• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@chaala já uvidím jak nám to vyjde, ale kdybych vzala deku tak by to eventuelně šlo, ale ještě fakt uvidím, Ráda bych vás viděla, ale nechci to lámat přes koleno.
10. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechcete někdo dýni? Je to ze zahrady od známých. Já chtěla po tchýni jen kousek a mám dvě. A fakt nevím co s ní :frowning2:
Na ty řpíkrmy pro Baruš mi stačí jedna a to fakt bohatě.
10. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai tak to zavař - kompot (s vínem a ananasovým džusem) je z toho super, už mám doma pár sklenic zavařených :slight_smile: a můžu se po tom utlouct
10. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela no když nikdo nebudete chtít, tak asi budu muset něco takového vymyslet, ale klidně jí daruju (nebo na části daruju :slight_smile:)
10. lis 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak holky mam jasno v pátek nejdem, Domča zas topí :o(
10. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jojo, se mnou taky počítejte. Akorát budu muset v 11,30 zmizet, jdu s malým na neurologii. Kvůli tomu, že se nechce vůbec otáčet. Radši se tam s ním půjdu ukázat, abych měla klid. Už se těším. Jinak já asi taky vezmu deku, kdyby něco.

@zarzuela Ahoj Mili, to je škoda, že se zas neuvidíme. To už má Domča zase horečku? :frowning2:
10. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
taky se tesim. :slight_smile:
Evi odkud vychazite a v kolik? Pujdu pesmo s Vama.
Zarzi to je skoda. :(
10. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h oli vyzvedava me a spolu pak vyzvedavame scai, napisu ti do ip podrobnosti :slight_smile:
10. lis 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela jejda,Zarzu,ať je Domča brzy bez teploty
10. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Terez, to vás objednali docela rychle na to neuro...v pondělí jsi o tom mluvila a v pátek už frčíte. Tak hlavně ať to dopadne dobře.
10. lis 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevím proč furt každý měsíc teplotuje. doufám, že to zas bude jeden den jako vždy. Ale koukla jsem mu do pusinky a nateklé dásně nemá, ale má na nich takové dvě bílé čáky jako by se rýsovali zoubky tak nevím jestli to nemůže být k tomu. No uvidíme co bude večer.

Domča už si stoupá, a sedá si jako přes bok a podpírá ručičkou. je to s ním sranda :slight_smile:
10. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Jsem ráda, že mě hned objednali. Dneska jsem si od své Dr. vyzvedla žádanku, s manželem jsme jeli na kožní, tak jsme se podívali rovnou do čekárny na tý neurologii a sestřička mě objednala. Prý jim někdo vypadl, tak jsem se tam vecpala :grinning:

Jinak holky, budeme si rezervovat ty lístky do kina? A děti neplatí, žene. Já jen že budu mít s sebou hned dvě :wink:
10. lis 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Terko, to je fajn,že nemusíte nějak šíleně čekata a hned vás vezmou. Kde jsi vzala druhé dítě do kina? :grinning: :grinning:
10. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chaala Kámošce dělají doma koupelnu, tak zrovna bydlí u nás a jde ke kadeřnici - tak jsem vyfasovala malou na hlídání. Kámošky děti jsou skoro jako moje vlastní, takže to snad bude vše ok :wink:
10. lis 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina ja bych je urcite rezervovala, pak treba nezbydou :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to taky rezervovala....ale kolik? Kdo všechno půjde?Myslím ale, že bysme se třeba měly domluvit, do které řady a každá si to objednala sama. Přece jenom kdyby třeba někdo nemohl, tak si prostě lístek nevyzvedne. Ale kdybysme objednali třeba 6 lístků a nakonec jsme šly 3, tak nevím, jesli bysme ty 3 nemuseli platit :confounded:
11. lis 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo to si nedovedu představit s prtatama v kině. to musí být řevu.
Domísek marodí, celou noc měl 38 skoro nespinkal brouček. asi nějaká viroza.
11. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych urcite sla :slight_smile: myslite, ze to bude plny? co jsem slysela o normalnich promitanich, tak prej to tady bejva zoufale prazdny..... ale tak zas tohle je jednou za cas, tak se treba na to vsecky maminky tresou..... ja tam asi zkusim zavolat
11. lis 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 pujdem v patek zas pesky? uz jsme domluveny, ze vyzvednem pak jeste nadi a scai :slight_smile: mely by nam rozsirit chodniky :grinning:
11. lis 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak co ta první řada za uličkou?
11. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusila jsem něco rezervovat a píše mi, že není možné rezervace a že můžu nějak rezervovat a platit kartou paypay nebo co to je...No a teda jakože rezervovat a pak před představením platit, to asi nejde.
jde vám to?
11. lis 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

jdu se podívat Scai zda mi to půjde.
11. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to asi fakt nejde rezervovat. No to mě pos..
Tak si to asi koupíme až tam, ne?
11. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to musí jít přece. Nebo ta obsazená místa jsou už vyprodaná jakože si šel někdo koupit lístek přímo tam jo?
11. lis 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je na hov...Kdyby byla jistota že to budeme moc vrátit kdybychom nemohly některá tak bych je koupila předem. Aby pak nebyla místa vyzobaná tak že bychom neseděly pohromadě...
11. lis 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam paypal, poslete mi odkaz a kolik toho mam objednat
11. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na stopro..
11. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky
11. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska no ja bych sla peso, napis v kolik se mam stavit. ja si ted uzila se sestrou u dr. jelikoz nam presunula na nasi zadost pulrocni prohlidku s preockovanim na dnesek, dnes sme tam byli 3x a pokazdy v cekarne tak 10 nemocnejch deti, plus na schodech maminy s mrnousama na poradnu, tak jsme to vzdalali, ze tam pujdem v pondeli, protoze malej stejne trochu kaslal, tak bych ho nenechala preockovat... tak tam manzel volal a ona na ne, ze jde o zdravi ditete a kdesi cosi chjo :rolling_eyes:
11. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 teda ta sestra :sweat_smile: uz tam ani bez muze nebudes chtit jit, vid? :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas ale na nej ja bych si teda nedovolovala :sweat_smile: (a ona asi taky ne :grinning: ) tak zase ve ctvrt?
11. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek