink:
Betrtík:tobě také přeji aby se ti krásně v novém bydlelo a moc ti závidím novou kuchyň....já bohužel zatím vařím na šíleném starém sporáku, který je napůl rez, jelikož nemáme dorekonstruovanou kuchyň, ale snad už bude brzy, tedy alespoň doufám :angry: pořád je kde utrácet.
michaellinka:to rekonstuování je nekonečné vidˇ? Tak jsme na tom stejně, také nám před dvěma roky spadl štuk při malování, hold ty paneláky už něco pamatují, tak se přítel naštval a v celém bytě nově vyštukoval, také ta rekonstrukce byla na rok a stále jsme bydleli u rodičů...no hrůza, ale když je to nové, tak se bydlí o 100% lépe a člověk si toho více váží. :grinning:
Tak a já nechám už toho kecání a jdu žehlit, čeká mě pěkná kupa prádla....a jé jé to mám do zpráv co dělat, tak páček. Kačka
21. říj 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!

Já mám taky tu chůvičku Philips, tenkrát byla v akci v Bille, takže ji mám za asi 1200Kč a jsem spokojená.

Já rodila v 38tt tedy 37+5tt, vůbec jsem nebyla připravená a doktoři si s tím "hravě" během dvou dnů poradili. Takže michaellinka, máš to za pár! Já jsem byla nakonec moc ráda, bála jsem se, že bych přenášela.
Jéé já bydlela do nedávna v Zeleném údolí. Od března do srpna jsme rekonstruovali byt ve Vratislavicích, takže ještě 2,5měs jsme se tísnili v 34m2 ve třech, jsem ráda, že jsme v novém, když nám tu stále čouhají dráty ze stropů apod. :grinning: A stěhování? já odjela s Mikuláškem k rodičům a přítel to zmákl sám. Je prostě šikulka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2007 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
přidávám se k Vám s těma rekonstrukcema. mám pocit, že už minimálně 4 roky bydlíme v částečně hotovém a jinak rozkopaném bytě. V sobotu jsme koupili krbvou vložku do obýváku. Jsem opravdu zvědavá zda ho do porodu dodělá. Stále se mi tomu nechce věřit. Vždycky zavolá někdo kdo potřebuje někde něco udělat daleko nutněji než my :frowning2: (jo jo kovářova kobyla chodí bosa). O víkendu mě chytla uklízecí nálada. Mám ze sebe radost - uklidila jsem šatnu - nejhorší místnost - udržuje se tam veškerý bordel kterej by se mohl někdy k něčemu hodit. Tak jsem byla nemilosrdná :wink:
V soboru jsem vyhrála na mimiaukci chůvičky Philips. Tak to snad bude dobrý kšeft. Uvidíme. Jinak tentokrát mě manžel podporoval....přihazuj přihazuj :grinning: a jakou měl radost, když jsem vyhrála.
Venku už je opravdu zima. Aspoň že svítí to sluníčko. Přidá to trochu na náladě. Jdu si vymyslet nějakou užitečnou činost u které se moc nenamůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdeme na koncert Lucky Bíle už se móóóc těšim.
Mějte se krásně a pomuckejte se za mě s mimískama :slight_smile:
22. říj 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: sekla jsem s prací, tak mám konečně čas a sílu vám napsat.
Minulý týden jsem byli na kontrole a dostali průkazku, na utz už byl krásný človík celé 4,1 cm dlouhý a mával pacičkama což bylo úplně boží :dizzy_face:
Jen musím brát prášky na tlak a ve čtvrtek jdu na kardio vyšetření a ekg a podobně. Příště musím s dr. probrat jaký všechny vyšetření mě vlastně čekají. Moji dva nevlastní sourozenci přes tátu se narodili s vývoj.vadama, takže budu mít nějaký vyšetření navíc ... :confused: Pak se rozhodnu jestli se objednám na 3D.
Zdravím Michaelinku :slight_smile: kde budeš rodit? Strašně mě zajímá jak to v Liberci vypadá. Byla jsem se kouknout na zrekonstruovanou porodnici v Náchodě a to byla bomba. Hlavně ty široký hodně multifunkční porodní křesla a vůbec. Je to teď nejvybavenější porodnice východních čech. Ale je to z ruky...
Koblížku my bydlíme blízko vás na sídlišti za plochou dráhou :slight_smile: ale doufám, že se jednou přesuneme někam do domečku.
Viono já si to určitě říct nechám, jinak nějaké určité předtuchy nemám. Ani máma je neměla. Přítel jen na oko machruje že to bude kluk, protože všichni naši kamarádi s mimčama mají holky. :sunglasses:
Mějte se kráááááásně užívejte zbytků sluníčka než nám zaleze za sněhový mraky
Anýz
22. říj 2007 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :grinning:
Holky mám dotázek nevíte jak hodně dopředu si mysíme zamluvit termín na svatební obřad? Někdo říká i půl roku dopředu :unamused: není to zbytečně brzo?
Předem díky za vaše odpovědi..... :dizzy_face:
Kačka
22. říj 2007 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:
to byl ale víkend,v sobotu jsme měli třídní sraz a Víteček byl teda poprvý hlídanej,naši to zvládli parádně a já se hezky odreagovala,poprvý od porodu jsem někde byla sama :slight_smile:,no a včera slavil můj děda a babička narozeniny,celý víkend jsem jen jedla,doma radši nepolezu na váhu,nechci to vidět,budu muset začít chodit na vycházky s Vitkem místo jednou denně asi dvakrát,jinak ten hnusnej převyslej špek na břiše nikdy neshodim :unamused: :angry:
Tady je zima jak v Rusku,hned jak přijedu do Liberce vytahuju zimní boty,mám tady jen tenisky a začínám mít omrzliny :confounded:
Já mám chůvičky,myslim že od Ety,ale já je ještě nestihla vyzkoušet,jsou doma v šuplíku,až je vyzkoušim,dám vědět,ale to už asi bude pozdě :wink:
My jsme zamlouvali termín na svatební obřad asi čtyři měsíce dopředu,protože se od toho potom začalo odvíjet další plánování,jako zajistit restauraci a noclehy a šaty,atd.Ale já se nevdávala v Liberci,ale u našich v Rumburku,tady asi není takový nátřesk na termíny jako ve většim městě.
Zítra za námi sem dorazí Ondra,holky,já se na něj tak těšim,neviděla jsem ho pár dní a už se mi stýská po tom mým mužíčkovi a ve středu frčíme domů,ve čtvrtek na kyčle,tak jsem zvědavá,jak to dopadne,Víťa by už nejradši vstával na nožičky,tak ho zatim krotim,ale moc dlouho mi to asi nevydrží,jo a dělám teď poctivě každý den "nácvik na dudlíka"ty jeho ruce v papule už mě točí,no a párkrát si už zadudal,tak snad ho to ještě naučim. Tak se mějte všichni fajn,maminky pozdravujte vaše mimča a těhulky zase vaše bříška a všichni tady se opatrujte. :grinning:
22. říj 2007 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Kačko, zkus si zavolat na matriku v místě, kde se chcete brát a oni vám řeknou jak je to s termínama.

Anak - v Liberci je to fajn, sice jsem jinou porodnici neviděla, ale mají vše co je třeba a porodní sály jsou taky příjemné. Ty mají vyfocené i na svých stránkách.

Jinak holky včera jsem byla na powerjóze v Zuzistudiu a je to fajn si protáhnout tělo. Dneska jedeme do jbc protáhnout tělo Mikuláškovi do Berušky, to zase bude chrupkat jak andílek :grinning: :grinning:
23. říj 2007 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Kačko já jsem si zamlouvala na Liberecký radnici termín půl roku předem. Měli jsem 9.9. tak jsem se bála, že by v ten celkem lukrativní termín nemuselo být volno v poledne, na kdy jsme si to naplánovali. Jinak je to asi jedno. Oni Ti řeknou v kolik hodin maj volno a vy se podle toho zařídíte.
23. říj 2007 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:
Holky já poslední dva dny nejsem schopná vstát z postele,hlavě mi třeští...chjo.Ještě ten náš lumpík se semnou pořád pere u jídla,takže to je řevu u toho :frowning2:
Kačko, my jsme si termín zamlouvali taky brzo. Asi záleží kdy a kde to chcete.Já si vzpomínám,že i šaty jsem měla zamluvený asi půl roku dopředu.
23. říj 2007 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

moc rádi bychom se k vám přidali, teda já a náš malej :slight_smile:
Bydlíme teď v Jablonci ale jinak pocházíme ze Zásady. Ráda bych se zeptala, jestli nevíte o nějakém cvičení pro těhotné nebo nějakých předporodních kurzech tady v Jablonci.
Díky moc.
23. říj 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý podvečer děvčata,
mohu se k Vám přidat? Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z Vás chodí k dr. Richtrovi? A zkušenost s jeho přístupem? Díky za odpověď
23. říj 2007 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
vítám další budoucí maminy-tak zase přibude jeden chlapeček :grinning:
Lucielb, s Richtrem zkušenost nemám, ale slyšela jsem o něm, že patří k těm lepším dr. tady v Lbc, ale ostatní holky určitě podají reference...

viono, vy už půjdete na kyčle, já jsem myslela, že až někdy během 4.měsíce? Já tam zaběhnu (přez silnici :grinning: ) snad příští týden, to tam zase bude mamin a navíc je hnusně tak s tím svlékáním a oblíkáním, to se těším :angry:
Jinak v Praze jsme nebyli, museli jsme to opět přesunout, tak třetí termín je tento víkend. V sobotu navečer jsem šla na oslavu, manžel hlídal a musím říct, že to bylo super, a že bych takové vorazy potřebovala častěji-člověk alespoň vypadne z toho kolotoče a má na chvíli jiné myšlenky. Vřele doporučuji :grinning:

Kacm, s tou svatbou-já bydlím kousek od radnice a v létě mi to příjde úplně šílený-je to jedna svatba za druhou a někdy se tam sejdou i 4!!! najednou, vždy, když to vidím nevěřícně kroutím hlavou. Já jsem se nechtěla na radnici vdávat ani za nic-mě se to tam prostě nelíbí, navíc je to tam jak na běžícím pásu a ještě je tam problém s tím focením vevnitř. Já chtěla mít svatbu v kostele nebo venku, nakonec jsme se brali na zámku Hrubá Skála, venku na úžasné terase s výhledem na Český ráj a Trosky, k tomu nám hráli na housle a byli jsme tam jediná svatba za celý den, fakt to bylo krásný, romantický a všem se to moc líbilo, že to bylo venku a takový netradiční. Mají tam i krásnou zámeckou restauraci a skvěle vaří. Já bych se vdávala klidně každý rok :grinning: Opravdu je to krásný den a hlavně si to Kačko užij. A jestli mohu doporučit, tak je skvělé, když si někoho určíš, kdo bude organizátor a ten se postará o vše potřebné, aby jsi nemusela myslet na ty organizační věci a opravdu se bavila, jelikož je to tvůj velký den.

Holky chtěla jsem se zeptat, jestli mrňousové už ubjevili ručičky. Nemyslím to strkání si pěstí do pusy, ale jestli si ručičky prohlížejí a zjišťují, že jsou jejich. Díky za odpovědi.

Pidulo, brzo se uzdrav, hlavně ať to nechytí Ondrášek.

Anakonyes, já bych asi v Lbc rodila pouze jen kdybych věděla, že mě bude rodit dr. Lidák nebo Bydžovská, jelikož jsme měla možnost poznat na 3 týdny jak to tam chodí a funguje a je to hlavně o lidech, prostředí je fajn (byla jsem na všem porodních sálech :grinning: ), pokoje taky dobrý - 2-3 na pokoji, vlastní WC a koupelna, strava teda příšerná-studené, hnusné jídlo pořád stejné. Sestry většinou také fajn až asi na 2 vyjímky. Ale vesměs si všichni na LBC stěžují, hodně recenzí najdeš na www.aperio.cz nebo www.rodina.cz

To jsem se zase rozepsala....
23. říj 2007 v 16:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendy dík, kouknu na ty odkazy... Chjo, nejradši bych rodila v tom Náchodě ona tam totiž moje babička byla primářkou a máma dělala do nedávna vrchní laborkách. Babičku si tam dodneška považují jak kapacitu a je to prostě celý o protekci. Ale je to jediná protekce kterou jsem kdy využívala a která se opravdu vyplácela. :confounded: Ono by to i technicky asi zařídit šlo, jen bych musela zapojit celou rodinu :slight_smile: takže to nakonec bude ten Liberec :unamused:
23. říj 2007 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek