• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@nadis.h :slight_smile: taky mame takovy vztekaci fotky :slight_smile: no tak snad tam v patek uz narazis jenom na prijemny doktory...
8. lis 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi doufám. Každopádně chci co nejdřív domů. Karel se o mě postará.
8. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jééé,Nadi,tak tady už je Kájík vysmátý :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h a proč si byla v Jablonci, když jseš z Liberce? To máš v Jablonci normálního gyndaře, že tě tam poslal?
A na fotce vám to moc sluší :wink:

8. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chali moc ne. On už byl ospalý tak byl protiva.

Scai ne ne gyndaře mám v Lbc, ale poslal mě do Jbc že tu konizaci udělají lépe tam.
8. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h aha, to je zajímavý. Tak já mám s jablonceme super zkušenosti, byla jsem hrozně spokojená, tak snad tam taky budeš mít vše v pohdoě a tohle byla vyjímka
A k jakému chodíš gyndařovi? (mě to zajímá, že preferuje Jablonec :grinning: )
8. lis 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h AHojky tak to budeš mít brzy z krku tu konizaci. Já byla před týdnem na cytolce znova a první odběr vyšel 2 a druhý už 1 tak je to v pohodě a jdu zas za půl roku, tak snad se tý konizaci vyhnu, když budou vycházet jen 1 tak mi to dělat naštěstí nebudou :slight_smile:
Tos narazila teda v JBC fakt na debila, neco jako já při přijmu k porodu - za to jeho NONO bych mu ukopla hlavu.
Ale to že kojíš pro svoje potěšení je fakt síla - no chlap co víc na to říct.

9. lis 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Scai chodim k Dr Vrkocovi.

Zarzi 1 vychazela me a zenou me tam. :(
9. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h to nechapu když ti vychází 1, to mi vždy dr. říká že to je super výsledek.
9. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela rodilas v jbci? jaky nono? nejakej pitomec zlehcoval porodni bolesti nebo co?
9. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me chlap doktor rict neco at nehystercim u porodu,tak by si vyslechl. Vedi prd jaky to je.
9. lis 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska jo rodila jsem v JBC a byla jsem naprosto spokojená, akorát při přijmu jsem měla nějakýho mladýho doktora kterej do mě hrábnul zrovna když jsem měla kontra jak prase tak jsem trošinku cukla a sykla a on na to hned NONO, ale u porodu jsem ho naštěstí neměla v 6 ráno se měnily služby a měla jsem Kuklovou a ta byla uplně úžasná.
9. lis 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zarzuela
@eveluska tyhle reci si nesmime tak brat. Mne zas rekla PA (v JBC), to prej nemuze tak strasne bolet, kdyz mi praskala vodu tim hakem, pritom rikala, ze dite je strasne vysoko, ja uzka, ze se tam nemuze vubec dostat a nejak si me podkladala nejakou misou nebo buhvi cim, lovila to tam jak losovani stastnych 10, ale prej to nemuze bolet :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jednou mi rekla, ze jim vystrasim rodicky, pritom vedle se rvalo o stopero, daleko vic nez ja. Kdyz jsem porodila a volala segre, tak ta to slysela odvedle a ptala se, jestli je to az tak drsny a ze deti nechce :grinning:
9. lis 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasekd jo to hákování je fakt hnus ffuuuj to mi nepřipomínej, mě to dělala doktorka, a až pak manža mi řekl čím to dělali. fuuuj. aua
já měla PA naštěstí mladou co ještě nerodila, tak mě dost uklidňovala a utěšovala a sama říkala "já nevím jaký to je jak to bolí já ještě nerodila" aspoň to přiznala a byla milá.
9. lis 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě to píchnutí plodovky vůbec nebolelo. Když vám jí píchali, bylyste už otevřený? Já si pamatuju, že mě pak bylo spíš nepříjemný to, jak mi zatlačila na břicho, aby voda odtekla.
9. lis 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina no byla jsem na 4 otevrena
9. lis 2010 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Aha, tak byla PA asi nějaká něžná :dizzy_face:
9. lis 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě prdla voda doma na záchodě :grinning: ale teda moc příjemné to nebylo, najednou takové lupnutí a mě se z toho zvuku udělalo hned hrozně zle :confounded: Citlivka :grinning:
9. lis 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf to je tema. ve me se ta PA taky hrabala jak baba v koksu. Jestli my jsme jasi nemeli stejnou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne taky musel dr. pichnout plodovku a taky pode me daval nejakou misku.. prijemny to nebylo, ale nejaka bolest taky ne, ja uz ale byla po tech x hodinach silenejch kontra dost otupela, bylo mi to tak nejak vsecko jedno a byla jsem rada, ze uz se konecne vubec neco deje :sweat_smile:
9. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdo vsechno pocitate s tim srazem? jestli mam nechat s klidnou hlavou tu rezervaci nebo to nejak upravovat....
9. lis 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska já už si nepamatuji na kolik si to rezervovala :grinning: Ale je mi to jedno kdy, půjdu určitě kdykoliv :wink:
9. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím jak se srázkem, ráda bych šla, ale Domča jak je poslední dobou velký aktivka, tak nevydrží nikde jen tak sedět mi na klíně, pořád by chtěl někde lézt, takže to asi bohužel nepůjde, páč by tam celou dobu řval a byl protivnej :o(
9. lis 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai na 10tou jako minule, aby se to nepletlo :grinning: oni ani driv neotviraj :slight_smile:
@zarzuela tak to muzes na chvilku zkusit a kdyztak to proste vzdate :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai nepujdem zas spolu pesky? jestli pujde i oli, tak bysme te zas mohly vyzvednout :wink:
9. lis 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska jasně to bude super, vyzvedněte mě :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mame 6 mist - pocitam ja, oli, scai, tercina, chaala? nadis chudinka nemuze :unamused: , zarzu na skok? koho tu jeste mame, kdo by sel? :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h Nadi nemely, ja rodila v Jablonci :wink:
@tercina Mne voda odtekala uz doma, ale jen sakla, tak tomu pomohli. Kontra jsem mela asi po 2 min, ale otevrena jen na 1 cm, takze asi proto to bylo takovy dilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky v patek jdu s Vama! Ja ten spital nerozdychala. Kaja je malicky a hlavne je problem s jidlem. On si jinym zpusobem mlicko nevezme. Pujdu az na jare. To uz bude vetsi a nebude uz zavisly na kojeni.
9. lis 2010 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska já s pátkem taky počítám :slight_smile: ,desátá je fajn.
@zarzuela My už taky nevydržíme jen sedět, ale je tam ten dětský koutek...tak na chvilku přijďte, jestli můžete :slight_smile: Já toho s holkama u stolu moc nenasedím :grinning: Vem Domčovi třeba deku a může lézt po ní...já taky uvidím, jestli to půjde nebo ne :wink:
@nadis.h ráda tě uvidím na srazíku :slight_smile: Já jsem na tom byla jako ty...do půl roku jsme jen kojili a lahvička nee. Na jaře už budou příkrmy, tak to Kájík zmákne a ty taky :slight_smile:
10. lis 2010 v 05:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek