• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@chaala jdeme cvičit. Plavčo máme tentokrát ve čtvrtek
8. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina chtěla bych jít...zatím mi tady ještě chrupe, protože dneska vůbec přes den nespala. Ale ještě máme čas :slight_smile:
8. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala No já ho musela teď vzbudit. Dopoledne mi taky nechtěl spát - mršák jeden
8. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina takže se snad uvidíme :grinning: Na tvoje cvičení tam docela mamky odpoledne chodí. Ale na to naše jsme byly minule jen dvě maminky
8. lis 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Jéé, odeslala jsem to nějak brzo :confounded: Tak kdyžtak v Berušce :wink:

Holky pádim, papa
8. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v patek nastup.
8. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jo jo na trenazeru, to jsme meli dneska :grinning: :grinning: :grinning: jak cviceny opice
8. lis 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted vas nestiham docist, ale ten patek beru :o)
8. lis 2010 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na patek mame rezervaci do restaurace v bazenu - 6 mist plus 6 kocarku, 10:00 na jmeno Zakouřilová a pry neni problem, ze takhle hned po otviracce byva volno :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h co je to ta konizace? drzim palce, at ti to dobre dopadne :slight_smile:
8. lis 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aggamma teda to nam by malej nespal ani nahodou, on spi jenom v noci, pak v kocare nebo v aute a pres den se chce chovat, kolem pul osmy koupeme, pak kojo a pak jde spat a jeste asi tak hodku za nim litame davat dudu a utesovat kvuli prdikum - tak treba se vasi kacence taky nechce spat, treba se nudi a chce chovat?
8. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jéžiš to co popisuješ, jak je tam tolik ženských a berou je různě, to nesnáším! já jsem vždycky tak nasraná! Musíš se asi ozvat. Jinak mám zkušenost, že všude se vecpou hned cigošky at y čekáš :unamused:
A to je na to tolik lidí, jakože má problémy s čípkem?
hm a to mi připomnělo, že bych se měla objednat na gyndu :frowning2:
8. lis 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Nadi, to jak jsi psala v pátek nástup...to jsi myslela na srazíku nebo jako jdeš na ten zákrok? :fearful:
8. lis 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě málem šlak trefil. Psala jsem přes mobil 2x dlouhý příspěvek a 2x jsem si to smazala!! :rolling_eyes: Tak jsem si zapnula PC. Chlap čučí na fočus.

Evi mám na čípku nějaký vřídek a od těhu mi vychází v cytolce 1 stupeň. Takže mi v narkoze ten vřídek odříznou a pošlou na rozborzda to není rakovinotvorné. :confused:

Scai ani mi nemluv!!! To je normoš gynda ambulance. Takže ženské tam lezou s kdečím. Morin tam bylo asi 7..To nemají své obvodní doktory gyndaře?? :angry: Ještě že tam nemusel se mnou být Kája. Čekárna mrňavá, ani jsem si neměla kam sednout a moriny tam měla každá děcka. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už jsem byla vytočená a jen čekala až výjde sestra abych jí řekla že jdu pryč a objednala bych se u nás do Lbc. Ale naštěstí mě vzala už na řadu jak přišla!!

Chali no bohužel nástup na zákrok. Respektive pro mě bohudík. Doktor nechtěl, ale já si ten pátek prosadila. Pak měli volno až bůhví kdy a hlavně to chtěli udělat těsně po menses a to už bude Karel makat takže bych sena to dostala až někdy na jaře.

Jinak co jsem tak nějak pochopila tak na pokoji budu s holkou co jde na potrat. Viděla jsem jí v čekárně. Klasická rozhodnožka bloncka!! A zrovna se mnou neplodnou co si své dítě musela tvrdě vybojovat!! :rolling_eyes:
8. lis 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Teda Nadi, to tě čeká super spoluležící na pokoji :confounded: To je k posrání! Takže si mám zrušit budík na pátek ráno? Já abych tě nebudila na ten srazík... nebo půjdeš? Hlavně ať ti to dopadne dobře.
8. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Teda Nadi, to byla síla na té ambulanci:confused: :confused:
Hlavně ať máš všechno v pořádku.
8. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teri nemůžu. Mám nástup už v 7. :confounded: A to mi ještě Dr řekl že mi nemůže říct kdy mě pustí at spíš počítám později odpoledne dle toho kdy půjdu na řadu. :rolling_eyes:

Chaali hrozný. A to při registraci zvonily neustále všechny telefony co tam měli takže pořád sestra mluvila půl slova se mnou pak telefon pak zase já... :rolling_eyes:
8. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Nadi, že vůbec neberou v úvahu, že máš Káju, a že kojíš...že by tě dali někam na začátek. No asi si to představuji hodně ideálně :confounded:
8. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaali ten doktor tam tý jo kdybych si vzpoměla na jméno...Holky c tam rodily by třeba věděly... Já to říkám že kojím a že jak dlouho po narkoze kojit nesmím... Tak to prý už teď nevadí, že ta narkoza je dělaná jinak a kojení to pak nevadí... Ale ten Dr na mě.. No to kojíte jen tak pro Vaší zábavu že jo! :rolling_eyes: A já že ne že kojím plně že jsou malýmu 4 měsíce a on se na mě tak opovržlivě podíval!!! :rolling_eyes: Teda upřímně dojem na mě to místo udělalo hrozný!Zlatý Lbc.
8. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Nadi, a jak to uděláš? Budeš odstříkávat nebo už jsi zkoušela nějaké UM? Z lavičky už Kájík pije čajík,ne? Tak zmákne i mlíčko.
8. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chaali právě že vůbec. On lahvičku vůbec nechce. Jako vypil čajík i jednou Nutrilon, ale to fakt byla obr práce. Hrozně se vztekla, a poštěl to a bryndal... :unamused: No musí to táta zmáknout. Spoléhám na to že když bude mít hlad tak to vysosne. Mlíčko odstříkám a i tady máme jednorázovky Nutrilon kdyby něco.
8. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h smarja! to je desny chovani - byl ten doktor starej nebo mladej? myslis, ze mu prislo kojeni ve 4.m jako uz zbytecny??? tak to je skoda, ze te neuvidime..... ale moc drzim palce! ten vridek jsi tam mela uz pred tehu nebo ti to rozjelo tehu a porod?
8. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h tak mozna bude lepsi dat mu to strikackou?
8. lis 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadi,taky mě napadla stříkačka,jak psala Evi. Ještě říkají po lžičkách.
Jak by Mudr koukal asi na mě,že ještě kojíme v 11m :confused:
8. lis 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no takovej ten střední věk. Kdyby jste mi řekly jména tak si vzpomenu hned. Já nevím vůbec co si myslel. Ale prostě na mě koukal jak na idiota. FAKT!!! :rolling_eyes: Ten ironický ton. No jo to kojíte jen tak pro vaše potěšení že jo.. :rolling_eyes:

Holky Karel si poradí. Naštěstí má cvik z jeho práce tak ho to nezaskočí. Ale stejně budu hrozně nervozní a chce se mi úplně brečet že bude beze mě Kájík. :frowning2:
8. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h a tys byla na té gyndě v Jablonci, že píšeš zlatý Liberec?
Doktor, střední věk...mě rodil mladý Mainrich. Pak je tam primář Svoboda a dalšího chlapa jsem neviděla.
8. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h a teda nechápu, proč opovržlivě, to je divný.
8. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Scai ne e ani jedno jméno. To možná byl doktor vyloženě z gyndy a ne z porodky. A ano byla to gynda v Jbc v nemocnici.
8. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebudu se fotit a nebudu a nebudu a nebudu... :grinning:
8. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek