• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@tercina snažíme se jí třeba mít u sebe v obyváku když vypadá že se jí nechce spát...hrajeme si,mazlíme se atak....potřebuje spát čím dál mín....tak si říkám jestli je to normální...ale snažíme se jí dát spát hned jak začne knourat a má malá unavená očička.....ale večer je to boj........je třeba unavená,vykoupaná ,přebalená a napapanáa třeba vydrží 2 hodiny plakat a vztekat se až do dalšího jídla......
8. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina jejžíš já jí to celou dobu dělám na sucho :frowning2:
8. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Heli a to spaní navečer myslíš třeba kolem čtvrté páté? Jako to poslední spinkání před večerním spaním?
8. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Beru, já to taky nevěděla. Taky bych mu to tak dělala, neboj. Mě kdyby na to neupozornila kámoška, tak taky nevím.
8. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Ona se prý tím odsáváním vysušuje sliznice
8. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky. jsem v Jbc na gynde ve spitale,musim se objednat na konizaci. no masakr. Byla jsem objednana na 1 hod ale je tu miliarda zenskych tak to budu mit na buhvi jak dlouho.
8. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Ahoj :slight_smile: , vy jste nestříkali před odsáváním nic do nosu? Tak ať manža zaběhne koupit do lékárnu tu mořskou vodu ve spreji, pak to jde daleko lépe odsát :wink: Taky ta rýma i lépe vytéká z nosánku.
8. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h No prosimtě. To je něco s tím čípkem, viď?
@tercina to spinkání.....myslím to kolem páté šesté......to předposlední před nočním hajáním....nevím jestli to deláme dobře.......nijak neřešíme jestli je o hodinu víc či méně...prostě tak jak jí to vyjde po papání...většinou jí dáváme jíst tak po \3 hodinách....většinou se i sama tak budí......
@tercina ach jo tak já jí tím vysáváním nakonec ještě přitížila než abych jí pomohla :frowning2: to jsem ale blbec
8. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala no nikdo mi neřekl že jí tam mám před tím něco nakapat....k doktorce jdem až ve středu tak jsem nechtěla něco dávat aniž bych se s ní poradila...ted se cítím jako debil...... :frowning2:
8. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri jojo. Jen doufam ze me nacpou nekam na listopad kvuli hlidani.
8. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h ahoj beruško to mě mrzí že máš takové problémy.....posíláme s Kačenkou pusinku
8. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala @tercina a jak často holky mám odsávat? Abych zas nic nepokazila...ach jo :cry:
8. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi bud v klidu. Ja sice strikala,ale ven nic neslo. Nam pomohl az cas na tu rymu.
8. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma ta mořská voda nijak neublíží, jen to zvlhčí...stříká se do nosu. A nedělej si z toho hlavu, to se může stát každé znás. Prostě nevíme všechno :wink: Tak buď v pohodě.

@nadis.h Nadi, a bude hlídat manža? To by jsi měla jít jen ambulantně,ne?
8. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aggi ja odsavala kazdou chvilku.
8. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala @tercina a dáváme jjí občqs čajíček na prdíky fenyklový a prý je dobrý i na tu rýmu.....
8. lis 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h no ale budit jí kvuli tomu nebudu...vetšinou to dělám před jídlem aby se jí dobře jedlo...ted už tedy budem zvlhčovat....
8. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma já jsem odsávala, když se mi zdálo, že je potřeba. Takže někdy určitě 6krát za den, ale to jsem se řídila podle sebe a Vandi :grinning:
8. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Každý dítě je fakt jiný, ale zkusím napsat, jak jsme to dělali s Peťkou:
Po šestineděli jsme ho začali učit, že spinkat se chodí kolem sedmé. Po šesté jsem napouštěla vanu, pak koupání, mazání (všechno v klidu). Po půl sedmé jsem šla dělat mlíčko, pak jsem s ním šla už do ložnice do šera, dala mu mlíčko a pak do postýlky. Chvilku si zvykal,ale už to má zafixovaný, že to tak prostě je. A zatím (ťuk ťuk) usíná velice dobře. Když byl malinkej jako Kačenka, věděla jsem, že mi vydrží vzhůru zhruba hodinku, hodinku a půl. Tudíž nejlepší bylo, když mi spinkal tak do těch půl šestý. Takže jsem vlastně každý den jezdila do půl šestý venku (v postýlce mi už takhle k večeru neusnul). No a když jsem přijela v půl šestý domů, vzbudil se a bylo to. Před tou sedmou byl akorát unavený ale nebyl přetažený. Když jsem ho přetáhla, bylo to šílený a řval.
Až půjdeme kočárkovat, tak to proberem, jo?
8. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chali ano. Je to pry otazka 2-3 hodin.
holky ale teda na tohle seru s prominutim. Uz je tu asi 20 zenskych a neberou je vubec tak jak prisly. a to jsem mezi nima jedina objednana!
8. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina myslíš že děláme s tím spaním něco špatně?
8. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Nadi a máš s sebou Kájíka?
8. lis 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma Nene, to neříkám, to bych si nedovolila. Mě to taky trvalo dýl, než jsem přišla na to, co malýmu vyhovuje a jak to udělat, aby večer líp usínal. Já jsem ti to napsala "zkráceně". To víš, že než jsem na to přišla, byly to muka
8. lis 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina já ti psala o tom jestli něco děláme špatně protože se mi nezopbrazila ještě tvoje odpoved víš...až ted jsem si přečetla co jsi předtím psala.....jo až někdy pujdem tak to spolu probereme.....to by bylo fajn
8. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chali primo tady nastesti ne kdyz vidim ta individua. jezdi s Karlem autem.
8. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Chaali, nejdeš cvičit s Vanďou?
8. lis 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jsem si říkala, kdyby tam chudák musel čekat s tebou Kájuška :unamused:

@tercina jdete dneska plavat do Berušky?
8. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina :grinning: :grinning: :grinning: to jsou myšlenky
8. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek