• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Liberecko. Ráda bych si s někým popovídala

8. března 2012 
@oli26 taky jdu :slight_smile:
11. lis 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eveluska ja uuz se bez nej bojim, on se zatvari prisne, to vypada jak masovej vrah a je vymalovano :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze kdo vsechno jde: zatim mam Eveluska, tercina, nadis.h, scai pocitam, ja ... Zarzuela??? , nekdo dalsi? a kolik tech listku ? jen pro nas asi ne? nebo i pro mimisky?
11. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 Oli, já jsem si teď vzpoměla, že mám slevenku na jedno představení (bylo to v brambůrkách :grinning: )
Takže já si lístek asi koupím sama v pokladně, asi tam vyšlu manžu. Do které řady to budeš brát, abych byla vedle vás? Jinak doufám, že stačí koupit lístek maminkám...
11. lis 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Kaja ma rymu. :frowning2: jen trochu,v odsavacce skoro nic,ale radeji se zeptam jestlí to neva vam?
a ty vstupenky to bude urco jen pro dospele ne?
11. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h mě to určitě nevadí. Chodíme i mezi děti s rýmou, teď je prostě rýmový období. To bysme museli být doma furt zavřený :wink:
11. lis 2010 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se mnou do kinanepočítejte - neumím si to nějak předstaaavit. a navíc miláček je teď v zábalu, má už přes 39 brouček muj malinkej, bulim tu s nim
11. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se mnou do kinanepočítejte - neumím si to nějak předstaaavit. a navíc miláček je teď v zábalu, má už přes 39 brouček muj malinkej, bulim tu s nim
11. lis 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Mili, já si to taky neumím představit, jak to tam bude, ale všechno se musí vyzkoušet :wink: A to tam jdu se dvěma dětma - uf :grinning:
Jinak ty zábaly jsou strašný, ale pomůžou. Ještě jsem to malýmu nedávala, ale taky bych určitě bulela. Tak hlavně ať je Domík brzy ok. Nejsou to zuby?
11. lis 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja si to taky neumim predstavit. :grinning: ale bude to urco prima. :slight_smile:
Teri jak stare je to 2 ditko?
Zarzi je mi to lito! Myslim ze to bude zoubek. neni opruzeny? To pry k tomu taky patri.
11. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem na to zvedava, to bude slusna zoo s tema detma :grinning: nebo mozna spis jak divokej zapad :grinning: ale moc se tesim a jsem na to zvedava :slight_smile:

jinak ryma nam nevadi, pusinkovat se snad kluci nebudou :grinning:
11. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se tak tesim na zitrek! :slight_smile: nesmime nikdo zaspat :grinning: se smeju a pockejte jak zaspim ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela at je malymu brzo lip! :pensive:
11. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela vydrz, pro male deti nejsou teploty tak strasne jak pro nas, ja vim, lehko se to rekne, kdy mel radek po ockovani 39,7 tak jsem se malem zcvokla... jestli mas diazepan tak mu pul dej, at nema krece a pry jsou lepsi koupele nez zabaly! hlavne to chce vydrzet, brzy bude lip!
11. lis 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h nam by se ryma hodila, at nam jeste odlozi to ockovani :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zarzuela Zarzu, ať je Domčovo brzy líp...chudínek, takovou teplotu :unamused:

@nadis.h Nadi, nám rýma nevadí, máme ji skoro pořád. Chvilku Luky, pak Vanda...je to nastřídačku. Teď ji zrovna nemáme :grinning:
11. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prima. Já se raději zeptám. :wink:

Oli tak je dáme olíbat kluky? :confused: :grinning:
11. lis 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Dnes vas nějak nestíhám, ale se zitřkem počítám. A to kino taky, jen teda nemám auto. Ale terci se nabídla ze mě vezme. Nebo ty Olčo jedeš jak? I když to se můžeme domluvit zítra.
11. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky me to neni proste souzene abych mohla na sraz. Kaja ma teplotu. :(
11. lis 2010 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík za podporu, už jsem ho i koukala v chladnější a dokonce se mu to líbilo tak budu volit spíš to než zábal.
Zoubky to podle doktorky nejsou, (já sice na dásničkách vidím jako by takové bílé dvě čárky) ale Dr. říká, že by to bylo zarudlé a nateklé kdyby to bylo k té teplotě. Opruzený není. Ale má prý lehce červeno v krčku takže asi fakt ta viroza.

Holky pak mi musíte napsat jaké to bylo v tom kině :slight_smile: a na co vůbec jdete?
12. lis 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nadis.h jéjda taky ? tak hlavně ať je Kájík brzo fit a nemá vysoké teploty :o(
Teď mi psali dvě kamrádky a jejich dětičky taky 7 měsíční mají tu šestou nemoc :o(
12. lis 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina Ahoj Terez......tak už 4.den krmíme tak max 2 hodky před koupáním a do té doby drandíme v kočárku.A usínání se o moc zlepšilo...i když občas musím u ní být tak půl hodky aby se zklidnila.A u koupání už nedělá takový vyrvál protože už nemá takový hlad.Ale musíme dodržet ten rozestup mezi jídly max tak 2 hodky.Takže Kačenka úžasná a vy všechny taky...díky moc za rady.Jinak jsme byly na kontrole v poradně a už máme 5,10 Kg jo a kyčličky taky :grinning:
12. lis 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tercina tedy kyčličky máme v cajku
12. lis 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všechny moc pozdravujeme a doufám,že jste si užily sraz....mám malou na ruce....musím mazat.....pa
12. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jak jste si užili srázek? Domča pořád horečky nad 38°achjooo chudinka
12. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak my jsme mrtví oba. :frowning2: Kájík nemůže skoro dýchat jak to neumí regulovat ten ucpaný nosík,ráno v 6 měl po odečtu 38 a mě bolí všechny kosti v těle. Takže dnes nevylezem z postele ani jeden. :frowning2:
12. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai
@eveluska tak to byly opravdu prdiky, bohuzel bobo prislo driv, nez jsem cekala a i ve vetsi intenzite... s prominutim posrany a) dite, b) nase nejhezci ( i nejdrazsi) deka, c) koberec (nastesti hnusnej oranzovej), d) kocka + vsude jeji hovinkovi tapoty, e) polovina hracek... byla jsem jen na moment v kuchyni :grinning: :grinning: :grinning: ale prcek je ted veselej a stastnej :grinning:
12. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 fakt jo? Však jsem ti to říkala, že to příjde, ale teda až takhle :grinning: :grinning: :grinning:
A tos ho měla na zemi nahého nebo jak se tohle "neštestí" stalo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a hlavně, že prcek je štastnej :grinning:
12. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@scai jo nechavala jsem ho vetrat , a jelikoz uz se vycural, tak jsem z pod nej vytahla i tu podlozku, at to ma pohodlnejsi :grinning:
12. lis 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@oli26 tak to měl teda mega pohodlný :grinning: :grinning:
12. lis 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, tak do kolika jste tam byly? Bylo to tam príma, asi z toho uděláme naše stanoviště, ne? :wink:
Jinak na neurologii celkem dobrý. Jemný motorický vývoj OK. Prý má chytrý kukuč :grinning: Ale má ochablé svaly na zádíčkách a na bříšku, takže budem rehabilitovat. :confounded: Ale s tím jsem dopředu počítala.
Jinak jsem se mu zmínila, že má prcek furt mokrý nohy a dlaně. Chvilku se tak na mě díval a okamžitě mě poslal na odběry krve (říkal něco o nedostatku vitaminu D). Taky se mě ptal, jestli pot nemá slaný. Je mi z toho zle, to je totiž příznak CF (cystická fibroza). Takže jsem vystreslá. Až budu v pondělí volat na výsledky, hned ho zpovídám a nechám malýmu udělat na tu CF testy - ať to stojí, co to stojí
12. lis 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek